AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 13 Geg 2024, 01:21

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Aš ir mano motosvajonės
StandartinėParašytas: 23 Gru 2014, 22:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Gru 2014, 22:41
Pranešimai: 68
Sveiki, Mielieji.

Neiškenčiau ir aš, neprisijungęs prie Jūsų forumo. Realiame gyvenime esu Žmogus iš Vilniaus vardu Ramūnas (Atsiprašau, norėjau registruotis savo tikruoju vardu, bet pasirodo yra ne vienas Ramūnas "ant Lietuvos", todėl susikūriau savo "pseudo vardą" - "Būk Karaliumi", bet kadangi taip keistai skamba mūsų kalba, o angliškas pavadinimas buvo priimtinesnis, būsiu "Bikingu". Bet drąsiai galite visi vadinti mane vardu ir pridėti pavardės pirmąją raidę "Ramūnas K" - tada tikrai žinosiu, kad apie mane arba mane auklėjat :D ). Man virš 40 metų, todėl ir požiūris į motociklą yra truputį kitoks-neketinu nustebinti nei kitų, nei savęs, o tiesiog noriu (ir galiu) turėti malonumą - turėdamas (tikri vyrai mane supras, koks puikus jausmas yra "turėti" sau mylimą daiktą), žiūrėdamas (į gražų dalyką) ir važiuodamas juo. O jis - tai šiuo metu yra austriškas žirgas KTM 990 Adventure:

patinka, kai būna toks Paveikslėlis -kaip "katino kleckai", bet kartais patinka ir toks Paveikslėlis - purvinas ir dėl to dar piktesnis :twisted: .

Prieš tai buvo Honda Transalp - geras daiktas, bet ne svajonė, dar pries tai - BMW F650 (jis padėjo suprasti, kam motociklui reikia 2 ir daugiau cilindrų), dar anksčiau maždaug pries ~ tiek metų- Iž Planeta Sport (bloga Yamahos kopija), Jawa 350 (penkta-gėris) ir juokingas Mini Mokik (na toks juokingas mopedas su mažais ratais).
Motociklu niekur apart Lietuvos nebuvau išvažiavęs-matyt, tam nebuvau subrendęs ar "neturėjau tam laiko" (dažniausias pasiteisinimas), o dabar brandinu mintį pakeliauti toliau, nors mielai ir po Lietuvą pasivažinėju. Vienas. Nes man patinka važiuoti ten, kur aš noriu, sustoti, kur man reikia, pasukti ten, kur man atrodo bus įdomu ir t.t. Nes motociklas man - vieta ir laikas, kai viskas priklauso tik MAN ir nuo MANĘS. Tačiau tikrai neverta nuogastauti, kad esu vienišius ar koks susikompleksavęs mulkis, besislapstantis nuo kitų. Anaiptol, mėgstu ir kompanijas, ir Enduro renginius, ir pokalbius apie orą, ir pan. Tik tam irgi yra laikas. Patvirtinimui, kad Jus mėgstu:
Paveikslėlis - atnaujinau nuotrauką, nes ta dingo:(
Tai tiek pradžiai. Gal "seniai" labai nebars manęs už tokį prisistatymą, o jeigu ir pakritikuos-tai puiku, nes į kritiką, nepatikėsite, žiūriu POZITYVIAI ;)

_________________
-------------------------------
Su geriausiais linkėjimais

Bikingas


Paskutinį kartą redagavo Bikingas 24 Bal 2015, 22:18. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Aš ir mano motosvajonės
StandartinėParašytas: 23 Gru 2014, 23:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Gru 2014, 03:31
Pranešimai: 817
Miestas: Jonava
Sveikas prisijungęs. Gražus žveriukas :) Džiugu, kad nauji veidai atsiranda, nebus "taip baisu" vienam naujam per susitikimą ;)

_________________
RD04 91'


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Aš ir mano motosvajonės
StandartinėParašytas: 23 Gru 2014, 23:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
velkam,

rimc vyrs yr gerai!

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Aš ir mano motosvajonės
StandartinėParašytas: 24 Gru 2014, 00:24 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
Sveikas atvykes:) Grazus ir teisingas mocas!

