AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 28 Bal 2024, 22:32

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 91 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Rokiškis. TA XL 600.
StandartinėParašytas: 25 Lap 2015, 19:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 02 Spa 2015, 15:23
Pranešimai: 150
Miestas: Rokiškis
Labas visiems. Kadangi pas Afrikiečius, ieškodamas atsakymų į man rūpimus klausimus, lankausi dažnai, jaučiu pareigą prisistatyti ir apie save papasakoti.
Esu Giedrius iš Rokiškio. Man 42 metai. Šiuo metu sveriu 95 kg, nors prieš metus svėriau 112 kg. Mečiau svorį, kad busimas ir pirmas mocas nesulūžtų :lol: .
Pirmą dviratę motorinę transporto priemonę vairavau, gal nuo 10 metų, mopedą „Ryga“. Tokia su minamais pedalais, su dviem bėgiais jungiamais kairia ranka ir sparnais dengiančiais ratų šonus kokius 10 ar 15 cm. Su tuo mopedu dar mano tėtė savo laiku važinėjo. Kadangi mopedo rėmas buvo surūdijęs ir tais laikais dažų pasirinkimas buvo neprabangus, tai teko pavargti, visą peršveisti ir nudažyti gautais ryškiais oranžiniais dažais. Buvo džiaugsmo pilnos kelnės :) . Vėliau tėvukas parūpino mopedą „Karpat“ forsuotu varikliu, kurį buvau perrinkęs ne vieną kartą. Pamenu, nesulaukęs grįžtant tėčio iš komandiruotės, kad greičių dėžės kažkurio dantračio veleną, kuris per saldiką išlenda lauk, suplonintų, pats susiploninau „šmirgelio“ pagalba. Važiuoti tai norėjosi. Tepalas kažkaip stebuklingai variklyje laikėsi. Mano pagalbininkas technikos klausimais buvo ir dabar yra mano tėtė, inžinierius, savo laiku turėjęs „Jawą“, žaidęs motobolą, dalyvavęs orientacinėse varžybose ir taip toliau. Tai man gelbėjo mopedo ypatumuose, nors tekinti „šmirgeliu“ pritarimo tikrai būčiau negavęs :) . Po to automobilis „Golfas“, darbas, šeima, statybos, skyrybos, naujas hobis tapyba, nauja šeima, vėl statybos ir motociklas liko giliose svajonėse.
Prieš metus įvyko prabudimas. Nežinau net kaip, bet intensyviai pradėjau grožėtis motociklų skleidžiamu garsu interneto platybėse, ypač vienkaušių. Kaifuodamas peržiūrėjau, po keletą kartų, beveik visus rastus APLus, susipirkau pilną aprangą (trečdalis moco) galvodamas apie žvyrą, nešlapius miškus ir pievas. Akį patraukė Raudona XL 600 V, nes matuojantis į 650 netilpau, su titaniniais AT lankais, galiniu R18 Honda XR ratu (tai sužinojau iš Dainiaus „Mitas“ nuvažiavęs padangų) nuo ko TA yra aukštesnis ( Anglo priburta) ir Araw duslintuvu, kuris skleidžia man malonesnį garsą nei originalas. Kadangi esu 186 ūgio, tai reikėjo aukštesnio moco, kad keliai bako išimose tilptų, galėčiau žmoną trumpam pavėžint, mocas nesulūžtų :) , kaip naujokui per galingas nebūtų, sutaupytų pinigų pakaktų ir būtų kuo labiau patikimas, nes aš jau toks žmogus, kad ką įsigyju tai trinu iki galo. Kadangi variklis, pakeitus žvakes, dirbo pakankamai gražiai, nors ir kiti TA niuansai su aprašymu skelbime šiek tiek skyrėsi, jį nupirkau. Tiesa pardavėjas iš Gedvydžių 15 nelabai patiko. Vis tik „suktas“.
Parsivežiau, praardžiau. Posūkių lemputės į lizdus įrūdijusios buvo, rankinio stabdžio varlytė neveikė, kairės pusės kojelė sulinkusi. Nieko keisti nereikėjo, viską restauravau. Beje kojeles abi platinau ir ilginau, nes originalios tikrai per mažos. Garažas namuose, šiltas, tai kiek sugebu tvarkausi pats. Pagal kairį apsauginį TA lanką matosi, kad TA buvo kietu gruntu čiuožęs. Pakeičiau filtrus, tepalą. Akumuliatorių tikriausiai teks dar kartą pakeisti, nes nepasikonsultavęs su "inžinieriumi" :) (tėte) automobiliniu pakrovėju, be varžos, pakroviau :) . Inžinierius patarė krauti per lemputę. Pas afrikiečius užmačiau keltuvą ir kažką pats, iš turimų resursų, kitaip pasigaminau. Galėtų būti stabilesnis, bet veikia. Pakėliau priekinį sparną, apie 3,2 cm, su išardytais kažkokios stambios grandinės nareliais. Vėliau pabandysiu įkelti foto. Dar konstruosiu galinius "dėžių" laikiklius, kurie tarnautų, kaip plastmasių ir posūkių apsauga, nes tikriausiai nebūsiu keliaujantis. Kaip pats sakau mano stilius bus parketinis krosas. Lengvas miškas, lengvos pievos ir lengvi žvirkeliai. Na o dabar po truputį judinsiu TA lauk, nes pavasario laukti per daug sunku :) .

