AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 14 Geg 2024, 01:25

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 187 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 30 Rgp 2015, 22:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Gru 2014, 03:31
Pranešimai: 817
Miestas: Jonava
Laukiam kelionės (bent jau trumpo) aprašymo :)

_________________
RD04 91'


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2015, 00:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Saulius_S rašė:
Laukiam kelionės (bent jau trumpo) aprašymo :)

Visiska tiesa grizau. Kaip kiekvienais metais, taip ir siemet turejau didele kelione, del ko esu laimingas. Neveltui pabreziau, kad neturejau nei vienos avarines situacijos, nors maciau skaidzia nelaime. Keliauju as savaip- taip kaip man norisi ir aisku as butinai pasidalinsiu su jumis savo ispudziais ir pastebejimais, manau bus idomios informacijos technine prasme o jei netingesit, tai ir apie moralinius dalykus ilgoje kelioneje paskaitysit.
Rasyti as netingiu ir motociklui bjaurasties po keliones neturiu. Truputi leiskit atsikviepti ir pavarysiu jums informacija apie savo grazia kelione ne tik po Graikija.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2015, 00:58 
Atsijungęs
Moderator
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 05:02
Pranešimai: 2211
Miestas: Vilnius
Is veido israiskos matosi, kad tau baisu ten stoveti :mrgreen:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 11 Spa 2015, 20:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 23 Kov 2014, 17:14
Pranešimai: 19
Sveikas Algi, del tu švilpukų. Kažkaip nebekyla man ranka juos ant moco dėti, turiu tokius pat ant mašinos ir dar viena komplekta buvau paruošęs mocui. Bet, pagal pardaveju aiškinimą, jie turetupradet girdėtis nuo 150 km.h. Galiu drasiai pasakyti jog to nėra nei prie 150 km.h., nei prie 200 km.h. Ir atkreipiau dėmesį jog žvėrys i juos visai nereaguoja. Taip kad jais pasitiket nepatariu. Saugiu ir smagiu kelioniu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 12 Spa 2015, 00:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
sabalasgx1 rašė:
Sveikas Algi, del tu švilpukų. Kažkaip nebekyla man ranka juos ant moco dėti, turiu tokius pat ant mašinos ir dar viena komplekta buvau paruošęs mocui. Bet, pagal pardaveju aiškinimą, jie turetupradet girdėtis nuo 150 km.h. Galiu drasiai pasakyti jog to nėra nei prie 150 km.h., nei prie 200 km.h. Ir atkreipiau dėmesį jog žvėrys i juos visai nereaguoja. Taip kad jais pasitiket nepatariu. Saugiu ir smagiu kelioniu.

