AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 29 Bal 2024, 08:48

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 187 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Rushano motociklai
StandartinėParašytas: 18 Gru 2016, 00:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 14 Bal 2012, 14:52
Pranešimai: 625
Miestas: Kaunas
Blemba Budras prajuokino negaliu myšk i kelnes :lol: :mrgreen: :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano motociklai
StandartinėParašytas: 18 Gru 2016, 00:38 
Atsijungęs
Moderator
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 05:02
Pranešimai: 2211
Miestas: Vilnius
Antanas rašė:
Blemba Budras prajuokino negaliu myšk i kelnes :lol: :mrgreen: :lol:


Tu ne apie Budra rasinek, o eik pamyzk ir davai pristatai savo Varadero. Kaip ten ji vaziuoja, kiek valgo... Va tada ziuresim kam bus juokinga, o kam ne :) Apie savo Africa daug nerasyk, "Autopliuse" smulkiai aprasyta :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano motociklai
StandartinėParašytas: 18 Gru 2016, 00:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 14 Bal 2012, 14:52
Pranešimai: 625
Miestas: Kaunas
Už Afrika jau rankpinigiai paimti o Varadero kolkas transformacijoje iš neukliužo baiko I lengva atleti sportininka :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano motociklai
StandartinėParašytas: 18 Gru 2016, 01:01 
Atsijungęs
Moderator
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 05:02
Pranešimai: 2211
Miestas: Vilnius
Antanas rašė:
Už Afrika jau rankpinigiai paimti o Varadero kolkas transformacijoje iš neukliužo baiko I lengva atleti sportininka :lol:


Pzdc mocui :mrgreen:

Viskas, gana. Uzfludinom Rushano tema :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano motociklai
StandartinėParašytas: 13 Lap 2017, 01:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Mano pastebėjimas ir reakcija dėl pastarosiomis dienomis dirbtinai sukeltos problemos.
Viena mergina palietė jos manymu aktualią temą - priekabiavimas prie moterų moto renginiuose. Neva tai yra labai paplitusi praktika ir, kad moterys, kaip taisyklė, ten yra žeminamos įvairiausiais būdais.
Dar pridursiu, kad visa tai ji išdėstė savo fb paskyroje, kur ji aprašo savo keliones motociklu. Gilindamasi į situaciją ji mini jai pažįstamus žmones, kurie elgiasi negarbingai, jai yra prisipažinę daug moterų, kurios ne va patyrė pažeminimą moto renginiuose. Padėtis yra ne va katastrofiškai bloga ir su visu tuo reikia ką nors daryti. Žmonės praryja šią piliulę ir diskusija įgauna pagreitį, bet komentarai pilasi toli gražu ne tokie, kaip tikisi autorė, tuomet ji ištrina jai nepageidaujamus komentarus ir užblokuoja jų autorius, galiausiai gaunasi pakoreguotai teisingas kūrinys.
Kaip visa tai atrodo man? Galiu tik spėti, kodėl ir kam tai buvo rašyta. Patikslinsiu, kad tai yra mano asmeninė nuomonė. Kadangi esu matęs autorę dalyvaujant viename moto renginyje, kur moterų buvo visiškai nedaug, tačiau nei viena mergina nepatyrė jokios prievartos, atvirkščiai atsiliepimai buvo tik teigiami ir, drįstu teigti, kad ir autorė negalėjo girdėti net blogo žodžio savo adresu, priėmė ją garbingai, maža to, ji dalyvavo orientaciniame moto renginyje su geranoriškai skolintu motociklu. Tiesa, nemačiau susirūpinusios autorės šokių sūkuryje, bet tai ne esmė. Esmė yra tame, kad kalbėti blogai apie Afrika Twin renginį ji tiesiog neturi pagrindo - įsitikinęs, kad kolegos afrikiečiai man pritars.
Tuomet kam visa tai buvo rašyta ir paliesta dirbtinai sukelta probleminė tema? Kai situacija pateikta kreivai ir iškreiptai - tai aš vadinu tiesiog susireikšminimu, ne kitaip.
Niekieno neprašytas, prie viso to prisidėjo AfricaTwin.lt adminas, jis atsiprašė už du bendrijos narius, kurie minėtai autorei yra antipatiški. Keistokai visa tai atrodo.
Rushanas Enduro
Gyvenimas Gražus...


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.


