AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 28 Kov 2024, 22:42

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 44 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: AfricaTwin.LT sąskrydis 2019 05 17-19 DISKUSIJOS
StandartinėParašytas: 27 Bal 2019, 11:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 14 Bal 2012, 14:52
Pranešimai: 625
Miestas: Kaunas
Pervesčiau ir aš už viena dalyvi jei tokie reikalai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: AfricaTwin.LT sąskrydis 2019 05 17-19 DISKUSIJOS
StandartinėParašytas: 03 Geg 2019, 11:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2013, 22:18
Pranešimai: 457
Miestas: Kaunas
Nedalyvauju, bet leidžiu sau pakritikuoti sąskrydžio AfricaTwin 2019 paveiksliuko(lipduko) kūrėjus. Net 4 gramatinės klaidos.
Žinau- tuoj atsiras tokių, kurie mane 'padės į vietą'. Bet lietuvių kalbos raidyne didžioji raidė 'I' rašoma be taško. Ir taškas :)

_________________
RD04, 1992m


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: AfricaTwin.LT sąskrydis 2019 05 17-19 DISKUSIJOS
StandartinėParašytas: 04 Geg 2019, 00:46 
Atsijungęs
Moderator
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 05:02
Pranešimai: 2211
Miestas: Vilnius
Ir aš nedalyvausiu, bet vistiek man parūpo. Kodėl visi pageidaujantys dalyvauti sąskridyje, saraše įrašyti spalvotai (sumokėje žaliai, nesumokėje raudonai..), o Rushanas+1, juodai? Jis ką, kažkoks isskirtinis? :mrgreen:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: AfricaTwin.LT sąskrydis 2019 05 17-19 DISKUSIJOS
StandartinėParašytas: 04 Geg 2019, 15:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 08 Kov 2014, 22:26
Pranešimai: 88
Hanss rašė:
Ir aš nedalyvausiu, bet vistiek man parūpo. Kodėl visi pageidaujantys dalyvauti sąskridyje, saraše įrašyti spalvotai (sumokėje žaliai, nesumokėje raudonai..), o Rushanas+1, juodai? Jis ką, kažkoks isskirtinis? :mrgreen:

Visi gyvuliai lygūs bet kiaulės lygesnės...(Orvelas-Gyvulių ūkis) ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: AfricaTwin.LT sąskrydis 2019 05 17-19 DISKUSIJOS
StandartinėParašytas: 08 Geg 2019, 12:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 18 Kov 2018, 16:18
Pranešimai: 44
Miestas: Vilnius
Artūrai. Dėl i.
www.lidl.lt
Nebūk susikaustęs rėmuose, išlaisvink mintis. Užkąsk Snickers ;)

Hanss.
Nepavydėk, jog Rušanas juodas. Džiaukis, jog tu atskiru sąrašu ne rudas ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: AfricaTwin.LT sąskrydis 2019 05 17-19 DISKUSIJOS
StandartinėParašytas: 08 Geg 2019, 12:38 
Atsijungęs
Moderator
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 05:02
Pranešimai: 2211
Miestas: Vilnius
docalex rašė:
Hanss.
Nepavydėk, jog Rušanas juodas. Džiaukis, jog tu atskiru sąrašu ne rudas ;)


Tada turėtum ir save kitom spalvom įrašyti :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: AfricaTwin.LT sąskrydis 2019 05 17-19 DISKUSIJOS
StandartinėParašytas: 08 Geg 2019, 12:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 18 Kov 2018, 16:18
Pranešimai: 44
Miestas: Vilnius
Hanss rašė:
docalex rašė:
Hanss.
Nepavydėk, jog Rušanas juodas. Džiaukis, jog tu atskiru sąrašu ne rudas ;)


Tada turėtum ir save kitom spalvom įrašyti :)


Na, aš neapsišikau, kad būčiau ruda. Ir dar atskiru vienetiniu sąrašu ;)
O visi sumokėję už renginį, yra žali. Deja, Rušano spalva buvo tuo metu tiesiog "mistyping". Klaidos ištaisytos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: AfricaTwin.LT sąskrydis 2019 05 17-19 DISKUSIJOS
StandartinėParašytas: 08 Geg 2019, 13:04 
Atsijungęs
Moderator
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 05:02
Pranešimai: 2211
Miestas: Vilnius
docalex rašė:
Na, aš neapsišikau, kad būčiau ruda. Ir dar atskiru vienetiniu sąrašu ;)
O visi sumokėję už renginį, yra žali. Deja, Rušano spalva buvo tuo metu tiesiog "mistyping". Klaidos ištaisytos.