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Aš ir mano motosvajonės
StandartinėParašytas: 24 Gru 2014, 00:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Bikingas, lenkiu galva, kad pirma zinute pradejai nuo prisistatymo. Manau, kad ne tik man tai svarbu.
Pasirodo buvai atlekes i Kedainius rudeni i musu susibegima- saunuolis.
Bikingas, pamatei, kaip mes atrodome ir kokiais mocais vaziuojame. Dar pamatei, kad pas mus bendravimas yra itin paprastas ir mes esame visi lygus nepriklausomai nuo pareigu ir statuso. Pasakysiu daugiau... Atvaziavus i musu rengini, gali prasideti shokas nuo to, kad i tave niekas nekreipia demesio ir nenesioja ant ranku, vien del to, kad po ilgos metu pertraukos tu vel atsisedai ant moco, tik si karta ant labai siolaikisko- tau tai yra euforija- mums tai yra jau iprasta kasdenybe.
Mano patarimas- demesio trukuma nepriimk pernelyg gyliai i siela, laikas sustatys viska i savo vietas, tau prilips sunkusis enduro, arba ne o mes tai pamatysime.
Taip rasau del to, kad musu foto is Kedainiu matau darytas tik is nugaru. Cia yra tik mano pastebejimas...
Jei isiliesi i musu gretas suprasi apie ka as cia.
Dar man buvo idomu, kai isvardinai savo turetus mocus ir galiausiai frazes:motociklas man-vieta ir laikas, kai viskas priklauso tik man ir nuo manes.
Na o tai, kad tau yra virs 40- tai tik pliusas. Man yra virs 50 ir aplinkiniai i mane ziuri, kaip i visiska beproti.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Aš ir mano motosvajonės
StandartinėParašytas: 24 Gru 2014, 01:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:37
Pranešimai: 611
Miestas: Vilnius
Sveikas Ramūnai K, :D
nors mėgsti važinėti vienas, tikiuosi "Lekiam kavos" susitiksime dar ne kartą... ;)
Šaunu, jog prisijungiai :!:

_________________
IBA #53028


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Aš ir mano motosvajonės
StandartinėParašytas: 24 Gru 2014, 01:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:32
Pranešimai: 1027
Miestas: Vilnius
Pavyzdinis prisistatymas. Ramunasnebuvo toks kuklus ir su kai kuriais kedainiuose pabendravo ))
Velkam!

_________________
http://www.youtube.com/user/morkiukas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Aš ir mano motosvajonės
StandartinėParašytas: 24 Gru 2014, 03:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:37
Pranešimai: 611
Miestas: Vilnius
tomasn rašė:
Pavyzdinis prisistatymas. Ramunasnebuvo toks kuklus ir su kai kuriais kedainiuose pabendravo ))
Velkam!


Su tais, kas KTM-ui neabejingi... ;) :D

_________________
IBA #53028


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Aš ir mano motosvajonės
StandartinėParašytas: 24 Gru 2014, 13:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2013, 22:18
Pranešimai: 457
Miestas: Kaunas
O taip- prisimenu - to susilėkimo Lt centre metu sužinojau, jog ir Tomo mintys apie KTM sukosi
Ir dar prisimenu, jog Ramūnas- BeeKing labai paprastai įėjo į temą. Teisybė, tada ir kitas Ramūnas dalyvavo, bet viens kitam kaip netrukdė :D

_________________
RD04, 1992m


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Aš ir mano motosvajonės
StandartinėParašytas: 24 Gru 2014, 14:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 23:40
Pranešimai: 412
Miestas: Vilnius
Sveiks prisijunges- bendravardi,taip ir aš ten būvau bet netai svarbu svarbu tai,kad graži mintis ir svajonė išsipildė žmonių kurie tai organizavo ir manau,kad ateitije kažką panašaus darys ir nelikti abėjingiems ir pagal galimybes dalyvauti renginiuose.Taip kad buk pasveikintas sunkiūjų gaujoj 😉

_________________
kam ta xrv-750 jai yra xtz-750


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Aš ir mano motosvajonės
StandartinėParašytas: 24 Gru 2014, 14:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Bal 2011, 17:48
Pranešimai: 660
Miestas: Kaunas
Saunu kad neiskentei ir prisiregistravai...musu gretos dideja, o tai yra gerai :)
Nemegstu alkoholio, bet per artimiausia sliota manau bus malonu pabendrauti su naujais veidais prie bokalo... ;) :)

_________________
Gero vėjo...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Aš ir mano motosvajonės
StandartinėParašytas: 24 Gru 2014, 16:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Gru 2014, 22:41
Pranešimai: 68
Sveiki, Mielieji.

