AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 13 Geg 2024, 04:24

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Vasario 6 d. 18:30 susitikimas Vilniuje
StandartinėParašytas: 07 Vas 2014, 12:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 18 Vas 2013, 23:35
Pranešimai: 632
Miestas: Ukmergė
Konstantinas rašė:
Taip, Barada prisistate ir apmokejo saskaita! Va cia tai prisistatymas:))

nors nusiemiau anksciau-moteriske labai pasiilgo, bet vienareiksmiskai: Barada, zaciotas ! :mrgreen:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vasario 6 d. 18:30 susitikimas Vilniuje
StandartinėParašytas: 07 Vas 2014, 12:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Bal 2011, 17:48
Pranešimai: 660
Miestas: Kaunas
Normaliai cia jusu prisirinko :) tiesiog minisliotas gavosi...negi neiamzinote tokio ivykio su fotoaparatu .. ;)

_________________
Gero vėjo...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vasario 6 d. 18:30 susitikimas Vilniuje
StandartinėParašytas: 07 Vas 2014, 12:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 23:40
Pranešimai: 412
Miestas: Vilnius
Sveiki braliukai,vakar susirinko autoritetingi africonai,pagal minciu destyma supratau,kad pavasarinis samitas turetu įvykti.Barada brolijai ir visam itaikingam autoritetui parode garbinga gesta.Šiemetiniai vėdliai,kaip suprantu bus Dunse ir Unfis, nors visi vieningu balsu nutarinejo Hansso kandidatura. Lietuvos autoritetas Rushanas man pasirode kazkoks bespalvis gal pas ji kas nors... :? taciau šitas vaikis buvo labai jau susižavėjes mano šukuosena,pastebejau jog del to net ašarą ispaudė.Rushanai stiprybės tau iri tavo kiema pavasaris ateis!! Stai tokia trumpa apzvalga :mrgreen:

_________________
kam ta xrv-750 jai yra xtz-750


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vasario 6 d. 18:30 susitikimas Vilniuje
StandartinėParašytas: 07 Vas 2014, 12:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 18 Vas 2013, 23:35
Pranešimai: 632
Miestas: Ukmergė
Ramūnas rašė:
Sveiki braliukai,vakar susirinko autoritetingi africonai,pagal minciu destyma supratau,kad pavasarinis samitas turetu įvykti.Barada brolijai ir visam itaikingam autoritetui parode garbinga gesta.Šiemetiniai vėdliai,kaip suprantu bus Dunse ir Unfis, nors visi vieningu balsu nutarinejo Hansso kandidatura. Lietuvos autoritetas Rushanas man pasirode kazkoks bespalvis gal pas ji kas nors... :? taciau šitas vaikis buvo labai jau susižavėjes mano šukuosena,pastebejau jog del to net ašarą ispaudė.Rushanai stiprybės tau iri tavo kiema pavasaris ateis!! Stai tokia trumpa apzvalga :mrgreen:


+10 :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vasario 6 d. 18:30 susitikimas Vilniuje
StandartinėParašytas: 07 Vas 2014, 13:55 
Atsijungęs
Moderator
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 05:02
Pranešimai: 2211
Miestas: Vilnius
Mrarius XRV 650 rašė:
barada dekui tau kad palaikiai financiskai pagarba :D

Kiek as suprantu Barada nelabai suprato musu humora. Todel jauciuosi jam kazkiek skolingas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vasario 6 d. 18:30 susitikimas Vilniuje
StandartinėParašytas: 07 Vas 2014, 15:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 09 Lap 2013, 14:40
Pranešimai: 190
Miestas: Maisiagala
barada supranta visus jumorus,,,,ir nesijaucia nei skolingas, nei paskolines...:)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vasario 6 d. 18:30 susitikimas Vilniuje
StandartinėParašytas: 07 Vas 2014, 17:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:32
Pranešimai: 1027
Miestas: Vilnius
ech, per anksti nusiploviau :lol:

_________________
http://www.youtube.com/user/morkiukas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vasario 6 d. 18:30 susitikimas Vilniuje
StandartinėParašytas: 08 Vas 2014, 02:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Ramūnas rašė:
Sveiki braliukai,vakar susirinko autoritetingi africonai,pagal minciu destyma supratau,kad pavasarinis samitas turetu įvykti.Barada brolijai ir visam itaikingam autoritetui parode garbinga gesta.Šiemetiniai vėdliai,kaip suprantu bus Dunse ir Unfis, nors visi vieningu balsu nutarinejo Hansso kandidatura. Lietuvos autoritetas Rushanas man pasirode kazkoks bespalvis gal pas ji kas nors... :? taciau šitas vaikis buvo labai jau susižavėjes mano šukuosena,pastebejau jog del to net ašarą ispaudė.Rushanai stiprybės tau iri tavo kiema pavasaris ateis!! Stai tokia trumpa apzvalga :mrgreen:

Jooo, susibegimas gavosi gana gausus, malonu man buvo pamatyti gerai pazistamus braliukus, kartais man atrode, kad salia stovi mocai ir metu laikas yra siltas. Nors ir buvo isgerta daug alaus ir net buvo paliktos masinos nakciai, bet susibegimo reikejo. Smagiai pasijuokem ir padurniavom. Joo, Slava ir Barada paplonino savo pinigines, bet del to zmones netapo daugiau gerbiami, Slavikas yra gerbiamas ir be to. Barada, sanuolis, kad atejai ir pamatei, kad mes visiskai normalus diedai ir ko gero tu supratai, kad mes pripazinome ir tave. Aj dar keista, kad Ramuniu pasirodziau, nei sioks nei toks. buvau apskritai be masinos ir net alucio isgeriau. O siaip Ramunai tu nuvaziuok su manim nors karta ir tu pamatysi, kad gyvenimas yra grazus.
Rushanas Africa...


Paskutinį kartą redagavo Rushanas 08 Vas 2014, 03:00. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vasario 6 d. 18:30 susitikimas Vilniuje
StandartinėParašytas: 08 Vas 2014, 03:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:37
Pranešimai: 611
Miestas: Vilnius
Aciu visiems uz gera vakara. Barada Tau isskirtinis aciu, tikrai malonu, taciau nereikejo... Pasijauciau nepatogiai :oops:

_________________
IBA #53028


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007