AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 13 Geg 2024, 08:30

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 187 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 25 Bal 2015, 11:26 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
Rushanai, o juk voltmetras reikalingas labiausiai, kai i ta lizda kazka pajungsi vietoj voltmetro.

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 25 Bal 2015, 11:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Konstantinas rašė:
Rushanai, o juk voltmetras reikalingas labiausiai, kai i ta lizda kazka pajungsi vietoj voltmetro.

Heh, diletantui paaiskinu. Mano motociklas turi du 12 voltu lizdus. Vienas apacioje lizdas paprastai naudojamas GPS imtuvui i sita lizda pastoviai paduodama 12 v, net tuo atveju, kai degimas yra isjungtas, tai reikia, tam, kad GPS butu pastoviai ijungtas ir nekeltu diskomforto pastoviai ijunginejant. Tik nakciai istraukiu is prikurkes GPS'o laida.
Kita prikurke i kuria siuo metu ikistas voltmetras naudojama kitiems prietaisams, tarkim ivairiausiems telefono krovikliam, racijai ar kitiems prietaisams. Krauti galima vaziuojant. Isjungus degima i sita lizda itampa nebepaduodama o tai reiskia, kad stovint mocui akumuliatorius neissikraus.
Susidaro ispudis, tarsi nafig tuomet apskritai voltmetras, jei jis uzema lizda. Priminsiu, kad ant mano motociklo, yra galingos sildomos rankenos, led zibintai. O voltmetras man leidzia bet kurio metu kontroliuoti situacija su elektra, galiu kaisioti voltmetra i bet kuri lizda, tai yra labai patogu.
Na mazdaug taip.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 25 Bal 2015, 13:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Vas 2011, 17:23
Pranešimai: 719
Miestas: Vilnius
Rushanai, gal ka nors gero galite papasakoti apie SAVA endurines padangas?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 25 Bal 2015, 22:37 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
Rushanas sian dragino su naujais Harlejais:) State ant galinio rato!:)
Paveikslėlis
Paveikslėlis

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 26 Bal 2015, 00:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 09 Kov 2015, 13:56
Pranešimai: 44
[quote="Konstantinas"]Rushanas sian dragino su naujais Harlejais:) State ant galinio rato!:)
Nors nebuvo pats greičiausias, bet "Africa" rateliu pastatė. Savo akimis mačiau. :D

_________________
2001 Yamaha TT600R
EX 1993 Honda XRV750
EX 2002 Honda XL 1000 Varadero
EX 2005 Suzuki Boulevard C50


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 27 Bal 2015, 10:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
gvidasba rašė:
Rushanai, gal ka nors gero galite papasakoti apie SAVA endurines padangas?

Sava galine padanga? Esu suvazinejas daug visokiausi padangu, bet kaip nebutu keista, neesu padangu zinovas. Tik is savo patirties galiu apibudinti. Be to mano Sava jau visai ne nauja, esu paravaziaves su ja virs dvieju tukstanciu km.
Man Sava pasirode tokia: padanga yra dvieju kripciu, yra galimybe deti OF arba ON ROAD salygom, jei isiziureti atidziai, tai galima pastebeti, kad protektorius turi kripti. As susimontavau ON ROAD. Man sita padanga atstojo Mitas E 10, paprastai tokio tipo padangas montuoju, kai maliuosi netoli namu.
Sava kaina nepasirode didele, neatrode ji man labai slydi ant slapio asfalto, kai isivaziuodavau, leisdavau sau gana zemai guldyti posukiose, dar ji man pasirode gana tyli.
Kaip ir Mitas E-09 arba E-10, Sava tenkino mane pravazumo savybemis, teko kisti moca i moli ir puru smeli, nesijutau visiskai bejegis, na ir aisku mano miegiami zvyrai- kur Sava yra geriausia. Savo keliones nesirenku pagal padangas o su padangom prisitaikau prie keliones. Jei man norisi vaziuoti toliau, tai universalios padangos man ne kliutis- aisku vaziuoju daug asfaltais. Dar pora menesiu pavaziuosi su Sava mano lukesciu iki siol ji nenuvyle.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 27 Bal 2015, 18:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Vas 2011, 17:23
Pranešimai: 719
Miestas: Vilnius
Rushanai aciu uz issamu review, dar vienas klausimas del padangos plocio, kiek maciau mitas-moto.lt pasirinkimas vienas 150/70-17 69T TL , tokia pas tave ir uzmontuota?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 27 Bal 2015, 19:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
gvidasba rašė:
Rushanai aciu uz issamu review, dar vienas klausimas del padangos plocio, kiek maciau mitas-moto.lt pasirinkimas vienas 150/70-17 69T TL , tokia pas tave ir uzmontuota?