Paskutinį kartą redagavo Rushanas 13 Lap 2017, 17:01. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano motociklai
StandartinėParašytas: 13 Lap 2017, 01:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2014, 12:40
Pranešimai: 191
Miestas: Panevėžys
Pritariu Rushanas. Africatwin renginiai nėra diskriminacinio pobūdžio. Juolab, kad ir renginyje moterys nėra pėsčios - visuomet pastatys vyrą į vietą. Žinoma, kiekvieną situaciją reikia vertinti kritiškai ir išklausyti abiejų pusių. Visgi, labai gaila, kad ir į afrikiečių gretas persimeta ši visuomenės liga....


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano motociklai
StandartinėParašytas: 13 Lap 2017, 02:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 14 Bal 2012, 14:52
Pranešimai: 625
Miestas: Kaunas
Facebook neturiu bet šitos moteros gyvenime nesu mates, lai nevažuoja daugiau i sliotus jeigu nepatinka ir jokiu prablemu nebus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano motociklai
StandartinėParašytas: 13 Lap 2017, 14:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2013, 22:18
Pranešimai: 457
Miestas: Kaunas
Antanai, Algis paminėjo ne tą kuri yra foto, o tą, kuri Everdino mocu važiavo....

_________________
RD04, 1992m


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano motociklai
StandartinėParašytas: 13 Lap 2017, 21:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2015, 22:07
Pranešimai: 250
.

_________________
Pasišalinęs...


Paskutinį kartą redagavo budras 18 Kov 2018, 03:45. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano motociklai
StandartinėParašytas: 13 Lap 2017, 23:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2013, 22:18
Pranešimai: 457
Miestas: Kaunas
Moderatoriui. Ar ne laikas visus tuos pasiginčijimus perkelt į temą 'Fludas'. O dar geriau sukurk naują temą. Skaityt apie 'senbezdas' motociklų temoje prisipažįstu, nesinori. Matosi viena - nauja tema būtų neišsemiama...

_________________
RD04, 1992m


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano motociklai
StandartinėParašytas: 14 Lap 2017, 00:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Gru 2015, 01:15
Pranešimai: 66
Miestas: Mosjøen, Norvegija
Man tai baisiausia dėl mano afrikos kainos.. Antanas sakė, kad kaina dvigubai kils, dabar panašu, kad dvigubai kris, reikės sekti kas bus toliau. Baisiau nei akcijų biržoj!
O dėl Eglės.. Aš nesu siaubo filmų mėgėjas, tai neturiu ką pasakyti..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano motociklai
StandartinėParašytas: 14 Lap 2017, 11:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 14 Bal 2012, 14:52
Pranešimai: 625
Miestas: Kaunas
Kaip jau daros aišku pareiškėja apie AfrikaTwin bendruomėne ar jos renginius nieko blogo neparašė
tad šmeižto nebuvo, seksualinio kabinėjimosi irgi nebuvo labiau nederamas ar grubokas elgesys vieno ar kito asmens. Tai ir spreskite savo ginča privačia tvarka bendruomė nieko bendro su tuo neturi .


Paskutinį kartą redagavo Antanas 14 Lap 2017, 12:04. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano motociklai
StandartinėParašytas: 14 Lap 2017, 12:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 14 Bal 2012, 14:52
Pranešimai: 625
Miestas: Kaunas
Dediss rašė:
Man tai baisiausia dėl mano afrikos kainos.. Antanas sakė, kad kaina dvigubai kils, dabar panašu, kad dvigubai kris, reikės sekti kas bus toliau. Baisiau nei akcijų biržoj!
O dėl Eglės.. Aš nesu siaubo filmų mėgėjas, tai neturiu ką pasakyti..


Dedi blogos reklamos nebuna nebent per mažai reklamos , kaina dvigubės :lol: :mrgreen: :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano motociklai
StandartinėParašytas: 14 Lap 2017, 12:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 14 Bal 2012, 14:52
Pranešimai: 625
Miestas: Kaunas
Budras viska primk su jumoru kur girti šėlioja gali išgirsti visko , piktybiniu tokiu kaip ir nėra pas mus bet jai yra ir neatsiprašė iš ryto temk juos i dienos šviesa.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano motociklai
StandartinėParašytas: 14 Lap 2017, 12:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2015, 22:07
Pranešimai: 250
.

_________________
Pasišalinęs...


Paskutinį kartą redagavo budras 18 Kov 2018, 03:46. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano motociklai
StandartinėParašytas: 14 Lap 2017, 15:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 14 Bal 2012, 14:52
Pranešimai: 625
Miestas: Kaunas
Budrai tavo atvėjis atskiras , nebent ir prie taves siksualnai prikabiavo :lol: :mrgreen: :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano motociklai
StandartinėParašytas: 14 Lap 2017, 17:58 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
Rushanai, ar perkelti i flooda? Manau butu teisinga.