Tu rimtai nori viešai pasiaiškinti kas čia ką sušiko ir apsišiko? :mrgreen:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: AfricaTwin.LT sąskrydis 2019 05 17-19 DISKUSIJOS
StandartinėParašytas: 08 Geg 2019, 13:22 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
Ei, be emociju:) Suprantu, kad visi karsto budo, taciau dar niekas neapsisiko - sliotas dar tik uz pusantros savaitės. Praeitus sliotus irgi nepavadinciau apsisikimu. Taip kad nereikia cia nereikalingu emociju:)

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: AfricaTwin.LT sąskrydis 2019 05 17-19 DISKUSIJOS
StandartinėParašytas: 08 Geg 2019, 13:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 18 Kov 2018, 16:18
Pranešimai: 44
Miestas: Vilnius
Nieks apie šį sliotą ir nekalba ;)
O kas prisišiko ir apsišiko visi kuo puikiausiai žino. Ir jau seniai ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: AfricaTwin.LT sąskrydis 2019 05 17-19 DISKUSIJOS
StandartinėParašytas: 08 Geg 2019, 14:30 
Atsijungęs
Moderator
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 05:02
Pranešimai: 2211
Miestas: Vilnius
docalex rašė:
Nieks apie šį sliotą ir nekalba ;)
O kas prisišiko ir apsišiko visi kuo puikiausiai žino. Ir jau seniai ;)


Tik neturintis dėkingumo jausmo, nekontroliuojantis savo psichinės būsenos, garbėtroška.. galėjo pradėti čia viešai drabstytis šūdais! Mergyt, jei dar turėsi tokį norą, po gegužės 19d. aš tavo paslaugoms ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: AfricaTwin.LT sąskrydis 2019 05 17-19 DISKUSIJOS
StandartinėParašytas: 08 Geg 2019, 17:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 18 Kov 2018, 16:18
Pranešimai: 44
Miestas: Vilnius
Hanss rašė:
docalex rašė:
Nieks apie šį sliotą ir nekalba ;)
O kas prisišiko ir apsišiko visi kuo puikiausiai žino. Ir jau seniai ;)


Tik neturintis dėkingumo jausmo, nekontroliuojantis savo psichinės būsenos, garbėtroška.. galėjo pradėti čia viešai drabstytis šūdais! Mergyt, jei dar turėsi tokį norą, po gegužės 19d. aš tavo paslaugoms ;)


Brangusis Hanss, kątik apibūdinai save, ir tiktai save. O šūdais nieks nesidrabstė ir nesidrabsto iki šiol. Aš tik primenu visiems seniai žinomą faktą ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: AfricaTwin.LT sąskrydis 2019 05 17-19 DISKUSIJOS
StandartinėParašytas: 08 Geg 2019, 21:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 23 Lie 2011, 01:11
Pranešimai: 497
Miestas: Gargždai
Suburt tokį būrį bendraminčių ir eilę metų organizuot sliotus nėra taip paprasta... Apsidrabstyt šūdais, gebėjimų daug nereikia...
docalex pagalvok gerai, ką čia darai?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: AfricaTwin.LT sąskrydis 2019 05 17-19 DISKUSIJOS
StandartinėParašytas: 09 Geg 2019, 01:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2013, 22:18
Pranešimai: 457
Miestas: Kaunas
docalex rašė:
Artūrai. Dėl i.
http://www.lidl.lt
Nebūk susikaustęs rėmuose, išlaisvink mintis. Užkąsk Snickers ;)

Hanss.
Nepavydėk, jog Rušanas juodas. Džiaukis, jog tu atskiru sąrašu ne rudas ;)

Originaliai, Aleksandra, demonstruoji savo mažaraštingumą, kaišiodama "Lidl". Pirma, ten mažoji "i". Antra, tai vokiečių firma. Ten pas juos gali būti kitos taisyklės.
Nebūk susikaustęs rėmuose, išlaisvink mintis. Užkąsk Snickers ;)
tu čia naujoviškai siunti na..ui? Gerai, einu :mrgreen:
Dar Tau noriu priminti, kad tada, kai vyko pirmasis AT suvažiavimas, Tu ko gero baiginėjai vidurinę mokyklą. Tik pernai pasirodei forume, o jau drabstaisi šūdais. Siūlau pasinaudoti senolių išmintimi ir neatidarinėti durų kojomis, jei nežinai kas už tų durų yra.

