AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 13 Geg 2024, 14:14

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Treniruotės kartodrome
StandartinėParašytas: 12 Rgp 2015, 02:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Gru 2014, 03:31
Pranešimai: 817
Miestas: Jonava
Neeilinė sėkmė (nesekmė) :)

_________________
RD04 91'


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Treniruotės kartodrome
StandartinėParašytas: 12 Rgp 2015, 15:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Kov 2014, 00:27
Pranešimai: 67
Miestas: Vilnius
Nesiseka, nesiseka, nesiseka - nu bet kaip nepasiseks, ir tada vel - nesiseka, nesiseka, nesiseka :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Treniruotės kartodrome
StandartinėParašytas: 13 Rgp 2015, 12:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
Motobang rašė:
Šį kart treniruotė man gavosi tik pakeliui į kartodromą :lol: likus 15km iki kartodromo gavau suvirinimo elektrodo galą į padangą, teko keisti kamerą. Po to sukdamas žvyrkeliu paėmiau dar porą klastingų akmenų, šiuo atveju manau išgelbėjo tik priekyje sumontuota stora krosinė kamera. Į kartodromą atvažiavau gerokai pavėlavęs todėl į trasą nusprendžiau nevažiuoti. Pakeliui grįžtant dar per 15 minučių sugebėjo ir medis ant kelio užvirst nors jokio vėjo visiškai nebuvo tik žvėriška kaitra :lol:
Paveikslėlis
Paveikslėlis


kadangi mano planai pasikeitė kelios minutės prieš startą, tai aš irgi nesudalyvavau šįkart, bet dėl to buvau kategoriškai nusiteikęs vakar išmėginti naują Speedway kartodromą šalia Vilnius-Kaunas greitkelio.

atvažiavęs pamačiau, kad važiuotojų susirinkęs nemažas būrys, tas man buvo gan netikėta, nes nemaniau kad nauja, niekam nežinoma trasa, pritrauks tokį būrį smalsuolių. iki šiol čia vyko tik atidarymo važiavimas. prisiregistravęs iškart sužinojau, kad dalyviai yra sudėlioti į tris grupes, kas man iškart kėlė klausimų, o į mano klausimą motociklistus registruojanti panelė atsakė taip, kad aš iškart nusiraminau: dalyvių grupes savo nuožiūra kartodromo savininkams atsiuntė organizatoriai - Coffee Racers. grupės, mano galva, buvo sudėliotos labai gerai - matėsi akivaizdus skirtumas kaip elgiasi skirtingų grupių važiuotojai trasoje.

Prikabintas failas:
IMG_0633.jpg


Spedway trasą mintyse iškart ėmiau lyginti su Aukštadvario kartodromu. pirmi ratai man pasirodė visiška nežinomybė ir blaškymasis nerandant patogios trajektorijos. po pirmo grupės važiavimo iš kolegų sulaukiau tokios pačios nuomonės...

skirtumai: Aukštadvario kartodromas ilgesnis keliais šimtais metrų, bet trasos įveikimo laikas skiriasi keliasdešimt sekundžių. tas skirtumas laiko prasme yra toks didelis, nes Speedway kartodromas yra greitesnis - dvi tiesiosios, o posūkiai ne tokie lėti kaip Aukštadvaryje, kur pasireiškia vairuojančių technika, o ne motociklo galingumas: jo Aukštadvaryje tiesiog nėra kur išnaudoti. kas glumino važiuojant pirmus ratus Speedway, tai kad posūkiai savo forma yra ne patys tinkamiausi važiuoti motociklu - mažėjančio spindulio, todėl prasideda blaškymasis ir tinkamos trajektorijos ieškojimas. laiko, nesekiau, bet pastebėjau, kad paskutinio važiavimo metu jau apsipratau ir lengviau gaudžiausi trasoje - juk ji nėra ilga.

dangos skirtumai: Aukštadvaris jau skaičiuoja nemažai metų gyvavimo, tai galima pastebėti iš skirtingos dangos atkarpose, nepaisant to, trasa jau "įsigumavusi" kalbant sportininkų terminais, o Speedway kartodromas visiškai naujas, posūkiuose norisi elgtis atsargiau, juolab trasos teritorija dar nespėjo apželti žole, todėl vėjuotą dieną reiktų būti atsargesniems: nuo šalia esančio žvyrkelio gali labai greitai pripustyti smėlio ant trasos paviršiaus. nepaisant to, vakar nepastebėjau nei vieno incidento susijusio su trasos danga, nepajaučiau ir pats kažkokio diskomforto, anaiptol - po paskutinio važiavimo užsidėjęs savo daiktadėžę nuvažiavau žvyrkeliais namo ir galėjau pasidžiaugti slystančiu galu įvažiuojant ir išvažiuojant iš posūkių.

Prikabintas failas:
IMG_0635.jpg


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Treniruotės kartodrome
StandartinėParašytas: 13 Rgp 2015, 14:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Gru 2014, 03:31
Pranešimai: 817
Miestas: Jonava
Tai kaip supratau - verta išbandyti. Ar ne?

_________________
RD04 91'


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Treniruotės kartodrome
StandartinėParašytas: 13 Rgp 2015, 15:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
Saulius_S rašė:
Tai kaip supratau - verta išbandyti. Ar ne?


kaip byloja vieno afrikiečio parašas: "išvažiuodamas durnesnis negrįši" :)

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Treniruotės kartodrome
StandartinėParašytas: 25 Rgp 2015, 15:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
vakar nusprendžiau apsilankyti Aukštadvario kartodrome, ko gero, vienas paskutinių kartų man šiam sezone.... diena buvo neeilinio grožio, o dar smagiau buvo sutikti ir forumietį: šįkart Aukštadvario kartodrome apsilankė ir Benius su savo Best'ija.

Prikabintas failas:
Afrikieciai Aukstadvario kartodrome.jpg


sezonas jau įsibėgėjo, todėl nustebau, kad važnyčiotojų vakar buvo ne tiek jau ir daug - netgi nereikėjo dalintis į atskiras grupes: dauguma mūsų buvo mėgėjai, profai, matyt, po rimtų renginių ilsėjosi... trasoje buvo dauguma mėgėjų, kurie labai pasitikėjo savo jėgomis ir vakar suskaičiavau bent 4-is batonus. vienas jų buvo dar nepraėjus ir pusvalandžiui, o nukentėjęs netgi pasiprašė kad jam būtų iškviesta greitoji... būkime atidūs!


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Treniruotės kartodrome
StandartinėParašytas: 25 Rgp 2015, 19:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 08 Kov 2014, 22:26
Pranešimai: 88
tuos keturis gerbiu,-jie ieskojo saves ;) ;) ,o tu? Na gerai-juokauju :lol: :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Treniruotės kartodrome
StandartinėParašytas: 24 Geg 2016, 01:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 03 Geg 2012, 11:56
Pranešimai: 416
Miestas: Kaunas
Jei kas nori prasukt kelis ratus asvaltu http://www.nrc.lt/lt/renginiai/11/

_________________
Suk rankeną arba rankena suks tave


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007