AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 29 Bal 2024, 17:18

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Trumposios ilgosios sviesos silpnai sviecia
StandartinėParašytas: 09 Rgs 2015, 11:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Kov 2014, 00:27
Pranešimai: 67
Miestas: Vilnius
Sveiki,

mano Yamaha XTZ 750 silpnokai sveicia trumposios ilgosios sviesos. Diena kaip ir nereikia, kad jos stipriai sviestu, bet kelis kartus vaziavau tamsiu paros metu ir man nepakako apsvietimo. Pasiziurejau, kad idetos S2 tipo 35w dvikontaktes lemputes: http://huayilamps.en.alibaba.com/produc ... _lamp.html
Pagal manual'a numatyta, kad gali detis ir 55 w lemputes, taciau S2 tipo lempuciu nebuna 55w. Pagalvojau, kad butu gal galima deti kito tipo lepmutes, taciau kito tipo lemputes nelabai isistato i esamus lizdus.
Gal kas nors esate susidure su panasiais reikalais? Kaip sprendete? Kokie butu patarimai? O gal kas nors S2 tipo lempuciu esate mate ir 55w?

Dekoju is anksto.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Trumposios ilgosios sviesos silpnai sviecia
StandartinėParašytas: 09 Rgs 2015, 14:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
jarioma rašė:
Sveiki,

mano Yamaha XTZ 750 silpnokai sveicia trumposios ilgosios sviesos. Diena kaip ir nereikia, kad jos stipriai sviestu, bet kelis kartus vaziavau tamsiu paros metu ir man nepakako apsvietimo. Pasiziurejau, kad idetos S2 tipo 35w dvikontaktes lemputes: http://huayilamps.en.alibaba.com/produc ... _lamp.html
Pagal manual'a numatyta, kad gali detis ir 55 w lemputes, taciau S2 tipo lempuciu nebuna 55w. Pagalvojau, kad butu gal galima deti kito tipo lepmutes, taciau kito tipo lemputes nelabai isistato i esamus lizdus.
Gal kas nors esate susidure su panasiais reikalais? Kaip sprendete? Kokie butu patarimai? O gal kas nors S2 tipo lempuciu esate mate ir 55w?

Dekoju is anksto.


RD04-toj, berods makaronų rinkai komplektuotai irgi tokia kliurka padaryta yra. ten sprendžiama keičiant rėmelį nuo analogiško modelio su žmonišku apšvietimu. galbūt pigesnis variantas, reikalaujantis daugiau laiko ir kurybos, būtų prisitaikyti H4 žibintus nuo kažkokio auto. forume buvo keliami analogiški klausimai, bet BMW liustroms modifikuoti.

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Trumposios ilgosios sviesos silpnai sviecia
StandartinėParašytas: 10 Rgs 2015, 12:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 26 Spa 2011, 00:35
Pranešimai: 38
Miestas: Vilnius
Turėjau XTZ660 ,sudėjau H4 lemputes.Reflektorių nekeičiau ir visai neblogai jos ten užsifiksavo ir laikėsi tik reikia žiūrėt ,kad nesudėti aukštyn kojom ar kaip nors kreivai.TA praeidavo ,generatorius laikė normaliai nors buvau pasidares ,kad su trumpom ir su ilgom švietė abi lempos .Pareguliuoti žibintus aišku reikia.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Trumposios ilgosios sviesos silpnai sviecia
StandartinėParašytas: 10 Rgs 2015, 20:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 23:40
Pranešimai: 412
Miestas: Vilnius
Svekas Jarioma pas mane tai trumpos H4 o ilgosios H1 aš jau tokia sutenere pirkau,matomai buves šeimininkas užsikniso su prastu apšvietimu ir padarė tokį tiurlingą tai yra pakeitė liustras. Važinėjau aš naktį tai ir manosios nelabai šviečia,o moderatorius Hanss'as vaziuodamas priekyje,o aš paskui jį tai buvo mane pametes vaizdu per veidrodėlius,sake jog visiškas šūdas mano šviesos. Tai išsivaizduoju kaip tavo šviečia... Sprendimų manau,kad nėra labai daug. 1 pamėginti pažaisti su instaliacija ir inplantuoti rėles šviesom, bus geriau bet neipatingai del atgyvenusiu lempučių. 2 daryti tiurlinga ant esamų liustrų,pjauti,grežti ir t.t. 3 ieškoti interneto platybėse panašių kaip pas mane. Tokių senų lempų gal pas motopirdininkus(motoleristus) galima būtų rasti, bet nauja gal keliais procentais geriau švies,taip kad jų tikrai reik atsisakyti. Daugiau tai nežinau kuo galėčiau padėti mano likimo brolau. :)

