AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 28 Bal 2024, 21:22

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Ziemines padangos
StandartinėParašytas: 08 Kov 2015, 01:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2013, 22:18
Pranešimai: 457
Miestas: Kaunas
Motobang rašė:
...specialiu ženklinimu B*D

Oi laikykite... JUOKSIUOS.."B+D" :D

_________________
RD04, 1992m


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ziemines padangos
StandartinėParašytas: 26 Kov 2015, 15:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 17 Gru 2013, 04:36
Pranešimai: 26
Miestas: Panevėžys
Rushanas rašė:
Saulius_S rašė:
Aš tikrai sudalyvaučiau jei kokia organizacija apsiimtu organizuot tokį renginį, bet manau, kad neturim tokių organizacijų, nebent koks baikerių kongresas, bet manau jiems giliai ant tų padangų. O po vieną nemanau, kad bus tolkas ten transparantais mojuot.

Isiterpsiu ir as. Man regis sita diskusija yra naudinga tik informacine prasme. Dabar mes, tiesiog zinome, kad ant motocikliniu padangu yra zymejimas M+S. Gucul'as parode, kad toks zymejimas yra net ant grynai asfaltiniu padangu.
O pagrindine mano mintis yra tokia... Gi niekas is musu nebuvo diskriminuotas butent del padangu zymejimo, vaziuodamas ne sezono metu- as bent tokio zmogaus nepazistu. Tad ir reiksti nepasitenkinima del zymejimo mano galva nera prasmes, juo labiau piketuoti.
Is savo praktikos galiu pasakyti, kad esant minusui su afaltinem padangom vaziuoti yra beveik neimanoma ir itin pavojinga, bekeles padangos tokiam reikalui tinka truputi daugiau o digliotos per leda puikiai.
Ar nubaus jus policininkas sustabdes ziema po dokumentu ir blaivumo patikros vien del to, kad jusu padangos yra be M+S raidziu? Man regis ne.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...

Pritariu išsakytai nuomonei, nes aš taip pat nepažįstu nei vieno motociklininko, kuris patikrinimo metu buvo diskriminuotas dėl padangų. Tačiau įdomu kaip būtų tarkim eismo įvykio metu, kai policija privalomai tikrina padangas.. Tfu tfu


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ziemines padangos
StandartinėParašytas: 26 Kov 2015, 20:27 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
Su netinkamom padangom draudimas negalioja:) Na arba gali pritaikyti regresa.

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ziemines padangos
StandartinėParašytas: 27 Kov 2015, 01:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 03 Geg 2012, 11:56
Pranešimai: 416
Miestas: Kaunas
Buvo mane neseniai sustabdę, tai paklausė pusiau juokais, pusiau rimtai dėl padangų tačiau detalei jų netyrinėjo. Ironiškai pašnekėjom apie padangas ir įstatymo logiškumą. Pareigūnas leido suprast, kad išvis būtų nestabdęs, bet pagalvojo, kad važiuoja automobilis su vienu nešviečiančiu žibintu...
O eismo įvykio atveju tai draudimas būtinai tuo pasinaudos ten logika neegzistuoja svarbu, kad tik nemokėt...

_________________
Suk rankeną arba rankena suks tave


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ziemines padangos
StandartinėParašytas: 27 Kov 2015, 15:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 19:13
Pranešimai: 18
Motobang rašė:
O eismo įvykio atveju tai draudimas būtinai tuo pasinaudos ten logika neegzistuoja svarbu, kad tik nemokėt...

Jeigu sugebesi teisme įrodyti, kad padangos eismo įvykiui neįtakojo - draudimas privalės išmokėti draudiminę išmoką.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007