AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 13 Geg 2024, 02:05

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Mano XL650
StandartinėParašytas: 05 Vas 2012, 22:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 03 Vas 2012, 23:47
Pranešimai: 95
Miestas: Kaunas
Sveiki, TA ir AT mylėtojai. Šaltais žiemos vakarais, skaitinėdamas ir žiūrinėdamas nuotraukas šiame forume, nutariau ir aš parodyti savo plieninį "plasmasini?" žirgą. Su šiuo žirgeliu važinėju pirmą sezoną. Pralėkiau 10k KM. Pradžiai įdedu jūsų teismui savo TA kelias nuotraukas iš pasivažinėjimų. Mėgstamiausia mano pasivažinėjimų vieta - žvyriniai miško keliukai, bet nevengiu ir sudėtingesniu kliūčių. Nemažai prasukau ir asfaltu, teko aplankyti Lenkijos pajūrį, kur tikrai paliko gerą įspūdį vingiuoti asfalto keliukai. Po jų Lietuviški asfaltai atrodo lyg lėktuvo kilimo takai. Na, pradžiai gal tiek.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Mano XL 650
StandartinėParašytas: 05 Vas 2012, 23:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
XL- Rytis, paskutineje foto matau, kad pievele gera yra ir malku "šašlams" pasikepti butu. Pasakok apie save daugiau i foruma XL-Rytis, mums bus viskas idomu, gali net i svecius mus kviestis- atvaziuosime su mocais.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: XLV 600 TA kampelis
StandartinėParašytas: 05 Vas 2012, 23:41 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
Ryti, welcome:)

Rushanai, buk kuklesnis! Idomu, ten pirtis yra?:)

Toki XL as turejau kelis menesius, gana ramus toks mocas, kelioninis.

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: XLV 600 TA kampelis
StandartinėParašytas: 06 Vas 2012, 00:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 03 Vas 2012, 23:47
Pranešimai: 95
Miestas: Kaunas
Nu Jūs ir greiti. Gal Jums šalta? Malkos tai skirtos kūrenimui...Pirties nėra, dujų irgi (šildymui). Šašlyką kept namuose neįdomu, geriau su mocu kažkur gamtoj.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: XLV 600 TA kampelis
StandartinėParašytas: 06 Vas 2012, 00:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Vas 2011, 17:09
Pranešimai: 388
Miestas: Mažeikiai
sveikas. grazus mocas... dar galetum profilyje isimest is kurio krasto esi...

_________________
Judėjimas=Gyvenimas

3. XRV750 99'- from 2015-10-02
2. (XL600V 92'- crashed 2013.10.06)
1. SLR650 99'(changed in XL600V)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: XLV 600 TA kampelis
StandartinėParašytas: 06 Vas 2012, 00:54 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
Juokaujam gi:)

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: XLV 600 TA kampelis
StandartinėParašytas: 06 Vas 2012, 01:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
XL_Rytis rašė:
Nu Jūs ir greiti. Gal Jums šalta? Malkos tai skirtos kūrenimui...Pirties nėra, dujų irgi (šildymui). Šašlyką kept namuose neįdomu, geriau su mocu kažkur gamtoj.


XL-Rytis, tu tik neisizeisk, be kvietimo mes tikrai neatvaziuosim, mes galesim ir prie tavo tvoros pabuti su savo mocais ir pasilabinti su tavim- nepergyvenk. Tu geriau apie save papasakok daugiau ir notrauku paduok i foruma.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: XLV 600 TA kampelis
StandartinėParašytas: 07 Vas 2012, 00:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 03 Vas 2012, 23:47
Pranešimai: 95
Miestas: Kaunas
Sveiki, pamėginsiu trumpai apie save. Matyt, kaip ir daugeliui, viskas prasidėjo nuo dviračių. Vėliau mopedas, o būdamas šešiolikos išsilaikiau A kategorijos teises. Pirmas motas- iž planeta sport. Jau tada žinojau- JAWA ne man. Tai buvo grubus vienakaušis (bet su kiaušais!)motas.Patiko man šis japoniškai rusiškas tvarinys.Po poros metų pardaviau- tarnyba soviet. armijoj, nesinorėjo kažkaip konservuot...Grįžau ir čia 1990-ieji,laisva Lietuva :shock: -kokie čia dar motai?, rek inomarkę auto jamt!Po to šeima, "kinderiai"... ir beveik 20 metų vakuumo (nuo motų). Na o, bet, kadangi visi pagrindiniai darbai tipo- "padaryti žmoną, užsiauginti pilvą ir dar lygtais- посадить печень" įvykdyta :lol: ,tai kodėl nepaėmus moto? O jei ir vaikai nebemaži ir rėkia nebe MAMA!, o noriu MOTO!? :roll: Ai, nu ką aš čia buriu, turim net tris sofft enduro motus...Aaaapie kiemą ir tvoras:tai jie per porą vasarų įprato prie įvairių motų ir jų vadeliotojų. Iš mano kiemo dažną savaitgalį buvo važiuojama į pakatūškes. Trioba randasi rytiniame miesto (Kauno) pakrašty, tai visada patogu iššauti šiaurės, rytų kryptimis.Apie mūsų( ir mano :ugeek: )pasivažinėjimus, tai Jums seniems vilkams, ar bus įdomu žiūrėti nuotraukas ,ar video? Vienok pabandysiu padaryti kažkiokią įdomesnių video ir foto "popuri"....