_________________
kam ta xrv-750 jai yra xtz-750


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Trumposios ilgosios sviesos silpnai sviecia
StandartinėParašytas: 11 Rgs 2015, 01:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Spa 2013, 01:48
Pranešimai: 111
Miestas: Vilnius - Alytus
Pas mane itališkoj RD03 irgi lizdai tom nesąmonėm. Kadangi stengiuosi naktį nevažinėti, o šviesos dieną reikalingos tik tam, kad mane matytų auto vairuotojai ir kolegos važiuojantys priekyje, tai susidėjau lemputes geltonais stiklais. Gerai atkreipia dėmesį ir atrodo gražiai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Trumposios ilgosios sviesos silpnai sviecia
StandartinėParašytas: 11 Rgs 2015, 01:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Spa 2013, 01:48
Pranešimai: 111
Miestas: Vilnius - Alytus
Ai, dar nežinau kai ten tenerėj, bet pas mane tos lemputės įsistato į lizdą ir tas lizdas statosi į reflektorių, tai išmetus tą lizdą ir truputį su dilde pazulinus reflektorių ten visai gerai laikytųsi H4.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Trumposios ilgosios sviesos silpnai sviecia
StandartinėParašytas: 11 Rgs 2015, 12:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Kov 2014, 00:27
Pranešimai: 67
Miestas: Vilnius
Sveiki,

ačiū už atsakymus. Reiks išbandyti jūsų patarimus kitą savaitę. Parašysiu kaip sekėsi :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Trumposios ilgosios sviesos silpnai sviecia
StandartinėParašytas: 08 Rgp 2016, 17:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Kov 2014, 00:27
Pranešimai: 67
Miestas: Vilnius
Noriu siek tiek atnaujinti sia tema.
Vis tik isistaciau naujus reflektorius, kurie yra su H4 lizdais. Perlitavau sena S2 tipo "fishke" H4 tipo. Senosios lemputes buvo 35W, o dabartines dvi dvieju kontaktu lemputes yra 55W. Idejus tas lemputes ilgosios sviesos kaip ir ryskiai sviecia, taciau trumposios sviecia geltonai ir silpnai.
Gal kas nors nutuokia, kodel taip yra - ko gali trukti? Pastebejau dar toki momenta, kad is trumpuju i ilgasias lemputes persijungia greitai, taciau is ilguju i trumpasias reikia palaukti kokia sekunde ar pusantros (letai isiziebia trumpuju lempuciu svieciantis siulelis).


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Trumposios ilgosios sviesos silpnai sviecia
StandartinėParašytas: 08 Rgp 2016, 17:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Gru 2015, 01:15
Pranešimai: 66
Miestas: Mosjøen, Norvegija
Kažkur paklydai su laidais :) patikrink ar nešviečia kartu trumpos su ilgom, kai įjungi trumpas. Bėda su minusu arba dega nuosekliai trumpos su ilgom, arba abi trumpos sujungtos nuosekliai.

Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Trumposios ilgosios sviesos silpnai sviecia
StandartinėParašytas: 09 Rgp 2016, 23:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Kov 2014, 00:27
Pranešimai: 67
Miestas: Vilnius
Viskas sutvarkyta. Buvo sumaisytas mases laidai su ilguju sviesu laidais :) pajungta netestavus, tai ir gavosi nesusipratimas :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007