AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 14 Geg 2024, 19:50

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 59 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Naudingi daiktai, priemones, patarimai kelionei
StandartinėParašytas: 01 Bir 2012, 00:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Vas 2011, 17:23
Pranešimai: 719
Miestas: Vilnius
Aciu Rushanai uz pasidalintas mintis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naudingi daiktai, priemones, patarimai kelionei
StandartinėParašytas: 01 Bir 2012, 01:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:35
Pranešimai: 311
Miestas: Vilnius
Rushanai - pakeisk truputi savo supratima. Ty vaistinele veziokis ir i mazesne isvyka- niekad negali zinoti kas kur atsitiks. Toks mazutis patarimas senam vilkui:) ir dar kaip sakoma kai esi pasiruoses -niekad nenutiks, kai nepasiruoses -nutiks ir butinai tada, kai nepasiruosei.

_________________
Aplankykite GINKLAI.LT - ne motociklai, bet važinėjantiems motociklais gali praverst :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naudingi daiktai, priemones, patarimai kelionei
StandartinėParašytas: 03 Bir 2012, 14:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Turiu gyvenimo nuostata. Tai ka sukure konstruktoriu biurai, bus visada geriau, nei mano perdaryta ju sukurta konstrukcija. Visi mano motociklo patobulinimai is esmes konstrukcijos nekeicia o tik palengvina vaziavima.
Naujam sezonui pasidariau toki dalyka: keisdamas nauja sankabos trosa, pridejau prie naujojo trosa dar viena atsargini. Dabar reikalui esant nutrukusi sankabos trosa tiesiog atjungsiu o prijungsiu salia esanti- atsargini. Tai yra ne mano isradimas, toki dalyka suzinojau is mano draugo Kuzavo ir siais metais pasidariau.
Daug kam yra juokingas mano ''Kislotnas" salmas. Man salmas yra labai patogus, funkcionalus ir gerai, kad riskus. Tai mano pirmas salmas integralas. Saugumui skiriu daug demesiu. Motocikla valdau visiskai kitaip nei tai darau su automobiliu. Isitikines, kad kiekvienas is jusu zino, jog vaziuojant motociklu turi galvoti ne tik uz save, bet ir uz visus kitus aplink tave esancius. Kitaip tariant, situacija turi prognozuoti keliais veiksmais i prieki. Kad daugiau atkreipti kitu eismo dalyviu demesi, prisitvirtinau dviratine led liampa po bagazo plokstele. Lempa yra visai autonomiska su dviem AA elementais. Naudoju ja jau du menesius ir elementai puikiai laiko. Lempute galima jungti keliais rezimais, ji gali tiesiog degti arba mirkseti ivairiais intervalais. Dar pagalvojau, kad jauciausi nepatogiai, kai tekdavo sustoti nakti judrioje vietoje. Mat avarines signalizacijos Africa neturi o sita lempute puikiai atliks savo funkcija. Sitas dalykas atejo i galva man paciam.
Dar netiketas man patobulinimas gyme savaime. Garaze radau nedideli dirzeli su lipniu uzsegimu. Uzdejau ji ant apsauginio lanko ir tabalojosi jis man, kol neikisau buteliuko su mineraliniu vandeniu. Pritvirtinti gavosi greitai ir patikimai. Labai paprasta ir visada po ranka. Tai patogu, kai vaziuoji su keleiviu. Kai vaziuoju vienas karsta diena ir ekstremaliai, tuomet ant nugaros uzsimetu vandens pusle su zarnele.
Dar niuansas del mobilaus telefono. Sesdamas ant moco visada pasiemu mobilu telefona, bet turiu gelezine taisikle, kad telefonas turi buti idetas i apsaugini dekla. Vaziuojant motociklu telefono aparatas gauna daug dregmes ir nuo visokiausiu vibraciju nukencia jo korpusas. Esu sugadines viena brangu telefono aparata paprastoje kelioneje i Nida.
Dar vienas patarimas Afrikieciams. Pernai Ventspilyje buvau susitikes su dviem Afrikieciais is Siauliu, broliais Tarakanais. Pasiskunde man jie, kad pastoviai girdi aliuminines apsaugos vibracija ir su tuo nieko padaryti negali.
