AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 19 Bal 2024, 13:31

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Mažytė kelionė nuostabią 2014 metų gegužės dieną
StandartinėParašytas: 26 Gru 2014, 05:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Gru 2014, 22:41
Pranešimai: 68
Sveiki, Mielieji.

Galvodamas apie Kalėdų Senio keliones, prisiminiau(-u) ir savo,-iš tikrųjų jos net ne kelionės, o malonūs pasivažinėjimai po Lietuvą. Taigi gal kam įdomu bus pakeliauti ir su manimi, taip, kaip man smagu keliauti su Jumis, Jums to net nežinant.

Vieną nuostabų gegužės 24 d. rytą, maždaug ~ 3.30 val. pakilau, nugalėjęs rytinį tingulį, nes buvau suplanavęs nedidelę kelionę pamatyti bundančią gamtą, šalį ir tikrąjį tikslą-Stelmužės Ąžuolą. Žinoma, šis medis, kuris skaičiuoja jau ne vieną šimtmetį, buvo daugiau simbolinis tikslas (kaip pvz. TransAlpina ar kitas koks nuostabus kelias), o ne gyvenimo ar pavasario, ar dar kažkoks Super tikslas. Bet jis buvo priežastis, dėl ko susiruošiau aplėkti dalį mūsų šalies.
Pajudu, ~ 4 val. dar prieblanda (iš Vilniaus), bet jau viskas matyti, pirmasis didesnis tikslas Švenčionys, nuo jų Link Ignalinos. Stebiu nuostabų saulėtekį, nes jis vyksta man prieš akis :P
Neapsikentęs nuostabaus vaizdo, sustoju tarp Švenčionių ir Ignalinos apžvalgos bokšte ir, užlipęs į jį, mėgaujuosi nuostabia(-iomis) saulėtekio akimirka(-omis):
Paveikslėlis

Taip, nuostabu:
Paveikslėlis
Bet, po akimirkos lekiu toliau, nes jaučiu, kad Dienos tikslas dar nepasiektas, o diena įsibėgėja:) Negaliu neužsukti į mums tikrai labai svarbią vietą, bet kai kurių asmenų nepelnytai sutryptą ar sumenkintą objektą-vietovę, tai:
Paveikslėlis
Bet saulės spinduliai veja tolyn, ir dar viena vieta link tikslo yra nuostabieji Zarasai:
Paveikslėlis
Puikus projektas ratu besisukantis apžvalgos tiltas(nežinau, ar jį taip galima vadinti), bet ant jo arba juo visada smagu paėjėti, pastovėti, pamąstyti...
Suprantu, kad kelionė dar turi tęstis, ir pagaliau aš jau netoli Stelmužės-puikus kelias, dar nuostabesnis oras, vaizdai "verti milijono" ir "Vergų bokštas" :roll: Paveikslėlis
Pagalvoju, kaip gerai gyvenu ir koks kvailas būnu, kai pradedu galvoti, koks kartais gyvenimas būna neteisingas. Na, bet gana graužaties, nes Tikslas jau čia pat:
Paveikslėlis
Tradicinė nuotrauka, bet man ji svarbi, nes paskutinį kartą prie šio nuostabaus medžio buvau prieš ~30 metų-niekingas skaičius, lyginant su tuo, kurį skaičiuoja šis Ąžuolas, ir visai nesvarbu, jei mokslininkai ir klysta skaičiuodami jo šimtmečius, nes tai visiškai nesumenkina šio puikaus medžio istorijos-pagonybės, krikščionybės, viduramžių, sovietikos ir dabarties laikmečių liudijimo. Atsiprašau už nukrypimus, bet Dienos tikslas vertas pagarbos. Na, kaip ir kiekvienos kelionės tikslo pasiekimas simbolizuoja posūkį link namų, taip ir mano kelionės kryptis suka link jų. Tiesa, ne visai tiesiai, nes turiu norą aplankyti dar keletą nuostabių vietų ir pasidaryti keletą atminimo nuotraukyčių:
Lygumų akmuo Paveikslėlis,
Antazavės bažnyčia Paveikslėlis,
Dusetos Paveikslėlis ir jos nuostabi skulptūra (bareljefas gal?) "Moteris" (jeigu neklystu) Paveikslėlis.
O štai nuo šitos vietos jau tikrai kelias sukasi link namų su pilna galva minčių apie grožį, galimybes, kelius (į tikslą, ir save) ir svarbiausia - POZITYVUMĄ.
Tikiuosi ir Jums bus įdomu pakeliauti su manimi ir pajausti tą nuostabią Šviesos ir Šilumos dovaną. Ir, žinoma, Kelio-Pažinimo dovanėlę.

