AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 28 Kov 2024, 14:54

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: 2019 renginiai (ir AT saskrydis)
StandartinėParašytas: 28 Sau 2019, 21:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 18 Vas 2013, 23:35
Pranešimai: 632
Miestas: Ukmergė
Sveiki, Sesės ir Braliukai,
patarinėjančių daug, o organizuojančių kaip ir nėra, aniA?
Matyt Chilinam teip nieks ir nesuorganizuos.
Gal ir neblogai, sakyčiau. Savaime išsigrynins, reikalingas mums toks renginukas, ar jau išsikvėpė...
Labiau norėčiau pajudinti temą apie AT kasmetinį samitą .
Jei neklystu, tai turėtų būti jubiliejinis - 10-as susibėgimas. ( o gal visgi 9-tas? :roll: )
9-tas, pasirodo. PrezYdentas patikslino
Žinant ir suprantant, kad šis, jau tradicija tapęs renginys, neturėtų būti daromas paskubomis, norėčiau pajudinti bendruomenę, idant galėtumėm išsigryninti organizatorius/padėjėjus, formatą, vietą ir pan.
Taip pat norėtųsi apie jį pranešti ir mūsų draugams užusieniuose, kad pasiplanuotų savo kalendorius.
Ne ką mažesnės svarbos ir sodybos paieškos (jei n-tąjį kartą nesirinkt Užuguostyje)...
Nežinau, kaip Jums, bet man norėtųsi kažko naujo (idėjų, lokacijos, įvairesnių rungčių...)
Už lango žiema, kiekvienas daugiau mažiau naršote forume, tad brūkštelkit savo pamąstymus.
Laikas netruks prabėgti, tad pabarškinkit klaviatūrą ;)
O gal atsirastų aktyvių ir motyvuotų forumiečių-savanorių, galinčių ir norinčių užsiimti organizacija?
Papliurpiam, Bendruomene...

P.S. Enduro klubas oficialiai paskelbė renginių datas:
Balandžio 13 Sezono atidarymas (Pirčiupiai)
Birželio 29-liepos 6 APL
Rugpjūčio 24 Moto 5 (Vilnius)
Rugsėjo 28 Sezono uždarymas (bet ne važinėjimosi :lol: )


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 2019 renginiai (ir AT saskrydis)
StandartinėParašytas: 29 Sau 2019, 00:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2013, 22:18
Pranešimai: 457
Miestas: Kaunas
Galiu pasiūlyti rungtį, kuri gal ir ne motociklinė, bet gali įnešti savotiško azarto. Kas tai būtų, kol kas neatskleisiu, viskas bus apgarsinta renginio vietoje. Jei atsiras konkretūs organizatoriai - detales aptarsime

_________________
RD04, 1992m


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 2019 renginiai (ir AT saskrydis)
StandartinėParašytas: 29 Sau 2019, 01:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Mano pamastymai apie musu renginius...
Esu tikras, kad nebus mums visiems naujena, kad motociklizmas lietuvoje populereja, daugeja nauju greitaeigiu ir galingu motociklu.
Musu bendrove vienyja sunkiuju motociklu gerbejus ir aisku, kad kultinius Honda Africa Twin, sakyciau didzioji dauguma musu daugiau ar maziau yra susyje su suo modeliu. Gera tradicija uzsimezge pas mus daryti suvaziavimus. Mes esame zinomi savo salyje ir uzsenyje, esu tuo nekarta isitikines budamas sveciose salyse toli nuo namu.
Aisku man ne tas pats, del siu metu suvaziavimo. Noreciau paraginti jaunima imtis iniciatyvos ir visiskai nesvarbu is kurio salies krasto bus tas iniaciatorius...
As priimsiu viska, kas man bus pasiulyta.
Rushanas Enduro
Gyvenims Grazus ...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 2019 renginiai (ir AT saskrydis)
StandartinėParašytas: 29 Sau 2019, 13:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Gru 2014, 03:31
Pranešimai: 817
Miestas: Jonava
Su mielu noru prisidėčiau prie organizavimo, tik vienas šiais metais tikrai negaliu apsiimt. Tai jei atsiras Vyr. ORG. ir deleguos kažkokias užduotis tai bandysiu prisijungt. Dėl vietos manau reiktų atsinaujint ir pasidaryt kažkur kitur. Žinau, kad sunku yra rasti tiek miegamų vietų tokiam kiekiui žmonių, bet įmanomą. Būtų labai faina jei renginys nusikeltų kur nors Žemaitijos pusėn. :)

_________________
RD04 91'


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 2019 renginiai (ir AT saskrydis)
StandartinėParašytas: 30 Sau 2019, 15:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 18 Kov 2018, 16:18
Pranešimai: 44
Miestas: Vilnius
Pradėjau judint aš šitą klausimą su keletą kultinių mūsų narių (patys žinot kas :D)... Matau kad Drakas vienintelis žengė didžiausią žingsnį, ir pradėjo tikrą viešą diskusiją. Ačiū tau! :)

