AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 17 Geg 2024, 00:32

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 66 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Norai arba planai 2015
StandartinėParašytas: 11 Lap 2014, 04:05 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
Idomu pasidare, kokie jusu norai ateinantiems 2015?
Dalinkimes idomiais marsrutais arba renginiais uzsieni.

Paveikslėlis

Vat pvz as noriu vel nulekti i Kryma, kadangi vistik jo gamta man geriausia ir graziausia, idomu tai, kad turistu ten dabar maziau, reiskia maziau civilizacijos ir daugiau gamtos. Na plius idomu kokie ten pokyciai po paskutiniu geopolitiniu ivykiu. Pakeliui susipazint su Ukrainos kitais kampukais, pvz. kolkas neistirta Odesa.
Dar yra noras pauostyti Rusija gyliau, negu Maskva ir Piteris, gal tik nuvaziuoti i Karelija, o gal ir toliau.

Aisku noretusi padaryti Eurotripa, pvz nusigabenti iki Vidurzemio juros, taciau tai priklauso nuo pinigines, vistik 2500km i viena puse, o palapine statyti ir kura pilti ten kainuoja nepigiai:) Svajone - aplankyti piratines ilankas Portugalijoje, taciau kolkas tai atrodo kaip utopija.

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Norai arba planai 2015
StandartinėParašytas: 11 Lap 2014, 12:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 18 Vas 2013, 23:35
Pranešimai: 632
Miestas: Ukmergė
Konstantinas rašė:
Idomu pasidare, kokie jusu norai ateinantiems 2015?
Dalinkimes idomiais marsrutais arba renginiais uzsieni.


Kostia, norai norams nelygūs :mrgreen: Arba человек предпологает, а Бог распологает...
Nors iki vasaros dar labai toli, tačiau aš irgi pradėjau svarstyti kur nulėkus porai savaičių.
Laiko prasme man lyg viskas ir aišku: birželio pabaiga-liepos pirma savaitė. Tuo metu gamykla stoja planiniam remontui ir visi einam atostogauti. Gaila, kad tuo metu vyks APL'as :(, bet turEm ką turEm. Nebenoriu antrą kartą lipti ant to pačio grėblio, nes, po kelionės į Balkanus šią gegužę, akcininkai davė suprasti, kas yr šeiminykas :twisted:
Taigi kol kas rimčiausiai svarstau galimybę sudalyvauti Piteryje afrikancų sliote, o po jo nusibelsti iki Rybačyj Koloje. Pakeliui galvojau porą dienų praleisti motokempinge prie Suojarvi (buvai permetęs temą iš rusų forumo).
Track'ą kaip ir susidėliojau. Pradžioje dar svarsčiau galimybę grįžti per Norgę, užgriebiant NordCapą, tačiau ir laiko ir finansine išraiška "nebetilpčiau" į rėmus. Vis labiau linkstu link šito maršruto dar ir dėl to, nes savaitgalį gavau informacijos, kad rusai planuoja grąžinti kariškius į pusiasalį. O tai reiškia, kad Rybačyj užsidarytų visam laikui. Stebint geopolitinę padėtį nenustebčiau, kad tai gali įvykti jau ir kitais metais. Tačiau seksiu informaciją ir galutinai apsispręsiu apie gegužę.

Taip pat su 5/9 šaika (Slava, Mardosas, Marius, Minius) aptarinėjom Škotiją ir Islandiją. Tačiau sala dėl keltų kainos darosi labai, nu labai ne biudžetinė, o Škotija-labai civilizuotai aKsPaltinė... Smalsumo vedamas dar susimečiau maršrutėlį aplink Baltiją. Gavosi įdomiai, tačiau su keletu bet. Reikia bent trijų savaičių ir dvikartinės Rusijos vizos. Na ir biudžetas būtų ne pats draugiškiausias :lol:

Taigi tiek trumpai apie pasvajojimus. Neatmetu galimybės, kad su kelione gausis ir šnipštas, nes planuojamos mažos statybėlės gali "suryti" visą laiką ir biudžetą :mrgreen: .
Nu va, kažkaip tEip. Tu paklausei-aš atsakiau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Norai arba planai 2015
StandartinėParašytas: 11 Lap 2014, 12:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2013, 22:18
Pranešimai: 457
Miestas: Kaunas
Neseniai išgirdau posakį- "nori dievą prajuokint- papasakok garsiai planus" :D Aš jau pernai tą padariau, garsiai pareikšdamas, jog aplankysiu Saremas ir Kareliją. Keista, bet norai nepasikeitė- žvilgsnis krypsta į šiaurę. O bus taip, kaip skirta. Beje, planus koreguoja ir sparčiai didėjantis moco apetitas kurui - ar tik nereiks kardinalių priemonių imtis. Žiūrėsim, ką meistrai pasakys, kada parodysiu... Vis galvoju, ar beliks piniginėje dar kas kelionei , jei rimtos problemos su varikliu bręsta