_________________
RD04, 1992m


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: AfricaTwin.LT sąskrydis 2019 05 17-19 DISKUSIJOS
StandartinėParašytas: 09 Geg 2019, 01:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:34
Pranešimai: 380
Miestas: Šiauliai
Ernis rašė:
Suburt tokį būrį bendraminčių ir eilę metų organizuot sliotus nėra taip paprasta... Apsidrabstyt šūdais, gebėjimų daug nereikia...
docalex pagalvok gerai, ką čia darai?





Laba visiems! Čia aš. Senai čia nebuvau.

Gerbiamieji! Aš esu A.P.A.K.E.S!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: AfricaTwin.LT sąskrydis 2019 05 17-19 DISKUSIJOS
StandartinėParašytas: 09 Geg 2019, 18:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 18 Kov 2018, 16:18
Pranešimai: 44
Miestas: Vilnius
Artūras rašė:
docalex rašė:
Artūrai. Dėl i.
http://www.lidl.lt
Nebūk susikaustęs rėmuose, išlaisvink mintis. Užkąsk Snickers ;)

Hanss.
Nepavydėk, jog Rušanas juodas. Džiaukis, jog tu atskiru sąrašu ne rudas ;)

Originaliai, Aleksandra, demonstruoji savo mažaraštingumą, kaišiodama "Lidl". Pirma, ten mažoji "i". Antra, tai vokiečių firma. Ten pas juos gali būti kitos taisyklės.
Nebūk susikaustęs rėmuose, išlaisvink mintis. Užkąsk Snickers ;)
tu čia naujoviškai siunti na..ui? Gerai, einu :mrgreen:
Dar Tau noriu priminti, kad tada, kai vyko pirmasis AT suvažiavimas, Tu ko gero baiginėjai vidurinę mokyklą. Tik pernai pasirodei forume, o jau drabstaisi šūdais. Siūlau pasinaudoti senolių išmintimi ir neatidarinėti durų kojomis, jei nežinai kas už tų durų yra.



Na va, perskaitei ir supratai kaip tu pats nurėjai suprasti :)
Logotipas LIDL didžiosiomis, o i nupiešta mažoji su taškeliu. Aš tai norėjau parodyt, kad visokių variantų yra.
O dėl susikaustymo rėmuose (ką ir turėjau tiesiogiai omeny) ir išlaisvinimo minčių (ką irgi tiesiogiai turėjau omeny): kiek teko dirbti ir šnekėti su meninikais, kurybininkais, ir panašiai - menui nėra rėmų, nėra ribų, nėra taisyklių. Yra taškelis ant i, nėra jo, vienam gražu, kitam negražu. :) Niekas, Artūrai, tavęs niekur na nesiuntė :) Reiktų, taip ir parašyčiau :D