Jau keli metai tik tokios ismeros i gala ir montuojuosi. Norisi man taip.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 27 Bal 2015, 21:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 14 Bal 2012, 14:52
Pranešimai: 625
Miestas: Kaunas
Gerbiamas Ruchanai o ar galima jusu paklausti :) buvusioje nuotraukoje jusu naujasis voltmetras rode 11.5v ar tai normalu gal pas mane per daug rodo gal man reiktu pradeti nervuotis :lol: :mrgreen: :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 28 Bal 2015, 00:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
11,5 v, tai yra normalu, kai rankenos ijungtos ant visos ''katushkes'' o apsukos minimalios. Antanas, neverta nervuotis del savo Afrikos rodmenu.
Dar pasidalinsiu savo isradimu. Jau eile metu vazineju su silpna spiruokle uzdeta ant galinio suporto. Net vaziuojant senamiestyje per duobeta kelia nesigirdi mano klaksanciu stabdziu kaladeliu. Poveikio kaladelems nera o vaziuojasi be pasaliniu garsu.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 28 Bal 2015, 14:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 04 Bal 2014, 14:49
Pranešimai: 31
Miestas: Vilnius-Žemaitija
Sveiki,

forumą seniai skaitau, semiuosi patirties, bet šį kartą negaliėjau išlaikyti ir neįsikišti.
11.5V yra tikrai nenormalu.
Srovės reguliatorius turi įtampą užkelti tiek kiek reikia, kad ir kokias "katuškines apkrovas" jūs ten sujungsit.
Suprantu, kad , Rushanai, esat Afrikų Guru :ugeek: , bet nereikia klaidinti kolegų.
Specialiai išėjau iš darbo ir užkūręs savajį motociklą, įjungiau rankenėlių šildymą "pYlna katŪške", varikliui dirbant laisvomis apsukomis nufotografau voltmetrą. Jis pajungtas per rėlę. Įjungus degimą, matuoja tiesiai nuo akumuliatoriaus.
Štai kur yra normalu.


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 28 Bal 2015, 15:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Spa 2013, 01:48
Pranešimai: 111
Miestas: Vilnius - Alytus
O gal dar ampermetrą įsitaisykit? Tada aiškiai matysis ar akumuliatorius kraunamas ar eikvojamas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 28 Bal 2015, 15:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Aciu MariusB, kad padaviai informacijos. Istiesu, tavo parametras yra teisingas. As gi i sita reikala ziuriu paprasciau. Jau seniai vazineju su iskrypusiais parametrais. Galiu paslapcia pasakyti, kad Hanss'o Afrikoje parametras zenkliai aukstesnis, jei neklystu voltazas pakyla iki 17 voltu. O gi Marius B, pagal fotografija pas tave Aprilija Pegaso ar tai BMW 650. Pas Afrika matai kitaip buna...
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 28 Bal 2015, 15:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 04 Bal 2014, 14:49
Pranešimai: 31
Miestas: Vilnius-Žemaitija
Aš turiu BMW f650 Dakarą

17 irgi negerai, žinant Afric'ų ligas su krovimo rėlėmis, tai paaiškinama.

nepamenu tiksliai (pataisys gal kas nors , nes dešimtųjų nepamenu) bet tarkim +- 13,5 - 14,5 V yra normalaus krovimo ribos, tiek Afrikai, tiek BMW, tiek Golfui, tiek Mersui.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 28 Bal 2015, 15:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
jei kas dar atidžiai apžiūrinėjot nuotraukas, tai Rushanas pamiršo paminėti kaip susitvarkė su to pačio stabdžių kalades laikančio varžto kitu "hemarojum". išorinę veržlę, kuri yra linkusi neišsisukti nepasistengus, jis tiesiog išėmė ir tą vietą užsandarino spec lipnia mase. tokia modifikacija sutaupo daug laiko ir nervų jei po ranka nėra tinkamų įrankių, bei noro spręsti kitaip. bet reiktų kartas nuo karto atkreipti dėmesį ar tas varžtas neturi tendencijos išsisukti. prielaida ne tik teorinė, bet ir jau pasikartosiu, kad maniškis buvo tiek išsisukęs, kad spaudė išorinę veržlę ir jos niekaip negalėjau išsukti kol neišgręžiau pilnai storu gražtu ir šešiakampiu nesusukau varžto atgal.