_________________
-------------------------------
Su geriausiais linkėjimais

Bikingas


Paskutinį kartą redagavo Bikingas 26 Geg 2015, 23:54. Iš viso redaguota 4 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mažytė kelionė nuostabią 2014 metų gegužės dieną
StandartinėParašytas: 26 Gru 2014, 05:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Gru 2014, 03:31
Pranešimai: 817
Miestas: Jonava
Smagus aprašymas, dar vienas irodymas, kad net ir Lietuvoje yra kur važiuot ir į ką pažiūrėt.

_________________
RD04 91'


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mažytė kelionė nuostabią 2014 metų gegužės dieną
StandartinėParašytas: 26 Gru 2014, 10:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 02 Bal 2014, 17:31
Pranešimai: 438
Miestas: Kaunas
Graži ta mūsų gimtoji žemė. Siūlyčiau sudalyvauti enduro klubo organizuojamam kasmetiniam renginyje APL (aplink Lietuvą). Organizatoriai puikiai paruošia maršrutą su lankytinais objektais, ir per savaitę susipažįsti su Lietuva iš naujo :) Pernai važiavau pažintinį APL, tai buvau maloniai nustebintas atrastais ir dar nelankytais objektais. Daugiau info apie šių metų įvykusį APLą čia:
http://www.enduroclub.lt/forum/viewtopi ... &hilit=APL


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mažytė kelionė nuostabią 2014 metų gegužės dieną
StandartinėParašytas: 26 Gru 2014, 14:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Gru 2014, 03:31
Pranešimai: 817
Miestas: Jonava
Jei viskas bus pagal planą tai aš šiemet taip pat bandysiu važiuot pažintinį APL'ą.

_________________
RD04 91'


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mažytė kelionė nuostabią 2014 metų gegužės dieną
StandartinėParašytas: 27 Gru 2014, 01:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:37
Pranešimai: 611
Miestas: Vilnius
Geras aprašymas, labai tinkantis šiam laikui ;) Pagarba už aprašymą

_________________
IBA #53028


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mažytė kelionė nuostabią 2014 metų gegužės dieną
StandartinėParašytas: 27 Gru 2014, 02:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2013, 22:18
Pranešimai: 457
Miestas: Kaunas
Vietos matytos, rodos- kas čia naujo? Bet tai mūsų kraštas, kad ir koks mažas, ir yra jame ką aplankyt - pažiūrėt....

_________________
RD04, 1992m


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mažytė kelionė nuostabią 2014 metų gegužės dieną
StandartinėParašytas: 27 Gru 2014, 17:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Kov 2014, 00:27
Pranešimai: 67
Miestas: Vilnius
Labai geras aprašymas :) Pats užsimaniau taip ryte anksti išlekti ir pasiekti kokį nors tolimesnį Lietuvos tašką. Jau net ir draugę įtikinau taip anksti atsikelti :)
Biking, o koki atstumą nuvažiavai ir kiek laiko sugaišai kelionėje?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mažytė kelionė nuostabią 2014 metų gegužės dieną
StandartinėParašytas: 27 Gru 2014, 19:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Aciu Bikingas uz reportaza. Visada turejau nuostata, kad su mocu galima pamatyti daug idomybiu net neisvaziavus is Lietuvos. Stai pavizdys, kaip galima turiningai praleisti diena ant motociklo.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mažytė kelionė nuostabią 2014 metų gegužės dieną
StandartinėParašytas: 28 Gru 2014, 03:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Gru 2014, 22:41
Pranešimai: 68
Taip, Artūrai, tai ta pati mūsų šalis. Ir tą Lygumų akmenį prisiminiau iš Tavo "Didžiųjų riedulių kelionės" (atsiprašau, jei suklydau). O Jariomai galiu pasakyti, kad šis pasivažinėjimas truko tiek valandų, kiek aš "leidau" jam tęstis. Ir atstumas jo buvo toks, koks man buvo priimtinas (paprastai jis ir laiką preliminariai nusako, nes tokių pasivažinėjimų metu mano vidutinis greitis būna ~50 km per h.). Bet jei įdomi statistika, tai - ~ 8 val. ir ~ 430 km. Nenoriu (turbūt, ir nelabai galiu patarinėti) siūlyti savo varianto (beje, Rushanas labai teisingai savo viename aprašyme yra rašęs apie keliavimo būdą(-us)), nes jis yra absoliučiai individualus (išskyrus tuos atvejus, kai kelionė planuojama keliems jos dalyviams)-aš mėgstu važiuodamas stebėti aplinką, žmones, žvelgti į horizontą, sustojęs kažkokioj vietoj ramiai pabūti, pamąstyti, o kai kur ir greičiau pavažiuoti, jei man tampa nuobodu ir norisi ekspresijos. Taip, tokias keliones preliminariai aš pasiplanuoju, bet jei matau, kad arba laikas, arba atstumas mane "spaudžia", drąsiai juos koreguoju (priežastis, kodėl važinėju dažniausiai vienas ;)).

