AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 15 Geg 2024, 17:29

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 187 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Mano AfricaTwin XRV750`1996
StandartinėParašytas: 16 Gru 2012, 03:03 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
Na nieko nera amzino (deja), sveikinu su naujon sezono pradzia:)

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano AfricaTwin XRV750`1996
StandartinėParašytas: 16 Gru 2012, 22:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Motobang rašė:
Ar tik ne iš Kauno šita afrika atkeliavo? Kas siuvo bako uždangalą gal įmanoma būtų gauti brėžinius?

Taip Motobang, tu teisus, Mano naujoji Africa yra butent is Kauno. Deje pardavejas jos buvo nevisai saziningas, tai yra ji buvo nevisai tokia kaip apie ja buvo kalbeta. Bet del visu niuansu kurios pastebejau joje jau nupirkes kaltinu tik save. Apziuros metu neturejau galimybes nuodugniai patikrinti moco ir teko pasitiketi zmogumi- tai ir buvo mano pagrindine klaida. Gaila, kad taip isejo, matyt negreitai mes- Lietuvis Lietuviu gales pasitiketi, kaip tai yra pas Vokiecius. Bet viskas yra gerai, Dunse man atstate viska i savo vietas. Nors su su situo 'juoduku' vaziuoti man dar neteko (ranka dar yra per silpna).
Del bako uzdangalo... Jis buvo pasiutas mano siuveju, su kuriuo bendrauju jau daug metu. Sitas uzdangalas man buvo pasiutas nemokamai is lekalu kurie buvo nukopijuoti nuo originalaus uzdangalo. Lekalus savo siuvejo aisku neprasysiu, nes tai butu negrazu o pasiuti galiu parekomenduoti. Beje pas Kauneti Meloma yra toks uzdangalas nuo kurio galima padaryti kopija.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano AfricaTwin XRV750`1996
StandartinėParašytas: 17 Gru 2012, 01:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Bal 2011, 17:48
Pranešimai: 660
Miestas: Kaunas
Na ka gi Algi,dziaugiuosi uz tave,tikiu jog Dunce tau baika daves iki kondicijos ir tu toliau sekmingai skrosi i toli... :)

_________________
Gero vėjo...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano AfricaTwin XRV750`1996
StandartinėParašytas: 18 Gru 2012, 00:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 03 Geg 2012, 11:56
Pranešimai: 416
Miestas: Kaunas
Rushanas rašė:
Motobang rašė:
Ar tik ne iš Kauno šita afrika atkeliavo? Kas siuvo bako uždangalą gal įmanoma būtų gauti brėžinius?

Taip Motobang, tu teisus, Mano naujoji Africa yra butent is Kauno. Deje pardavejas jos buvo nevisai saziningas, tai yra ji buvo nevisai tokia kaip apie ja buvo kalbeta. Bet del visu niuansu kurios pastebejau joje jau nupirkes kaltinu tik save. Apziuros metu neturejau galimybes nuodugniai patikrinti moco ir teko pasitiketi zmogumi- tai ir buvo mano pagrindine klaida. Gaila, kad taip isejo, matyt negreitai mes- Lietuvis Lietuviu gales pasitiketi, kaip tai yra pas Vokiecius. Bet viskas yra gerai, Dunse man atstate viska i savo vietas. Nors su su situo 'juoduku' vaziuoti man dar neteko (ranka dar yra per silpna).
Del bako uzdangalo... Jis buvo pasiutas mano siuveju, su kuriuo bendrauju jau daug metu. Sitas uzdangalas man buvo pasiutas nemokamai is lekalu kurie buvo nukopijuoti nuo originalaus uzdangalo. Lekalus savo siuvejo aisku neprasysiu, nes tai butu negrazu o pasiuti galiu parekomenduoti. Beje pas Kauneti Meloma yra toks uzdangalas nuo kurio galima padaryti kopija.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Prisiminiau, kad mačiau skelbimą tai skelbimas tikrai užkabinantis buvo ir nautraukose afrika "ledinė" nors nuotraukos dažnai būna apgaulingos. Kolegai afriką perkant teko grižt kartą iš šiaulių su priekaba nieko nepešus nors ir ridos tikros dievagojosi prdavėjai ir pan :lol: ...
Aišku dėkui už informaciją turiu ir aš vietinių siuvėjų (jau senokai sukosi mintys apie bako uždangalą, bet originalą manau mažai šansų rast, todėl siuvimas visai priimtinas variantas atrodo) jei nuo kitų afrikos ruošimo naujam sezonaui darbų atsiras laiko tai reiks užsiimt šitu reikalu. Tada reiks kreiptis į Melomą kopiją pasidaryti jei tik pas jį copyrighto nėra :lol:

_________________
Suk rankeną arba rankena suks tave


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano AfricaTwin XRV750`1996
StandartinėParašytas: 18 Gru 2012, 01:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:37
Pranešimai: 611
Miestas: Vilnius
Noreciau siek tiek minciu del bako uzvalkalu... (atsiprasau Algi, kad tersiu Tavo tema, taciau kad jau isejo pokalbis apie juos, noriu tarti keleta zodziu)
Taigi, klausimas kam jis reikalingas? Manau, atsakymas butu, kad apsaugoti baka nuo ivairaus pobudzio subraizymu. Taigi, siulau kita varianta- uzklijuoti ant bako automobiline permatoma plevele. Noreciau pabrezti, kad butent automobiline. Esu isbandes dvejopa, taciau automobiline laiko tikrai labai gerai, neatsilupa krastai ir labai atspari subraizymams. Manau, kad plevele turi pliusu, mat po ja nesilaiko dregme, kaip turetu buti po apvalkalu (cia tik pamastymas, kuris nepagristas, nes neturiu su uzvalkalais patirties), taip pat moco vaizdas...
Tai tiesiog mintys apmastymui... Sprendimas beabejo Jusu... :D

_________________
IBA #53028


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano AfricaTwin XRV750`1996
StandartinėParašytas: 18 Gru 2012, 02:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
Tomas rašė:
Noreciau siek tiek minciu del bako uzvalkalu... (atsiprasau Algi, kad tersiu Tavo tema, taciau kad jau isejo pokalbis apie juos, noriu tarti keleta zodziu)
Taigi, klausimas kam jis reikalingas? Manau, atsakymas butu, kad apsaugoti baka nuo ivairaus pobudzio subraizymu. Taigi, siulau kita varianta- uzklijuoti ant bako automobiline permatoma plevele. Noreciau pabrezti, kad butent automobiline. Esu isbandes dvejopa, taciau automobiline laiko tikrai labai gerai, neatsilupa krastai ir labai atspari subraizymams. Manau, kad plevele turi pliusu, mat po ja nesilaiko dregme, kaip turetu buti po apvalkalu (cia tik pamastymas, kuris nepagristas, nes neturiu su uzvalkalais patirties), taip pat moco vaizdas...
Tai tiesiog mintys apmastymui... Sprendimas beabejo Jusu... :D


nežinau kas per plėvelė, bet skaitau kad odinis uždangalas visgi atsparesnis mechaniniams poveikiams. Drėgmė ten jokia nesikaupia, nes oda pasižymi kvėpavimu. Juolab dirbtinė oda turi specialų medžiaginį pagrindą. Kitas dalykas - ant to odinio uždangalo tvirtinasi speciali bako tašė.

Jaučiau pareigą pakomentuoti nes savuoju irgi labai džiaugiuosi :)

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano AfricaTwin XRV750`1996
StandartinėParašytas: 18 Gru 2012, 02:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Bako uzdangalas.
Kogero jei mano pimoje Afrikoje nebutu uzdangalo.tai ir vazineciau be jo ir ko gero minties detis uzdangalo netureciau. Gi prasimaliau as pakankamai daug su Dominatorium be uzdangalo.
Dabar gi turiu savo nuomone ir ko gero tai galima pavadinti mano kaprizu. Su bako uzdangalu, sedeti ant moco man yra jaukiau, galiu pasakyti dar daugiau, komfortiskiau. butent taip neargumentuotai galiu paaiskinti savo sprendima siutis uzvalkala bakui. Tai darau visiskai ne del to, kad apsaugoti bako dazus. O tam rekalui turiu patarima. Savo Dominatoriaus silpnas dazytas vietas as apsagodavau su spec reklamine stora plevele, kuri yra permatoma, gana elastinga ir atspari intensyviai trynciai. Tokia plevele naudojama supermarketuose uzklijuojant ant grindu reklama. Ir klijuojama toka reklama paprastai tose vietuose kur zmoniu judejimas yra labai intensyvus. Isbandyta rekomenduoju.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano AfricaTwin XRV750`1996
StandartinėParašytas: 26 Gru 2012, 21:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 05 Bal 2011, 12:54
Pranešimai: 160
Miestas: Vilnius
Rushanai, o kas negerai su mocu?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano AfricaTwin XRV750`1996
StandartinėParašytas: 26 Gru 2012, 23:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Vasaris rašė:
Rushanai, o kas negerai su mocu?