Aš matau, kad visi labai baidosi pagr. organizavimo, pagrindinės atsakomybės. Ir žinoma einate su fraze "tegu jaunimas daro" :) Mano pirmasis sliotas buvo preeitais metais (ir tai su Transalpu), bet tikrai turiu daugiau pasiūlymų ir idėjų slioto plėtimui. Ypač buvo abydna, kai BMWistai GSistai rudeniop padarė turbo mega sliotą. Su daug daug žmonių. Tad aš, kaip tikra motera, su savais psichais ir kaprizais, neleisiu kažkokiem baisiai mundriem volkswagenam kopt į viršų....
Jei norit, galiu imt atsakomybę už pagr. vyr. hb. doc. prof. organizatorių. BET. Bet bet bet... Be mūsų senųjų narių, jų patirties, išminties, ir kitų mandrų dalykų, aš nemanau kad pajudėsiu toliau negu buvom dabar. Daug galvų po truputį yra geriau, nei viena ir išvirusi.

Toliau spręst vyresniems :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 2019 renginiai (ir AT saskrydis)
StandartinėParašytas: 30 Sau 2019, 19:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 02 Bal 2014, 17:31
Pranešimai: 438
Miestas: Kaunas
Kuoliukus dėl datos kaltis kada ?
2019 05 10/11/12 dienomis ?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 2019 renginiai (ir AT saskrydis)
StandartinėParašytas: 30 Sau 2019, 21:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 18 Vas 2013, 23:35
Pranešimai: 632
Miestas: Ukmergė
Nu, Artni ir pavarei :roll:
Alex pasiūlymą ir klausimų uždavė, o Tujei tik data susirūpinai :lol:
Tradiciškai suvažiavimai būdavo antrą gegužės savaitgalį, jei nebus kito sprendimo.
Alex, smagu skaityt, kad jaunimas nebijo atsakomybės ir iššūkių.
Užkurdamas temą tikėjausi, kad išsivystys diskusija ir bus paprasčiau suorganizuoti tradicinį susibėgimą.
Tačiau abejingumas, o po jo įkandin einanti maniera aiškinti, kad viskas yra blogai ir buvo galima padaryti geriau - nacionalinis lietuvių bruožas, matyt.
Prezidentas Gintaras buvo minėjęs, kad užgeso jame ugnelė, buvusi varomąja jėga organizuojant samitus.
Tad kodėl tuo neužsiimt Alex, Sauliui_S??? Gal dar energingų žmagų atsiras.
Atvirai sakau, kad šiais metais negalėsiu skirti daug laiko organizacijai, bet padrąsint ar patart/išsakyt nuomonę visada pasiruošęs.
Tiesiog laikas nenumaldomai bėga, tad delsti nebėra ko.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 2019 renginiai (ir AT saskrydis)
StandartinėParašytas: 30 Sau 2019, 21:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 02 Bal 2014, 17:31
Pranešimai: 438
Miestas: Kaunas
Datos užklausiau, nes vienoje vietoje prie Dubysos noriu pasidomaut galimybe rengti mūsų renginį :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 2019 renginiai (ir AT saskrydis)
StandartinėParašytas: 30 Sau 2019, 21:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 18 Vas 2013, 23:35
Pranešimai: 632
Miestas: Ukmergė
Artnis rašė:
Datos užklausiau, nes vienoje vietoje prie Dubysos noriu pasidomaut galimybe rengti mūsų renginį :roll:

aCprašau tadum. Nebūk tos jautrus :P


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 2019 renginiai (ir AT saskrydis)
StandartinėParašytas: 31 Sau 2019, 17:50 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
Sveiki! Geros tendencijos, tikiuos mes dar patriuksmausim:)
Mano nuomone tokia, kad musu Lietuva ne tokia jau ir didele, didzioji dalis afrikancu jau pazystami, todel iki siol buves formatas galbut ir nelabai tinkamas, kadangi masiskumas ir komfortas reikalauja investiciju, dideles savikainos. O ir nemanau, kad mes pamusim ankstesniu sliotu rekorda (gal klystu), galbut turetume buti realistais ir orientuotis i kazka kuklesnio, taciau irgi idomesnio? Pvz. nusikelti tradicine data i labiau siltesne geguzes pabaiga ir padaryti sliota gamtoje ir toliau nuo namu? Pvz Dzukijoje, Ignalinoje ar prie juros, palapines, kempingas, bendras lauzas, saslo, plovo gamyba. Aisku reikia atsizvelgti i istatymus, todel teks rinktis kazkokia stoviklaviete, o gal kas isileisti i savo zeme?:)) Cia tik pamastymai.

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 2019 renginiai (ir AT saskrydis)
StandartinėParašytas: 31 Sau 2019, 18:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Gru 2014, 03:31
Pranešimai: 817
Miestas: Jonava
Na manau reik prasinešt, kad meeto org komitetas kaip ir suformuotas ir reikalai jau pajudėjo, kai tik bus kažkokios konkrečios info dėl datos ir vietos bus sukurta nauja tema!

_________________
RD04 91'


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007