AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 12 Geg 2024, 22:33

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 187 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Mano AfricaTwin XRV750`1996
StandartinėParašytas: 27 Vas 2013, 00:36 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
Man patinka, kad jus lyginat 2008 ir 1994m. motociklus:))

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano AfricaTwin XRV750`1996
StandartinėParašytas: 27 Vas 2013, 21:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:34
Pranešimai: 1320
Miestas: Vln/Pnvz
Konstantinas rašė:
Man patinka, kad jus lyginat 2008 ir 1994m. motociklus:))

tai kad nelabai ir yra ka lyginti tenere su afrika..... :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano AfricaTwin XRV750`1996
StandartinėParašytas: 27 Vas 2013, 22:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 23:40
Pranešimai: 412
Miestas: Vilnius
To jest tak panowie,to jest africa,i tam tenere znacznie nowsze i lepsze. Kazi kas dabar bus :?

_________________
kam ta xrv-750 jai yra xtz-750


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano AfricaTwin XRV750`1996
StandartinėParašytas: 27 Vas 2013, 22:59 
Atsijungęs
Moderator
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 05:02
Pranešimai: 2211
Miestas: Vilnius
Ramūnas rašė:
To jest tak panowie,to jest africa,i tam tenere znacznie nowsze i lepsze. Kazi kas dabar bus :?


Kas bus, kas bus.. PZDC tau bus! :twisted:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 25 Kov 2013, 01:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Siais 2013 metais pavasaris kaip niekada yra saltas, kovas jau rytasi i pabaiga o naktimis temperatura krenta iki 15 laipsniu zemiau nulio. Uzknyso laukti silumos. Sezonui esu pilnai pasiruoses ir nekantrauju isbandyti savo Juoduke.
Truputeli konkretikos: nuo to laiko kaip ji iredejo i mano garaza, daug ka su ja padariau. Daryti buvo ka, nekalbant apie butiniausius darbus, dar ir pasitobulinau jaja pagal save.
Buvo uzdetas paaukstintas priekinis stiklas, sumontuotos naujos sildomos rankenos, patobulinta elektros instaliacija, idetas vairo paaukstinimas, isvalytos optikos is vydaus del skaidrumo, sudetos prietaisu apsvietimo led lemputes, vietoj standartiniu priekiniu gabaritiniu lempuciu idetos led'ines, pakeistos zibintu artimuju sviesu halogenines lemputes, imontuoti dieniniai led zibintai, dvi vandeniui atsparios 12 voltu rozetes, dar buvo nemalonus niuansas, kad pradejus valyti isorines plastmases, pradejo lukstentis lakas su lipdukais, tai yra prasto paruosimo ir dazymo pasekmes. Nusispjoves i neva originalius lipdukus nulupau juos visai ir padenges priekine plastmase juodais matiniais dazais uzdejau savo gamybos raudona ornamenta. Na ir aisku butinas mano moco atributas remeju logotipai. Tiesa dar sumontavau svilpukus nuo zveriu. Padangos siuo metu sumontuotos skirtos bekelei. Bekeles padangos sezono pradzioje man yra normalu, nes nusukus nuo asfalto daznai buna pliurza, o kai susivazines bekeles padangos ziurek ir miske sausiau bus ir ko gero galima bus montuotis asfaltines padangas kelionems.
Isitikines, kad siuo metu, kai uz lango dar siaucia pavasarine ziema, mes neištveriam savo kalyje. Linkiu visiems Afrikieciams saugaus sezono, kad musu motociklai suteiktu mums tik dziaugsma.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 25 Kov 2013, 01:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
labai gražus darbas gavosi, jau nekantrauju pamatyti gyvai

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 25 Kov 2013, 02:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Bal 2011, 17:48
Pranešimai: 660
Miestas: Kaunas
Rushanas rašė:
Tiesa dar sumontavau svilpukus nuo zveriu.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...