_________________
RD04, 1992m


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Norai arba planai 2015
StandartinėParašytas: 11 Lap 2014, 18:20 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
Na aisku, kad tai ne pazadu tema, o tik pamastymu:)

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Norai arba planai 2015
StandartinėParašytas: 11 Lap 2014, 21:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Bal 2011, 17:48
Pranešimai: 660
Miestas: Kaunas
Konkreciu planu nera, o vat norai tai labai dideli... :)

_________________
Gero vėjo...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Norai arba planai 2015
StandartinėParašytas: 11 Lap 2014, 23:10 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
Kur?:)

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Norai arba planai 2015
StandartinėParašytas: 12 Lap 2014, 01:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:37
Pranešimai: 611
Miestas: Vilnius
Pernai planavau, tačiau dėl motociklo gedimo (kaip Jūs žinote- užkalė variklis) taip ir nepavyko paimti Graikijos... :? Gal 2015 :?: :roll:

_________________
IBA #53028


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Norai arba planai 2015
StandartinėParašytas: 12 Lap 2014, 16:22 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
Uuu, Graikija super! Esu apvaziaves (tiesa su masina dar vazinejau) palei pakrante. I prieki per Balkanus?

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Norai arba planai 2015
StandartinėParašytas: 12 Lap 2014, 18:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:34
Pranešimai: 380
Miestas: Šiauliai
mes, keliu siaulieciu grupele , planuose turim Kroatija . :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Norai arba planai 2015
StandartinėParašytas: 12 Lap 2014, 18:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bir 2011, 17:01
Pranešimai: 229
Miestas: Zweibrücken / Vokietija
Mes planuojam 3 savaites i Lietuva ! :oops:

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Norai arba planai 2015
StandartinėParašytas: 12 Lap 2014, 19:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:34
Pranešimai: 1320
Miestas: Vln/Pnvz
ztarakan rašė:
mes, keliu siaulieciu grupele , planuose turim Kroatija . :)

pas mane taip pat Kroatija galvoj. Arba dar variantas Bulgarija...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Norai arba planai 2015
StandartinėParašytas: 12 Lap 2014, 20:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:34
Pranešimai: 380
Miestas: Šiauliai
o tai ziurek dar ir susimatom kroatijoj :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Norai arba planai 2015
StandartinėParašytas: 12 Lap 2014, 23:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 02 Bal 2014, 17:31
Pranešimai: 438
Miestas: Kaunas
As jau susideliojes marsruta su lankomais objektais po Rumunija dviem savaitem liepos viduryje. Vaziuoju su zmona :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Norai arba planai 2015
StandartinėParašytas: 13 Lap 2014, 01:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:37
Pranešimai: 611
Miestas: Vilnius
Konstantinas rašė:
Uuu, Graikija super! Esu apvaziaves (tiesa su masina dar vazinejau) palei pakrante. I prieki per Balkanus?


Atsakymas turėtų būti "taip", tačiau kaip bus (ir ar visai bus) matysime ;) Tiesiog nenoriu dar prisikalbėti ;)

