AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 29 Bal 2024, 01:21

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Koki motocikla renaktes
StandartinėParašytas: 31 Gru 2011, 03:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 30 Gru 2011, 02:36
Pranešimai: 5
Sveiki visi.
Esu vilnietis, be motociklu savo laisvalaikio praktiskai neisivaizduoju.
Siuo metu vazineju su BMW F650 1994 metu. Nusipirkau pries metus. Tai buvo pirmasis mano enduro motociklas. Ir yra ;)
Pavazinejes viena sezona, supratau, ko as labiau noriu, ar vikraus, manevringo motociklo labiau skirto bekeliai ir hardui ar sunkesnio enduro motociklo su kuriuo butu patogiau keliauti. Na man labiau patiko antrasis variantas. Ramus ir komfortiskas vaziavimas, keliones, man suteikia daugiau malonumo nei misko takeliai, pelkes ir staigus posukiai. Taciau maniskis BMW ilgom kelionem nera labai patogus. Mano apstebejimai: Vazuojant dviese sunkiau vysto greiti lenkimo metu, Ilgesnese distancijose taip pat retkarciais truksta greicio automagistralese, nors su juo pakankamai gerai jauciuosi siauresniuose rajoniniuose keliukuose. Kadangi man keliavimas motociklu yra nuostabus dalykas, nusprendziau pasiieskoti kitokio, kuris butu labiau tinkamesnis.
Issirinkau keleta variantu:
Aprilia Caponord nuo 2000 6begiu
Triumph Tiger 885 arba 995 nuo 1997 6begiu
Honda Varadero nuo 2003 m. 6begiu
Honda Africa Twin nuo 1990 m. 5begiu
BMW 850GS arba R1100 GS nuo 1998m 5 begiu opozitas

Keliauti zadu pagrinde Lietuvoje, gal siek tiek i siaure, Estija, Latvija, Suomija. Noreciau Jusu patarimo koki motocikla butu geriausia isigyti komfortiskam ir maloniam vaziavimui esfaltu, bet kartais neatsisakyti ir zvyrkelio. Kelionese vaziuojam dviese, tad reiktu nepamirsti ir keleivio patogumo. Babejo komplektuociau motocikla su kelioniniais krepsiais. Taip pat reiktu nepamirsti ir remonto klausimo, detaliu bragumo ir sudetingumo jas gauti. Nors cia Pagrinde kalbama apie Africa twin motociklus, taciau gal sulauksiu patarimo ir del mano isvardintu, ir Jus man padesit apsispresti renkantis motocikla. Motociklo kaina gali svyruoti iki 3500euru. Beabejo, jei rasciau idealu varianta tikrai primesciau kelis simtus nesukdamas galvos. Tad laukiu pasisakymu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Koki motocikla renaktes
StandartinėParašytas: 31 Gru 2011, 14:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:34
Pranešimai: 1320
Miestas: Vln/Pnvz
Jeigu tokioms kelionems reiktu man moco, tai pirmoj vietoj ziureciau BMW R 1150 GS, antroj-Varaderas, trecioj - afrika.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Koki motocikla renaktes
StandartinėParašytas: 31 Gru 2011, 14:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
draugo draugas, imesk savo foto su mocu, smalsu pamatyti tave.
O atsakyma i tavo klausima jau turiu ir labai konkretu.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Koki motocikla renaktes
StandartinėParašytas: 31 Gru 2011, 21:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 30 Gru 2011, 02:36
Pranešimai: 5
Bandziiau foto prikabinti, kazko nelabai pavyko, turbut del prasto wireles rysio. Siuo metu esu Karibuose todel neturiu normalaus prejimo prie interneto. Kai grisiu butinai imesiu.
Beje, laukiu daugiau nuomoniu su pasisakymais.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Koki motocikla renaktes
StandartinėParašytas: 31 Gru 2011, 23:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
draugo draugas rašė:
Bandziiau foto prikabinti, kazko nelabai pavyko, turbut del prasto wireles rysio. Siuo metu esu Karibuose todel neturiu normalaus prejimo prie interneto. Kai grisiu butinai imesiu.
Beje, laukiu daugiau nuomoniu su pasisakymais.

draugo draugas, be foto nebus nuomoniu. Beje, kai sprausi foto apie save su mocu i foruma, ikisk foto ir is Karybu.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Koki motocikla renaktes
StandartinėParašytas: 01 Sau 2012, 00:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 30 Gru 2011, 02:36
Pranešimai: 5
Stai foto. Pavyko pagaliau ikelti


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Koki motocikla renaktes
StandartinėParašytas: 01 Sau 2012, 00:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Saunuolis draugo draugas, dabar mes isivaizduojame kaip tu atrodai.
Mano atsakymas i tavo klausima...
Isitikines, kad uz tokius pinigus, kuriuos tu zadi skirti naujojo moco pirkimui- tu gali buti tik musu forumo pilnaverciu nariu.
Atsakymas- tai yra tik AfricaTwin.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Koki motocikla renaktes
StandartinėParašytas: 01 Sau 2012, 00:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:39
Pranešimai: 145
Miestas: Londonas
Cheap and reliable won't be fast...
Fast and cheap won't be reliable...
Fast and reliable won't be cheap...

Sveikas draugo draugas,
BMW 1100-1150 GS manau gerai deretu pagal nurodytus poreikius.
Kadangi vazineju vienas, negaleciau rekomenduoti Afrika twin kelionem dviem. Manau pasisakys su XRV vazinejantys dviese ir patars. Sekmes pasirenkant motocikla !