Kaip visada Rushano Africa bus isskirtine.. :)

_________________
Gero vėjo...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 25 Kov 2013, 03:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
Gucul rašė:
Rushanas rašė:
Tiesa dar sumontavau svilpukus nuo zveriu.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...

Kaip visada Rushano Africa bus isskirtine.. :)


ne visai, Audriuso tokius irgi turi :)

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 25 Kov 2013, 12:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 17 Bal 2011, 03:08
Pranešimai: 597
Miestas: Vilnius
Tikrai issiskiriantis baikas, kaip ir pilotas :)
Rushanai, prie progos pasidalink patirtimi, ka manai apie pirkima Africos "brangiai" Vokietijoje ir "pigiai" Lietuvoje?
Everdinas

_________________
Дас ист шмальц!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 25 Kov 2013, 15:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 14 Bal 2012, 14:52
Pranešimai: 625
Miestas: Kaunas
Oj ta Rushano afrika tikras vėlykinis margutis :D Iskirtinis kaip visada.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 26 Kov 2013, 01:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 03 Kov 2012, 23:21
Pranešimai: 109
Miestas: anykščiai
Daranius rašė:
Gucul rašė:
Rushanas rašė:
Tiesa dar sumontavau svilpukus nuo zveriu.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...

Kaip visada Rushano Africa bus isskirtine.. :)


ne visai, Audriuso tokius irgi turi :)



tik gaila,kad tie švilpukai tik dėl vaizdo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 22 Geg 2013, 01:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Suaugau su savo naujoju zveriuku.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 23 Geg 2013, 01:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 14 Vas 2011, 20:22
Pranešimai: 201
Miestas: Anyksciai
neiziuriu, a kokia ten kramtoske prilipus ant priekines zvaigzdes? koks tai tiuningas, gal priklijuota zvaigzde, kad slicai nesusivalgytu :?: :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 23 Geg 2013, 01:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
algir2kas rašė:
neiziuriu, a kokia ten kramtoske prilipus ant priekines zvaigzdes? koks tai tiuningas, gal priklijuota zvaigzde, kad slicai nesusivalgytu :?: :roll:

Tai yra special of road grandines tepalas, jis yra baltas. Rodos Valvolain'as. Kartais pasitepu ir tokiu tepalu, kuris panasus i toki kurio buna sutepta nauja grandine pakuoteje.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 23 Geg 2013, 23:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2011, 00:33
Pranešimai: 62
Miestas: Raseiniai
Kaip led zibintai? Teko isbandyti nakti? Noriu kuo daugiau info apie juos :)

_________________
Prekyba motociklais
+37065091854


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 23 Geg 2013, 23:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
Marius rašė:
Kaip led zibintai? Teko isbandyti nakti? Noriu kuo daugiau info apie juos :)


čia ne žibintai, o dienos šviesos. kerta gerai, bet Rushanas plačiau papasakos.

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 24 Geg 2013, 00:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Daranius rašė:
Marius rašė:
Kaip led zibintai? Teko isbandyti nakti? Noriu kuo daugiau info apie juos :)


čia ne žibintai, o dienos šviesos. kerta gerai, bet Rushanas plačiau papasakos.