Zinau sita problema, pats Karpatuose esu nualintas situ garsu. Ir ka as tik nedariau vis paverzdavau apsauga, tai dedavau ivairiausias gumas.
Sprendimas problemos buvo labai netiketas ir paprastas. Reikejo su atsuktuvu padidinti tarpa tarp dulintuvo vamzdzio ir apsaugos. Tarpelis galejo sumazeti nuo bekeles, kai mocas savo svoriu tiesiog prispausdavo apsauga prie duslintuvo.
Braliukams neprimetu savo sprendimu, as tiesiog dalinuosi su jumis savo mintimis.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naudingi daiktai, priemones, patarimai kelionei
StandartinėParašytas: 03 Bir 2012, 20:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 17 Bal 2011, 03:08
Pranešimai: 597
Miestas: Vilnius
Rushanas rašė:
Turiu gyvenimo nuostata. Tai ka sukure konstruktoriu biurai, bus visada geriau, nei mano perdaryta ju sukurta konstrukcija. Visi mano motociklo patobulinimai is esmes konstrukcijos nekeicia o tik palengvina vaziavima.
Naujam sezonui pasidariau toki dalyka: keisdamas nauja sankabos trosa, pridejau prie naujojo trosa dar viena atsargini. Dabar reikalui esant nutrukusi sankabos trosa tiesiog atjungsiu o prijungsiu salia esanti- atsargini. Tai yra ne mano isradimas, toki dalyka suzinojau is mano draugo Kuzavo ir siais metais pasidariau.
Daug kam yra juokingas mano ''Kislotnas" salmas. Man salmas yra labai patogus, funkcionalus ir gerai, kad riskus. Tai mano pirmas salmas integralas. Saugumui skiriu daug demesiu. Motocikla valdau visiskai kitaip nei tai darau su automobiliu. Isitikines, kad kiekvienas is jusu zino, jog vaziuojant motociklu turi galvoti ne tik uz save, bet ir uz visus kitus aplink tave esancius. Kitaip tariant, situacija turi prognozuoti keliais veiksmais i prieki. Kad daugiau atkreipti kitu eismo dalyviu demesi, prisitvirtinau dviratine led liampa po bagazo plokstele. Lempa yra visai autonomiska su dviem AA elementais. Naudoju ja jau du menesius ir elementai puikiai laiko. Lempute galima jungti keliais rezimais, ji gali tiesiog degti arba mirkseti ivairiais intervalais. Dar pagalvojau, kad jauciausi nepatogiai, kai tekdavo sustoti nakti judrioje vietoje. Mat avarines signalizacijos Africa neturi o sita lempute puikiai atliks savo funkcija. Sitas dalykas atejo i galva man paciam.
Dar netiketas man patobulinimas gyme savaime. Garaze radau nedideli dirzeli su lipniu uzsegimu. Uzdejau ji ant apsauginio lanko ir tabalojosi jis man, kol neikisau buteliuko su mineraliniu vandeniu. Pritvirtinti gavosi greitai ir patikimai. Labai paprasta ir visada po ranka. Tai patogu, kai vaziuoji su keleiviu. Kai vaziuoju vienas karsta diena ir ekstremaliai, tuomet ant nugaros uzsimetu vandens pusle su zarnele.
Dar niuansas del mobilaus telefono. Sesdamas ant moco visada pasiemu mobilu telefona, bet turiu gelezine taisikle, kad telefonas turi buti idetas i apsaugini dekla. Vaziuojant motociklu telefono aparatas gauna daug dregmes ir nuo visokiausiu vibraciju nukencia jo korpusas. Esu sugadines viena brangu telefono aparata paprastoje kelioneje i Nida.
Dar vienas patarimas Afrikieciams. Pernai Ventspilyje buvau susitikes su dviem Afrikieciais is Siauliu, broliais Tarakanais. Pasiskunde man jie, kad pastoviai girdi aliuminines apsaugos vibracija ir su tuo nieko padaryti negali.
Zinau sita problema, pats Karpatuose esu nualintas situ garsu. Ir ka as tik nedariau vis paverzdavau apsauga, tai dedavau ivairiausias gumas.
Sprendimas problemos buvo labai netiketas ir paprastas. Reikejo su atsuktuvu padidinti tarpa tarp dulintuvo vamzdzio ir apsaugos. Tarpelis galejo sumazeti nuo bekeles, kai mocas savo svoriu tiesiog prispausdavo apsauga prie duslintuvo.
Braliukams neprimetu savo sprendimu, as tiesiog dalinuosi su jumis savo mintimis.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...