Aš sakau tiesiai šviesiai, be apylankų. Nepatinka mano nuomonė, apeikit:
Na ir kas, jog aš pasirodžiau tik pernai forume? Kaip naujokė, bendruomenėje pamačiau ohoho kiek negražių dalykų. Ir tai viskas per metus. Manot, nemačiau, kaip karališkojo Hanss šikną, dėl jo šventojo gėralo problemų, traukė kiti draugai? Draugai, kurie labiau traukė ne tik jo šikną, o mūsų visų tuo metu dalyvavusių suvažiavime? Jiems didelis ačiū. Ir jiems spaudžiau ir spausiu ranką už preeitą sliotą. Kas buvo dar prieš tai - džiugu ir malonu, jog Hanss tiek metų rengė suvažiavimus, tokius grandioziškus renginius ir t.t.. Nieks nieko nesako, jog jie blogi ar panašiai. Tiesiog aš asmeniškai neteisinu žmonių, kurie vietoj atsakomybės paskutinę minutę pasirenka alkoholį. O mes gyvename ne praeitimi, o dabartimi. O kaip šįmet viskas vyksta, žino tik keletas, tarp jų ir aš. Tad kai pasakau, jog Hanss truputį su rudokais triusikais vaikšto, tai taip ir yra dėl paskutinio pusmečio peripetijų. Žmogus, kuriam reikia, jog visi jį gerbtų, lankstytusį prieš jį, mylėtų ir panašiai. Manęs po mano pareiškimų turbūt jau puse forumo nekenčia, bet man ne garbės reikia. Aš nešnekėsiu gražių žodžiu čia, o už akių nestumsiu. Neturi bendruomenė suktis apie vieną žmogų. Bendruomenę turi sieti vienas bendras tikslas. Mūsų atveju - Africa Twin ir enduro. Tad, gerbiamieji, baikit skirstytis į "balsuoju už Hanss" ir "visi kiti kuriems dzin" fronto linijas. Dalyvaukite, kur norite. Svarbu, palaikyti ir skatinti mūsų visų, kaip bendruomenės, tikslą. Kaip pas Rušaną ant marškinėlių parašyta - "take it eazy" :)))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: AfricaTwin.LT sąskrydis 2019 05 17-19 DISKUSIJOS
StandartinėParašytas: 09 Geg 2019, 19:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 29 Gru 2014, 00:47
Pranešimai: 70
Blemba... vos ne vos išsiaiškini santykius su žmona... paskambini draugui, tą iš vis ant ragų mauna... pagalvoji, ai px, atsidarysiu AT forumą, gal vyrai ką naujo, įdomaus įmetė... o čia vėl bo.. oi, moteris razborinasi- kas gėrė, kur gėrė, kas geras, kas negeras... nx........NX.....


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: AfricaTwin.LT sąskrydis 2019 05 17-19 DISKUSIJOS
StandartinėParašytas: 09 Geg 2019, 19:58 
Atsijungęs
Moderator
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 05:02
Pranešimai: 2211
Miestas: Vilnius
docalex rašė:
Aš sakau tiesiai šviesiai, be apylankų. Nepatinka mano nuomonė, apeikit:
Na ir kas, jog aš pasirodžiau tik pernai forume? Kaip naujokė, bendruomenėje pamačiau ohoho kiek negražių dalykų. Ir tai viskas per metus. Manot, nemačiau, kaip karališkojo Hanss šikną, dėl jo šventojo gėralo problemų, traukė kiti draugai? Draugai, kurie labiau traukė ne tik jo šikną, o mūsų visų tuo metu dalyvavusių suvažiavime? Jiems didelis ačiū. Ir jiems spaudžiau ir spausiu ranką už preeitą sliotą. Kas buvo dar prieš tai - džiugu ir malonu, jog Hanss tiek metų rengė suvažiavimus, tokius grandioziškus renginius ir t.t.. Nieks nieko nesako, jog jie blogi ar panašiai. Tiesiog aš asmeniškai neteisinu žmonių, kurie vietoj atsakomybės paskutinę minutę pasirenka alkoholį. O mes gyvename ne praeitimi, o dabartimi. O kaip šįmet viskas vyksta, žino tik keletas, tarp jų ir aš. Tad kai pasakau, jog Hanss truputį su rudokais triusikais vaikšto, tai taip ir yra dėl paskutinio pusmečio peripetijų. Žmogus, kuriam reikia, jog visi jį gerbtų, lankstytusį prieš jį, mylėtų ir panašiai. Manęs po mano pareiškimų turbūt jau puse forumo nekenčia, bet man ne garbės reikia. Aš nešnekėsiu gražių žodžiu čia, o už akių nestumsiu. Neturi bendruomenė suktis apie vieną žmogų. Bendruomenę turi sieti vienas bendras tikslas. Mūsų atveju - Africa Twin ir enduro. Tad, gerbiamieji, baikit skirstytis į "balsuoju už Hanss" ir "visi kiti kuriems dzin" fronto linijas. Dalyvaukite, kur norite. Svarbu, palaikyti ir skatinti mūsų visų, kaip bendruomenės, tikslą. Kaip pas Rušaną ant marškinėlių parašyta - "take it eazy" :)))


