AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 19 Bal 2024, 21:20

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 22 Lie 2012, 19:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
Sveiki,

noriu pasidžiaugti proga patekęs į dvasingą forumą ir tuo džiaugsmu dalinuosi su jumis :)

Šiuo metu yra planuojamas mano naujo pirkinio pargabenimas iš Airijos ir visų būtinų dokumentų tvarkymas. Pati Africa kilusi iš UK, tad pirmas dalykas pargabenus greičiausiai bus priekinio žibinto paieška...

Apie save negaliu daug ką papasakoti , nes patirties palyginus su dauguma Jūsų turiu minimaliai, o Africa man bus antras ciklas. Kelis sezonus atvažinėjus Honda Vigor galutinai apsisprendžiau kad noriu kažko, kuo galėčiau keliauti ten kur noriu, o ne ten kur galiu.

Darius


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 22 Lie 2012, 19:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:32
Pranešimai: 1027
Miestas: Vilnius
puiki africa, kaip matau turbut su zega deziu komplektu.
jei ieskosi europinio spidometro su tachometru - turiu toki su 33000 km rida

_________________
http://www.youtube.com/user/morkiukas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 24 Lie 2012, 23:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 14 Bal 2012, 14:52
Pranešimai: 625
Miestas: Kaunas
Sveikas atvykes puiki Africa visokeriopos sekmes ja ivaldant ;)
Oi kaip pasilgau airisku kalnuotu ir vingiuotu keliuku palei vandenyno kranta :(


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 25 Lie 2012, 01:02 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
O kas atsitiko su zibintu? Gi su tinkleliu. Ar angliski zibintai ten?

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 25 Lie 2012, 16:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
Konstantinas rašė:
O kas atsitiko su zibintu? Gi su tinkleliu. Ar angliski zibintai ten?


taip - čia UK variantas bus, todėl ieškau EU. Blogiausiu atvieju domins nuoma praeiti TA...

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 25 Lie 2012, 19:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 17 Bal 2011, 03:08
Pranešimai: 597
Miestas: Vilnius
Daranius rašė:
Konstantinas rašė:
O kas atsitiko su zibintu? Gi su tinkleliu. Ar angliski zibintai ten?


taip - čia UK variantas bus, todėl ieškau EU. Blogiausiu atvieju domins nuoma praeiti TA...

Del zibinto - susireguliuosi, kad i kita puse sviestu ir viskas ok turetu buti, bent jau as ant Goldwingo taip padariau, praejo techapziura.
Everdinas

_________________
Дас ист шмальц!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 25 Lie 2012, 20:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
Everdinas rašė:
Daranius rašė:
Konstantinas rašė:
O kas atsitiko su zibintu? Gi su tinkleliu. Ar angliski zibintai ten?


taip - čia UK variantas bus, todėl ieškau EU. Blogiausiu atvieju domins nuoma praeiti TA...

Del zibinto - susireguliuosi, kad i kita puse sviestu ir viskas ok turetu buti, bent jau as ant Goldwingo taip padariau, praejo techapziura.
Everdinas


Dėkui už patarimą - kai atvažiuos jau vietoj bus aiškiau

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 26 Lie 2012, 10:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:34
Pranešimai: 380
Miestas: Šiauliai
taip taip
mano broliuko afrika turejo toki reguliavima ir viskas buvo gerai - tech apziura yra


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 30 Lie 2012, 15:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Rgp 2011, 23:39
Pranešimai: 198
Miestas: Kaunas
Everdinas rašė:
Daranius rašė:
Konstantinas rašė:
O kas atsitiko su zibintu? Gi su tinkleliu. Ar angliski zibintai ten?


taip - čia UK variantas bus, todėl ieškau EU. Blogiausiu atvieju domins nuoma praeiti TA...

Del zibinto - susireguliuosi, kad i kita puse sviestu ir viskas ok turetu buti, bent jau as ant Goldwingo taip padariau, praejo techapziura.
Everdinas

Kažko imu ir nesuprantu.Khmm Susireguliuosi, tai reiškia, kad paversi žibintą, kad europietiškai dešinį kelkraštį apšviestų? (angliškai pakeltas kairys kraštas). Ar dar kitaip.???