Džiugu, kad mane šiltai priimate, nes labai vertinu žmonių gerumą ir nuoširdumą. Papildymui pridursiu, kad su savo KTM buvau su Jumis per Enduro sezono atidarymą ir per jo uždarymą, ir, žinoma, kavos buvau nulėkęs "atsigerti" į "Centrą". Net žmonos paprašiau, kad pyragą man iškeptų ta proga (man, rodos, visai neblogas gavos, nors ir papurtytas kelionėj? Gal Algis galėtų nešališkai geriau įvertinti?), su grietinėle :lol: . Nes pati idėja man buvo žiauriai įdomi. Už tai ačiū Tomui ir Artūrui, šios įdėjos krikštatėviams.
Žinoma, ir toliau ketinu renginiuose sudalyvauti ir su visais mielai pabendrauti. O kad žodžių ir minčių nepritrūktų, tai ir su bokaliuku, ir su ...kitais gėrimais.

_________________
-------------------------------
Su geriausiais linkėjimais

Bikingas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Aš ir mano motosvajonės
StandartinėParašytas: 24 Gru 2014, 17:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 18 Vas 2013, 23:35
Pranešimai: 632
Miestas: Ukmergė
Sveiks atvykęs!
Tik šio atvykimo proga sužinojau, kad Remis-Gucul'as priešiškas alkaGoliui ;-)
Gyveni, mokaisi ir visvien durns miršti, skant.
Pas mumi linksma. O kuo žmAgų daugiau-tuo linksmiau


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Aš ir mano motosvajonės
StandartinėParašytas: 19 Sau 2015, 00:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Gru 2014, 22:41
Pranešimai: 68
Sveiki.