Del telefono - jei isidesite telefona i vidine kishene ir pravaziuosite keleta simtu km karshtu oru, jei bekele - tik sustiprins poveiki, turesite toki dregmes poveiki telefonui, kad garantija iskart nebegalios. Tel baterija turi dregmes matukli, kuris tampa ruzavas jei sudregsta. Patekau i ta situacija, kai nunesiau savo Ericsson'a remontui i garantini, parode man draugystes ranka..
Nuo tada veziojuosi gandonus (prezervatyvus). Jei nesiruosiu atsiliepti sekancias keleta valandu - tiesiog uzmaunu ant telefono ir uzrishu. Zinoma, teko keleta kartu aptarti kisheniu turini su zmona :) Kitas moteriskas navarotas, ne i tema - Always iklotai i baikersku batu vidpadzius, tiesiog isivaizduoji, kad vidpadziai - moteriski trauzai ir niekam nematant uzklijuoji - laiko apie 10 valandu non stop dykumoje.
Sorry isiplepejau.
Everdinas

_________________
Дас ист шмальц!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naudingi daiktai, priemones, patarimai kelionei
StandartinėParašytas: 09 Bir 2012, 14:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:34
Pranešimai: 380
Miestas: Šiauliai
To Rushanas - jo ta problema su apsauga jau ispresta pernai po kurlando , aciu !


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naudingi daiktai, priemones, patarimai kelionei
StandartinėParašytas: 13 Bir 2012, 17:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Vas 2011, 17:23
Pranešimai: 719
Miestas: Vilnius
Ar kelte saugu palikti mocus su tasem ir jose esanciais daiktais?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naudingi daiktai, priemones, patarimai kelionei
StandartinėParašytas: 13 Bir 2012, 18:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Bal 2011, 17:48
Pranešimai: 660
Miestas: Kaunas
gvidasba rašė:
Ar kelte saugu palikti mocus su tasem ir jose esanciais daiktais?

nezinau kuri tu cia kelta turi omenyje,bet jeigu i skandinavus tai ten transportinius triumus uzrakina ir kol neprisisvartuoja prie kranto nieko neileidzia,man ir mano kolegom niekada nebuvo jokiu problemu,pasiimdavom tik salmus...

_________________
Gero vėjo...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naudingi daiktai, priemones, patarimai kelionei
StandartinėParašytas: 13 Bir 2012, 20:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Vas 2011, 17:23
Pranešimai: 719
Miestas: Vilnius
Aciu Gucul ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naudingi daiktai, priemones, patarimai kelionei
StandartinėParašytas: 24 Lie 2012, 15:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 23 Lie 2011, 01:11
Pranešimai: 497
Miestas: Gargždai
Gal kas naudojate ilgesnems kelionems,vaziavimui dviese tokio tipo sedyne? Gal kazka galetumet pakomentuot ? Pliusai, minusai ir t.t. Ar per siules neprigeria vandens i vidu? :roll:
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naudingi daiktai, priemones, patarimai kelionei
StandartinėParašytas: 25 Lie 2012, 00:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:32
Pranešimai: 1027
Miestas: Vilnius
na as tik touratech sedyne galiu pareitinguot labai teigiamai. tiesa, pas mani buvo vienviete, bet skirtumas nuo oroginalios - milziniskas! is at pradziu lyg ir kietesne jauciasi, bet uz tai platesne ir rubu siules odos nepritrina