Giedrius (Pakeleivis).

_________________
Giedrius
Transalp 600 V


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rokiškis. TA XL 600.
StandartinėParašytas: 25 Lap 2015, 21:28 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
Sveikinu prisijungus:)
O kur fotke moco?:)

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rokiškis. TA XL 600.
StandartinėParašytas: 25 Lap 2015, 22:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
Velkam, Giedriau!

bus įdomu susipažinti su dar vienu entuziastu

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rokiškis. TA XL 600.
StandartinėParašytas: 25 Lap 2015, 23:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 02 Vas 2011, 03:12
Pranešimai: 300
Miestas: Vilnius
sveikinimai :)

_________________
RD-07


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rokiškis. TA XL 600.
StandartinėParašytas: 25 Lap 2015, 23:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 02 Spa 2015, 15:23
Pranešimai: 150
Miestas: Rokiškis
Ačiū. Bandau kelti foto.

_________________
Giedrius
Transalp 600 V


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rokiškis. TA XL 600.
StandartinėParašytas: 26 Lap 2015, 00:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 02 Spa 2015, 15:23
Pranešimai: 150
Miestas: Rokiškis
Mano moto foto. Antras bandymas.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

_________________
Giedrius
Transalp 600 V


Paskutinį kartą redagavo Pakeleivis 03 Gru 2015, 00:23. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rokiškis. TA XL 600.
StandartinėParašytas: 26 Lap 2015, 00:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Gru 2014, 03:31
Pranešimai: 817
Miestas: Jonava
Sveikinu prisijungus, gražus transalpiukas.

_________________
RD04 91'


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rokiškis. TA XL 600.
StandartinėParašytas: 26 Lap 2015, 01:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Pakeleivis, aciu uz padoru prisistatyma. Tavo moto istorija yra panasi i kitu, linkiu, kad motociklas tau isnaujo atvertu akis i gyvenima, esi subrendes diedas ir as tikiu, kad motociklas tau prilips.
Rushanas Enduro
Gyvenimas grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rokiškis. TA XL 600.
StandartinėParašytas: 26 Lap 2015, 12:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 02 Spa 2015, 15:23
Pranešimai: 150
Miestas: Rokiškis
Rushanas rašė:
Pakeleivis, aciu uz padoru prisistatyma. Tavo moto istorija yra panasi i kitu, linkiu, kad motociklas tau isnaujo atvertu akis i gyvenima, esi subrendes diedas ir as tikiu, kad motociklas tau prilips.
Rushanas Enduro
Gyvenimas grazus...


