AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 29 Kov 2024, 04:57

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 17 Sau 2014, 13:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:34
Pranešimai: 1320
Miestas: Vln/Pnvz
Nerzaveika megsta trukineti..... bet nerudija :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 29 Rgp 2014, 02:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
Mielas kampeli,

Tėvynė tavęs nepamiršo ir gyvenimas nesustojo...

Kažkaip gėda prisipažinti, bet kampelis tikrai vijokliais ir kerpėm apaugęs. Nors šiemet niekur nuvažiuoti ir nesugebėta, bet pasigirti visgi galima - Vėlykų bobutė šiemet buvo dosni ir kažkur palei Žarsteklinę sulaukėm gražaus jubiliejaus:

Prikabintas failas:
jubiliejus.jpg


Ilgiausiu myliu linkime ir mes žarstydamiesi pažadais, kad papildymas kartas nuo karto visgi atsiras, o šįkart apie kasdienybę:

vieną gražią dieną užmačiau, kad pakeliui prie balos yra tokia smagi vieta, kuri maloniai sutinka, negalėjau nepatikrinti pravažiuodamas pro šalį - galiu tik patvirtinti:

Prikabintas failas:
Pagege.jpg


kartais tenka ir kokį krovinį pavežėti...

Prikabintas failas:
load.jpg


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 29 Rgp 2014, 10:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 29 Bir 2013, 01:36
Pranešimai: 45
Miestas: Vilnius
:D Dabar 2xSubaru ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 29 Rgp 2014, 19:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:34
Pranešimai: 1320
Miestas: Vln/Pnvz
ant afrikos teko matyti du pusasius uzkrautus ir balki kazkokios masinos... :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 22 Gru 2014, 21:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
Smagu kai KALĖdinės dovanos atvyksta anksčiau:

Prikabintas failas:
IMG_0343_1.jpg


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 23 Gru 2014, 13:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 02 Bal 2014, 17:31
Pranešimai: 438
Miestas: Kaunas
Ir aš noriu tokių Kalėdinių dovanų ;) Čia kur toks Senis Šaltis gyvena.
O jei rimtai, tai kiek tas malonumas kainavo? ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 03 Lie 2015, 14:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
iš garažo istorijų:

yra garaže toks kampas, skudurų, kurie praeitam gyvenime buvo naudojami pagal kitą paskirtį, vieną tokių atknisęs prisiminiau vaikystę...

Prikabintas failas:
IMG_0305.JPG


kita istorija nutiko man vakar ryte - atidaręs duris pamačiau, kad garaže apsigyveno nelegalas...

Prikabintas failas:
IMG_0578.JPG


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 12 Spa 2015, 13:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
šeštadienį Enduro klubas oficialiai uždarė sezoną. aišku, tas uždarymas tebėra tik simbolinis, juolab, mes afrikiečiai, nepatingėjom ir vakar parodėm labai gražią iniciatyvą.

man asmeniškai, kaip bebūtų liūdna, teko apsispręsti, kad šiemet tai buvo paskutinis pasivažinėjimas. dar taip anksti žiemai garde uždaryti karvytės nėra tekę, bet galiu pasidžiaugti, kad šį sezoną teko patirti tikrai nemažai smagių akimirkų ir esu dėkingas afrikiečiams už naujas pažintis ir patirtį, smagu kaskart susitikti, juolab temų bendravimui ieškoti mums nereikia.

ačiū visiems už puikiai praleistą laiką, patarimus, gerą nuotaiką - iki susimatymų!

Prikabintas failas:
IMG_0710.JPG


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 30 Bal 2016, 23:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
dar viena išskirtinio grožio diena. nepaisant to, kad pastaruoju metu orai mūsų nelepino. esu įsitikinęs, kad sezoną atidarė dauguma o jei ne - tai padarys greitu metu. šiandien buvo ypatinga diena ir mums, Afrikiečiams, mat [url]nipponauto.lt[/url] motociklininkams pristatė naujus modelius ir visi, kas turėjo vairuotojo pažymėjimą (tinka ir laminuotas), šalmą ant galvos ir, tikėkimės, šiek tiek proto galėjo išbandyti naują techniką. ne ne save, o naują Africą norėjom išbandyti ir mes - dar kartas ačiū dėdei Gintarui, kuris nepatingėjo ir priminė apie tokią galimybę.