_________________
Amžinas variklis vis dar neišrastas, o amžini stabdžiai dauginasi patys


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 31 Lie 2012, 12:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 31 Sau 2011, 17:01
Pranešimai: 117
Nereikia kad sviestu i priesinga puse, svarbu ka nesviestu ten kur nereikia. Tiesiai jei sviecia irgi tinka. Bent jau man praejo be problemu :)

_________________
dekit bana :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 31 Lie 2012, 19:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Rgp 2011, 23:39
Pranešimai: 198
Miestas: Kaunas
ytarakan rašė:
Nereikia kad sviestu i priesinga puse, svarbu ka nesviestu ten kur nereikia. Tiesiai jei sviecia irgi tinka. Bent jau man praejo be problemu :)

Na tiek man daeina. As tik klausiu, kaip ta padarei? Galvoju, kad temos autoriui patarimas irgi pravers:)

_________________
Amžinas variklis vis dar neišrastas, o amžini stabdžiai dauginasi patys


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 02 Rgp 2012, 22:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
edit: Rugėjo 12d.

Vaginagi, mieli mylių Afrikos skyrelio skaitytojai, šiandien pagaliau turėjau progą pasipuošti lietuviškais atributais:

Prikabintas failas:
Atvaizd042.jpg


Ačiū labai skyrelio skaitytojams, kurie siuntė padrąsinamuosius laiškus ir manual'us su paaiškinimais kas, kur ir kaip. Lempos, pagal TA eksperto išvadą šviečia amerikoniškai, o žmoniškai sakant, tai pavažinėjęs tamsiu paros metu susidariau nuomonę, kad reguliuoti nieko nereiks nes skleidžiamas pluoštas yra lygus. Per TA tiesiog reikėjo truputį pasislinkti, nes pasak darbuotojo "šviečia per žemai".

Aišku, iki to reikalo apšilimui į baką supilta buvo apie 60l kuro ir nuvažiuota iki netolimojo užusienio:

Prikabintas failas:
Atvaizd040.jpg


Gyvenimą praskaidrino tas faktas, kad komplektas mane pasiekė tokios būklės lyg buvo išvažiuota ilgai kelionei - viskas sutvarkyta, kur kas reikia sureguliuota tik sėsk ir važiuok.

Aišku, kaip tobulai viskas nebūtų sutvarkyta, visgi praleisti progą pasitepaluoti rankas ir susipažinti buvo sunku - teko patempti grandinę, kai kur susukti pamestus varžtelius ir priveržti dar esamus, papildyti antifrizo ir tepalo talpyklas, bet kol dar oras tinkamas važiavimui visiškai nėra nei noro nei poreikio ieškoti progos viską išsirengti...

Trumpai galiu apibūdinti, kad Afrika prikaustė savo maloniu jausmu atsikračius kelis šimtus kilometrų ant žvyrkelio - viliodama ji ir vėl kvietė toliau sukti rankeną...


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 13 Bal 2013, 03:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
Mielas dienorašti,

šiandien ratlankiai buvo sukergti su piktom padugnėm - atrodo gražiai, bet kur dabar reiks važiuoti kolkas nesugalvojau...

Prieš montuodamas buvau susidaręs nuomonę, kad bus panašiai kaip montuojant dviračio padangas. Po darbo supratau, kad visgi per mažai dviračio padangų esu montavęs... Taigi dviratinių įrankių ne visai pakako - teko ir kelis keiksmažodžius prisimYnti... Bet po galinės padugnės priekinė jau palyginus lengvai užsitempė. Taigi darau išvadą:
a) išmokau montuoti;
b) taip ir turėjo būti

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 13 Bal 2013, 04:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Vas 2011, 17:09
Pranešimai: 388
Miestas: Mažeikiai
manau tokia sunkia pirma pamoka reikejo aplaistyt alum, ar bent jau salta alaus skardine uzdejus ant sumustu vietu. manau monteruote nusprudo nekarta?

p.s. saunus dienorastis.

_________________
Judėjimas=Gyvenimas

3. XRV750 99'- from 2015-10-02
2. (XL600V 92'- crashed 2013.10.06)
1. SLR650 99'(changed in XL600V)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 13 Bal 2013, 04:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
Pacesas rašė:
manau tokia sunkia pirma pamoka reikejo aplaistyt alum, ar bent jau salta alaus skardine uzdejus ant sumustu vietu. manau monteruote nusprudo nekarta?

p.s. saunus dienorastis.


