AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 28 Kov 2024, 22:31

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Rushanas i Sicilija 2017 ruduo...
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2017, 02:02 
Atsijungęs
Moderator
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 05:02
Pranešimai: 2211
Miestas: Vilnius
Jam niekada, su jokia apranga nekarsta! :)

Rushanas:
Italija jau baigiu iveikti su mocu. Ak, kaip noretusi tureti daugiau pinigu ir laiko, bet is keliones isspaudziu maksimuma. Taip- siandien buvau Venecijoje. Su mocu privaziavau iki paciu kanalu pradzios, pastaciau ji kad niekam netrukdytu ir perbegau keleta kvartalu. Pasineriau i Venecojos atmosfera 15 kai minuciu ir nuvariau toliau. O gi del to, kad visa diena lyjo lietus. Gavau siandien lietaus su kaupu uz dvi sausas savaites, bet Venecija pamaciau. Rushanas...

Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushanas i Sicilija 2017 ruduo...
StandartinėParašytas: 10 Spa 2017, 18:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Bal 2011, 17:48
Pranešimai: 660
Miestas: Kaunas
Algi kiba Venecija labai patiko,kad taip ten uzstrigai..? :)

_________________
Gero vėjo...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushanas i Sicilija 2017 ruduo...
StandartinėParašytas: 11 Spa 2017, 03:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Atsiprasau kolegu uz ilga pertrauka. Esu sekmingai sugryzes, ivekem 7000 km.
Greitu laiku idesiu keliones aprasyma su fotografijomis. Tikiuosi bus idomu.
O cia irodymas, kad keliones kulmnacija buvo sekminga.
Rushanas Enduro
Gyvenimas Grazus...


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushanas i Sicilija 2017 ruduo...
StandartinėParašytas: 12 Spa 2017, 21:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2014, 12:40
Pranešimai: 191
Miestas: Panevėžys
Welcome sugrįžus į Lietuvą ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushanas i Sicilija 2017 ruduo...
StandartinėParašytas: 27 Spa 2017, 02:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Jau pradejau kelti keliones aprasyma stai cia : http://www.enduroclub.lt/forum/viewtopi ... 683#p69683
Kas turit konkreciu klausimu, nesikuklinkit rasykite cia.
Rushanas Enduro
Gyvenimas Grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushanas i Sicilija 2017 ruduo...
StandartinėParašytas: 30 Spa 2017, 00:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Lie 2017, 00:40
Pranešimai: 65
Miestas: Vilnius
Blogas linkas

_________________
90' RD04 XRV750
19' NC750X DCT
17' CRF1000L


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushanas i Sicilija 2017 ruduo...
StandartinėParašytas: 30 Spa 2017, 12:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Bandau antra karta ikelti linka. Skaitykit : http://www.enduroclub.lt/forum/viewtopi ... 02&start=0
Rushanas Enduro
Gyvenimas Grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushanas i Sicilija 2017 ruduo...
StandartinėParašytas: 30 Spa 2017, 20:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 19 Kov 2011, 20:50
Pranešimai: 416
Miestas: Vilnius
Super Rushanas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushanas i Sicilija 2017 ruduo...
StandartinėParašytas: 30 Spa 2017, 21:08 
Atsijungęs
Moderator
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 05:02
Pranešimai: 2211
Miestas: Vilnius
RESPECT! ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushanas i Sicilija 2017 ruduo...
StandartinėParašytas: 05 Lap 2017, 01:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
EdgarasV. rašė:
Klausimas Rushanui. Ar ne karšta su Klim apranga? Kokie atsiliepimai apie ją?