rytas buvo pavasariškai šaltas, nepaisant to, kad Gegužė jau čia pat. važiavau maršrutu Elektrėnai - Vievis - Trakai - Lentvaris - Vilnius. važiuodamas visą laiką jaučiausi medinis - mano vairavimo įgūdžiai po žiemos yra visiškai pamiršti ir jaučiausi labai nerangus kelyje. koks pavasariškai romantiškas rūkas kabojo šįryt truputis už Vievio Trakų link... ir tuo tarpu visiškai giedra Trakuose, nepatingėjau ir prasukau gatve miesto centru - dar tik truputis po 9-ių, gatvės tuščios, bet nosį jau kutena viliojantis kibinų kvapas... o kiek malonumų šiltasis metų laikas siūlo mums, bet būkime budrūs kelyje, o ypač bekelėje. vairuotojai tik bunda po žiemos miego, o gyvūnai... sezonas dar tik prasidėjo o prieš nosį besivažinėdamas pamiškėmis jau mačiau pralekiančią stirnaitę, pro šalį yra prastraksėjęs ir zuikis, mano nuostabai, esu sutrukdęs ir erelių poros ramybę (neįžiūrėjau ar jie buvo užklupti medžioklės metu ar nusiteikę romantiškiau...), o apie gandus ir gerves neverta ir užsiminti. žabaloti, kaip sako Rushanas, nebuvo kada, nes danga dar yra šlapia ir labai slidi, ypač medžių apsypty.

taip neskubėdamas, prie Hondos salono buvau dar prieš 10 ir mano nuostabai ten su puodeliu rytinės kavos jau radau besisšnekučiuoantį Hanss'ą. neilgai trukus prasidėjo ir pirmieji važiavimai, spėjau nufotografuoti grįžusį Gintarą ir užfiksuoti jo veido išraišką. o ji buvo daug ką sakanti, nors ir neįprasta. autoriteto atsiliepimas po bandomojo važiavimo man buvo labai svarbus, nes iš naujosios Africos tikėjausi labai daug. gal net per daug. tikėjausi galingo variklio, puikiai visus kelio ir bekelės nelygumus sugeriančios pakabos, "mirtinų" stabdžių ir nepakartojamo manevringumo. visą tai man žadėjo įvairių testų autoriai, kurių straipsnius skaičiau, žiūrėjau ir jų susuktus "rolikus", kur naujoji Africa kaskart buvo pristatoma kaip kažkas tokio, ko žmonija dar nėra mačiusi. bet man teko nusviliti...
Prikabintas failas:
IMG_1063.JPG

pradėkim nuo to, kad man net nepavyko padoriai startuoti iš pirmo karto. toliau sekė nepatogi bėgių perjungimo kojelė, visiškai nejaučiamas galinio rato stabdis, prasta apsauga nuo vėjo ir visos kitos nelaimės. pats didžiausias nesusipratimas - posūkio ir signalo mygtukai sukeisti vietomis! puikus būdus atkreipti į save dėmesį prieš darant manevrą. kaip jau perspėjo dėdė Gintaras, spidometras dirba optimistiniu režimu - labai geras instrumentas tiems, kas nori pasigirti "ant" kiek yra lėkęs. nepaisant to, galios ribų šitam aparatui gatvėje aptikti greit nepavyks... sukinėdamas "gazą" pasijaučiau mėtomas kaip šaltiena. tas pats variantas pasikartojo ir su stabdžiais - kelis kartus agresyviaus spustelėjau galinio stabdžio paminą ir ABS'as davė žinoti apie save. tuo tarpu gabaritų aptikti man nepavyko išvis - prisipažinsiu, jaučiausi kaip su motoroleriu: mažas ir pažeidžiamas, man tas labai nepatiko... juolab, prieš man išvažiuojant su tokio pačio išdažymo Africa tik su DCT išvažiavo autoritetas Ziunė, Africą jis minkė kaip šiltą vilną - gražu buvo žiūrėti kaip meistriškai valdo motociklą tikras specas ir tuo įsitikinti ilgai žiopsoti į jo vairavimo techniką visai nereikėjo - pakako vos kelių metrų išvažiuojant iš aikštelės ir grįžtant į ją. belieka tik spėlioti ką Ziunė išdarinėjo sekančius 23km.
Prikabintas failas:
IMG_1064.JPG