Dėkui už dėmesį, o skyrelio lankytojus pažadu dar nudžiuginti savo ieškojimais ir atradimais - visgi einamųjų darbų iškoti su žiburiu neprireikė :)

Iš tikrųjų tai sąmoningai stengiausi naudotis minimaliu įrankių arsenalu imituodamas "karo lauko" sąlygas, bet tuo pačiu ir nepersistengiau su skubėjimu, todėl kai kurių žmonių toks darbas atliekamas per 15min. man truko geras kelias valandas - čia, aišku, įskaitant špikių pašlifavimą, ratlankių pavalymą ir pan. smulkmenas.
Pradžioj netgi turėjau erotinių fantazijų viską daryti pedantiškai, saugodamas dar išlikusius originalius dažus, bet paskui nusibodo žaisti ir kaišioti po montiruote visokius skudurėlius ir gumos gabalus. Visgi atsargiai ir neskubant viską darant, turint tinkamus įrankius, dažų toks darbas neturėtų pažeisti.

Tiesa, ant vienos kameros ventilio sriegio iš vidaus buvo užsukta veržlė, kuri puikiai atliko savo juodą darbą... :oops:

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 30 Geg 2013, 15:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
kažkur skaičiau Rushano mintis, kad jei ATA V. Šapranauskas važinėtų su Africa, tai po šiai dienai mes jį vis dar matytume besišypsantį TV ekranuose. Papasakosiu ką aš manau ta tema:

savaitės pradžioj apsirgau (aš ne daktaras, bet man gastritas). Populiariai paaiškinsiu, kad apie maistą pastarasias dvi dienas net negalėjau pagalvoti. Šiandien vaikišku režimu galiu paragauti košės ir pan. Fizinė būklė pastaruoju metu buvo tokia, kad galėjau tik miegoti arba ramiai sėdėti gryname ore. Šiandien jaučiuosi truputį geriau, bet bendro tokio silpnumo nejaučiau jau seniai... Bet ne apie tai - manęs vienas pažįstamas paprašė, kad pavežčiau kelis kilometrus iki meistro pasiimti mašinos, man tai problemų nesudarė, kadangi pats tą mesitrą užrodžiau ir žinojau, kad tokio prašymo sulauksiu. Su sąlygą, kad kolega neabėjingas motociklizmui aš buvau užsiminęs, kad gali tekti važiuoti su karve, juolab jos važiuoklės remontas nekainuoja :)

Buvau ypatingai atsargus ir viskas baigėsi tuo, kad grįžtant nusprendžiau, kad turiu dar kelioliką laisvų minučių ir jau vienas pravažiavau žvyrkeliais prasukdamas didesnį lanką ir dar kelis papildomus kilometrus.

Nuotaika ir savijauta ženkliai pasitaisė. Iš viso to pasidariau sau išvadą, kad kasdien pravažiuoti bent po 10km žvyrkeliu yra sveika.

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 30 Geg 2013, 15:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 11 Geg 2011, 10:40
Pranešimai: 164
Miestas: Kaunas
Supratau - Afrikos vartotojo instrukcijoje, prie indikacijų galima įrašyti gastritą :)
Gal dar žinot kokių kontraindikacijų?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 19 Bir 2013, 16:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
Mielas dienorašti,

su sąlyga, kad mėšlo negavau (Afrika kaip ir važiuojanti), o laikas eina ir mano atmintis ne guminė, tai nusprendžiau užve(I)sti krapštukų kampelį.

taigi, kas nuo praėjusių metų rudens buvo atlikta, kad šį pavasarį (?) galima būtų važiuoti:

buvo nulupti visi plastikai, paaiškėjo kad kai kurių yra patrūkęs tvirtinimas, bet didesnių problemų nebuvo. analogiškai buvo apžiūrėtos ir aliuminės detalės. viskas surinkta ir paduota atitinkamoms institucijoms tvarkyti. Dugno apsauga matėsi per savo gyvenimą apturėjo reikalų su kelio nelygumais: apie padaužymus nekalbu, bet vienoj vietoj buvo pritrintas šonas kas sudarė nemažą įtrūkimą, o kitoj vietoj radau standartinę skylę. Čia matyt kažkoks special Airiškas akmuo, nes esu matės forume, kad chebra dalinosi mintimis kur galėjo ant to pačio akmens užvažiuoti ir išmušti tokį trikampį.

Prikabintas failas:
Atvaizd030.jpg


mano dėžės tvirtinimas matyt apsivožus buvo trūkęs per vidurį ir pavažiuojant žvyru dėžė pastoviai tabalavosi. taip pat buvo trūkęs ir plastikinis skersinis kur yra keleivio rankenos, tai viskas kartu ten sudarė labai neblogą maskatavimosi amplitudę

Prikabintas failas:
Atvaizd011.jpg


sekantis dalykas - buvo nuimtas priekinės žvaigždutės dangtelis, kadangi buvo nupirktas naujas komplektas.