Jeigu idomu, galiu pavardinti niuansus, pries tai pridursiu, kad su pardaveju teko kelis kartus pabendrauti telefonu. Pokalbio metu pasijutau perdaug ikirus klausinedamas apie moco technini stovi, pardavejas Martynas sake, kad mocas yra visskai idealios bukles, kai pamatysiu ji gyvai isitikinsiu. Mano klausimai buvo tarsi netaktiski. Istiesu, kai pamaciau moca gyvai isitikinau, kad bukle yra gera, juo labiau apziuros metu buvo prietema o pardavejas paminejo tik viena niuansa, kad nuo priekines plastmases nuo plovimo po spaudimu, atsilupo lipduko gabaliukas. Zinojau, kad nuo plovimo aparato originaliam isdazymui taip nutikti negali, bet tiesiog i tai nekreipiau demesio. Pamaniau, kad geras daiktas turi kainuoti brangiai, tad ir nesiderejau daug.
Nemalonus niuansai kurie buvo pastebeti mano naujame motocikle:
Sildoma rankena silde tik viena
Garsinis signalas skambejo tarsi uzkimes
Prietaisu apsvetimas dege ne visas
Optika vienos puses buvo su skilute
Vairas tarsi firminis RENTHAL naturoje kinietiskas neaiskios kilmes
Isorines plastmases nuo skirtingu mocu visos is vydaus skirtingu spalvu, viena plastmase klijuota
Degimo spineleje nebuvo vairo uzrakinimo funkcijos
Priekiniai stabdziu suportai uzstrige taip, kad profilaktinis ardymas mazai padejo
Veidrodziai buvo neoriginalus
Bjarus dalykas pasirode isluzes desinio veidrodzio laikiklio kronsteinas kuris buvo isluzes prie stabdziu cilindriuko
Pasirodo priekiniu sakiu plunksnos sudetos nuo senesnio modelio o bjaurastis buvo tame, kad sparno tvirtinimo varzto skilute buvo pragrezta kiaurai ir išsukus varzta pradejo teketi tepalas.
Prie viso to isaiskejo, kad ir kuro bakas buvo perdazytas.
Aciu Dunsei, kad atstate viska kas buvo blogai, pasakysiu dar daugiau, kad po kiek laiko skambinau pardavejui ir pasisakiau, pasiuliau kad uz moralinius ir materialinius nuostolius atiduotu man navigacija kuri pries parduodant buvo nuimta nuo moco, kaip mes ir buvome sutare. I ka gavau neeigiama atsakyma. Tikiuosi, kad kai pradesiu vaziuoti su mocu jis manes daugiau nenuvils. Kai atsiemiau moca is Dunses, jo verdiktas buvo teigiamas.
Tai tiek statistikos apie mano naujaji moca.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano AfricaTwin XRV750`1996
StandartinėParašytas: 27 Gru 2012, 04:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 05 Bal 2011, 12:54
Pranešimai: 160
Miestas: Vilnius
sutinku, dalykai ne iš maloniųjų, bet apie didžiąją dalį tų dalykų, manau, pats pardavėjas neįtarė. Svarbu, kad dabar viskas gerai


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano AfricaTwin XRV750`1996
StandartinėParašytas: 27 Gru 2012, 18:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2011, 00:33
Pranešimai: 62
Miestas: Raseiniai
Na pypsas, veidrodeliai tokie dalykai atrodo nereiksmingi, bet visa kita jau nelabai......