Na jei teiginis i kakta, tai ir atsakau taip pat. Sabalasgx1, esu sita tema daug rases, esu sita tema daug skaites, esu kalbejas su zmonemis skandinavais apie svilpukus.
Juo labiau neesu kategoriskas sia tema o tiesiog turiu savo nuomone apie tai.
Dabar konkreciai i tavo klausima... Visu pirma svilpukai yra veiksmingi nuo 60 km/h, jei isiziuresi svilpukai yra du ir jie nevenuodi, jei papusi i viena ir kita, tai isgirsi svilpima, tiesa i viena reikia pusti stipriau i kita silpniau, suprantu tai, kad, veikia jie prie skirtingu greiciu. Dar nuo saves pasakysiu, kad vaziuojant motociklu isiklausius girdziu svilpesi, kai kelio danga buna gera.
Dar svarbus dalykas. kad svilpukus reikia priziureti, juos reikia valyti, nuo vabzdziu ir purvo, kad atstatyti ju orodinamika.
Na ir galiausiai mano pagrindinis argumentas, kad sitas daiktas nekainuoja tukstanciu ir vietos mano motocikle neuzema daug ir jeigu visa tai yra bent vienas menkiausias sansas isvengti susidurimo su gyvunu as tuo sansu naudojuosi.
Na mazdaug taip. Va kiek privariau.
O uz palinkejimus aciu.
Rushanas Enduro
Gyvenimas grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 07 Lap 2015, 18:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Na stai ir atejo laikas atsisveikinti man su savo Africa, turejau jas dvi. Priezastis paprasta- turiu kita motocikla su kurio pravaziavau pakankamai daug, bet vis dar nepripratau prie jo. Africa man prilipo iskarto. Pries akis kitas sezonas, tad pradesiu ji su kitu mocu.
Apie Africa lieka tik grazus prisiminimai, tai motociklas, kuris suformavo mano pasaulieziura aisku ir toliau save suvoksiu, kaip afrikieti, neskaitant, kad busiu apzerges ne Honda.
Aciu Afrikai, gyvenimas tesiasi...
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 09 Lap 2015, 10:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 14 Vas 2011, 20:22
Pranešimai: 201
Miestas: Anyksciai
predatelis... ;)
Lauksim naujos temos : Rushanas ir jo BNW :)
BNW afrikieciu forume..... :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 09 Lap 2015, 20:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Vas 2011, 17:23
Pranešimai: 719
Miestas: Vilnius
As laukiu Rushano review XRV750 VS GS800 :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 10 Lap 2015, 01:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 29 Gru 2014, 00:47
Pranešimai: 70
Gal pavasari sulauksim Rushano review xrv750 vs 800gs vs crf1000l? :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 28 Lap 2015, 01:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Nutariau parasyti savo temoje, vien del to, kad netrukdyciau kitiems.
Kaip zinia, mano antroji Africa yra parduodama, vien del to, kad turiu kita motocikla o ne del to, kad Africa staiga pasidare man netinkama. Turiu gyvenimo nuostata, kad geras daiktas negali kainuoti mazai ir butent del to visus savo motociklus ir automobilius pirkau ne zemiausiomis kainomis, greiciau atvirksciai brangiai.
Tokia mano nuostata susiformavo per daug metu ir as jos laikausi iki siuol. Jokiais budais niekada nepersu savo nuomones kitiems, bet pasakau ja, kai manes klausia. Ir aisku nedurninu ir nemokau kitu, kaip reikia daryti, kai zmones daro kitaip.
Nenorejau mineti vardo, bet matyt be to neapseisiu, mat geriau man butu su zmogum bendrauti gyvai. Taip, tai yra Puskis, kuris tuoj pat sudejo visus taskus ir pamokino, uz kokia kaina reikia man pardavineti motocikla ir kiek pinigu vertas mano senas pirdalas kuris yra niekam netinkamas. Ir apskritai Africa yra verta tik tam, kad ja nusipirkti ir uzmusti ofroude. Keista? Keista ir man, bet mes turime teise galvoti ir suvokti viska pagal save.
Tai vat pagal save, Africa Twin, as suvokiu, kaip unikalu motocikla, kuris puikiai tinka kelionems, apie tai esu daug rases ir man net nereikia irodineti savo tiesos- as turiu savo nuomone.
Rushanas Enduro
Gyvenimas grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 28 Lap 2015, 03:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 17 Bal 2011, 03:08
Pranešimai: 597
Miestas: Vilnius
Rushanas rašė:
Nutariau parasyti savo temoje, vien del to, kad netrukdyciau kitiems.
Kaip zinia, mano antroji Africa yra parduodama, vien del to, kad turiu kita motocikla o ne del to, kad Africa staiga pasidare man netinkama. Turiu gyvenimo nuostata, kad geras daiktas negali kainuoti mazai ir butent del to visus savo motociklus ir automobilius pirkau ne zemiausiomis kainomis, greiciau atvirksciai brangiai.
Tokia mano nuostata susiformavo per daug metu ir as jos laikausi iki siuol. Jokiais budais niekada nepersu savo nuomones kitiems, bet pasakau ja, kai manes klausia. Ir aisku nedurninu ir nemokau kitu, kaip reikia daryti, kai zmones daro kitaip.
Nenorejau mineti vardo, bet matyt be to neapseisiu, mat geriau man butu su zmogum bendrauti gyvai. Taip, tai yra Puskis, kuris tuoj pat sudejo visus taskus ir pamokino, uz kokia kaina reikia man pardavineti motocikla ir kiek pinigu vertas mano senas pirdalas kuris yra niekam netinkamas. Ir apskritai Africa yra verta tik tam, kad ja nusipirkti ir uzmusti ofroude. Keista? Keista ir man, bet mes turime teise galvoti ir suvokti viska pagal save.
Tai vat pagal save, Africa Twin, as suvokiu, kaip unikalu motocikla, kuris puikiai tinka kelionems, apie tai esu daug rases ir man net nereikia irodineti savo tiesos- as turiu savo nuomone.
Rushanas Enduro
Gyvenimas grazus...