_________________
IBA #53028


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Norai arba planai 2015
StandartinėParašytas: 13 Lap 2014, 01:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Per eile matu pastebejau, kad apie savo kelioniu planus skelbtis yra neprasminga, maza to viesas pasiskelbimas man yra net nepadorus. Daug pavyzdziu turiu is enduroclub forumo. As i tai ziuriu, kaip i tuscia pasipuikavima. Vadinkit mane senamadisku, bet pasiskelbti ir nevaziuoti net del pateisinamu priezasciu ir po to apskritai apie tai nutyleti- man yra tuscia.
Taip, kad as rasysiu ne apie savo planus o apie prioritetus. Apie planus pasiskelbsiu, kai busiu tikras del keliones.
Idomiai cia paskaiciau apie braliuku norus.
Paprastai vasara, as turiu viena didele kelione kuri man tesiasi net kelias savaites. Aisku, kad visas tas kelias savaites stengiosi isnaudoti turiningai- vaziuodamas ant moco. Didziausias malonumas yra pajudeti su motociklu is namu ir namo su motociklu grizti, turiu omenyje nesivezti motociklo konteineryje iki tikslo vietos ir ten katulintis. Iki siol prisimenu, kai stovejau Vilniuje sankryzoje su apkrautu mocu o prie manes privaziavusios ''furos'' vairuotojas praveres langa paklause kur vaziuoju? - sakau i Albanija. Albanija! Vat cia tai bent istare vairuotojas. Tada vaziavau tiesiog i Balkanus ir i Albanija istikruju ivaziavau. Po tos keliones prisiminiau sio vairuotojo nuostaba ir susimastes pats nustebau kiek daug as pamatau.
Visa tai rasau, noredamas parodyti, kaip savo keliones krypti renkuosi as. Prisimenu, kaip atrodo visai neseniai vaziavau i nepazistama Rumunija. Dabar gi Rumunija suvokiama kaip gerai zinoma salis. Mes tobulejam ir mokomes ir mes vaziuojam vis daugiau ir toliau. Man dziugu, kad sugebejau su motociklu davaziuoti iki Vidurzemio juros. Suvokiu, kad vaziuojant vienu mocu imanoma iveikti didelius atstumus ir aisku ateityje norisi vaziuoti vis daugiau.
Mano prioritetai yra silti krastai, ten kur siltas vanduo ir aisku tan kur pragyvenimas nera brangus. Taip, kad jei kalbeti apie savo planus, prioritetas bus pietus. Siaure, Norge, UK, manes dar netraukia, ten yra salta ir brangu aj, ir dar ten negalima greitai vaziuoti.
Na mazdaug taip.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Norai arba planai 2015
StandartinėParašytas: 13 Lap 2014, 16:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Bal 2011, 17:48
Pranešimai: 660
Miestas: Kaunas
Rushanas rašė:
Per eile matu pastebejau, kad apie savo kelioniu planus skelbtis yra neprasminga, maza to viesas pasiskelbimas man yra net nepadorus. Daug pavyzdziu turiu is enduroclub forumo. As i tai ziuriu, kaip i tuscia pasipuikavima. Vadinkit mane senamadisku, bet pasiskelbti ir nevaziuoti net del pateisinamu priezasciu ir po to apskritai apie tai nutyleti- man yra tuscia.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...

Algi...relax, tavo kaip patyrusio keliautojo nuomone aisku svarbi,bet cia juk tema tam ir yra kad issakyti savo norus ar planus ir nebutinai igyvendinamus :)
Man asmeniskai irgi norisi pvz Kroatija aplankyti,bet vienam kazkaip nuobodoka..ir jei sioje temoje surasiu bendrakeleiviu kurie mane priims i kompanija tai Konstantinui uz temos sukurima atvesiu alaus.. :)
Beje siaureje ar Skandinavijoje tikrai galima minti sukant rankena, o saltis ten labai realiatyvus reikalas,cia ziurint su kuo lyginti, zodziu visur savas kaifas ;)


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

_________________
Gero vėjo...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Norai arba planai 2015
StandartinėParašytas: 13 Lap 2014, 22:08 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
O kada tu nori i Kroatija minti?

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Norai arba planai 2015
StandartinėParašytas: 14 Lap 2014, 17:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Bal 2011, 17:48
Pranešimai: 660
Miestas: Kaunas
Konstantinas rašė:
O kada tu nori i Kroatija minti?

Beveik jokio skirtumo...isskyrus birzelio 18-30dienomis

_________________
Gero vėjo...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Norai arba planai 2015
StandartinėParašytas: 15 Lap 2014, 13:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 17 Bal 2011, 03:08
Pranešimai: 597
Miestas: Vilnius
Chebra, atvaziuokite i Bulgarija, apnakvyndinsiu, pagirdysiu. Parodysiu karshta mineralini naturalu baseina, vienuolyna oloje, galesim palekti iki Graikijos, Turkijos. Issikepsim vietines zuvies, ikalsim rakijos, supazindinsiu su vietiniais afrikieciais.
Rugpjucio pabaiga - rugsejo pradzia
Vieta - Golden Sands, Bulgarija
Prikabintas failas:
Graikija 2013.jpg


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

_________________
Дас ист шмальц!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Norai arba planai 2015
StandartinėParašytas: 15 Lap 2014, 14:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
nu kai toks žmogus į svečius kviečia, tai atsisakyti mažų mažiausia nepadoru...

prisipažinsiu Bulgarijoj lankytis teko. paliko labai gerą įspūdį - aplinka graži, mentalitetas žmonių mum gan suprantamas - juk toj pačioj tautų draugystės sąjungoj galima sakyti užaugome - vyresni netgi supranta rusiškai. maistas skanus ir kas svarbiausia kainos ne Skandinaviškos. kam patinka kalnai ir jūra (o kam nepatinka?..) skaitau, kad yra ta vieta, kurią aplankyti galima be didesnio vargo.

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 66 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007