Vertinu visus renginius ir ypač tuos žmones, kurie imasi juos organizuoti, todėl ir APL mano dėmesio visada susilaukia didžiulio. Tačiau dalyvauti jame nesu dar pasirengęs. Psichologiškai. Atsiprašau.

Kaip minėjau, Dienos tikslas labiau buvo Kryptis (į Stelmužę. Arba Saulėtekį), į kur ketinau traukti, nes tikrasis šios kelionės tikslas buvo...pati kelionė :)

_________________
-------------------------------
Su geriausiais linkėjimais

Bikingas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mažytė kelionė nuostabią 2014 metų gegužės dieną
StandartinėParašytas: 28 Gru 2014, 05:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:37
Pranešimai: 611
Miestas: Vilnius
Bikingas rašė:
...priežastis, kodėl važinėju dažniausiai vienas ;) ...


Pritariu, kad kiekvienas važiuoja kaip jam patinka, tačiau kaip paprastai būna- lazda turi du galus... ;) Kaip bebūtų, važiuoti enduro motociklu su draugu (ar keliais) visgi yra saugiau ;) Yra tikrai buvę situacijų, kai labai norėjau, kad šalia būtų kokia pagalba, tačiau... Aišku, išsisukau ir vienas, tačiau prisireikė daugiau laiko ir pastangų ;)

_________________
IBA #53028


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mažytė kelionė nuostabią 2014 metų gegužės dieną
StandartinėParašytas: 29 Gru 2014, 16:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
Ramūnai, ačiū, labai smagu buvo "pakeliauti" kartu.
labai tiesingi pamąstymai, nesvetimi netgi sakyčiau. geras pastebėjimas dėl pažintinio APL. kai važiavau, man buvo antras sezonas su Afrika (neskaitant pirmo rudens kai įsigijau - ten buvo tik susipažinimas). tada būtent morališkai jaučiau spaudimą visos savaitės bėgyję, pradedant nuo paprasto ekipiruotės "užsimontavimo" ir gan aukšto man tempo laikymo visos dienos bėgyje. dalyvių patirtis skirtinga, kai kurie važiuoja jau ne pirmą maršrutą, yra keliavę užsienyje arba netgi dayvavę varžybose. viską kartu sudėjus dalyvių patirtis yra labai skirtinga, todėl labai svarbu suderinti bent jau tikslą - vienas gali važiuoti žioplinėdamas į pakėlėje besiganančius gyvulius, o kitas jau kelintą kartą mindamas toje atkarpoje žino ko tikėtis ir visai kitaip planuoja maršrutą. aišku, visada būna pirmas kartas, tąkart esu susipažinęs ir su dalyviais kurie apskritai pirmą sezoną pradeda ir net nežinau ar tokie žmonės turėtų susilaukti pagyrų už drąsą ar patyčių už kvailumą, nes nebuvo apsieita ir be incidentų (džiaugiuosi kad be didesnių) - atstumas nemažas, oro ir dangos sąlygos įvairios, nuovargis ir t.t...
tiesa, prisipažinsiu, nuo jau minėto "Akmenų turo" vis pasvajoju ir aš suburti afrikietišką ekspediciją su bendraminčiais bendram pažioplinėjimui, bet vis minties apipavidalinimas nusikelia...

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mažytė kelionė nuostabią 2014 metų gegužės dieną
StandartinėParašytas: 03 Bal 2018, 22:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Gru 2014, 22:41
Pranešimai: 68
Sveiki, Mielieji.

Prasidedant naujam motosezonui, prisiminiau kažkada savo sukurtą filmuką apie pasivažinėjimus po Lietuvą. Smagu buvo. Tikiuosi ir šiais metais apturėsiu gerą laiką, važiuodamas motociklu, ko ir Jums visiems linkiu.

Čia "operatoriaus Kipso" filmukas :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=IaP1KDg ... tion=share

_________________
-------------------------------
Su geriausiais linkėjimais

Bikingas


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007