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Koki motocikla renaktes
StandartinėParašytas: 01 Sau 2012, 19:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 19 Kov 2011, 20:50
Pranešimai: 416
Miestas: Vilnius
BMW 1150 idealiausias variantas.(bet biudzetas mazokas)
Dar kelionems neblogai tinka suzuki DL650 :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Koki motocikla renaktes
StandartinėParašytas: 01 Sau 2012, 21:14 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
Kelionem rekalingas motociklas kurio detales nera deficitines:)

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Koki motocikla renaktes
StandartinėParašytas: 02 Sau 2012, 05:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 30 Gru 2011, 02:36
Pranešimai: 5
Na taip, jau pastebejau, kad BMW reiktu primesti bent dar 500 euru. Na tuomet pakelkim kartele iki 4000euru. Beje motocikla priksiu vokietijoje, planuoju isigyti su kelioniniais krepsiais, zodziu pilna komplekta. Gal kas patartu, jei rinkciausi BMW R 1100 GS, koks ju tarnavimo laikas, turiu omenyje rida. Nes pagrinde tokie motociklai parsiduoda su rida didesne nei 50000km o jei rida nedidele tada kaina gerokai virsyja galimybes. Galbut tada geriau butu rinktis is kitu mano minetu variantu. Siaip akis "uzkliuvo" uz Aprilia Caponord.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Koki motocikla renaktes
StandartinėParašytas: 02 Sau 2012, 10:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:32
Pranešimai: 1027
Miestas: Vilnius
draugo draugas rašė:
Na taip, jau pastebejau, kad BMW reiktu primesti bent dar 500 euru. Na tuomet pakelkim kartele iki 4000euru. Beje motocikla priksiu vokietijoje, planuoju isigyti su kelioniniais krepsiais, zodziu pilna komplekta. Gal kas patartu, jei rinkciausi BMW R 1100 GS, koks ju tarnavimo laikas, turiu omenyje rida. Nes pagrinde tokie motociklai parsiduoda su rida didesne nei 50000km o jei rida nedidele tada kaina gerokai virsyja galimybes. Galbut tada geriau butu rinktis is kitu mano minetu variantu. Siaip akis "uzkliuvo" uz Aprilia Caponord.


estukai nesenai grizo is krugosvetkes su r1100gs. rida berods buvo virs 250000 km be variklio gedimu.
Keli zodziai is ju aprasymo:
Cituoti:
Is the big BMW GS a good choice?

Yes, if you are going two-up, both of average size and wish to feel comfortable. However, if the pillion is less than 170 cm high and weighs less than 60 kg, and the rider less than 180 cm, there is more to choose from - the bike does not have to be that big. In fact, anything goes that is between 600-1200cc, but extremists can manage two-up even on a 50cc. So it's all depending on conditions you plan to ride in and "endurance" / comfort limits of your own rear end.

Chain or shaft drive?

For such a trip, my choice would most certainly be a shaft drive again. Over all that distance and through all that dirt, a chain would mean too much work and too much oil on my hands and clothes (be it with an automatic oiler or not), and I would not liked it. It would be great if manufacturers came up with "medium class" (600-800cc) bikes that had a shaft drive - right now it is only the "mammoths" (800+cc bikes) that have this fantastic system installed and there're no aftermarket manufacturers offering shaft-drive "convert" kits that I know of.

Best suspension?

Hyperpro, hands down. Those that are in the planning stages of a bigger trip - please forget all the hype about Öhlins and Wilbers that you see and hear. In this RR you can see how little they lasted under the same bike in direct comparison. We spent SILLY CRAZY amounts of money on repairing Wilbers and Öhlins while the Hyperpro just worked!


ir va pats postas
http://advrider.com/forums/showthread.php?t=480532

_________________
http://www.youtube.com/user/morkiukas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Koki motocikla renaktes
StandartinėParašytas: 02 Sau 2012, 15:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:39
Pranešimai: 145
Miestas: Londonas
draugo draugas rašė:
Gal kas patartu, jei rinkciausi BMW R 1100 GS, koks ju tarnavimo laikas, turiu omenyje rida. Nes pagrinde tokie motociklai parsiduoda su rida didesne nei 50000km .


50000KM, Tai tik privazinetas(opkatke)!
Jeigu normaliose rankose priziuretas ,tas klausimas kiek galima pravaziuoti su BMW ,tai 300-450 tuks. ;) neriba :D
As asmeniskai nebijociau pirkti priziureto motco su kokia 150 tuks. rida. Zinoma, tai neturetu buti is "papua gvinejos " ir "coca cola" tipo tepalais ekspluotuotas :D
Viskas yra apziurima vietoje ir pagal tai sprendziama kas per aparatas :roll: .Dalys kurios devesi, kaip padangos,stabdziai,guoliai,kitos" silpnos vietos" neisvengiamai reikes keisti ar motcas su 30 tuks. ar su 130 tuks, rida.
Zinoma, svarbu yra tepalu keitimas(kokybisku) ir t.t Jeigu servizo irasai yra arba pardavejas suprantantis apie technika ,kaip dydzioji dalis lietuviu ir turi saskaitas patvirtinancias pirkimus "kriminalo" neturetu buti.

P.S Jeigu " italas" tiktu , tai africa ,mano nuomone,daug geresnis variantas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Koki motocikla renaktes
StandartinėParašytas: 02 Sau 2012, 20:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 30 Gru 2011, 02:36
Pranešimai: 5
Supratau. Jei kas dar turetu kokiu minciu, patarimu, mielai isklauysiu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007