Kadangi jau prisistačiau ir parodžiau su kuo važinėju, tai dabar noriu truputį pasidalinti ir savo nedidele patirtimi apie šį motociklą-KTM 990 Adventure. Puikiai prisimenu dar 1988 metais, kai pirmąkart pamačiau "Paris-Dakar" važiuojančias ir laiminčias Hondas "Africa Twin". Jos man atrodė kaip Svajonių svajonė-gražus, ištvermingas, greitas, universalus (Enduro:))...ir japoniškas (nes gi tik japonai sugeba padaryti viską labai kokybiškai). Tačiau ilgą laiką šis mocas taip ir buvo svajonė, kuri tobulėjo, gerėjo, titulų daugėjo, bet buvo neįkandama. O kai jau tapo įkandama, ėmė ir paseno (nepykit, Afrikistai, nes tai tik mano nuomonė, ne daugiau). Todėl pradėjau dairytis, kokią naują svajonę čia pasigavus. Na, tiesa, dar buvo minčių apie Yamaha Super Tenere, bet ją ištiko toks pats likimas, kaip ir AT-paseno mano akyse. Ir, aišku, kaip tik vėlgi tame pačiame maratone atėjo "KTM" aukso amžius. Tai turėjo įtakos ir mano naujajai svajonei atsirasti. KTM 990 ADVENTURE :D Man jis pasirodė toks labai artimas lenktyninei versijai, bet tuo pačiu civilizuotas ir ...piktas. Dar gražus. Dairiausi ilgai ir neiškart jį įsigijau, žinoma, tam įtakos turėjo ir finansai. Bet turėjau laiko subresti jam, pasirinkti informacijos, susidaryti nuomonę, skaičiau atsiliepimus -ir lietuviškus, ir užsienio forumuose-ir supratau, kad vieningos nuomonės apie jį nėra (juokingiausia visada skaityti tuos komentarus žmonių, kurie neturėjo to daikto, bet nuomonę turi labai tvirtą :lol: ). Taigi supratau, kad jo noriu - man jis atrodė pakankamai modernus (net ABS yra), galingas (96Ag), geras sukimo momentas ir ...pakankamai lengvas (sveria tiek pat, kiek turėtas Honda TransAlp'as-209 kg). Masė man buvo svarbi, kaip, beje, ir faktas, kad galiu sėdėdamas pasiekti žeme abiem kojom (mano ūgis 180 cm).
Na, po tokios įžangos, dabar apie pastebėtus pliusus ir minusus. Pliusai:
1. Techniniai duomenys: galia, sukimo momentas, masė. Kalbant apie galią vėlgi yra visokių pasamprotavimų-kiek reikia gi tų Ag ir pan., išnaudosi ar ne, čia tik profai juos gali naudingai panaudoti. Pasakysiu savo nuomone. Man "Arklių" pats tas. Tikrai. Tai nereiškia, kad aš juos visus iš/panaudoju, bet tai reiškia, kad visada turiu tą rezervą, kurio kartais prisireikia dėl įvairių priežasčių. Beje, prie jų priprantama ir jie visai netrikdo, o tik kelia savotišką pasitenkinimą "važnyčiotojui". Ar tai optimalus jų kiekis? Manau, kad taip, nes tokio tipo motociklui ant žvyro (jau nekalbant apie kitas dangas) jų kaip tik. Tam, kad sukeltų adrenalino pliūpsnį, o iš kitos pusės nesistengtų kiekvieną kartą pasukus gazo rankeną, išmesti iš balno. Kad šis galios skaičius toks pakankamai optimalus tokiam universaliam motociklui byloja ir konkurentų gaminiai (Triumph Tiger 800 XC (95 Ag) arba BMW F800GS (85 Ag). Girdėjau ir naujoji AT kalba apie panašią galią?). Žinoma, svarbus ir sukimo momentas, ypač važiuojant mažais greičiais sudėtingu reljefu ar lengva bekele. O apie masę jau rašiau-galios ir masės santykis puikus.
2. Pakaba-ji tikrai labai gera (lyginu su turėtais motociklais). Turi aibę visokių reguliavimų, kurie leidžia motociklą nusireguliuoti pagal save. Man važinėjant skirtingais keliais ir paviršiais pilnai užtenka standartinio nustatymo.
3. Dizainas-skonio reikalas, bet jis man svarbus, nes tikrai nenorėčiau važinėti (kaip ir turėti bet kokį kitą daiktą) negražiu mocu. Turbūt, esu truputį pižonas ;) Jis man būna gražus ir kai jį nuplaunu, ir kai jis būna paragavęs kelio-tada jis atrodo dar piktesnis.
4. Sėdėsena-puiki, sakyčiau, optimali. Visi aptakai ir, žinoma, priekinis paaukštintas stiklas sukurti taip, kad tikrai gerai nupūstų orą nuo kūno be jokių turbulencijų ar bereikalingų prapūtimų. Dabar, beje, pastebėjau, kad motogamintojai vis labiau atidengia savo Enduro gaminius, taip taupydami ir lengvindami juos. Netgi naujasis 1150 Adventure brolis atrodo toks pusplikis, nors jo paskirtis tolimos kelionės, o jose, kaip žinia, visokie skersvėjai vargina (nekalbu apie tuos motociklininkus, kurie išvis su plikais mocais keliauja-gerbiu jų apsisprendimą).
Na, gal tiek apie "+". Dabar minusai. Jų yra:
1. Kaina-šitie mocai brangūs. Bet gal dėl tų pliusų, kuriuos išvardinau?
2. Techniniai sprendimai. Tepalo keitimas super komplikuotas (vėlgi lyginant su kitais). Jei AT ar TA tepalą, kruopščiai dirbant, pakeisti galima per 15-20 min, tai čia 1,5- 2 val. neskubant pats tas laikas. Nes reikia išardyti 1/4 motociklo... Du kuro bakai. Gal nedidelė problema į juos įpilti kuro, bet jie kartu tarnauja ir kaip aptakai, kurie dengia abu motociklo šonus ir trukdo bet kokiam priėjimui, o jų nuėmimas irgi komplikuotas, nes reikia atjunginėti laidus ir vamzdelius.
3. Kuro sąnaudos. Taip, jos labai priklauso, kaip važiuoji, bet šiais - Efektyvumo ir šiuolaikinių technologijų - laikais, rezultatas turi būti geresnis, t.y. mažesnės kuro sąnaudos padidintų gerbėjų skaičių tikrai. Girdėjau, kad minėtas Triumph (kuris man labai imponuoja. Vėl atsiprašau Afrikistų) su kuru elgiasi kur kas racionaliau. Mano vidurkis ~7 litrai, bet kai aš būnu "piktas", jos kyla iki...
4. Nervingumas, aštrumas. Galiu patvirtinti, kad šis motociklas ne kiekvienam. Nes jis vargina su savo tampymu - reakcija į gazą žaibiška (tiesa, yra net firminiai gazo rankenėlių komplektai su netokiais piktais troso sukimais), todėl važiuojant (ir kratantis) žemesne pavara pvz. Arsenalo gatve (grindiniu), Vilniuje, galinis ratas nuolat prasisukinėja ir galas nori pabėgti.
Tai tiek gal tos asmeninės patirties. Nekalbu apie gedimus, nes jų per sezoną neturėjau, todėl nieko negaliu ir pasakyti. Apie remonto ir dalių kainas-man jos neatrodo didesnės nei kitų motociklų, nes originalios dalys (ypač specifinės) visų brangios.
Pabaigai. Pats sau užduodu (dažnai) klausimą: "Ar šis motociklas "Mano Svajonė"?" Atsakau: "Taip :D " Nes jis man turi (vis dar) daugiau "+", kurie man svarbūs, nei "-".

