AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 29 Bal 2024, 01:41

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: papostringavimai
StandartinėParašytas: 07 Vas 2012, 19:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 31 Sau 2011, 17:01
Pranešimai: 117
guolis76 rašė:
sankaba galima uzdet ant desines rankenos,gaza palikt ar perdet i kaire,o stabdzius sujungt i viena t.y su galiniu stabdziu-zinoma ekstremalus vaziavimas bekele bus netoks kokybiskas,bet paprastam naudojimui tai turetu pasiteisint pvz, vtx1800 kojinis pedalas stabdo visus 3 diskus(stabdo kaip reikalas ;) ) gal tik gali trukti minamo cilindriuko eigos 3 diskam aptarnauti,o gal ir ne reiktu bandyt,perdaryti imanoma viska,ismokt vaziuot taip pat ir geriau neduot niekam pabandyt pralekt :lol:


:D geras, tik neduot pralekt niekam

_________________
dekit bana :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: papostringavimai
StandartinėParašytas: 11 Vas 2012, 01:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Rgp 2011, 23:39
Pranešimai: 198
Miestas: Kaunas
Nu negalvojau, kad Gycio tema isvystysiu:) Teisybe, Jawa turejo gera automatine sankaba- galima buvo pavaras junginet vien koja. Ir automobiliu teko grižt namo is Vilniaus su nutrukusiu sankabos trosu- tai Vilniaus gatvese paprakaitavau. Bet kaip sakoma "masterstvo ne propjosh" :) parvykau namo sveikas.
Beje, su mano ranka kitas reikalas. Apskritai namiskiams ir draugams neverkiu ant peties, o cia kazkaip netycia isejo- visgi moto technika kazkaip vienija visus - ir prijauciancius ir tikrus:). Prizadu, daugiau nesiskusiu ir ateityje forume pasirodysiu tik realia technika jau turedamas garaze, o tada bus galima ir smagiau kazka parasyt:))

_________________
Amžinas variklis vis dar neišrastas, o amžini stabdžiai dauginasi patys


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: papostringavimai
StandartinėParašytas: 01 Geg 2012, 23:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Rgp 2011, 23:39
Pranešimai: 198
Miestas: Kaunas
Na va. Sugrižau i foruma jau kaipo teisėtas afrikietis:). Ranka vis mankstinama, bet mocui jau tinka. Aisku, rekordų nei greičio nei ištvermės nepadarysiu, bet vis tik...
Gal kas galetų pakomentuoti situacija?
Prieš keleta metu vienas senas bičiulis davė pralėkti savo Africa miško keliuku. Pavažiavau apie 1km, apsisukau ir atgal. Aišku, ne be streso, bet viskas praėjo be incidentų ir ganėtinai sklandžiai. Šiaip ar taip motociklistas ne naujokas. Nuo tos minutės žinojau- mano mocas bus Africa. Gi dabar, kai nusipirkau savo, sėdau Vilniuje, kad parlėkt į Kauną namo. Ir ką gi- tik pajudėjęs pradėjau griūti. Taip ir būčiau batoną pagavęs 1-mą sekundę, jei ne ankstesnis savininkas- jis tiesiog mane prilaikė... Po to labai maloniai davė papildomą instruktažą, ir aš pajudėjau. Bet kaip pajudėjau- atrodė vairuoju pirmą kartą gyvenime- gazas neklauso, sankaba neklauso, mocas svirduliuoja- krivuliuoja.... 1-mą kilometrą išprakaitavau apie litrą, bet kuo toliau, tuo paprasčiau ir prie namų jau visai pakenčiamai jaučiaus. Seni įgūdžiai grįžo. Na dabar atidirbinėsim naujus... Bet tokio važiavimo, kokį apturėjau pradžioje- net košmariškiausiame sapne neįsivaizdavau..

_________________
Amžinas variklis vis dar neišrastas, o amžini stabdžiai dauginasi patys


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: papostringavimai
StandartinėParašytas: 02 Geg 2012, 00:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:37
Pranešimai: 611
Miestas: Vilnius
Kaimietis rašė:
Na va. Sugrižau i foruma jau kaipo teisėtas afrikietis:). Ranka vis mankstinama, bet mocui jau tinka. Aisku, rekordų nei greičio nei ištvermės nepadarysiu, bet vis tik...
Gal kas galetų pakomentuoti situacija?
Prieš keleta metu vienas senas bičiulis davė pralėkti savo Africa miško keliuku. Pavažiavau apie 1km, apsisukau ir atgal. Aišku, ne be streso, bet viskas praėjo be incidentų ir ganėtinai sklandžiai. Šiaip ar taip motociklistas ne naujokas. Nuo tos minutės žinojau- mano mocas bus Africa. Gi dabar, kai nusipirkau savo, sėdau Vilniuje, kad parlėkt į Kauną namo. Ir ką gi- tik pajudėjęs pradėjau griūti. Taip ir būčiau batoną pagavęs 1-mą sekundę, jei ne ankstesnis savininkas- jis tiesiog mane prilaikė... Po to labai maloniai davė papildomą instruktažą, ir aš pajudėjau. Bet kaip pajudėjau- atrodė vairuoju pirmą kartą gyvenime- gazas neklauso, sankaba neklauso, mocas svirduliuoja- krivuliuoja.... 1-mą kilometrą išprakaitavau apie litrą, bet kuo toliau, tuo paprasčiau ir prie namų jau visai pakenčiamai jaučiaus. Seni įgūdžiai grįžo. Na dabar atidirbinėsim naujus... Bet tokio važiavimo, kokį apturėjau pradžioje- net košmariškiausiame sapne neįsivaizdavau..


Jo, idomi istorija... Realiai, net sunku ka ir pakomentuoti... Gal taip yra del rankos? Juk yra sakoma, kad "masterstvo neprapjos"... Tai kaip dviraciu- ismokai karta vaziuoti ir vaziuosi. Man asmeniskai buvo visiskai priesingai. Neturejau pries Africa jokios moto patirties. Issilaikiau teises ir kita diena nulekiau is Klaipedos i Siaulius pasiimti savo Afrikutes. Atsisedau, pralekiau ir ji man "prilipo". Nors dar vieni "konsultantai" siule nepirkti, as ju jau neklausiau, nes pirmas ispudis buvo puikus. Po visu pirkimo proceduru islekiau i Klaipeda ir tai buvo viena ispudingiausiu man kelioniu (nors truputi buvo salta... :D ).
Tikekimes, Kaimieti, kad viskas bus gerai- dar pajusi sio motociklo privalumus ;)

_________________
IBA #53028


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: papostringavimai
StandartinėParašytas: 02 Geg 2012, 22:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:32
Pranešimai: 1027
Miestas: Vilnius
rd04 aukstesne bei sunkesne, nei rd07. tai gal dar tai prisidejo.
o siaip, kai motocikls stovi jau salia triobos, pats laikas isplaut be ipertept vairo, trisakio guolius, priverzt palaidus varztus. gal net tilteli atpalaiduociau ir per nauja priverzciau pagal rekomenduojamus niutonmetros. dar pasikeisk sakese tepalus bei paziurek, kad galinio amortiko spyruokle nebutu perverzta ar palaida. pazek ar vairas tiesus ir stovi simetriskai be ireikiamu kampu. ratu guoliai ar cieli.
visi tokie techniniai be iergonomikos dalykai gali zenkliai itakoti vaziavima

_________________
http://www.youtube.com/user/morkiukas


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007