_________________
http://www.youtube.com/user/morkiukas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naudingi daiktai, priemones, patarimai kelionei
StandartinėParašytas: 25 Lie 2012, 01:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Ernis raso:
Gal kas naudojate ilgesnems kelionems,vaziavimui dviese tokio tipo sedyne? Gal kazka galetumet pakomentuot ? Pliusai, minusai ir t.t. Ar per siules neprigeria vandens i vidu?
Manau galiu isiterpti i sita tema.
Teko man vaziuoti ant Africos tik su originalia sedyne. Bet galiu perduoti musu operatoriaus ispudzius kuris vaziavo su musu grupe aplink ''Juodaja jura'' visus 10000 km. As puikai prisimenu jo komentarus, kuriuose yra atsiliepimu apie Africos sedyne.
Africa: as Rushanas veziau operatoriu dvi dienas, Teko ivekti su juo 800 km Gruzijos ir Turkijos kalnais. Po dvieju dienu operatorius pasiprase persesti ant silpnesnio moco, bet su dvieju lygiu sedyne, del to, kad sedeti keleiviui yra zymiai patogiau.
BMW 1200 GS ar Yamaha Tenere 650, sedyne yra dvieju lygiu. Keleiviui sedeti ant tokios sedynes yra zymiai patogiau, net jei keleivis yra gana nemazos mases.
Is savo patirties galiu pasakyti, kad originalia sedyne, su keleiviu arba tiksliau keleive galima gana komfortiskai ir ilgai vaziuoti jei ji yra nestora. Jei keleivis yra nemazos mases ir su juo zadama dar pakeliauti, tuomet rekomenduoju is premijos isigyti dvieju jarusu sedyne arba ja tiesiog pasigaminti.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naudingi daiktai, priemones, patarimai kelionei
StandartinėParašytas: 25 Lie 2012, 11:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 23 Lie 2011, 01:11
Pranešimai: 497
Miestas: Gargždai
Labai aciu uz komentarus,generuoju minti apsikeisti sedynemis per siuntas, kai atgalinis atsikeitimas butu neimanomas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naudingi daiktai, priemones, patarimai kelionei
StandartinėParašytas: 25 Lie 2012, 20:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 14 Bal 2012, 14:52
Pranešimai: 625
Miestas: Kaunas
Rushanas rašė:
Dar vienas labai naudingas ir paprastas niuansas. Patikslinu, kad tai ne mano isradymas, nudralinau ji is Africatwin.ru Labai paprastas sprendimas. Is paprasto plastmasinio kamscio padaroma starterio migtuko apsauga. Sita apsaugele neleidzia suveikti starteriui, kai ant bako yra prisegta tase o vairas yra iki galo issuktas i desine puse. Superinis ir paprastas dalykas. Kas vazinejo su tasem, mane supras.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Taip čia turbut patst paprasčiausias ir genealiausias išradimas pats kaškada bandžiau piukiai veikia ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naudingi daiktai, priemones, patarimai kelionei
StandartinėParašytas: 22 Lap 2012, 21:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 03 Geg 2012, 11:56
Pranešimai: 416
Miestas: Kaunas
Video daiktų sąrašas: http://www.youtube.com/watch?v=_Fv2CRFI ... re=related

_________________
Suk rankeną arba rankena suks tave


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naudingi daiktai, priemones, patarimai kelionei
StandartinėParašytas: 08 Sau 2013, 14:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bir 2011, 17:01
Pranešimai: 229
Miestas: Zweibrücken / Vokietija
Smarto kompresorius.


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naudingi daiktai, priemones, patarimai kelionei
StandartinėParašytas: 06 Vas 2013, 00:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Vas 2011, 17:23
Pranešimai: 719
Miestas: Vilnius
Tikriausiai jau zinote, bet jei ne tai yra fantastiskas site'as planuoti busimos keliones islaidas, bei susirinkti visa reikalinga info apie salis po kurias keliausite:
http://www.mytravelcost.com/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naudingi daiktai, priemones, patarimai kelionei
StandartinėParašytas: 29 Geg 2013, 10:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Jau senokai turiu pasidares sau moto laidus. Nekarta esu pagelbejas kolegoms, kuriu akumuliatoriaus baterija buna per silpna, be to ir man paciam buna saugiau keliaujant, kai reikia prikurti nuo kitos transporto priemones.
Laidus sugalvojau ir pasigaminau pats. Produktas yra panasus i automobilini, tik zymiai mazesniu gabaritu.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naudingi daiktai, priemones, patarimai kelionei
StandartinėParašytas: 16 Bir 2015, 18:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:35
Pranešimai: 311
Miestas: Vilnius
Kadangi jau vasara ir kartais tenka nakvoti lauko salygom ir jau puola uodai, tai gal pravers budas apsisaugojimui:

Paprastas būdas apsisaugoti nuo uodų

_________________
Aplankykite GINKLAI.LT - ne motociklai, bet važinėjantiems motociklais gali praverst :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naudingi daiktai, priemones, patarimai kelionei
StandartinėParašytas: 17 Bir 2015, 04:08 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
Telefona kisti i prezika cia prikolas:)) Telefonas gi liks visas ismazuotas su smazke:)
Va yra geri daiktai, hermetiski, naudoju jau kelis metus:
Paveikslėlis

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 59 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007