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 28 Bal 2015, 15:59 
Atsijungęs
Moderator
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 05:02
Pranešimai: 2211
Miestas: Vilnius
Rushanas rašė:
Galiu paslapcia pasakyti, kad Hanss'o Afrikoje parametras zenkliai aukstesnis, jei neklystu voltazas pakyla iki 17 voltu.
Gyvenimas grazus...


Taip, taip yra jau 5 metai (akumuliatorius dar tas pats su kuriuo pirkau Africa), bet ijungus tolimas sviesas, krovimas sovi kaip ikastas ant 14,1. Tai as ir vazineju su tolimom ir neknisu proto nei sau, nei artimiesiems. Tfu, kitiems proto neknisu :D Per 5 metus nepakeiciau nei vienos lenputes!

Aciu Algis, kad esi


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 15 Bir 2015, 01:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
2015 vasara isivaziavo o vasara man yra kelioniu metas, tai reiskia, kad ir moca turiu paruosti kelionems. Visa savaite Dunse ruose mano Africa kelionems, zino jis puikiai ka reikia padaryti, kad buciau ramus kelionese visa sezona. Jau po keliu dienu isvarau su mocu i Sankt Peterburga.
O siu metu aptarnavimo idomumai buvo du. Pirmas, kad sumontuotos padangos Anakee 3, galine visiskai nauja, priekine mano is praeito sezono, kuri, kaip man atrodo turetu atlaikyti apie 10 000 km.
Svarbiausia naujena yra vel nauja zvaigzduciu kombinacija. Demesio galas 41- priekis 17 kos dantuku. Tai yra greitumine zvaigzduciu kombinacija kuria nusprendziau montuoti as pats. Ir butent si savaitgali as atsakanciai prasivaziavau po LT ir Lenkija, prisukes 550 km. Prasukau tiek daug km su tikslu priprasti prie naujojo perdavimo skaiciaus, mat iki siol buvo Priekis 17- galas 44 dantukai.
Vazinejausi dvi dienas vienas be keleives ir krovinio. Mano kreiserinis komfortiskas greitis dabar yra 134 km/h pagal GPS prietaisa, tiesa nezinau, kaip mocas reaguos pilnai apkrautas, bet dabar galiu pranesti, kad prie 5500 tachometro apsuku- greitis yra 134 km/h, manau afrikieciai supras situos parametrus, galedami paliginti rodmenys su savo Afrikom. Dabar mano Africa yra labai greita ir prasimaliau as savaitgali vaziuodamas komfortiskai zymiai didesniu greiciu, tuo paciu kuro sanaudos liko nepakitusius, jos sudare 5,6 litro 100 km kelio.
Tad si kelionini sezona pradesiu su zenkliai greitesniu mocu. Ak kaip norisi vaziuoti toli.
Tiesa daugiau jokio diskomforto su naujom zvaigzdutem nepajutau- is vietos mocas pajuda visiskai pakenciamai.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 15 Bir 2015, 20:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bir 2011, 17:01
Pranešimai: 229
Miestas: Zweibrücken / Vokietija
Trumpinai grandine? Keliu nariu grandine ideta? Dekui

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 16 Bir 2015, 00:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Eimantas rašė:
Trumpinai grandine? Keliu nariu grandine ideta? Dekui

Taip grandine trumpinta, dviem narialiais.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushano AfricaTwin
StandartinėParašytas: 30 Rgp 2015, 03:37 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
Rushanai, pasakok?:)
Zvalgyba pranesa:
"Grizau is savo vasaros keliones su mocu, buvau Graikijoje, maciau Adrijos, Egejo ir Juodaja juras. Neturejau nei vienos avarines situacijos, 20 dienu ir 7000 km. Rushanas..."
Paveikslėlis

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 187 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007