_________________
Prekyba motociklais
+37065091854


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano AfricaTwin XRV750`1996
StandartinėParašytas: 28 Gru 2012, 18:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 02 Vas 2011, 15:04
Pranešimai: 535
Miestas: VLN/KNS
dazniausiai zmogus dziaugiasi daiktu du kartus kai ji nusiperka ir kai parduoda. Linkiu kad sie mazi trukumai neuzgoztu malonumo juo vazynejant ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano AfricaTwin XRV750`1996
StandartinėParašytas: 30 Gru 2012, 16:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 20:18
Pranešimai: 267
Miestas: Vilnius
kazkaip smezavo mintis, kad Rushanas ses ant GS kaip daug kas daro pastaruoju metu. pasirodo ne.
kodel?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano AfricaTwin XRV750`1996
StandartinėParašytas: 31 Gru 2012, 15:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 01 Bir 2011, 14:30
Pranešimai: 78
Miestas: Vilnius
As irgi turejau tokia minti, kad Rushanas pereis ant kitos firmos (aka Bmw), ale kai pamaciau irasa- iskart palengvejo :)
Vistik kol kas esanti didele AT bendruomene irgi turejo tam itakos.

_________________
---
Lauris
"You need eyes in the back of your head boy, or you're dead"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano AfricaTwin XRV750`1996
StandartinėParašytas: 31 Gru 2012, 21:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Ž. A. rašė:
kazkaip smezavo mintis, kad Rushanas ses ant GS kaip daug kas daro pastaruoju metu. pasirodo ne.
kodel?

Aga braliukai, pasakysiu, kad turejau as galvoje tokia minti, juo labiau, turime mes pavizdziu, kai Afrikieciai pereina i BMW gretas. Turiu nuomone apie Bmw ir as. Jei idomu, galiu ja mestelti.
Galiu jums prisipazinti, kad gyvenime man neteko vaziuoti nei čioperiu, nei britva ir pasakysiu, kad del to nejauciu jokio diskomforto. Galiu pasakyti dar daugiau, kad i enduro ateina zmones is kitu motokrypciu- tiesiog pastebejau tokia tendencija. Dar tokie zmones pastebi, kad su enduro mocu reikia mokyntis moto valdymo technikos isnaujo. Tuoj suprasite apie ka as cia.
Mano poziuris i BMW- turiu ja. Pasakysiu tiesa, patinka man BMW ir sedejau as ant ju ju. Vaziavau tik su BMW GS 800- patiko net ir labai. Dar nuo tada man susiformavo nuomone, kad sekantis mocas tures buti GS-800. Deja kainos ju yra nuo 6000euru- tai yra brangu turint omenyje, kad patinka man paisdikauti su mocu ir mano valdymo technika nera tokia tobula, kad mano pasivazinejimai praeina be batonu. Zodziu, techniskai ir finansiskai negreitai galesiu apzergti GS-800. O tarkim visi kit BMW, kaip GS-1150, arba GS-1200 Adventure, man yra tiesiog netinkami, net tiesiog atsisedus jie man yra itin stori o sedint prietaisu skydelis nutoles tiek, kad po Afrikos ergonomokos i storuli sestis visai nera jokio noro. O dar pastebejau, kad ko gero mano kojos yra trumpiausios kojos Afrikieciu tarpe. Dideli BMW man yra perdideli.
Taip, kad siuo metu geresnio, grazesnio, patvaresnio ir pigesnio motociklo, vaziuojant miskais, zvyrais ir kelionese as nematau.
Galiu pasakyti viena, kad kol as turesiu AfricaTwin- ja mylesiu ir džiausiuos ja.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano AfricaTwin XRV750`1996
StandartinėParašytas: 01 Sau 2013, 15:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2011, 00:33
Pranešimai: 62
Miestas: Raseiniai
Pazystamas pardave 1150 GS'a todel, kad niekaip nepriprarto nepasiekti zemes kojomis.

_________________
Prekyba motociklais
+37065091854


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano AfricaTwin XRV750`1996
StandartinėParašytas: 01 Sau 2013, 23:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 23 Rgp 2012, 20:40
Pranešimai: 121
o kaip su yamaha xt 660 z Tenere nuo 2008m? jis lengvas, o aukstis lengvai reguliuojasi kaina manau panasi i africos. Įdomu butu suzinoti Rushano nuomone?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano AfricaTwin XRV750`1996
StandartinėParašytas: 02 Sau 2013, 00:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
youlose rašė:
o kaip su yamaha xt 660 z Tenere nuo 2008m? jis lengvas, o aukstis lengvai reguliuojasi kaina manau panasi i africos. Įdomu butu suzinoti Rushano nuomone?

