AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 13 Geg 2024, 05:51

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 158 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Saulius_S RD04 [Jonava]
StandartinėParašytas: 09 Gru 2014, 21:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Gru 2014, 03:31
Pranešimai: 817
Miestas: Jonava
Sveiki, norius prisistatyti ir prisiduot :)
Forumą kaip svečias skaitinėju gal pusmetį ir tikrai dar greitu laiku neplanavau registruotis, nes iki šiol neturėjau Afrikos ir galvojau, kad greitu laiku neturėsiu, bet susiklosčius keliem atsitiktinumam ir žvaigždėm sustojus į reikiamas vietas 2014.12.05 mano garaže atsidūrė šitas grožis:
Paveikslėlis

Esu visiškai žalias šitame reikale, bet turiu daug noro. Niekada iki šiol nesu turėjęs motociklo ir teisias išsilaikiau tik spalį, bet nuo pirmos minutės kai supratau, kad noriu motociklo norėjau tik Africa'os. Galimybės ne visada noram prilygsta ir pamatęs jų kainas Lietuvoje supratau, kad turbūt pirmas mano motociklas nebus Africa. Buvau pradėjęs domėtis Transalp'ais ir būtent Transalp'o skelbime užmačiau šitą Africa už labai padorią kainą. Pagalvojau, kad net jei ir bus pavargus visvien imsiu ir su laiku atvesiu į protą. Aišku dar kol kas pačiam reikia suprast kas ir kaip (ir ką į tą protą vest), bet kaip ir minėjau noro turiu daug. Pamačiau skelbimą (prieš kelias valandas įdėtą), pasiskambinau ir jau sekančios dienos popietę buvau Klaipėdoje. Atsisėdau, pavažiavau, nulipau ir padaviau pinigus. Tą pačią dieną kai nusipirkau perėjau technikinę ir užsiregistravau, tą pačią dieną (naktį) išvažiavom į mišką, tą pačią dieną pagavau savo pirmą batoną :) Dabar palauksiu kiek geresnių orų (sausesnių) ir vėl į pasivažinėjimus, kartu su pora Dominatorių. Kur nors bent kiek toliau nei Jonavos rajonas planuoju nuvažiuot sausį, į baikerių viduržiemį (ten tenka dalyvaut vos ne kasmet tik ber motociklo). Aišku jei iki to laiko neišlys kažkokios bėdos. Skaičiau, kad ir daugiau forumiečių ten būna, tai gal šiemet ten kažką ir sutiksiu.
Smagu, kad čia tokia aktyvi bendruomenė ir tiek vyksta renginių. Tikiuosi neužknisiu visų su savo noobiškais klausimais. O jei ką ir užknisiu tai iš anksto atsiprašau. :D

_________________
RD04 91'


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saulius_S RD04 [Jonava]
StandartinėParašytas: 09 Gru 2014, 22:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
Sveikas atvykęs!

įtariu bus įdomus kampelis:)

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saulius_S RD04 [Jonava]
StandartinėParašytas: 10 Gru 2014, 00:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Vas 2011, 14:47
Pranešimai: 228
Miestas: Vilnius
Welcomen!
Kol paprika dar graži ir nenubalnota, butinai užsidėk apsauginius lankus - draugiškas (ne)komersanto patarimas! :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saulius_S RD04 [Jonava]
StandartinėParašytas: 10 Gru 2014, 00:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Vat kur padorus prisistatymas, butent taip isivaizduoju naujo nario pirma posta, butent toks pirmas postas mane ipareigoja su zmogum garbingai elgtis.
Varyk Saulius-S savo klausimus, gi musu mocai dabar stovi garazuose o pasireiksti ziema mes galime per klaviatura.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saulius_S RD04 [Jonava]
StandartinėParašytas: 10 Gru 2014, 01:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Gru 2014, 03:31
Pranešimai: 817
Miestas: Jonava
mindazas rašė:
Welcomen!
Kol paprika dar graži ir nenubalnota, butinai užsidėk apsauginius lankus - draugiškas (ne)komersanto patarimas! :)


Jie būna standartiniai ar daromi pagal užsakymą kiekvienam atskirai? Bet kuriuo atveju kur ir pas ką reiktų kreiptis? Nes tai vienas iš pirmų "patobulinimų" sąraše. Juk tikrai lengviau lankus pasidaryt nei po to plastmasių bandyt gaut.