_________________
-------------------------------
Su geriausiais linkėjimais

Bikingas


Paskutinį kartą redagavo Bikingas 04 Vas 2015, 14:43. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Aš ir mano motosvajonės
StandartinėParašytas: 19 Sau 2015, 02:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
na va kaip smagu, kad žmogus nepatingėjo po pirmo sezono savo įspūdžiais pasidalinti. pasakojimas kaip po medaus mėnesio. labai bus įdomu "apsiženijus" po poros metų pasižiūrėti kaip ta pati nuomonė atrodys :twisted:

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Aš ir mano motosvajonės
StandartinėParašytas: 19 Sau 2015, 03:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 04 Vas 2013, 11:39
Pranešimai: 86
Miestas: Utena
Kaip turejes si motocikla galiu daugmaz del visko pritarti Bikingui, tik noreciau prie minusu prideti per maza apsauga nuo vejo ir didoka vibracija. Sie trukumai ypac isryskeja ilgesnese kelionese gerais keliais.
Kas liecia variklio alyvos keitima........... tai gal tik pirmas kartas toks komplikuotas, keiciant antra, trecia ir toliau, viskas vyksta zymiai greiciau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Aš ir mano motosvajonės
StandartinėParašytas: 19 Sau 2015, 03:59 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
Na labai super aprasymas! Objektyvus!

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Aš ir mano motosvajonės
StandartinėParašytas: 19 Sau 2015, 13:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:32
Pranešimai: 1027
Miestas: Vilnius
dadesiu ir as savo nuomone. Teko vaziuoti, tiek 990, tiek karbiuratoriniu 950. 950 gazas nepalyginamai svelniau dozuojasi, kuro sanaudos trasoje (apie 120 km/h) 5,8 l, mieste - 8 litrai simtui. Kadangi esu aukstas, tai vejo apsauga man vienoda visuose motocikluose, todel adventure ir nepastebejau nei pablogejimo, nei pagerejimo.
Vienintelis minusas, kad originalus duseliai su katalizatoriumi labai kaista - butina keist i aftermarketinius, kol rubu ar ko kito nenudegei

_________________
http://www.youtube.com/user/morkiukas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Aš ir mano motosvajonės
StandartinėParašytas: 24 Kov 2018, 02:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Gru 2014, 22:41
Pranešimai: 68
Sveiki, Mielieji.

Na, kadangi jau prasitariau apie savo pasiruošimą naujajam sezonui, tai turiu ir prisipažinti su kuo jį pasitinku. Tie, kurie skaitė mano ankstesnius ditirambus ir seilėjimąsi nuo austriško motociklo, gali(-ėjo) įtarti, kad ir kitas mano pasirinkimas bus...taip, tas pats, na gerai, ne tas pats, bet beveik identiškas KTM 990 Adventure, tik kiek naujesnis :lol: . Jaučiu silpnybę šiam motociklui, nors tu ką. Taigi po 1,5 metų pertraukos vėl pratinsiuosi prie šio motociklo ir vėl mokisiuos vairuoti/važiuoti motociklu.

Štai ir jis:
Paveikslėlis

_________________
-------------------------------
Su geriausiais linkėjimais

Bikingas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Aš ir mano motosvajonės
StandartinėParašytas: 24 Kov 2018, 03:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2013, 22:18
Pranešimai: 457
Miestas: Kaunas
Jei jau kas patiko - ilgam { x liaudies išmintis}.

_________________
RD04, 1992m


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007