Gal "garžuolė" paminėtu tas pusmečio peripetijas, kurių kaltininlas Hanss'as? Gal čia tai, kad kai tu man rašinėjai, jog apsiimčiau šio slioto organizavimu, o tu busi mano padėjėja ir gautą iš viso to "navarą" pasidalinsim, aš pasakiau, kad ne tik neorganizuosiu, bet ir nedalyvausiu jame? O gal tai, kad kai patapai ale saskrydžio organizatore, bandžiau labai žmoniškai patarti ir padėti apsisaugoti nuo nuostolių? Tai ne, tu gi viską moki ir žinai. Ką čia man senų pažiūrų seniui! Tavo žodžiais čia buvo mano renginys, bet mano laikai praėjo.., dabar organizuosi tu, pati protingiausia ir viską žinanti. Ar ne tavo žodžiai - pas tokius kaip tu ir Rushanas pasenusios pažiūros... (gal ir yra tame teisybės, po savaitės pamatysim ką sugeba dabartinis progress jaunimas). O gal tai, kad prigalvojau susitikimą-pikniką pajūry į kurį pagrindinai renkasi tie, kam grand organizuoti sąskrydžiai su visokiausiom zonom jau gerklėje sėdi? Ar yra nors vienas kury atkalbinėjau dalyvauti gegužės 17-19 renginy (AT.LT sąskrydžiu jau nebegalima to pavadinti) ir vietoj to kviečiau atvažiuoti gegužės 10d. į Palangą?
Tai va didžioji organizatore. Pirma nors kažką gero čia padaryk, nors vieną žmogų pritrauk, o po to kalbesim. Nors atvirai pasakius man žema su tokia kaip tu (šitoje vietoje nutylėsiu) kažką diskutuoti.
Taip, užgėriau pernai, buvo priežaščių, bet per kury galą tave tai pisa?! Viskas buvo iki to suorganizuota. Buvo likę tik AtZona susirašyti, ką padaryti pasisiūlė Drakas. Taip, ačiu Drakui, Kos'ui, Rushanui.., pavadavo, pravedė renginį.. Tu, ar kas nors kitas dėl to nukentėjo? Ne? Tai ko tu čia bangas keli, putas leidi..? Manai kitą apšikinėdama pati iškylsi? Bandyk.., nors jau baigi iškylt ir plaukt greit pradėsi.
Dabar tau lengviau pasidarė? Ką dar gali paviešinti? :)
Tai va AT.LT "Karaliene", gal kol kas mokink savo tėvą vaikus daryti, o aš jau kaip nors pats, be tavo nesveikų pamokymų apsieisiu.
P.S. Per tokį trumpą laiką tu ne mane vieną čia jau spėjai užknisti. Todėl įspėju tave, jei ir ateity drumsi forume vandenį, trikdysi ramų forumo gyvenimą, inicijuosi intrigas.., niekas neatsižvelgs į tai, kad šiuo metu bandai kažką ten organizuoti.. Gali tapti pirmas užbanintas šio, net labai taikaus, forumo dalyvis.
Nebenoriu daugiau su tavimi net raštu bendrauti. Nekalbant jau apie realybę.
P.SS. Aš taves neliečiau. Pati prisiprašei. Ech, mozochistė turbūt :roll:
Aš stengiausi kiek įmanoma švelniau...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: AfricaTwin.LT sąskrydis 2019 05 17-19 DISKUSIJOS
StandartinėParašytas: 09 Geg 2019, 23:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 23 Spa 2011, 22:04
Pranešimai: 74
Miestas: Kaunas
Oi, kaip man patinka dramos, meilės trikampiai, neapykanta ir aistra, karas ir romantika.... tęskite mielieji, net širdis apsalo, geresnių serialų ir nesugalvosi, čia juk realybė, neišgalvota, tikra. Jūs puikūs!!!! Jūs mane taip suintrigavote, kad net po kojos operacijos planuoju, tikiuosi sudalyvauti abejuose renginiuose. Viva Africa, viva Twin, viva LT.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: AfricaTwin.LT sąskrydis 2019 05 17-19 DISKUSIJOS
StandartinėParašytas: 10 Geg 2019, 01:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Geg 2016, 18:30
Pranešimai: 77
Miestas: Alkiškiai
Ohoo... Na ir karsta cia 😁💥 pasidarom arbatos ☕🍵 nervai dar niekados prie gero neprivede 🎎 relax...🎎 Viskas bus gerai 🤸😊


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 44 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007