Aciu Daraniau, kad labai tiksliai apibudinai mano zibintus. Patikslinu, kad niekam nepersu savo nuomones o tiesiog pasakau savo. Butent su tokiu tikslu montavau sau LED zibintus, kad buti matomam dienos metu. Nakti man pilnai pakanka standartiniu sviesu, tai sakau atsakingai, nakti vaziuoti man tenka daznai. Maniskaiai gi LED'ai neturi aiskaus spindulio ir nakti nuo ju sakyciau nera jokios naudos. Nauda nuo ju vienintele, kad vaziuodamas dienos metu as esu labiau matomas ir tuo paciu vaziuoju neakindamas kitu eismo dalyviu. Tai reiskia, kad dienos metu nera jokio reikalo jungti tolimuju sviesu-LED'ai pakankamai ryskus, bet neakinantys. Tiesa produktas, nebuvo pigus. Nenoriu metyti reklamos, bet pasakysiu, kad gavau tai ka norejau ir esu patenkintas.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 24 Gru 2013, 21:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
2013 eji eina i pabaiga. Greitai kaledos i motocikla savo tenka pasiziureti tik garaze. Ko gero dar siais metais prasivaziuosiu su mocu- gi oras visiskai tinkamas. Be to ziemos laika suvokiu, kaip pasiruosima naujam sezonui. Visada atsakingai ziuriu i situos dalikus. turesiu padaryti siokius tokius darbus. Dar naujaji sezona pradesiu su visiskai nauja uniforma. Nauja motokostiuma gavau dovanu is savo remejo. Galit isivaizduoti, kaip man norisi vaziuoti.
O dabar pakomentuosiu savo asfaltines padangas Mishelin Anakee-3.
Pradejau sezona su bekeles padangom o prasidejus vasarai susimontavau Anakee-3. Tuo metu tai buvo visiskai naujas produktas. Negirdejau apie sias padangas jokiu komentaru, man regis buvau Lietuvoje pirmas susimontaves ir isbandes jas. Sezonui pasibaigus galiu smulkiau papasakoti apie jas. Pravaziavau su jom ivairiom salygom 18500 km. Pries kelis metus teko man vazuoti su Anakee-2. Skirtumo tarp padangu didelio nepastebejau, abu sitie protektoriai puikiai laiko mosa ant slapio asfalto. Skirtuma pastebejau vaziuodamas zvyru, sakyciau Anakee-3 turi geresni sukibima, kaip stabdant, taip ir greitejant. Tik po 15000 pastebejau nezymu susidevejima ant galines padangos, priekyje tokio reiskinio nematau net po 18500 km. O gi daugiau stabdau priekiniu ratu. Puikiai save parode Anakee-3 vaziuojant Kroatijos ir Serbijos serpantinais, jauciausi uztikrintai vaziuodamas su mocu kalnuse per dideli karsti ir lyjant lietui. Tiesa, kai pasimate galines padangos susidevejimas, pradejo girdetis triuksmas nuo galinio rato, tiesa jis yra visai neerzinantis. Dar noriu pabrezti tai, kad padangos protektorius sukurtas taip, kad dievintis padangai protektoriaus ''kirminukai'' pasidaro labiau kabinantis uz grunto, matyt del to ir kyla triuksmas.
Aisku vaziuoti per slapia zole ir moli yra pavojinga. Bet tai ir nenuostabu. Manau su bet kokia asfaltine padanga nesijausi saugiai ant slapios zoles.
Nors padangu kaina yra nemaza, bet mano galva siandien tai yra geriausia kelionine padanga o jos tarnavimo rida yra labai didele. Siandien nematau geresnes padangos. Sekanti sezona pradesiu ant Mitas E-10 o kai prasides vasara- vel susimontuosiu atgal savo pavazinetas Anakee-3.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 21 Geg 2014, 01:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Seniai rasiau sioje temoje, nors pasikeitimu siokiu tokiu yra apie juos ir pavarysiu.