Zinau sita motocikla gana neblogai. Tiksliau stebejau ji net 10000 km, kai vaziavau aplink Juodaja Jura. O gi ir pavaziuoti juo teko. Tuo kartu su nauju Yamaha Tenere vaziavo mano draugas Ramas.
Mano pastebejimai apie Yamaha: Grazus motociklas, (pastebejome, kad merginos stojo fotografuotis butent prie Ramo Yamahos, daznai prasydamos atsistoti papozuoti kartu ir Rama, ypac, kai pasakydavau, kad sita grazuole Yamaha vairuoja Suomis, bet tai kita istorija).
Kadangi rasau afrikieciu forume, tai isdrysiu paliginti XT su Africa.
Sakyciau, ko gero motociklai yra neliginami tarpusavyje, jie yra tiesiog skirtingi, bet Yamahos garbei galiu sakyti, kad ja ja galima naudoti universaliai. Jei idomu galiu pateikti savo keleta konkreciu pastebejimu. Visu prma Ramas su Yamaha, vaziavo su trym dezem prikrauto bagazo ir greiciai musu buvo labai ivairus ir skirtingi, buvo net ziaurios bekeles ir miestu megapoliu, aukstu kalnu ir serpantinu. Vaziuojant visom tom salygom del Ramo mes nejutome jokio diskomforto, atvirksciai, Ramas labai puikiai valdo motocikla o galios ir moco greicio pilnai pakako. Sakysiu dar daugiau. Kai Gruzijoje ir Turkijoje man teko vezti operatoriu su savo Africa- jis istvere tik dvi paras ir 800 km. Vaziavosi mums gana nekomfortiskai, del to, kad buvome su pilna omunicija ir mums sedeti buvo anksta. Po to operatorius persedo an Yamahos ir toliau visus 5000 km Yamaha garbingai veze du diedus su trym pilnom dezem. Dar pridursiu, kad Ramui taip Ramui teko iveikti Stambula kur eismo intensivumas yra labai didelis ir galiu sakyti chaotiskas, prie to ir temperatura buvo apie 30 auksciau nulio. Ramas kartu su XT garbingai islaike visus isbandymus, tepalo visiskai nesunaudojo ir uzvirusi nebuvo.
Ko gero didziausias skirtumas tarp Yamaha ir Africa yra tai, kad Africa turi du cilindrus o Yamaha viena. Vaziavimo komfortas su Africa yra geresnis, bet tai nereiskia, kad Yamaha yra blogas mocas- atvirksciai tai yra geras universalus siuolaikinis motociklas, kurio galima naudotis kasdien vazinejant mieste o per atostogas vaziuoti net i tolimas keliones ir kas labai svarbu dviese, Yamaha su tuo puikiai susitvarkis.
Dar nepasakiau svarbaus dalyko. Apie keleivio sedejimo komforta pasakiau neveltu- keleivio komfortas XT yra geresnis uz Africos del to, kad sedine XT yra dvieju lygiu, tai yra tai, kad keleivis sedi kiek auksciau uz draiveri.
Norejau trumpai o va kiek privariau.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano AfricaTwin XRV750`1996
StandartinėParašytas: 02 Sau 2013, 03:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 23 Rgp 2012, 20:40
Pranešimai: 121
Dekui uz issamu atsakyma. as savo kelionem ir laisvalaikiui pasirinkau Tenere, kolkas nenusivyliau. Tiesiog kainos africos ir Tenere buvo panasios, taciau pasirinkti padejo pagaminimo metai ir kadangi apie motociklus nusimanau tik vidutiniskai tai pagalvojau kad naujesni daikta maziau remontuosiu.
susimatysime kelyje.
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano AfricaTwin XRV750`1996
StandartinėParašytas: 26 Vas 2013, 22:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Pamatavau as siandien savo Afrikos ploti su dezemis: gavosi 110 cm- nieko taip. Dezes mano pritvirtintos ne simetriskai, paprastai del to jokio diskomforto niekada neturejau. Taip jau gaunasi, kad i kaire deze ant pacio dugno dedu pacius sunkiausius daiktus, desineje dezeje talpinu lengvesni krovini.
Rushanas afrika
Gyvenimas grazus...


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 187 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007