AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 13 Geg 2024, 03:47

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Martyno transalpas
StandartinėParašytas: 08 Kov 2017, 14:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 30 Lap 2016, 15:59
Pranešimai: 3
Sveiki visi,

mano vardas Martynas ir norėčiau papasakoti savo istoriją.
Pirmą kartą prie motociklo vairo atsisėdau kai man buvo kokie keturiolika metų, tai buvo CZ250 1963 metų gamybos aparatas su kuriuo lakstydavau pas močiute kaime dulkėtais žvyrkeliais. Po kelių metų tėvas nusipirko sau JAWA 634 su kuria planavo pats važinėti, tačiau gavosi taip, kad jis ją apleido ir su ja aš lakstydavau tais pačiais žvyrkeliais ir miškais. JAWA po senutėlio CZ atrodė kaip kažkas nepaprasto - greitis, galia ir pan. Kurį laiką atrodė, kad už JAWA negali būti nieko geresnio.
Po to gyvenime sekė mokslai, darbai ir potraukis motociklas buvo šiek tiek primirštas iki kol prieš kokius keturis metus nesusipažinau su šio forumo nariu Juozu a.k.a. Dediss ir vėl potraukis motociklams atsigavo. Tuomet prisiminus vaikystę nusipirkau JAWA. Tačiau JAWA tik kėlė senus prisiminimus apie vaikystę ir negalėjo lygintis su kitais motociklais, todėl pagaliau prisiruošiau išsilaikyti A kategorijos teises ir nusipirkti patikimą motociklą. Juozas vis kalbėdavo apie savo afriką, koks geras motociklas ir mano akys pradėjo krypti į afriką. Tačiau aš kažkaip išsigandau didelės afrikos, pabijojau, kad ji man bus per sunki ir per galinga ir nusprendžiau kol kas išbandyti mažesnį jos brolį TRANSALPĄ. Vieną šlapią lapkričio vakarą nuvažiavau apžiūrėti vieno varianto ir BAM, kitą dieną aš jau buvau laimingas transalpo savininkas.

Paveikslėlis

Paveikslėlis


Laimingas buvau tik kokias pora dienų, nes supratau, kad normaliai pasivažinėti su naujuoju pirkiniu galėsiu tik pavasarį. Per žiemą buvo pakeista galinė padanga ir sumontuota centrinė koja.

Ir štai išaušo pirmasis šiltas pavasario savaitgalis ir buvo atidarytas sezonas

Paveikslėlis


Per praeitą savaitgalį buvo susukta apie pusantro šimto kilometrų Vilniaus apylinkėmis ir buvo suprasta, jog ateityje bus montuojamas didesnis priekinis stiklas.
Lauksim geresnių orų, važinėsim ir žiūrėsim kokie dar patobulinimai lauks motociklo.
Su sąlyga, jog esu naujokas lauksiu patarimų ir nuomonių.
Ačiū už dėmesį!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Martyno transalpas
StandartinėParašytas: 08 Kov 2017, 15:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Vas 2011, 17:09
Pranešimai: 388
Miestas: Mažeikiai
Sveikas prisijungęs. Gražus baikas. Daugiau pagyrų ir patarimų gausi, kai susitiksim gyvai ;) Na o geriausias būdas visus susitikti- pavasarinis suvažiavimas gegužę. Saugių kilometrų.

_________________
Judėjimas=Gyvenimas

3. XRV750 99'- from 2015-10-02
2. (XL600V 92'- crashed 2013.10.06)
1. SLR650 99'(changed in XL600V)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Martyno transalpas
StandartinėParašytas: 08 Kov 2017, 18:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Gru 2014, 03:31
Pranešimai: 817
Miestas: Jonava
Sveikinimai prisijungus!!!! Ar tik ne patį aplenkiau šeštadienį kokią 14:30 Savanorių pr?

_________________
RD04 91'


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Martyno transalpas
StandartinėParašytas: 08 Kov 2017, 21:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Gru 2015, 01:15
Pranešimai: 66
Miestas: Mosjøen, Norvegija
Sveikas prisijungęs :mrgreen:
Jei vieno vardo būtų buvę mažiau, tai sakyčiau buvo visai geras prisistatymas :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Martyno transalpas
StandartinėParašytas: 08 Kov 2017, 21:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Martynasaleksas, aciu uz padoru prisistatyma, man tai yra svarbu ir butent taip isivaizduoju naujo nario apsireiskima. Klausk ir as mielai atsakysiu i tavo klausimus o kai pamatysiu tave gyvai, butinai prisistatyk man, noresiu pamatyti, kaip tu atrodai gyvai.
Rushanas Enduro
Gyvenimas Grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Martyno transalpas
StandartinėParašytas: 09 Kov 2017, 01:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2014, 12:40
Pranešimai: 191
Miestas: Panevėžys
Sveikinu įsiliejus į gretas. Saugių ir malonių kilometrų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Martyno transalpas
StandartinėParašytas: 09 Kov 2017, 01:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 02 Spa 2015, 15:23
Pranešimai: 150
Miestas: Rokiškis
Sveikas Martynai. Dar vienas transalpas tarp afrikų. Smagu. Čia, žiūriu, jau du priekiniai diskai, tai šiek tiek jaunesnis nei mano ir žymiai originalesnis (na, tai nebūtinai privalumas) :) . Galėčiau čia prirašyti daug kas man tuose transalpuose patinka ir netinka, bet čia būtų tik mano nuomonė. Važiuodamas tu pats viską suprasi ir pradėsi jį pagal save keisti, kaip aš (nebūtinai kitiems tai bus gražu ir priimtina) arba mėgausiesi tokiu koks jis yra. Tik važiuodamas ir tirdamas aplinką, važiavimo stilių, galėjau atsakysi sau į labai daug kylančių klausimų nepaisant visų išklausytų nuomonių. Linkiu saugių ir smagių akimirkų su savo pasirinktu motociklu.

_________________
Giedrius
Transalp 600 V


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Martyno transalpas
StandartinėParašytas: 09 Kov 2017, 13:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 02 Bal 2014, 17:31
Pranešimai: 438
Miestas: Kaunas
Sveikas, prisijungęs. Liuks mocas ir pasirinkimas, Transalpas - jaunesnis Africa Twin brolis.
O kolektyvas mielai pasidalins savo patirtimi, pastebėjimais, patarimais.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Martyno transalpas
StandartinėParašytas: 09 Kov 2017, 18:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 03 Gru 2015, 00:54
Pranešimai: 28
Miestas: Borgarnes Iceland
Liuks žirgas ir nieko daug jis nenusileidzia afrikai,isbandytas ir pievom ir kalnais per nepilna savaitgali susukau virs 1000km ratuka is ju didzioji dalis kelio kalnais ir zvyrkeliais likau 200%patenkintas http://www.road.is/travel-info/web-cams ... ern-fjords cia tie keliukai dabar as vaziavau vasara


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Martyno transalpas
StandartinėParašytas: 10 Kov 2017, 14:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 30 Lap 2016, 15:59
Pranešimai: 3
Saulius_S rašė:
Sveikinimai prisijungus!!!! Ar tik ne patį aplenkiau šeštadienį kokią 14:30 Savanorių pr?



Sauliau, šeštadienį aš nevažiavau savanorių pr., sukau ratus aplink Nemenčinę ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007