AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 29 Kov 2024, 07:18

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 90 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Su merginom po Vilniu ant Africos
StandartinėParašytas: 16 Lap 2011, 02:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
I mane kreipiasi Vilniaus merginu bendruomenes pirmininke su prasymu...
2011 11 19 setadieni apie 15-16 val butina pravezti merginas ant motociklu po Vilniu. Merginoms tai yra ypatinga diena, mat po iskilmingo vakarelio jos islydi savo viena drauge i istekejusiu moteru pasauli.
Is musu reikia:
1- motociklu 3 vnt. su salmais keleivems
2- saugiai pravezti keleives nurodytu marsrutu
3- palaikyti gera renginuko atmosfera neisdarineti jokiu fokusu su keleiviu vaziuojant motociklu.
Mergaites zadejo pamoketi uz benzina o as prizadejau surasti entuziastu Afrikieciu.
Su pirmininke sutarem susiskambinti treciadieni ir aptarti detales. As zadu vaziuoti, prasau apsireiksti dar norincius.
Rytoj dienos metu pastoviai nebusiu prie kompiuterio, bet reaguoti galesiu. Prasau skambinti man ir reiksti savo norus, manau, kad mocu gali buti ir daugiau kaip trys, isitikines, kad nuo to mergaites tik apsidziaugs.
Orai ta diena bus palankus.
Skambinkit man ir rasykit i pm mes viska aptarsim. (i foruma pastoviai mesiu info apie tai, kaip mums sekasi organizuoti renginuka)
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus. Tel: 8 615 93 235


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su merginom po Vilniu ant Africos
StandartinėParašytas: 16 Lap 2011, 04:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:37
Pranešimai: 611
Miestas: Vilnius
Rushanas rašė:
I mane kreipiasi Vilniaus merginu bendruomenes pirmininke su prasymu...
2011 11 19 setadieni apie 15-16 val butina pravezti merginas ant motociklu po Vilniu. Merginoms tai yra ypatinga diena, mat po iskilmingo vakarelio jos islydi savo viena drauge i istekejusiu moteru pasauli.
Is musu reikia:
1- motociklu 3 vnt. su salmais keleivems
2- saugiai pravezti keleives nurodytu marsrutu
3- palaikyti gera renginuko atmosfera neisdarineti jokiu fokusu su keleiviu vaziuojant motociklu.
Mergaites zadejo pamoketi uz benzina o as prizadejau surasti entuziastu Afrikieciu.
Su pirmininke sutarem susiskambinti treciadieni ir aptarti detales. As zadu vaziuoti, prasau apsireiksti dar norincius.
Rytoj dienos metu pastoviai nebusiu prie kompiuterio, bet reaguoti galesiu. Prasau skambinti man ir reiksti savo norus, manau, kad mocu gali buti ir daugiau kaip trys, isitikines, kad nuo to mergaites tik apsidziaugs.
Orai ta diena bus palankus.
Skambinkit man ir rasykit i pm mes viska aptarsim. (i foruma pastoviai mesiu info apie tai, kaip mums sekasi organizuoti renginuka)
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus. Tel: 8 615 93 235


Su Algiu nepaliudesi... :D Tikrai prisijungciau, taciau sestadieni nebusiu Vilniuje :(
Gero renginuko :!:

_________________
IBA #53028


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su merginom po Vilniu ant Africos
StandartinėParašytas: 16 Lap 2011, 04:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Lap 2011, 15:43
Pranešimai: 7
Jei vietoj Africa tinka joti ant Pegaso, tai pasirašau :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su merginom po Vilniu ant Africos
StandartinėParašytas: 16 Lap 2011, 10:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
SnowFlow, aisku, kad tinka bet koks mocas, svarbiausia yra noras sudalyvauti ir atsakomybes jausmas. Iskaiciuojam tave i dalyviu gretas, parasyk man i pm savo tel nr.
Neapsisprendusiems pranesiu, kad parada nedarysime bet kokia kaina bet kokiu oru. Visu pirma tai turi suteikti dziaugsma ir malonuma mums ir merginoms. Jei lauke bus bjaurastis su sniegu, tai aisku, kad vaziavimas netenka prasmes.
Pirmininkes Sandros gyvai nemaciau, teko su ja bendrauti tik telefonu. Pasiuliau jai vaikinu ir tuo atveju jei isvaziavimas neivyks.
Laukiame istorijos tesinio...
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su merginom po Vilniu ant Africos
StandartinėParašytas: 16 Lap 2011, 13:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 20:18
Pranešimai: 267
Miestas: Vilnius
vilniaus merginu bendruomene?? negirdejau tokios :D
jei neprisirinks africu ir kitokiu grazesniu moto tai galeciau padalyvauti su savo alpu. bet jis, aisku, negrazus merginoms veziot iskilminga proga po miesta, taigi tik tokiu atveju galeciau jei tikrai truks technikos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su merginom po Vilniu ant Africos
StandartinėParašytas: 16 Lap 2011, 18:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Sau 2011, 12:40
Pranešimai: 229
Miestas: Šiauliai
Miesto gatvėmis su Afrika.. Kažkaip nesiderina. Turit pašonėj Molėtų kraštą ir pan,tai vežkit merginas į mišką :shock: , parodysit šio motociklo privalumus ir paskirtį. O Rushaną galima pagirti už Afrikos populiarinimą tarp merginų ;), ne pirmas kartas jau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su merginom po Vilniu ant Africos
StandartinėParašytas: 16 Lap 2011, 21:01 
Atsijungęs
Moderator
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 05:02
Pranešimai: 2211
Miestas: Vilnius
Ne Africa, o Rushanas populiarus tarp merginu