Atsiprasau, kad paveluotai, bet atsakysiu su mielu noru.
Visiskai teisingai, siais metais vaziuoju su naujoju ,,PRIKIDU,,- tai yra KLIM pilna apranga.
Siandien, kai vasaros sezonas pasibaige ir prasidejo rudens sezonas, apie apie Klim turiu susidares savo tvirta nuomone. Pasidalinsiu ja su jumis.
Kadangi su mocu praleidziu pakankamai daug laiko, tad ir renkuosi geriausia produkta, mat motociklas man yra pagrindinis ir ko gero vienintelis hobis, kuris suvalgo visa mano laisvalaiki. Butent del siuos priezasties renkuosi geriausia produkta. Neuzsiimsiu cia reklama o tiesiog pranesiu, pagal kokius kriterijus renkuosi drabuzius as.
Savo laiku esu naudojas kelis zinomus drabuziu brendus is kuriu paprastai rinkausi tu firmu flagmanus. Dar mano nuomones formavimui turejo nemazai itakos sutiktu keliautoju apranga. Gi pagal moca galejau spresti kiek zmogus rimtai vaziuoja. Kartais net pakalbindavau kolegas o kartais ir manes paklausdavo sio to.
Kalbant apie apranga labai naudinga prisiminti viena tiesa, kad nera blogo oro- yra bloga apranga. Butent del to siemet dubasinu su KLIM.
O atsiliepimai butu tokie:
Tai yra man visiskai naujas ir kitoks produktas, nei anksciau turetos aprangos. Visu pirma naujoviska man standi medziaga, savo standumu priligstanti plonai skardai. Butent sis mano drabuzis visiskai nepraleido vandens, net vaziuojant per lietu visa diena. Sakyciau, tai motorubai, kur saugumui skirta daug demesio, visos apsaugos yra minkstai standzios, nugaros apsauga yra sertifikuota, savo laiku tokia pirkausi atskirai o cia ji yra standartiskai. Dar man nematytas dalykas, krutines standi apsauga ir suverzemas guminis striukes juosmens dirzas su ,,lipuckom,, , Kelnes gi turi uodegikaulio standzia apsauga, kuria reikalui esant gali istraukti. Aisku visos kitos standartiskai priklausancios apsaugos taip pat ekzistuoja. Malonus niuansas, uoda apsiuti keliai ir peciai su alkunem. Galejau sliauziuoti keliais per purvina grunta be baimes issitepti ar tai suplesyti drabuzi.
Tiesa, Klim nenumatytas pasiltinimas, jo cia tiesiog nereikia i kelione apsirengi tiesiog pagal tos dienos ora o daugybe atsegamu ventiliaciniu angu leidzia greitai prasisegti, kad nesukaisti staiga susilus orui, maza to, ventiliacija apskaiciuota taip, kad prasisega tarsi oro paemomo didziules angos, butent del siuos priezasties vaziuodamas dideliame karstyje visuomet vilkejau apranga. Ventiliacines angos yra ant tiek dideles, kad prasiseges visas jautiesi vaziuodamas tarsi tik su sarvais, be striukes ir moto kelniu. Tarkim kelniu didziausia anga prasisega nuo juosmens iki keliu ir prasegtas kelniu fragmentas dirba kaip oro paemimo lopeta. Su striuke analogiskai, nugara prasisega nuo peciu iki juosmens as jau nekalbu apie kitas krutineje ir rankovese prasegamas angas. Prasidejus lietui reikia atlikti viena greita veiksma- sustoti, viska susisegti per kelias sekundes ir toliau vaziuoti komfortiskai net per liuti. Aisku butinas atributas, daug isoriniu ir vydiniu kiseniu ir kiseniu atspariu vandeniui, tiesa yra dar ir slapta kisenele, kur veziuojosi atsarginius raktelius.
Siandien esu labai patenkintas savo naujaja apranga, jauciuosi su ja uztikrinai gerai.
Taip glaustai apie KLIM
Rushanas Enduro
Gyvenimas Grazus...