Ačiū. Jūsų pasisakymų, pasakojimų ir pamokymų esu perskaitęs daugiausia :) .

_________________
Giedrius
Transalp 600 V


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rokiškis. TA XL 600.
StandartinėParašytas: 26 Lap 2015, 12:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Vas 2011, 17:09
Pranešimai: 388
Miestas: Mažeikiai
Sveikinu prisijungus... Vo lankų gražumas neišpasakytas. Prisitatymas liuks. Gero, malonaus ir saugaus važinėjimo.

_________________
Judėjimas=Gyvenimas

3. XRV750 99'- from 2015-10-02
2. (XL600V 92'- crashed 2013.10.06)
1. SLR650 99'(changed in XL600V)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rokiškis. TA XL 600.
StandartinėParašytas: 26 Lap 2015, 12:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 02 Spa 2015, 15:23
Pranešimai: 150
Miestas: Rokiškis
Saulius_S rašė:
Sveikinu prisijungus, gražus transalpiukas.


Dėkui Saulius_S. Skaičiau Jūsų sezono pradžią balandžio mėnesį :) . Bandysiu saugotis tokių situacijų, kad nereikėtų taip vargti atkelinėjant moco.

_________________
Giedrius
Transalp 600 V


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rokiškis. TA XL 600.
StandartinėParašytas: 26 Lap 2015, 13:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Gru 2014, 03:31
Pranešimai: 817
Miestas: Jonava
Viena labai paprasta taisyklę - į rimtesnę bekelę vienam važiuot nereikia ir viskas. :)

_________________
RD04 91'


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rokiškis. TA XL 600.
StandartinėParašytas: 26 Lap 2015, 14:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 02 Bal 2014, 17:31
Pranešimai: 438
Miestas: Kaunas
Sveikas prisijungęs. Smagių ir saugių kilometrų. Kažkada turėjau Transalpą '89 metų. Geri prisiminimai, smagus ir patikimas motociklas. Apsauginiai lankai - gėris :D Nesivartyk per daug, kad nenudrožtum ;)
Iki susitikimų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rokiškis. TA XL 600.
StandartinėParašytas: 26 Lap 2015, 20:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 14 Bal 2012, 14:52
Pranešimai: 625
Miestas: Kaunas
Sveikas prisijunges prie musu , geri rimti lankai ant moco ir lazerio duda gera


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rokiškis. TA XL 600.
StandartinėParašytas: 26 Lap 2015, 22:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 08 Kov 2014, 22:26
Pranešimai: 88
Sveikas,malonu matyt kad dar vienas "pamiselis" uzsikabino ir tikiuosi ilgam ;) o kad kukliniesi su "pievutem" "zvyrkeliukais",tai leisk nepatiket,-sprendziant is autobiografijos esi ieskanti asmenybe,o tokie visada suranda kur i koki "suda"(is gerosios puses) ilyst :lol: ,ir beja-tokiose situacijose prailgintos pakojos is draugiu gali pavirsti blauzdu "masazuotojomis" ;) .
Sekmes ir nesipyk su savo Angelu Sargu! ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rokiškis. TA XL 600.
StandartinėParašytas: 26 Lap 2015, 23:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 23:40
Pranešimai: 412
Miestas: Vilnius
Na ką rakiškis prisjungė.Gerai, turėsi kur laiką deginti AT forume.Mataciklas kaip mataciklas raudonas,du ratai...Man kaip meeenininkui labai veža keisas ant galo,tiesa kas link meno tai žinovų čia nedaug save pristačiau liko dar Rushanas,ir Emiliukas :mrgreen: Garažiukas dar neblogas yra kur apsisukti.Padangos piktos nežinau ar ilgai jomis džiaugsiesi,bet pradžiai reiktų tau su vienu treneriu susipažinti t.y. Dunse. Jo treniruotėse tokios padangeles palengvintų kankinio dalią,manyčiau kad ir herbolaifo nereiktų naudoti figūros koregavimui :) Gal ir gana čia liaupsinimų. Jai labai jau rimtai, tai būk pasveikintas afrikancu ratuke. Dar, atsiūsk man į pž. savo drobių šedevrus.