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su merginom po Vilniu ant Africos
StandartinėParašytas: 16 Lap 2011, 22:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Aciu braliukams uz gerus zodzius, morale man gyvenime yra labai svarbu. O kai mes sugebame suteikti kitiems zmoniems dziaugsma- tai yra maloniau dvigubai.
Gryztant prie temos- informuoju... Teko dar telefonu pabendrauti su Sandra- balsas malonus. Sutarem, kad 15,30 sestadieni 19 diena turime buti prie zaldokines Moletu plente.
Mes turime tureti salma keleiviui, pisrstines keleiviui. Sandra pasirupins tusciom skarbonkem ant virvutes, kurias prisirysime prie mocu. Marsrutas mumatomas iki Antakalnio, as siulau pravaryti Gedimino prospektu ir po Katedros aikste pavazineti- Sandra bijo. Veliau imesiu sioki toki instruktaza. Atsiminkyte, kad mes atsakome uz kito zmogaus givybe. Procesas pajudejo.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su merginom po Vilniu ant Africos
StandartinėParašytas: 16 Lap 2011, 22:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 20:18
Pranešimai: 267
Miestas: Vilnius
as iskrentu. suluzo pirstai desines rankos 2. negalesiu saugiai vaziuot, gazuot, stabdyt. iseina, kad sezonas uzdarytas, bo menesi su itvaru reik but.
gerai, kad apsidraudziau sveikata pries 2 savaites. rekomenduoju!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su merginom po Vilniu ant Africos
StandartinėParašytas: 17 Lap 2011, 05:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Lap 2011, 15:43
Pranešimai: 7
Aš vežiodamas merginas visuomet į maršrutą įtraukiu bent gabalėlį bekelės, kad jos nors kiek susipažintų su Enduro dvasia :)
Nežinau, ar šioms merginoms būtų malonu ne tik pralėkti tiesiu lygiu asfaltu, bet ir prariedėti miško serpantinais, žvyrkeliu..
Pagal turimą informaciją norėčiau pasiūlyti keletą smagesnių maršrutų:
1. Link centro važiuoti pro Santariškes, Verkių rūmus, Verkių gatve palei Nerį.
http://g.co/maps/wka7g
2. Nuo riešės link Verkių važiuoti per laukus, mišku (seniau ten buvo tik žvyrkelis, dabar greičiausiai tik asfaltas, pravažiuosiu ir patikrinsiu :) )
http://g.co/maps/ubghv
3. Važiuoti per Kaliną, Pagubę, Ožkinius, Verkius. Šiame maršrute būtų keli kilometrai žvyrkelio, asfaltuotų ir vingiuotų kelių per miškus.
http://g.co/maps/ydtke

Manau, kad taip važiuoti įdomiau, nei tiesiąja, taip pat saugu keleiviams.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su merginom po Vilniu ant Africos
StandartinėParašytas: 17 Lap 2011, 12:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 01 Bir 2011, 14:30
Pranešimai: 78
Miestas: Vilnius
SnowFlow rašė:
Aš vežiodamas merginas visuomet į maršrutą įtraukiu bent gabalėlį bekelės, kad jos nors kiek susipažintų su Enduro dvasia :)
Nežinau, ar šioms merginoms būtų malonu ne tik pralėkti tiesiu lygiu asfaltu, bet ir prariedėti miško serpantinais, žvyrkeliu..
Pagal turimą informaciją norėčiau pasiūlyti keletą smagesnių maršrutų:
1. Link centro važiuoti pro Santariškes, Verkių rūmus, Verkių gatve palei Nerį.
http://g.co/maps/wka7g
2. Nuo riešės link Verkių važiuoti per laukus, mišku (seniau ten buvo tik žvyrkelis, dabar greičiausiai tik asfaltas, pravažiuosiu ir patikrinsiu :) )
http://g.co/maps/ubghv
3. Važiuoti per Kaliną, Pagubę, Ožkinius, Verkius. Šiame maršrute būtų keli kilometrai žvyrkelio, asfaltuotų ir vingiuotų kelių per miškus.
http://g.co/maps/ydtke

Manau, kad taip važiuoti įdomiau, nei tiesiąja, taip pat saugu keleiviams.