Rushanas rašė:
Vat kur padorus prisistatymas, butent taip isivaizduoju naujo nario pirma posta, butent toks pirmas postas mane ipareigoja su zmogum garbingai elgtis.
Varyk Saulius-S savo klausimus, gi musu mocai dabar stovi garazuose o pasireiksti ziema mes galime per klaviatura.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Ačiū už šiltą pasveikinimą.
Pirma bėda kuri truputi nervina yra tokia:

Kažkas negerai su neutralkes sensorium (ar kaip tai pavadinti) arba gal laidais? Problema pasireiškia tuo, kad nedega neutralkes lemputė, bet tai nebūtų bėda jei ne tas niuansas, kad atlenkus šoninę kojelę net ir neutralioje pavaroje motcas užgęsta. Logiška manyt, kad gesinamas jis dėl to, kad "nematoma" neutrali pavara.

Nuo ko pradėti ir kurioje vietoje "krapštyti"? Išsamus atsakymas bus apdovanotas alumi kai autorių sutiksiu gyvai ir atpažinsiu :)

_________________
RD04 91'


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saulius_S RD04 [Jonava]
StandartinėParašytas: 10 Gru 2014, 01:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Vas 2011, 14:47
Pranešimai: 228
Miestas: Vilnius
Neutralios pavaros daviklio vieta - nuotraukoj žemiau. Patikrink su testeriu, jei bus sugedęs, padovanosiu kitą kai Vilniuj būsi, dar vienas kitas yra likęs.
Lankus dažniausiai pigiau yra nusipirkt gatavus, nei kam duot gamint. Parašyk į PM, d0siu pasiūlymą :)


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saulius_S RD04 [Jonava]
StandartinėParašytas: 10 Gru 2014, 01:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Gru 2014, 03:31
Pranešimai: 817
Miestas: Jonava
mindazas rašė:
Neutralios pavaros daviklio vieta - nuotraukoj žemiau. Patikrink su testeriu, jei bus sugedęs, padovanosiu kitą kai Vilniuj būsi, dar vienas kitas yra likęs.
Lankus dažniausiai pigiau yra nusipirkt gatavus, nei kam duot gamint. Parašyk į PM, d0siu pasiūlymą :)


Super, ryt nuvarysiu į garažą ir pažiūrėsiu, patikrinsiu. O čia kaip suprantu kažkokia fiškė ant jo? Laidas nusimauna ir jis išsisuka?

_________________
RD04 91'


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saulius_S RD04 [Jonava]
StandartinėParašytas: 10 Gru 2014, 04:23 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
Sveikas atvykes:) Graziai atrodo Afrika. Keista, kad paemei nebrangiai.
Beje, Dominatoriams lengviau po pelkes vazineti, o Afrikos gali nusigabenti ir kankinti iki pelkiu, esanciu uz keliu tukstanciu km nuo Lietuvos:)) Ar tu busi motokeliautoju ar tik enduristu? Kaip paciam atrodo?

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saulius_S RD04 [Jonava]
StandartinėParašytas: 10 Gru 2014, 11:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Gru 2014, 03:31
Pranešimai: 817
Miestas: Jonava
Konstantinai, kol kas apie keliones negalvoju, nes vien nuo minties, kad kažkas gali sugesti viduryje kitos šalies mane purto, nes kaip ir sakiau - esu visiškai žalias. Kai jau turėsiu nors šiokį tokį supratimą apie šitą techniką tada ir galvosiu. Keliaut norėčiau, bet dar kol kas ne dabar. Į pelkes irgi nesiruošiu iki rankenų lyst. Planas kitam sezonui pasimalt po Lietuvą, po jos žvyrkelius ir miškus.

_________________
RD04 91'


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saulius_S RD04 [Jonava]
StandartinėParašytas: 10 Gru 2014, 12:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 02 Bal 2014, 17:31
Pranešimai: 438
Miestas: Kaunas
Sveikas prisijungęs į bendraminčių gretas. Gero ir saugaus važinėjimo. :)
Dar siūlyčiau pasitikrinti kuro pompos kontaktų stovį ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saulius_S RD04 [Jonava]
StandartinėParašytas: 10 Gru 2014, 15:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2013, 22:18
Pranešimai: 457
Miestas: Kaunas
Sveikinimai su pirkiniu. Graži technika. Sena. Patikima... Bet
Pora šaukštų deguto..
Sena technika gerai, kad nebrungu, bet pradės lįsti nemalonios smulkmenos. Jei rankos ir galva vietoje- problemų nebus, antraip.... Kaip čia pasakius.
Pats panašų aparatą eksploatuoju be baimės. Praeitų metų didžiausias siurprizas- masės laido prijungime dingo kontaktas. Radau, susitvarkiau, bet važiavau tuo metu ne vienas. Kitiems stresas. Nusprogo akumas- staigiai ir netikėtai, nors krovimo įtampa ok. Tiesiog jis buvo senas, o tikro amžiaus iki šiol nežinau- pirkau su juo. Žinovai rekomenduoja akumą keist kas 2-3 metai.
Žinovai rekomenduoja apskritai kuro siurblį pakeist į vaakuminį. O aš tik jį perkėliau į labiau prieinamą vietą, kad lengviau prieit, jei ką... Dijodas ant kuro siurblio kontaktų prailgins tarnavimo laiką.
Apskritai, ką aš čia rašinėju :) Forume ir taip pilna info. O jei dar rusiškai skaitai- tai visa biblioteka patarimų africatwin.ru forume