bet viskas atsistojo į savo vietas kai jau sukausi judėti namų link... stabdžiai mano Africos pasirodė "guminiai" nors ir sudėtos armuotos stabdžių žarnelės, priekiniai suportai perrinkti praėjusią žiemą, galinis - užpraeitą... važiuoklė.. tiksliau jos išvis nėbeliko... nors pas mane sudėtos HyperPro progresyvios spyruoklės tiek priekinėse šakėse tiek gale, vairo guoliai pakeisti į kūginius. o tas uždelstas reagavimas į "gazą" išvis privertė pasijausti kaip pigiame veiksmo filme. tada man ir atėjo supratimas, kad šiandien aš visgi turėjau nepakartojamą progą pavažiuoti su naująja Africa... galiausiai susukau niekungus 140km., plius 23 su naująja Africa (remiantis oficialiais nipponauto.lt duomenimis). būčiau suvažinėjęs ir dar mažiau, bet grįžtant mane vis persekiojo slapta mintis prasukti kiek didesni ratą, juolab grįžti tuo pačiu maršrutu, kuriuo atvažiavau man yra vienas nuobodesnių dalykų važinėjant motociklu, o važiuoti kažkur vienam nei šis nei tas... išvažiuojant į kelią Vilnius - Trakai man nušvito akyse, tiksliau akyse pradėjo raibuliuoti Gintaro Lazer šalmas. su Rushanu jie važiavo žymėti naujosios trasos ateinančiam savaitgaliui, o čia jau aš ir nesusilaikiau, juolab pravažiuoti, kad ir keliasdešimt kilometrų su tokiais Afrikiečių autoritetais yra vienas malonumas - palydėjau juos iki Aukštadvario...

mano verdiktas - naujos Afrikos testavimui buvo duota per mažai laiko ir per daug nuobodi atkarpa... todėl jūsų visų laukia puiki proga ateinantį savaitgalį per samitą. Sėkmės!


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 01 Geg 2016, 01:30 
Atsijungęs
Moderator
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 05:02
Pranešimai: 2211
Miestas: Vilnius
Malacius Daraniau! Donelaiciui su visokiais "Metais" iki taves toli! :) Labai graziai viska isdestei. Su visokiais pauksciukais, kiskuciais, rukais... Grazu!
As savo ispudzius padeliosiu (aisku ne taip profesionaliai kaip tai darai tu) Africos testavimo temoje.

P.S. Aciu, kad parodei dedems kur Aukstadvaris ir paspardei jiems i uzpakalius, kad neuzmigtu bevaziuodami :mrgreen:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 19 Gru 2016, 17:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
Afrika - pacanskas mocas!

mieli kampelio skaitytojai, šiandien sužinosite (o kai kurie galbūt taip pat įsitikinsite) kaip savaitgalį garažiniai pacanai įsitikino, kad Africa visgi yra pacanskas mocas.

jeigu kažkas gyvenime dar prieštaraus ir sakys, kad Africa yra per aukšta ir ne tokia patogi kokia galėtų būti, tai mažiau jei per 5min ir išsukus tik vieną (!) varžtą galit lengvai ją transformuoti:

Prikabintas failas:
IMG_1481_AT.jpg


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 21 Bal 2018, 18:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
laba diena,

ar graži mano kamera? ilgai dar su tokia važiuočiau?:)

Prikabintas failas:
Waycom.jpg


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 22 Bal 2018, 00:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2013, 22:18
Pranešimai: 457
Miestas: Kaunas
Norėjai paklausti, kodėl netolygiai išsipūtė, ar kodėl atšoko lopas vidinėje kameros dalyje? Prašom konkretumo!

_________________
RD04, 1992m


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 22 Bal 2018, 11:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 08 Kov 2014, 22:26
Pranešimai: 88
jei ismontuota perpūsi tai ir is naujos gausis "kobra" :lol: -nieko cia tokio padangoj issilygina,bet...gausis rauksles o ilgainiui ir lūzimai...,taip kad del ramumo kabinciau ja ant sienos ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 12 Lie 2018, 12:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
iš kampelio yra klausimas skaitytojams.

tokios būklės turiu galinio trišakio apatinę įvorę (ta, kuri labiausiai pavargsta):

Prikabintas failas:
apatine ivore.JPG


čia vaizdas po maždaug 9k km. keičiau ir guolius ir riebokšlius. OEM, aišku, neįpirkau, tai guolius dėjau 2mm siauresnius. kas nepatinka, kad pas kolegą, kai tikrinau šitoj vietoj, tai įvorė buvo kaip nauja, nors pravažiuota neaišku kiek nuo keitimo...

tokio lygio nusidėvėjimas yra normalus, ar jau ieškoti bėdos?


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 13 Lie 2018, 11:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:34
Pranešimai: 1320
Miestas: Vln/Pnvz
Normalu..., parodyčiau savo, issigastum)))


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007