_________________
kam ta xrv-750 jai yra xtz-750


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rokiškis. TA XL 600.
StandartinėParašytas: 27 Lap 2015, 01:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 02 Spa 2015, 15:23
Pranešimai: 150
Miestas: Rokiškis
kuxta rašė:
Sveikas,malonu matyt kad dar vienas "pamiselis" uzsikabino ir tikiuosi ilgam ;) o kad kukliniesi su "pievutem" "zvyrkeliukais",tai leisk nepatiket,-sprendziant is autobiografijos esi ieskanti asmenybe,o tokie visada suranda kur i koki "suda"(is gerosios puses) ilyst :lol: ,ir beja-tokiose situacijose prailgintos pakojos is draugiu gali pavirsti blauzdu "masazuotojomis" ;) .
Sekmes ir nesipyk su savo Angelu Sargu! ;)



Dėkui už pastebėjimus ir palinkėjimus Kuxta. Batus pirkausi SIDI crossfire ir tikiuosi, kad pakojai labai "nemasažuos" :)

_________________
Giedrius
Transalp 600 V


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rokiškis. TA XL 600.
StandartinėParašytas: 27 Lap 2015, 01:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 02 Spa 2015, 15:23
Pranešimai: 150
Miestas: Rokiškis
Ramūnas rašė:
Na ką rakiškis prisjungė.Gerai, turėsi kur laiką deginti AT forume.Mataciklas kaip mataciklas raudonas,du ratai...Man kaip meeenininkui labai veža keisas ant galo,tiesa kas link meno tai žinovų čia nedaug save pristačiau liko dar Rushanas,ir Emiliukas :mrgreen: Garažiukas dar neblogas yra kur apsisukti.Padangos piktos nežinau ar ilgai jomis džiaugsiesi,bet pradžiai reiktų tau su vienu treneriu susipažinti t.y. Dunse. Jo treniruotėse tokios padangeles palengvintų kankinio dalią,manyčiau kad ir herbolaifo nereiktų naudoti figūros koregavimui :) Gal ir gana čia liaupsinimų. Jai labai jau rimtai, tai būk pasveikintas afrikancu ratuke. Dar, atsiūsk man į pž. savo drobių šedevrus.


Padangos piktos dėl manymo, kad pradžia sunki ir gal bus mažiau batonų. Rushaną įsivaizdavau muzikuojant, nes jis pats kažkurioje žinutėje lyg ir buvo užsiminęs, o Emilę, tai reprezentavo motociklas, kurį mačiau pardavinėjo. Tapybą šiek tiek esu užleidęs, kaip ir armonikėlę, kurią retokai iš spintos išsitraukiu. Turiu tokią "Ivušką". Pragroju kartais, savamoksliškai, dūšiai praskaidrinti :) . Kas dėl "šedevrų" :) , tai keletą paskutinių, Ramūnas, atsiūsiu. Nors ir esu vis dar tautodailininkas, bet tautodailininkai sako, kad netautodailiški :lol: , per modernūs.

_________________
Giedrius
Transalp 600 V


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rokiškis. TA XL 600.
StandartinėParašytas: 27 Lap 2015, 01:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Gru 2014, 03:31
Pranešimai: 817
Miestas: Jonava
O tai gal galima viešai kur nors pasidalint? Man irgi būtų smagu pamatyt.

_________________
RD04 91'


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rokiškis. TA XL 600.
StandartinėParašytas: 27 Lap 2015, 02:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 02 Spa 2015, 15:23
Pranešimai: 150
Miestas: Rokiškis
Galima ir viešai. :), jei čia apie šedevrus, o ne armonikėlę :lol:
[img][IMG]http://i1382.photobucket.com/albums/ah253/730514gm/Sedevrai/201401232201_zpsh61vkvld.jpg[/img]
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis[/img]

_________________
Giedrius
Transalp 600 V


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 91 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007