AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 28 Bal 2024, 17:53

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Naujos mano RD-04 Karbiuratoriaus diafragmos
StandartinėParašytas: 27 Kov 2014, 23:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:32
Pranešimai: 1027
Miestas: Vilnius
o taaaaiiii gaaaaaaaallllll...... usidege benzas karbe ir supleskino diafragmas? :shock:

_________________
http://www.youtube.com/user/morkiukas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujos mano RD-04 Karbiuratoriaus diafragmos
StandartinėParašytas: 28 Kov 2014, 00:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
tomasn rašė:
o taaaaiiii gaaaaaaaallllll...... usidege benzas karbe ir supleskino diafragmas? :shock:


nu tikrai... matyt kažkas benzo ten buvo pripylęs...

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujos mano RD-04 Karbiuratoriaus diafragmos
StandartinėParašytas: 28 Kov 2014, 21:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Kov 2014, 00:27
Pranešimai: 67
Miestas: Vilnius
Ramūnas rašė:
Sveikas Gvidai.šita problema ir mano sutinioras turi. Esu susihimičines diafradmą bet to niekam nesiūlau daryti(čia tik aš taip sau leidžiu),del vožtuvų naaaa...gal :? bet aš saviškem tikrinau- viskas gerai,jai muštu atgal ,tai iki šitu diafradmu netaip jau lengva ir dasimušti. O praeitais metais kaip buvo,traukė,iš vietos su prakasais ėjo,ant 80 važiuojant ir atsukus juška trauka iš karto jausdavosi, daugiau kaip 120 eidavo išspausti? Aš tai saviške jau su tokiom diafragmom pirkau tai galvoju gal karbus plove su kažkokiu brudu, ar į benzą kažko tai pripylė :roll: Suprantu kad bandysit užsisakinėti kažkur,tai siūlau truputėlį daugiau investuoti ir paimti diagragmas,adatas ir emulsines įvores,šios detalės man irgi aktualios tai gal duokit žinoti,susikooperuosim ;)


Sveiki, aš čia naujokas. Ačiū, Gvidui, kad aprašė mano problemą, kol aš bandžiau prisiregistruoti šiame forume :) Ką tik Pasikeičiau aš tas diafragmas ir, pasirodo, jos ir buvo kaltos, dabar Tenere eina kaip bitute :)

Pigiausiai diafragmas radau Vokietijoje, adresu: http://www.mikuni-topham.de/ENGLISHSITE ... glish.html
Su siuntimu į Lietuvą jos man kainavo 180 Lt, tačiau dar reikėjo sumokėti 50 Lt už pinigų pervedimą į užsienio banką (jie nepriima mokėjimų per PayPal ir pan.) Sumoje viskas gavosi 230 Lt. Atsiuntė čia į Vilnių per 4 d.d.
Buvo dar vienas variantas siųstis iš http://www.nrp-carbs.co.uk/, tačiau su siuntimu būtų kainavę apie 320 Lt.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujos mano RD-04 Karbiuratoriaus diafragmos
StandartinėParašytas: 30 Kov 2014, 17:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Kov 2014, 00:27
Pranešimai: 67
Miestas: Vilnius
Tesiant tema. Vakar pasivazinejau ir pastebejau, kad trauka puki, taciau atleidus gaza pasaudydavo / paciaudedavo, todel nusprendziau ismatuoti voztuvu tarpelius. Pasirode, kad tarpeliai mazesni, nei gamintojas rekomenduoja. Du voztuvai buvo isvis be tarpeliu. Nuimiau velenelius ir issitraukiau voztuvu tabletes. Reikia, praktiskai, visas tabletes keisti plonesnemis arba bandyti slifuoti tas pacias iki reikiamo tarpelio dydzio. Gal kam yra teke gamintis slifavimo irengini, kuris uztikrintu, kad teablete nusislifuotu kiek imanoma tiksliau arba gal kas nors zino, kas turi slifavimo stakles, kurios tokiems dalykams butu pritaikytos?
Ryt dar zadu vaziuoti i Motoshop ir ten ziureti tableciu pagal gamintojo pateikiama lentele.

Turim toki itarima, kad tos diafragmos vis tik buvo pradegintos, nes keli isiurbimo voztuvai budavo siek tiek prasidare.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujos mano RD-04 Karbiuratoriaus diafragmos
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014, 16:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Kov 2014, 00:27
Pranešimai: 67
Miestas: Vilnius
Panasu, kad tableciu jau nereikia, nes nusipirkau 5 naujas tabletes is Motoshop Vilniuje. Bendrai jos kainavo 35 Lt.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujos mano RD-04 Karbiuratoriaus diafragmos
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014, 17:40 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
parasyk apie rezultata.

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujos mano RD-04 Karbiuratoriaus diafragmos
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014, 19:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Kov 2014, 00:27
Pranešimai: 67
Miestas: Vilnius
Ok, parasysiu. Treciadieni vakare zadu viska sudeti ir kurti. Tikiuosi, kad nebebus saudymu / ciaudymu ir nereiks ziureti voztuvu :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujos mano RD-04 Karbiuratoriaus diafragmos
StandartinėParašytas: 05 Bal 2014, 21:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Kov 2014, 00:27
Pranešimai: 67
Miestas: Vilnius
Griztu prie temos. Susireguliavau praejusi treciadieni voztuvu, tai dabar kaip ir viskas gerai. Buna, kad uzkurus kol dar saltas, tai kazkiek pasaudo, taciau, manau, kad tikrai dabar jau ne del voztuvu, nes dabar tarpeliai kaip ir idealus, kompresija taip pat - 14.
Gal reiks dar kada karbiuratorius susinchronizuoti. Jei kam kils klausimu del Yamaha Super Tenere voztuvu reguliavimo, kreipkites - galesiu papasakoti, ka pats dariau :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007