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: XLV 600 TA kampelis
StandartinėParašytas: 07 Vas 2012, 01:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
XL-Rytis, aciu uz prisistatyma. Atvaziuok i musu renginius ir pamatysi, kad mes esame draugiski, pukuoti ir svelnus.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano XL650
StandartinėParašytas: 15 Vas 2012, 02:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 03 Vas 2012, 23:47
Pranešimai: 95
Miestas: Kaunas
Mano 2011 sezonas trumpai. www.youtube.com/watch?v=uDsl7ErZjY8


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano XL650
StandartinėParašytas: 15 Vas 2012, 12:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 23 Lie 2011, 01:11
Pranešimai: 497
Miestas: Gargždai
:D Linksmai! O batonu nebuvo?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano XL650
StandartinėParašytas: 15 Vas 2012, 23:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 03 Vas 2012, 23:47
Pranešimai: 95
Miestas: Kaunas
Batonų tai ne, tik gydomosios purvo vonios :lol: Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano XL650
StandartinėParašytas: 16 Vas 2012, 01:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:34
Pranešimai: 1320
Miestas: Vln/Pnvz
nu, su devintais mitais tik po toki moli ir vazinet.... :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano XL650
StandartinėParašytas: 16 Vas 2012, 03:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 20:18
Pranešimai: 267
Miestas: Vilnius
as savo savadarbius kovinius plastikus su golfo lempa pardavinesiu greit, patariu tau juos nusipirkt jei jau vaziuoji i tokias vietas, bo traskutis gi tas alpas, rinksi kuri syki stikla ir posukius ant kokio akmeno pasiguldes :) tiesa, nezinau ar tiks naujesniam alpui, jei ka, tai galiu pagaminti :) arba pats pasigamink jei turi salygas. patariu.


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano XL650
StandartinėParašytas: 17 Vas 2012, 22:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Spa 2011, 23:19
Pranešimai: 33
z.a., nesiulyk zmonems situ baisenybiu:) Zmogus su tokiu priekiu negales Kaune zmonese pasirodyt. Kiek pamenu is komentaru, Rushanui sis priekis labai patiko. Manau jis del prikolo paimtu :mrgreen:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano XL650
StandartinėParašytas: 18 Vas 2012, 17:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 02 Vas 2011, 15:04
Pranešimai: 535
Miestas: VLN/KNS
LT15 rašė:
z.a., nesiulyk zmonems situ baisenybiu:) Zmogus su tokiu priekiu negales Kaune zmonese pasirodyt. Kiek pamenu is komentaru, Rushanui sis priekis labai patiko. Manau jis del prikolo paimtu :mrgreen:

o as manau priekis kaip tik po miskus ir kemsynus duotis, juk tam ir dare Z.A.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano XL650
StandartinėParašytas: 18 Vas 2012, 19:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 03 Vas 2012, 23:47
Pranešimai: 95
Miestas: Kaunas
Priekis- tinka, mocas-ne :lol: .Manau reikia paaiškinti "purvo vones".Dumblas ir pelkės ne mano stichija. Atlėkiau į kalniuką puikiu keliuku, o ant jo [kalno], miškovežių išminkytas molis. Greitis 40-60 ,iškart supratau, kad reiks ''prigult''. Tai va, kaip sakė musų "dakaristas'' Gintautas, reik važiuot tiek, kiek matai... :!:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano XL650
StandartinėParašytas: 18 Vas 2012, 23:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Spa 2011, 23:19
Pranešimai: 33
Nera tokio enduro priekio kuris netiktu po miskus duotis - cia placiaja prasme. Apie grozi isreiskiau tik savo nuomone. Siaip man grazus mocas tas, kuris nestovi garaze. Z.a. uz mane vaziuoja zymiai daugiau. Gero artejancio sezono z.a., suprantu, kad prieki gaminaisi ne pries mergas rodytis.. Cia mano pasiaiskinimas, jei kas nors isizeide.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano XL650
StandartinėParašytas: 19 Vas 2012, 13:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 20:18
Pranešimai: 267
Miestas: Vilnius
viskas normaliai :)
sitas priekis buvo padarytas gana greitai, nes apturejau gedinga batona ant slapio asfalto posukyje ant sulinio dangcio uzvaziaves ir mocas slysdamas kirto i bardiura priekiu suskaldydamas plastikus ir palankstydamas faros kronsteina (praradau gatvinio vaziavimo igudzius miskuose). iskart po priekio pagaminimo paskui palia ir aleksa vaziuodamas miske ant rasto nukritau kaip tik ta vieta, kur virs lanku. ir nieko, tik sparna nulauziau, - pastaciau aukstinta.
dabar priekis nebereikalingas bus, nes atstaciau originalius plastikus ir kita moto miskams isigyju. kainavo tas malonumas: bako tiesinimas ir paruosimas, plastiku gruntavimas, dazymas, lipdukai - 600lt su medziagom. plastikus klijavau ir spakliavau pats. biski brangoka turint galvoj, kad keli batonai tokia samata gali padaryt. o transalpo plastikai yra traskus, bjaurybes.
taigi lakoniskai Ginto isreiksta auksine tiesa: "vaziuot reik kiek matai".
Malacius Rytis, graziai vazineji su teisinga kompanija, taigi, tikiu, batonu nebus, kad subjaurotum motocikla stipriai. bet jei i purvus prades traukti, tai pataupyk fenegu ir pasigamink kazka. miskuose mergu nera, o zuikiai nesijuoks vistiek :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: XLV 600 TA kampelis
StandartinėParašytas: 19 Kov 2012, 23:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Vas 2011, 00:39
Pranešimai: 30
XL_Rytis rašė:
Sveiki, pamėginsiu trumpai apie save. Matyt, kaip ir daugeliui, viskas prasidėjo nuo dviračių. Vėliau mopedas, o būdamas šešiolikos išsilaikiau A kategorijos teises. Pirmas motas- iž planeta sport. Jau tada žinojau- JAWA ne man. Tai buvo grubus vienakaušis (bet su kiaušais!)motas.Patiko man šis japoniškai rusiškas tvarinys.Po poros metų pardaviau- tarnyba soviet. armijoj, nesinorėjo kažkaip konservuot...Grįžau ir čia 1990-ieji,laisva Lietuva :shock: -kokie čia dar motai?, rek inomarkę auto jamt!Po to šeima, "kinderiai"... ir beveik 20 metų vakuumo (nuo motų). Na o, bet, kadangi visi pagrindiniai darbai tipo- "padaryti žmoną, užsiauginti pilvą ir dar lygtais- посадить печень" įvykdyta :lol: ,tai kodėl nepaėmus moto? O jei ir vaikai nebemaži ir rėkia nebe MAMA!, o noriu MOTO!? :roll: Ai, nu ką aš čia buriu, turim net tris sofft enduro motus...Aaaapie kiemą ir tvoras:tai jie per porą vasarų įprato prie įvairių motų ir jų vadeliotojų. Iš mano kiemo dažną savaitgalį buvo važiuojama į pakatūškes. Trioba randasi rytiniame miesto (Kauno) pakrašty, tai visada patogu iššauti šiaurės, rytų kryptimis.Apie mūsų( ir mano :ugeek: )pasivažinėjimus, tai Jums seniems vilkams, ar bus įdomu žiūrėti nuotraukas ,ar video? Vienok pabandysiu padaryti kažkiokią įdomesnių video ir foto "popuri"....

Sveikas ,tai kurioje Kauno puseje gyveni,
na ir panasi gyvenymo istorija i mano ,tik ,kad sovietu armijoje neteko tarnauti.



VYRAI KAIP VAIKAI,TIK ZAISLU KAINOS GEROKAI DIDESNES.
Malonu,kad ne vienas as toks,,,,,,fainn.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007