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushanas i Sicilija 2017 ruduo...
StandartinėParašytas: 05 Lap 2017, 23:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2014, 12:40
Pranešimai: 191
Miestas: Panevėžys
Ačiū, Rushanas, už išsamų atsakymą!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushanas i Sicilija 2017 ruduo...
StandartinėParašytas: 07 Lap 2017, 23:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 11 Geg 2011, 10:40
Pranešimai: 164
Miestas: Kaunas
Labai aktualu ir man. Prie kokių karščių važiuojant nebuvo per karšta? Nereikia naudoti tų sudrėkinamų marškinių? Matosi lyg ta "oro pagalvės" liemenė, ar čia ne ji? Kur prisegi troselį prie moco ir jei nuskrendi - iššauna (balionėlis įsiūtas)? Gal gali palyginti privalumus prieš išgirtąjį Revit? Na ir aišku, kur radai pirkimui - siunteisi ar čia vietoj gavai su kokia rušaniška nuolaida? 😁


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushanas i Sicilija 2017 ruduo...
StandartinėParašytas: 08 Lap 2017, 12:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Atsakau Pauliui.
Taip gaunasi, kad butent vsara vaziuoju, kur oras yra zenkliai karstesnis, kaip tuo metu buna Lietuvoje. Patinka man vasara labiau uz ziema. Didziausia pliusine temperatura savo kunu man teko tverti Turkijoje , kai termometras rode +45. Sutikti automobiliai stovinedavo ir tik veliau supratau del ko o gi del to, kad bakuose uzvyrdavo kuras, taip nutiko ir mano Africai. As cia apie ekstremalu karsti. Tuo metu buvau su Revit ir drekinama lemene, ko gero sitoki karsti buciau istveres ir su Klim. Visiskai ne del to, kad esu labai jau istvermingas, greiciau atvirksciai. Problema tuo metu dazniausiai buna galvoje, tiksliau, kaip ta sunkuma suvoki ir priimti. As tiesiog ismokau sunkuma priimti ir prisitaikyti prie jo.
KLim neturi oro pagalves o riskiaspalve lemene uzsidedu tiesiog del saves, kad buti matomam.
Neliginsiu Revit su Klim, tai butu nepadoru. apie Klim pasakysiu tik tiek, kad jis kitoks, ji reikia pasiziureti is arciau, po to paciupineti ir galiausiai uzsideti, visus isskirtinius niuansus jau esu aprases auksciau.
Kur ir kaip pirkau...
Niekada nesisiunciu motoprekiu ir daliu, viska perkuosi vietoje. Nors esu buves daugelyje saliu uzbeges i moto salonus ir vis pasiziuredavau kainas paliginimui, susidariau savo nuomone, kad pirktis reikia namuose dar ir del to, kad prekems yra garantija, preke galima apkeisti arba dasipirki kokiu tai priedu, tiesiog tokia mano praktika. Taip Klim yra brangu ir nuolaida rushaniska yra minimali, bet laimei turiu remeju, kurie truputi palaiko mane finansiskai. Si savo kostiuma isigijau Lietuvoje.
Rushanas Enduro
Gyvenimas Grazus...


Paskutinį kartą redagavo Rushanas 23 Gru 2017, 00:49. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushanas i Sicilija 2017 ruduo...
StandartinėParašytas: 08 Lap 2017, 23:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 14 Bal 2012, 14:52
Pranešimai: 625
Miestas: Kaunas
Chebra jokiu čia fenomenu ar dantuku fėju pasakojimu nera ,dėl vėsinamos lėmenės paprasta fizika. Intencyviai garuojantis skystis butu tai systos dujos ar vanduo šaldo kartais net sukuria šerkšna priklauso nuo to kaip intencyviai garuoja taip gaunamas vėsinimo efektas . Pvz mes su Jurgita važuodami per Juodjanija rugpjučio mėn papuolėme I 40* karštį atsimenu net Afrikos sankaba pradėjo streikuoti , apsipildavome vandeniu kad imirktu visi drabužiai (svarbu ne I batus nes kojos išbrinksta) vanduo toks pats 40 * bet kai pradedi važuoti jautiesi gerai kol neišdžiusti ( Apie 2 valandas) poto procedūra kartodavome.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rushanas i Sicilija 2017 ruduo...
StandartinėParašytas: 17 Lap 2017, 12:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Vas 2011, 17:23
Pranešimai: 719
Miestas: Vilnius
Algi,
Geras mocas, puiki kompanione ir atostogos praleistos fantastiskai. Skaiciau ir isivaizdavau kaip pats varau su mocu sicilijoj :D Ech Sicilija, Sardinija, Corsika, Elba lietuvio akiai tikras grozis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007