AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 28 Bal 2024, 05:24

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 87 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: remontas
StandartinėParašytas: 11 Kov 2014, 01:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 09 Lap 2013, 14:40
Pranešimai: 190
Miestas: Maisiagala
pagaliau pagaliau, turiu trukstama sonine plasmase, dekui mrariui kad paskolino plasmase nukopijavimui (mrariau, kuro davikliai turbut neveikia, na nebent dar per daug benzo bake), plasmase nukopijuodamas man pagamino ir nudaze biciukas is Avizieniu (irgi motociklininkas turi 3 ar 4 britvas ir viena krosini maciau), tai va nuveziau as jam savo paluzusia plasmase, pasiskolinta plasmase, pagamino ir suklijavo ir nudaze, darbus atliko kokybiskai ir manau nebrangiai, taip kad kam reiks kazkokiu paslaugu- turiu kontaktus, tiesa nabagas pries savaite rimtai susilauze koja( ne su mocu, buityje)sako kad 3 men su gipsu bus, bet zinant ji - vistiek dirbs (jau ligononej antra diena bande vaiksciot - sulauze gipsa...).Dabar reikes baka dazyt ir priekines plasmases...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: remontas
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2014, 23:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 09 Lap 2013, 14:40
Pranešimai: 190
Miestas: Maisiagala
Sveiki, atidaves savo afrikyte karbus tvarkyt, rytoj pasiimsiu, suzinojau kad pas mane stovi karbai nuo 650, o variklis 750, sako meistras geriau butu pasistatyt karbus nuo 750 variklio, Tai klausimas, ar 650 karbai nelabai "draugauja" su 750 motoru? Ir gal kas turit parduot karbus nuo 750?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: remontas
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2014, 16:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:34
Pranešimai: 1320
Miestas: Vln/Pnvz
barada rašė:
Sveiki, atidaves savo afrikyte karbus tvarkyt, rytoj pasiimsiu, suzinojau kad pas mane stovi karbai nuo 650, o variklis 750, sako meistras geriau butu pasistatyt karbus nuo 750 variklio, Tai klausimas, ar 650 karbai nelabai "draugauja" su 750 motoru? Ir gal kas turit parduot karbus nuo 750?

nuo rd04!....nuo rd07 netiks...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: remontas
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2014, 16:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 09 Lap 2013, 14:40
Pranešimai: 190
Miestas: Maisiagala
Dunse rašė:
barada rašė:
Sveiki, atidaves savo afrikyte karbus tvarkyt, rytoj pasiimsiu, suzinojau kad pas mane stovi karbai nuo 650, o variklis 750, sako meistras geriau butu pasistatyt karbus nuo 750 variklio, Tai klausimas, ar 650 karbai nelabai "draugauja" su 750 motoru? Ir gal kas turit parduot karbus nuo 750?

nuo rd04!....nuo rd07 netiks...

Dekui uz patikslinima, as kai nieko "neruakiu" tai galiu likt nesuprastas...:)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: remontas
StandartinėParašytas: 27 Rgs 2014, 00:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 09 Lap 2013, 14:40
Pranešimai: 190
Miestas: Maisiagala
Pasiemiau, Afrikyte, "pesa kai zveris" ant slapio asfalto 3 begiu "voblina gala" (to anksciau pas mane nebuvo) reik tik dabar patikrint kiek kuro valgo, jei is buvusiu 8-9 l/100 km sumazes bent iki 7, liksiu patenkintas, meistras gan greit perinko (sake du kartus buvo nuemes ir uzdejas karbus, kol isiaiskino beda) buvo "supuvusios" patsoso spyruokles, ir perdarytas per trumpas patsoso trosas, zodziu visa laika vazinejau su uztrauktu patsosu (vieno karbo daugiau, kito maziau) dabar pakeite (samapalnas, pritaikytas spyruokles) ir nukirpo per trumpa patsoso trosa. Tai va, reik nusipirk trosa (tas kur nuo rankeneles iki "sudvejintu trosu", ir bus kai nauja...:). Nors sake meistras, kad Afrikyte "lavonas", buvo dauzta, sulankstytas remas, "nors variklis dirba graziai", man tai dzin, man vaziuoja ir gerai...:)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: remontas
StandartinėParašytas: 27 Rgs 2014, 19:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 09 Lap 2013, 14:40
Pranešimai: 190
Miestas: Maisiagala
Tai va, siandien prasukom ratuka su Zeimeriu, iki Labanoro ira tgal. 176 km, pievos, zvyrkeliai, vaziavau "netaupiai" galvojau duot apkrovima ir patikrint kuro sanaudas, tai likau patenkintas 6,1 l/100km. Tai manau vaziuojant "graziau" kokius 5,5 tilpciau, nors gal optimistiskai galvoju...:)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: remontas
StandartinėParašytas: 28 Rgs 2014, 17:18 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
Normaliai:) 6ltr per svelnias pakatuskes ok. Trasoj pagal KET turetu valgyti 4,7.

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 87 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007