Prikabintas failas:
Atvaizd028.jpg


dangtelis, Rushano nurodymu buvo numestas įkampą saugiai ilsėtis, kadangi savo juodą darbą jau padarė:)

Prikabintas failas:
Atvaizd029.jpg


pagal forumiečių rekomendacijas buvo jėbėjui nupirktas pigiausias voltmetras ir užkabintas į jam skirtą vietą:

Prikabintas failas:
Atvaizd028a.jpg


kai reikalas priejo prie rimtesnių dalykų, tai buvo apžiūrėti garažo kampai ir viename jų buvo atrastas senas dar sovietinus laikus menantis "ožys", kuris po bemaž dešimtmečio pagaliau rado rimtesnio darbo ir po minimalios modifikacijos ant jo grakščiai buvo užšokdinta nauja garažo gyventoja - karvė:)

Prikabintas failas:
Atvaizd041.jpg


po to sekė grandinės ir žvaigždučių komplekto keitimai, bei padangų montavimas. Kadangi ratai buvo jau nuimti, kilo nenumaldomai keistas noras pasikeisti ir guolius, kurie, pasak buvusio šeimininko, man rūpesčių kelti neturėjo:

Prikabintas failas:
Atvaizd024.jpg


guoliai, galiausiai panaudojus "kuvalda-zubyla ir jobtvaimat" metodą irgi buvo šiaip ne taip išprašyti lauk...

Prikabintas failas:
Atvaizd033.jpg


kad kampelis nebūtų kažkoks labai liūdnas ir nuobodus, tai paskutinė ir linksmiausia istorija buvo pavadinimu "kaip aš tepalus keičiau". tepalus išleidau, bet kadangi tepalo filtras buvo keistas neiašku kada, tai ir atsukti man jo visai įmanomais žodžiais besikeikiant niekaip nepavyko... o tepalas aušo ir tai man darė vis didesnį moralinę spaudimą. durti su atsuktuvu skersai vis nedrįsau, kol nežinojau visos anatomijos, tai netikėtai kilo mintis atsiridenti iš užkampio 21-os volgos ratą ir ant jo paguldyti karvę, tokiu būdu iš apačios atsivers puikus priejimas ir jau tada nors abiem rankom galėsiu tą filtrą sukinėti. staigiai išspardžius įrankius ir pradėjus guldyti, paaiškėjo kad bliūdas su visais tepalais visgi dar buvo likęs savo vietoj ir aš jį sėkmingai apvožiau tokiu būdu per pusę garažo paleisdamas antikorozinės dangos balą... tuo momentu kažkaip nebuvo laiko ieškoti telefotografono, tai juodam tepale plaukiantys visi įrankiai, kaip bebūtų gaila, bet teliko mano atmintyje...

esant progai, kampelis bus pildomas:)


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 20 Rgp 2013, 00:58 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
Heh:) Normaliai tu su tepalais:) Kaip valei?

Beje, kad kita karta nesikankint - galima paimti dirzeli ir atsuktuva, pradurti dirzeli is abieju pusiu, ikisti atsuktuva ir gaunasi beveik patogus raktas:)

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Africa iš salos
StandartinėParašytas: 17 Sau 2014, 01:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
Konstantinas rašė:
Heh:) Normaliai tu su tepalais:) Kaip valei?

Beje, kad kita karta nesikankint - galima paimti dirzeli ir atsuktuva, pradurti dirzeli is abieju pusiu, ikisti atsuktuva ir gaunasi beveik patogus raktas:)


pas mane netgi spec. raktas buvo padarytas, bet nelabai tiko, bo mašininis filtras didokesnis... ilgai krapštytis nesinorėjo kol tepalas galutinai neataušo...

o išgelbėjo iš esmės kažkada per vidurį patiestas senas sumedėjęs sovietinis linoleumas - tai tik greitai kraštus tereikėjo skudurais apmesti ir išsirankiojęs įrankius paskui po truputį viską susisėmiau:)

anyway, kadangi naujų metų proga nebuvau niekur išlėkęs (nusikaltau...), tai pradėjus krėsti motoabstinencijai, karvytė buvo pakurkinta bent garaže - pradžia buvo maždaug tokia:

http://www.youtube.com/watch?v=smndCQGZCLk

buvo padaryta išvada, kad garažiuką pasišildyti galima, o sulaužyti ir su "bulgarke" nupjauti supuvę duslės varžtai pakeisti naujiais, neržaveikiniais :ugeek:

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007