As viena karta praveziau savo drauge zvyrkeliais... nuo to laiko jos ant moco nebemaciau. Ko tik nedrariau- nelipa nors tu ka.
Taigi viena karta naudotas salmas su gelytem jau kelinti metai renka dulkes garaze (gerai bent jau kad deklo neismeciau, tai gal dar sulauks kol dukra paauks :)

_________________
---
Lauris
"You need eyes in the back of your head boy, or you're dead"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su merginom po Vilniu ant Africos
StandartinėParašytas: 17 Lap 2011, 14:42 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
As isvarau i Ryga, pusbrolis (Argi) dar nesutvarke savo moca (gal pamirso, kad turi Afrika)...
O neoficiali dalis bus?:)

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su merginom po Vilniu ant Africos
StandartinėParašytas: 18 Lap 2011, 11:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
SnowFlow siulo:
Aš vežiodamas merginas visuomet į maršrutą įtraukiu bent gabalėlį bekelės, kad jos nors kiek susipažintų su Enduro dvasia
Nežinau, ar šioms merginoms būtų malonu ne tik pralėkti tiesiu lygiu asfaltu, bet ir prariedėti miško serpantinais, žvyrkeliu..
Braliukas SnowFlow, jauciasi, kad turi daug entuziazmo, bet sitoje situacijoje jo visai nereikia. Musu tikslas yra saugiai pravezti nurodytu marsrutu. Mes turesime vezti ne busimasias enduristes ar sportininkes ekstremales. Kai kuriems zmonems pasedeti ant motociklo yra ivykis. Be to is savo patirties galiu pasakyti, kad sodindamas nepazistama keleivi ant savo moco visiskai neisivaizduoju, kaip man vairuosis. Aisku as greitai pajauciu ar mano naujajam keleiviui kada nors teko vaziuoti su mocu. O issigandes keleivis gali labai stipriai itakoti moco vairavyma. Nenoriu cia daug issilieti, bet prasau laikytis tvarkos be jokios saviveiklos. Kartoju- mes saugiai turime pravezti merginas.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su merginom po Vilniu ant Africos
StandartinėParašytas: 18 Lap 2011, 12:03 
Atsijungęs
Moderator
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 05:02
Pranešimai: 2211
Miestas: Vilnius
Kaip rodo sios dienos rytas, gali but taip, kad saugiau merginas bus paveziot rogutemis :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su merginom po Vilniu ant Africos
StandartinėParašytas: 18 Lap 2011, 12:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Sau 2011, 12:40
Pranešimai: 229
Miestas: Šiauliai
Keistos tos merginos,kad ne su Harley ar britva kokia apynauja važiuoja. Bet čia,kaip ir sakė Hanss, svarbiausias Rushanas ir nesvarbu su kokia jis birbyne :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su merginom po Vilniu ant Africos
StandartinėParašytas: 19 Lap 2011, 00:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Esu dekingas visiems braliukams kurie negalejo, bet atsiliepe o ypatingai dekingas SnowFlow ir Vasariui.
Dabar galiu pranesti, kad vaziuojame mes tryse, tai yra Vasaris AfricaTwin, SnowFlow Aprilija Pegaso ir as Rushanas AfricaTwin.
Dar informuosiu, kad siandien lapkricio 18 pasirode pirmasis sniegas ir gerkle man vakar sustreikavo...
Pergyvenau ne del saves, pergyvenau del kitu. Daznai buvau durninamas del beprotisku vaziavimu su mocu, bet nei sykio nepasigailejau isiveldamas i avantiura.
Si penktadienio vakara esu visiskai sveikas ir net esu pagaves azarta vaziavimui. Del to siulau Vasariui ir SnowFlow susitikti sestadieni 14 val prie mano garazo Smelio-9. Mes turesime dar truputi laiko susivaziavimui, uzsuksime i kokia kavine kur prizadu pastatyti kavos.
Rytoj apie 10 val susiskambinu su Sandra ir patvitinu musu dalyvavima.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su merginom po Vilniu ant Africos
StandartinėParašytas: 19 Lap 2011, 03:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 05 Bal 2011, 12:54
Pranešimai: 160
Miestas: Vilnius
sutarta


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su merginom po Vilniu ant Africos
StandartinėParašytas: 19 Lap 2011, 05:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Lap 2011, 15:43
Pranešimai: 7
Vasaris rašė:
sutarta

Taip 8-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su merginom po Vilniu ant Africos
StandartinėParašytas: 19 Lap 2011, 15:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Sestadieni ryte pakalbejau su Sandra ir pavirtinau, kad mes trys motociklistai nusiteikia vaziuoti.
Prasau nepamirsti Salmu ir pirstiniu keleivem.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su merginom po Vilniu ant Africos
StandartinėParašytas: 19 Lap 2011, 23:19 
Atsijungęs
Moderator
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 05:02
Pranešimai: 2211
Miestas: Vilnius
Ei, jus duba davet, ar pas jas uzsilaiket? :mrgreen:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 90 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007