_________________
RD04, 1992m


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saulius_S RD04 [Jonava]
StandartinėParašytas: 10 Gru 2014, 15:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 03 Geg 2012, 11:56
Pranešimai: 416
Miestas: Kaunas
Saulius_S rašė:
mindazas rašė:
Neutralios pavaros daviklio vieta - nuotraukoj žemiau. Patikrink su testeriu, jei bus sugedęs, padovanosiu kitą kai Vilniuj būsi, dar vienas kitas yra likęs.
Lankus dažniausiai pigiau yra nusipirkt gatavus, nei kam duot gamint. Parašyk į PM, d0siu pasiūlymą :)


Super, ryt nuvarysiu į garažą ir pažiūrėsiu, patikrinsiu. O čia kaip suprantu kažkokia fiškė ant jo? Laidas nusimauna ir jis išsisuka?


Nusimauna (apvalus kontaktas), paversk šiek tiek mocą ant šono ir išsukt jutiklį (greičiausiai pamatysi stipriai nudilusę vidinę varinę kontakto dalį kuri ir liečiasi su "N" padėtim. Dėl nudilimo jutiklio kontaktas "pasikabina". Pabandymui jutiklį gali įsukti be varinės sandarinimo poveržlės problema turėtų išnykti (beje jutiklis tinka nuo 2002m honda cbr manau ir daugumos kitų honda modelių)

_________________
Suk rankeną arba rankena suks tave


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saulius_S RD04 [Jonava]
StandartinėParašytas: 10 Gru 2014, 18:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Gru 2014, 03:31
Pranešimai: 817
Miestas: Jonava
Artūras rašė:
Sveikinimai su pirkiniu. Graži technika. Sena. Patikima... Bet
Pora šaukštų deguto..
Sena technika gerai, kad nebrungu, bet pradės lįsti nemalonios smulkmenos. Jei rankos ir galva vietoje- problemų nebus, antraip.... Kaip čia pasakius.
Pats panašų aparatą eksploatuoju be baimės. Praeitų metų didžiausias siurprizas- masės laido prijungime dingo kontaktas. Radau, susitvarkiau, bet važiavau tuo metu ne vienas. Kitiems stresas. Nusprogo akumas- staigiai ir netikėtai, nors krovimo įtampa ok. Tiesiog jis buvo senas, o tikro amžiaus iki šiol nežinau- pirkau su juo. Žinovai rekomenduoja akumą keist kas 2-3 metai.
Žinovai rekomenduoja apskritai kuro siurblį pakeist į vaakuminį. O aš tik jį perkėliau į labiau prieinamą vietą, kad lengviau prieit, jei ką... Dijodas ant kuro siurblio kontaktų prailgins tarnavimo laiką.
Apskritai, ką aš čia rašinėju :) Forume ir taip pilna info. O jei dar rusiškai skaitai- tai visa biblioteka patarimų africatwin.ru forume


Esu pasiruošęs priimt visus senos technikos iššūkius, nors ir kol kas nežinau kaip su jais pavyks susitvarkyt, bet mano manymu geriau jau tokia technika nei jokios. :) Plius bus gera mokykla. Ačiū už komentarą, apie kuro siurblio problemas žinau teoriškai, praktiškai dar nežiūrėjau kas ir kaip ten pas mane, kadangi prabėgimas 62 000 tai manau, kad arba jis jau pakeistas arba tuoj turėtų mirt. Reiktų pažiūrėt. Kažkaip patikimiau skamba pakeitimas į vakuminį. Skaičiau apie tai .ru forume. Ar kas nors yra taip daręs čia Lietuvoje? Pats manau tokiais reikalais neužsiimčiau.