Respect, pilnai palaikau. AT rulezzzzz!

_________________
Дас ист шмальц!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 21 Gru 2015, 18:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:34
Pranešimai: 1320
Miestas: Vln/Pnvz
Nusišnekat abu.. Kadangi tingiu rašyt, tai daugiau ir nerašysiu nieko...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 23 Gru 2015, 18:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Bal 2011, 17:48
Pranešimai: 660
Miestas: Kaunas
Tiesiog... :)


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

_________________
Gero vėjo...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano Motociklai ...
StandartinėParašytas: 19 Kov 2016, 00:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Stai ka radau savo archive.
Nedaznai tenka matyt Hanss'o veido israiska su sipsena. Matyt tai daug ka reiskia. Sakysit mano BMW nepatiko?
Rushanas Enduro
Gyvenimas grazus...


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.


Paskutinį kartą redagavo Rushanas 19 Kov 2016, 15:44. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 19 Kov 2016, 00:52 
Atsijungęs
Moderator
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 05:02
Pranešimai: 2211
Miestas: Vilnius
Mocas vaikiskas, tai ir veidelis mano su vaikiska sypsena :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 19 Kov 2016, 11:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 18 Vas 2013, 23:35
Pranešimai: 632
Miestas: Ukmergė
Hanss rašė:
Mocas vaikiskas, tai ir veidelis mano su vaikiska sypsena :)

Mocas kaip mocas, bet sypsena daug pasakanti :lol:
Tik Rushanui reiketu nauja tema atidaryti, kad visiskas aiskumas butu.
Rushano BMW :roll:
Nes sypsena ant moco siuksliu konteinerio fone... :shock:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 19 Kov 2016, 14:43 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
Tema galima pervadinti:)

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano motociklai
StandartinėParašytas: 27 Kov 2016, 23:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Kaip pavasarinis gandras vis kas kart islendu su savo GS'u prasivaziuoti.
Moca is vokiecio gavau su gerom Anakee 3 padangom. Geros jos yra vaziuoti i kelione, bet ne ardytis Lietuvoje miskais ir zvyrais. Bet visa tai nereiskia, kad bijau nusukti nuo asfalto- nusuku, bet miskuose labai jau didele pliurza ir ledo nemazai dar yra, tai vaziavimas tampa labai jau ekstremalus.
Nieko baisaus, su GS imanoma jausti malonuma vaziuojant asfaltais ir net autostrada. Taip ir padariau siandien sventine Velyku diena ismoviau i Kauno puse per Prienu rajona. Gera tiesiog vaziuoti ir miegautis geru oru ir motociklu, nevaziavau drastiskai- turejau gera laika.
Mano pastebejimai apie BMW vaziuojant asfaltais: mocas lengvas ir galingas, sakyciau net, provokuojantis greitam vaziavimui ir lenkimams, labai ekonomiskas ir sakyciau ergonomiskas, lengvai valdomas, pavaros stabdziai sankaba junginejasi be didesniu pastangu tiesiog tobulai. Variklo darbas labai stabilus bet kuriomis salygomis. Lengvai palaikiau 130km/h greiti, be jokiu pastangu lenkiau net greiciau vaziuojancius automobilius. Labai patogus kompiuteris su daugybe rodmenu.
Vaziuodamas zinojau kokios mano moco vidutinies kuro sanaudos, lauko temperatura, vidutinis greitis ir kiek km galiu pravaziuoti be kuro papildymo, taimeris ir paros kilometru du skaitliukai. Originalios sildomos rankenos dave pakankamai silumos.
Vienintelis mano motociklo minusas- tai apsauga nuo vejo- priekinio stiklo noretusi dar aukstesnio, bet tai manau isprendziamas reikalas.
Tiesa nepaminejau pakabos darbo. Gulintis policininkai ar tai perejos kaubureliai GS'ui nekliutis, greicio galima nemazinti ir stotis visiskai nebutina. BMW amortizatoriai didesnius ir mazesnius neligumus suvalgo taip, kad draiveriui nesukelia jokio diskomforto.
Na mazdauk su tokiom emocijom nulipau nuo moco siandien.
Rushanas Enduro
Gyvenimas grazus...