Padangos. Padangos motociklui yra labai svarbi detale. Pagal padangas galima spresti kokius prioritetus turi draiveris. Vaziuodamas skirtingomis salygomis ir prioritetus savo paskirstau atitinkamai. Atidubasinau as vasara su Anakee-3 o prasidejus 2013 rudeniui uzsimontavau Mitas E-10. Bekeles padangas dedu paprastai sezono pabaigoje ir vaziuoju jom sekancio sezono pradzioje. Su Mitas E-10 pravaziavau 6 tuks km. Nusitrine jos iki plikumo, bet atitarnavo jos kaip uz tevyne. Kaina pakenciama o vaziuoti galejau bilen kur, nevengdamas purvo miske ir tolimesniu pasivazinejimu po Lietuva ir truputi uz jos ribu.
Dabar 2014 geguzes pabaigoje beveik pilnai pasiruosiau savo moca naujam kelioniniam sezonui. Vel sumontuotos mano praeitu metu Anakee-3. Priminsiu, kad su jom jau yra pravaziuota 18500 km.
Grandine zvaigzdutes. Sitos detales yra itin svarbios vaziuojant toli nuo namu. Net negaliu dabar pasakyti kiek tarnauja man grandine, bet sakydamas, kad 20000 atlaiko tai nesuklysiu. Mat ščirai priziuriu ja, tepdamas kelionese kas vakara ir kas kart po pasivazinejimo. Zvaigzdutes si karta sumontavau greitumines, dantuku skaiciaus neprisimenu, bet apie tai jau buvau rases anksciau. Esu priprates prie sitos kombinacijos, net puikiai jauciuosi mieste, kamscciuose vaziuodmas tarp masinu. O svarbiausias mano situ zvaigzduciu arkliukas, kad galiu palaikyti gana dideli kreiserini greiti, 125-130 km/h as laisvai vaziuoju su savo Africa , visiskai nevargindamas motoro. Teko man nemazai vaziuoti kartu su greitaeigiais mocais ir dideli tempa palaikiau be jokios prievartos mocui. Dar priminsiu, kad mano kreiserinis greitis visiskai nepriklauso nuo to vaziuoju vienas ar su bagazu ir keleive.
Kaladeles ir st. diskai. Tai yra nemaziau svarbios motociklo detales. Pries sia vasara teko man pasikeisti priekiniu stabdziu diskus ir visiskai ne del to, kad jie buvo susideveje o del to, kad netinkamo stabdziu suportu darbo buvo tiesiog perkaite. Rekomenduoju, bent retkarciais patikrinti stabdziu suportu darba. Geras suportu darbas sutaupys daug jusu pinigu ir benzino. As savo laiku nedaziurejau, uz aplaiduma teko atsakyti. Gerai kvalifikuotai ir greitai man padejo Mindazas ir Dunse.
Visi kiti svarbus reikalai. Tai vietos kurios jus puikiausiai zinot ir be manes. Bet kas nezino pranesiu: visu pirma kuro pompos kontaktu bukle. Atlikdamas sita procedura tiksliai zinau, keik dar liko gyventi mano siurbliui- laiko uzima nedaug o moralines ramybes suteikia nemazai. Dar gi patikslinsiu, kad nuo siuol keiciant grandine keiciu ir ratu guolius, pinigai nedideli, bet esu uztikrintas, kad tas mazgas nepaves. Daugiau, kaip ir nera kam gesti, aisku, mane galetu papildyti, kiekvienas individualiai.
O sakysit kaip gi rele? Taip butent siom dienom pradejo streikoti mano rele, tai supratau stebedamas savo ikista i prikurke voltmetra. Rele keisiu i kita o sena turesiu ekstra atvejui, nes ji dar truputi gyva.
Na mazdaug taip pradesiu vasara.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 25 Bal 2015, 11:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Pries kelias savaites is ranku Saulius-S gavau dovanu maza niekuti. Tai yra elektroninis voltmetras, ikisamas tiesiog i 12 voltu lizda. Dalykas nepakartojamas, informatyvus, aiskiai matomas ir naudingas. Tiesa pries statan i vieta uzsandarinau ji su plona juoda lipnia juosta ir automobiliniu plastelinu, kad apsaugoti nuo dregmes ir kondensato. Siandien galiu pasigirti geru produktu ir padekoti Sauliui-S. Vaziuota buvo per lietu ir sutemus, motociklas buvo plaunamas o voltmetras patikimai rode skaicius.
Aciu tau Saulis-S.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 187 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007