AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 12 Geg 2024, 20:14

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Dr 650
StandartinėParašytas: 24 Sau 2016, 15:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Lie 2015, 14:11
Pranešimai: 3
Paveikslėlis

Sveiki,
Nevažinėju dar su Africa nes neturiu!! Ir todėl kad, forumas nedraudžia pasidalint ne vien tik daugelio forumo lankytojų numylėtomis Africomis, dalinuosi savo senu paprastu, patikimu ir vos vos galios stokojančiu(nors gali būt kad visi jie po poros savaičių važinėjimo vos vos stokoja galios) Suzuki Dr 650.
Neabejoju kad visi jį žino, gal net žino ir labai gerai todėl tikiuos karts nuo karto sulaukt šičia vieno kito patarimo ar pagalbos.
Nes pats tai visiškas naujokas!! Įsigijau vasaros vidury ir atvažinėjau pusę sezono, kiekvieną dieną vis labiau įsimylėdamas!!!

1997m. bet dar ne naujesnis modelis, nes po 1996 jis keitėsi. Tai šis toks pat kaip ir 1996-ų. Suzuki Dr 650rse 34kW; 47ag., vieno cilindro. Tai dėl to vieno cilindro gal ir jaučiasi kad norėtųsi daugiau galios(arba dviejų cilindrų :mrgreen: )!! Jam nuolat reikia apsukų, kad tas vienas stūmoklis būtų darbo rėžime, jei gazas tuščias, tiesiog jei riedi ir sulėtėji reikia šiek tiek palūkėt kol tas stūmoklis vėl įsisuks užlaužus gazą. Pirmą klausimą iškart užduosiu prisistatyme!! Ar teisingai galvoju kad tai gali būt ir karbiuratoriuas problema? Ir ar teisinga manyt kad Keihin korbas stipriai pagerintų reikalus?

Manau sekantį sezoną dar Afrikos neįsigysiu, dar ir Dr'as pakankamai džiaufsmo teikia, tik norėtūs jam kiek daugiau judrumo pridėt. Manau prieš sekantį profilaktinį vožtuvų ir korbiuratoriaus reguliavimą bus galima kokį nestandartinį oro filtrą įdėt. Gal dar kokių paprastų sprendimų yra tą vangų stūmoklį greičiau įsukt?

Aš pats iš Varėnos, jau teko griūt žvirkely, nuotraukoj nesimato lankų, nes noriu nudažyt.

O visiems kantrybės sezono belaukiant!!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dr 650
StandartinėParašytas: 24 Sau 2016, 18:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Marius.C, aciu uz palinkejima kantrybes sezono belaukiant. Aciu, kad prisistatei nuo pirmojo posto. Mano galva, musu forume tu esi pirmas su Suzukiu.
Leisiu sau pakomentuoti del sito vieno cilindro motociklo. Visu pirma kategoriskai patariu tau, nesuvokti jo tarsi kaip koki nepilnaverti vieno cilindro, oru ausinamu motociklo- tai yra puiki technika. Ko gero svarbiau yra tai, kad mocas butu dar gyvas. O jeigu taip, tai patikek man pojuciai patirti su tvarkingu motociklu visiskai nenusileis pojuciams vaziuojant su Africa. Teko man sutikti daug keliaujancu vokieciu ir suomiu su DR'as. Savo laiku pats su vieno cilindru Dominatorium ismaisiau Lenkija, Estija, Latvija, Ukraina. Sakyciau su tokiu mocu galima vaziuoti net ir dviseda.
Karbiuratoriaus ir stumuoklio kaitaliojimai motociklo savybiu is principo nepakeis. Patariu isnaudoti motociklo privalumus vaziuojant grunto keliais, misku o gal ir lengva bekele- sitas mocas tai toleruoja ir vaziuoti juo sunkiomis salygomis yra zenkliai lengviau, nei su Africa.
Stai tokie mano patarimai ir pastebejimai.
Rushanas Enduro
Gyvenimas grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dr 650
StandartinėParašytas: 25 Sau 2016, 23:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 23 Lie 2011, 01:11
Pranešimai: 497
Miestas: Gargždai
Sveikas, manau jei variklis dirba tvarkingai, neturetu nuvilti dr'as. Pats kadaise turejau dr600, visai geri prisiminimai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dr 650
StandartinėParašytas: 26 Sau 2016, 00:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Gru 2014, 03:31
Pranešimai: 817
Miestas: Jonava
Sveikas prisijungęs ;) Prieš Afriką aš irgi svarščiau DR'o variantą, jei būtų tuo laiku pasitaikęs geras variantas turbūt būčiau rimtai galvojęs apie jį. Manau patirsi nemažai smagių kilometru su šiuo aparatu.

_________________
RD04 91'


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dr 650
StandartinėParašytas: 30 Sau 2016, 20:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Lie 2015, 14:11
Pranešimai: 3
Tikriausiai tas mano postas nuskambėjo ne visai pozityviai, bet anaiptol taip nėra. Turiu omeny kad tikrai džiaugiuos motociklu ir jis manau pakankamai tvarkingas ir nenuvaikytas kaip senas kuinas. Žinoma dėl traukos negaliu palygint su niekuo, nebent su IZ, Jawa ar Voschod:D, ir už juos tai šimtą kartų vertingesnis mano Dr'as.
Dėl korbo užsiminiau nes pasiskaičiau internete ir susidariau tokią nuomonę, kad Keihin pagerintų situaciją, kuri nėra bloga, bet jaučiasi kad moto apsukas galėtų rinkt geriau. Kaip sakiau jeigu pastoviai laikai aukštas apsukas tai nera jokiu problemų, bet tik nuo mažų apsukų užlaužus gazą norisi kad jis įsivažiuotų padoriai(aišku nesitikiu kad įsivažiuos taip kaip britva), o nereikėtų mest bėgį į žemesnį. Tai tas dr'ų stock'inis korbas turi kritikos šiuo atžvilgiu ir jei gerai suprantu tai susiję su kuro padavimu, spėju kai aukštesnės apsukos tada kuras įsiurbiamas į cilindro kamerą, kai apskukų nėra kuras paduodamas lėčiau. O gal tai nesamonė? Aš kaip sakiau meistraut variklių nemoku, tai gal ir blogai suprantu:)
Visa kita puiku, miškais ir vieškeliais labai smagu lekt, asfaltu irgi nenuobodu:)) Ilgesnėm kelionėm turi vieną trūkumą - sėdynė! Po 100-150km norisi nulipt nes skauda mano sėdynę:D
Afrikos norėčiau, bet dar tikrai neskubu, nes pravažinėjau tik pusę sezono ir sekantis bus artimesnė pažintis su Suzukiu ko labai laukiu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007