O del atsiprasymo - labai gaila, kad nesupratai, kad uz tave as neatsiprasinejau, tik pasakiau, kad pats supranti, kad toks prikolas kaip pasekme gali tureti dideli skandala. Laikai keiciasi, anksciau tai buvo nieko tokio, bet dabar del vienokiu ar kitokiu priezasciu akcija su heshtegu #metoo yra paplitusi, ja gali naudotis kaip ir siekiantys savo naudos merginos, taip ir realiai nukentejusios. Tu juk busi atsargesnis, ane?:) Vat tik apie tai ir kalbejau. Atsiprasiau uz kita zmogu, kuris per neatsarguma isreiske savo nuomone netinkamu laiku ir netinkamoje vietoje ir visiskai to nesigailiu, kadangi zinau, kad jis zmogus geras, tiesiog turi astru liezuvi:)

Kad nebutu dar daugiau spekuliaciju ir nemaloni situacija pateko i musu foruma, papasakosiu, kad kad Egle paprase istrinti ja is forumo (del to prasymo labai nustebau ir pradejau ieskoti kas ku ka parase ir del ko ir atsiprasiau), as to visai nenoriu, bet ir negaliu netrinti zmogui paprasius.

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano motociklai
StandartinėParašytas: 18 Lap 2017, 21:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 23 Lie 2011, 01:11
Pranešimai: 497
Miestas: Gargždai
As labai dziaugiuosi, kad svaime viskas sprendziasi. Kas pasiprase but istrintas is forumo, kas i renginius nevaziuos... Nes normaliems bachurams nei kas i duda siulo, nei mano zmona pajuto kokia nors diskriminacija ar dar ka. Visi kas cia ble verkia, matyt patys kazkokie probleminiai...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano motociklai
StandartinėParašytas: 19 Lap 2017, 22:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Truputis mano pastebejimu.
Samoningai nesiveliau i diskusija, nors ir turiu savo tvirta nuomone. Jeigu idomu, galiu isdestyti ja. Keista buvo man, kad viena asmenybe sugebejo sukelti toki jovala musu gretose. Isitikines, kad is viso to ji turejo didziausia pasitenkinima. Gi taip sukirsyti dar reikia tureti sugebejimu ir kaip parode situacija musu forume ji ta labai puikiai sugeba padaryti.
Iki jos tokio apsireiskimo ziurejau i ja tiesiog, kaip i bandancia keliauti mergina, mergina, kuri motociklo pgalba nori pazinti pasauli, tuo paciu mokindamasi motocikla suvaldyti ir apskritai suprasti motociklizma. Apie visa tai ji reiskesi ir musu forume. Maza to, savo laiku ji buvo apsilankiusi musu sventeje ir dalyvavo renginyje, kaip pilnaverte dalyve. Priminsiu, kad tais metais musu samita organizavo taip jos netoliaruojamas mano draugas ir as. Ji buvo gerai priimta ir visiskai nepatirusi jokios diskriminacijos. Atrodo viskas gerai. Zmogus vaziuoja, dalinasi ispudziais, gerbejai skaito visa tai.
Nesuprantu, kodel ji neturint pagrindo pradejo dergti mus? Tiek to tegul tai lieka jos valia.
Visoje sitoje situacijoje labiausiai man sukele nuostaba musu kai kuriu forumieciu reakcija ir aisku AfricaTwin.lt forumo ikurejo reakcija. Prasidejo visiska ,,beliberda,,. Laimei, kad protas nugalejo ir as viliuosi, kad forumas gales gyventi toliau su Hanssu, kitaip siandien forumo ekzistavimo nematau.
Tiesa mergina yra apsireiskusi ir Enduroclub.lt forume. Esu ilgametis lietuvos enduro klubo narys. Galiu atsakingai teigti, kad enduro klubas reagavo adekvaciai visiskai ne taip, kap tai padare afrikieciai. Enduro klube sitai situacijai visiskai nebuvo skirta demesio, bet ji yra zinoma.
Na kaip tai taip.
Rushanas Enduro
Gyvenimas grazus...


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano motociklai
StandartinėParašytas: 12 Kov 2018, 16:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Lap 2017, 19:31
Pranešimai: 6
Turiu klausimą pačiam - kaip susitvarkot su tais nelaimingais dviem posukių mygtukais BMW? Kadangi baigiau prikelt tik rudenį, tai nedaug važiavau, bet posūkiai man nerealiai nepatogūs. Gal reik priprast, bet bėda kolkas didelė.

_________________
--
BMW F800GS


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 187 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007