Motobang rašė:
Nusimauna (apvalus kontaktas), paversk šiek tiek mocą ant šono ir išsukt jutiklį (greičiausiai pamatysi stipriai nudilusę vidinę varinę kontakto dalį kuri ir liečiasi su "N" padėtim. Dėl nudilimo jutiklio kontaktas "pasikabina". Pabandymui jutiklį gali įsukti be varinės sandarinimo poveržlės problema turėtų išnykti (beje jutiklis tinka nuo 2002m honda cbr manau ir daugumos kitų honda modelių)


Šiandien po darbo varau ir pasižiūrėsiu, ačiū už dar detalesnį paaiškinimą.

_________________
RD04 91'


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saulius_S RD04 [Jonava]
StandartinėParašytas: 10 Gru 2014, 20:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2013, 22:18
Pranešimai: 457
Miestas: Kaunas
[quote="Saulius_S] Kažkaip patikimiau skamba pakeitimas į vakuminį. Skaičiau apie tai .ru forume. Ar kas nors yra taip daręs čia Lietuvoje? Pats manau tokiais reikalais neužsiimčiau.
[/quote]
Nugi, ten 3 vamzdukai- 1 vaakumui ir 2 kurui. Ką ten užsiimt? Nu dar tvirtinimas..

_________________
RD04, 1992m


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saulius_S RD04 [Jonava]
StandartinėParašytas: 10 Gru 2014, 20:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Gru 2014, 03:31
Pranešimai: 817
Miestas: Jonava
:) jau radau, kad ten nesudetinga, tik klausimas is kur vakumas pasijungia ir Tada kitas klausimas is kur ja gaut?

_________________
RD04 91'


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saulius_S RD04 [Jonava]
StandartinėParašytas: 10 Gru 2014, 20:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
Saulius_S rašė:
:) jau radau, kad ten nesudetinga, tik klausimas is kur vakumas pasijungia ir Tada kitas klausimas is kur ja gaut?


susirask temą apie siurblius. gal nereiks tau tos vakuuminės pompos - yra ir Facet'as, kuris bevielyčiau populiaresnis metodas. pasižiūrėk kaip taviškis miciaus biškio siurblys laikosi pradžioj.

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saulius_S RD04 [Jonava]
StandartinėParašytas: 10 Gru 2014, 21:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Gru 2014, 03:31
Pranešimai: 817
Miestas: Jonava
Ok, tiap ir padarysiu.

_________________
RD04 91'


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saulius_S RD04 [Jonava]
StandartinėParašytas: 10 Gru 2014, 23:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Vas 2011, 17:23
Pranešimai: 719
Miestas: Vilnius
O as facet nebedeciau, nes komplikuotas tvirtinimas RD04, man guma truko pavazinejus kuri laika. Manau uztenka nauju kontaktu, diodo ir tarnaus dar 60k km.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saulius_S RD04 [Jonava]
StandartinėParašytas: 11 Gru 2014, 01:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Gru 2014, 03:31
Pranešimai: 817
Miestas: Jonava
Motobang rašė:
Nusimauna (apvalus kontaktas), paversk šiek tiek mocą ant šono ir išsukt jutiklį (greičiausiai pamatysi stipriai nudilusę vidinę varinę kontakto dalį kuri ir liečiasi su "N" padėtim. Dėl nudilimo jutiklio kontaktas "pasikabina". Pabandymui jutiklį gali įsukti be varinės sandarinimo poveržlės problema turėtų išnykti (beje jutiklis tinka nuo 2002m honda cbr manau ir daugumos kitų honda modelių)



Taip ir yra, įsukus be poveržlės viskas veikia tvarkingai:
Paveikslėlis

Ačiū už patarimus. Dabar beliko pasinaudot mindazo pasiūlymu ir pasiimt naują.

gvidasba rašė:
O as facet nebedeciau, nes komplikuotas tvirtinimas RD04, man guma truko pavazinejus kuri laika. Manau uztenka nauju kontaktu, diodo ir tarnaus dar 60k km.


Mačiau jog yra ebay'jui pirkt atskirai kontaktų tai manau kai jau tikrai prireiks tada ir galvosiu ką daryt. Reiks tik pasižiūrėt koks dabar pas mane stovis.

Prie to pačio, kad jau nusisukau tą apsaugą priekinės žvaigždutės tai prašau įvertinkite jos stovį:

Paveikslėlis

Aš manau, kad dar viskas atrodo padoriai, bet gal kas kompetetingesnis nei aš gali tart žodį?

_________________
RD04 91'


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saulius_S RD04 [Jonava]
StandartinėParašytas: 11 Gru 2014, 01:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
mano regėjimas neidealus, bet toks įspūdis susidaro kad ana apynaujė yra. jei nesiriečia tai tada viskas tvarkoj. svarbu neprivirinta :)

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 158 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007