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano motociklai
StandartinėParašytas: 28 Kov 2016, 02:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Gru 2014, 03:31
Pranešimai: 817
Miestas: Jonava
Džiugu, kad sugebėjai pasidžiaugt pirmom tikrai šiltom pavasario dienom, aš kol kas susilaikau ir skiriu tas dienas žmonos praktikai aikštelėje. Tikiu, kad kai ji išsilaikys teise ir aš galėsiu patirt tokias džiugias akimirkas x2. :) Žinau tavo nuomonę apie vairuojančias moteris, bet tai yra kiekvieno subjektyvi nuomonė. ;) Smagu, kad sezonas prasidėjo ;)

_________________
RD04 91'


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano motociklai
StandartinėParašytas: 02 Bal 2016, 00:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Netikėtai gera, įpareigojanti žinia
Kaip žinia, sunkiojo enduro padangėje, visai neseniai pasirodė ilgai lauktas motociklas naujasis Honda Africa Twin.
Su nekantrumu laukiamas naujas motociklas pagaliau pasiekė ir Lietuvą. Oficialus Honda atstovas Nippon auto pristatė du motociklo modelius.
Negalėdamas likti abejingu, aišku apžiūrėjau naujieną ir aš. Motociklas patiko, nors pravažiuoti juo nebuvo galimybės, bet naujiena užkabino. Besikalbant su moto skyriaus generaliniu vadybininku Andriumi, pasakiau, kad esu šios markės gerbėjas, kad ko gero visos mano kelionės buvo būtent su šios markės motociklais ir, aišku, kad naujasis Africa Twin nepaliko manęs abejingu. Galiu sakyti dar daugiau - naujoji Africa man iš karto prilipo. Tuo kartu ištariau reikšmingus žodžius - su tokiu motociklu mielai nuvykčiau į pasaulio kraštą. Būtent šie žodžiai ir tapo lemtingi.
Po kelių dienų sulaukiau skambučio iš Nippon Auto. Skambino Andrius, kuris užtikrintai pasakė, kad Honda atstovas turi man rimtą pasiūlymą. Primindamas mano ištartus žodžius apie nuvažiavimą su Africa į pasaulio kraštą, Nippon auto pasiūlė įgyvendinti svajonę, tiksliau tam tikromis sąlygomis sudalyvauti žygyje. Smulkiau apie tai žadėjo papasakoti atvykus man į saloną.
Salone, tęsdamas pradėtą temą, Andrius pasakė, kad nėra jokių problemų įgyvendinti svajonę, reikia tik pasirašyti kelionės kontraktą ir nusipirkti būtent tą demonstracinį modelį, šalia kurio stovėjau aš. Tuo kartu pagalvojau, kad tai tiesiog nevykęs juokas. Pasirodo kalbama buvo visiškai rimtai. O tai reiškia, kad aš, pasirašydamas kelionės kontraktą, dalyvauju su naujai nusipirktu mocu Africa Twin Europa Chalenger dvidešimt vienos dienos ture po Europą, kaip Lietuvos atstovas. O svarbiausia tai, kad man, kaip dalyviui, sąlyga yra tokia, kad privalau nusipirkti motociklą iš salono už ženkliai mažesnę kainą. Ženkliai, tai net 35% mažesne už bazinę. Po Europą Chalenger turo, motociklas lieka man. Nieko taip? Tiesa dar yra niuansas, kad iki birželio 2 dienos negalėsiu apžergti savo naujosios Afrikos, mat sutinku su sąlyga, kad mano motociklu dar turės grožėtis ir net prasivažiuoti potencialūs pirkėjai.
Štai tokia mano pavasarinė maloni staigmena. Įsitikinęs, kad Jūs visi pasidžiaugsite kartu su manim mano naująja Honda Africa Twin.
Ir vel as galiu rasytis:
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 187 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007