AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 20 Bal 2024, 07:09

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 91 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 02 Geg 2012, 19:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 23 Kov 2011, 15:02
Pranešimai: 106
Miestas: Kaunas
Turiu moteriska striuke su apsaugom. Galeciau isnuomoti o geriau parduoti uz nedidelius pinigus.
Gvidasba, geletum ir nupirkti juolab, tai tavo busimoji žmona. Ar as neteisus?
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...[/quote]

Rushanai kokio dydzio moteriska striukyte?

_________________
Bitės nugara dryžuota, bet tigru jos nepavadinsi


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 02 Geg 2012, 19:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Kai striuke matuosis Gvidasba busimoji zmona, nufotkinsiu pacia striuke ir Gvidasba zmona. Tuomet nurodysiu ir ismeras. Aisku viska padarysiu, jei busimai zmonai striuke netiks tarkim pagal spalva.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 02 Geg 2012, 19:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 23 Kov 2011, 15:02
Pranešimai: 106
Miestas: Kaunas
Supratau laukiu ;) Dabar net nezinau ka labiau noriu pamatyt ar striuke ar zmona :mrgreen:

_________________
Bitės nugara dryžuota, bet tigru jos nepavadinsi


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 02 Geg 2012, 19:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Vas 2011, 17:23
Pranešimai: 719
Miestas: Vilnius
Rushanas rašė:
Kai striuke matuosis Gvidasba busimoji zmona, nufotkinsiu pacia striuke ir Gvidasba zmona. Tuomet nurodysiu ir ismeras. Aisku viska padarysiu, jei busimai zmonai striuke netiks tarkim pagal spalva.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...



Rushanai zinau, kad jaunai atrodau, bet as jau senai apsizenijes :D galesiu as pabuti manekenu, aisku gali ir spalva netikti :D :D :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 16 Bir 2014, 00:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2013, 22:18
Pranešimai: 457
Miestas: Kaunas
Padėkit patarimais, kokias teisingas kelnes rinktis, kad ir klynas nešustų karštu oru ir neperlytų greitai, ir ant batų būtų galima užsitraukti per lietų. Šaltam orui kitas turiu. Kas dar?. Nu teisingų kelnių reikia. Beveik skubiai. Žymiąjame enduro klubo renginyje jau norėčiau turėti...

_________________
RD04, 1992m


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 16 Bir 2014, 00:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:32
Pranešimai: 1027
Miestas: Vilnius
su visokiom membranom ir tai perlyja. ka jau kalbeti apie gera vedinimasi. Manau rinkis krosines kelnes, o suslapus, jos ir dziusta greitai. plius keliu apsaugos lengvai telpa ir judesio nevarzo. beje, cia jei turi krosinius batus, nes pastarosios yra trumpos.

_________________
http://www.youtube.com/user/morkiukas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 27 Bir 2014, 01:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
Artūras rašė:
Padėkit patarimais, kokias teisingas kelnes rinktis, kad ir klynas nešustų karštu oru ir neperlytų greitai, ir ant batų būtų galima užsitraukti per lietų. Šaltam orui kitas turiu. Kas dar?. Nu teisingų kelnių reikia. Beveik skubiai. Žymiąjame enduro klubo renginyje jau norėčiau turėti...


kažkoks galutinis variantas yra jau ar dar paieškos vyksta intensyviai?

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 27 Bir 2014, 01:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 03 Geg 2012, 11:56
Pranešimai: 416
Miestas: Kaunas
Siūlau pasidomėti Dainese Air Drake kelnėmis, pas jas virš kelienių yra tinkleliai kuriuos galima užsegti (labai geras sprendimas), turiu panašias su tinkleliais tik, kad ziperiukų nėra neužsisega (matyt modelis prieš tai ar kažkas tokio) tai kai karšta liuks, bet vakare atvėsus jau blogiau (vien su jom i kelionę jau nelabai norisi leistis ypač į kalnus :lol: ). Kelionėm užsegamas vėdinimas manau optimaliausia. Prasisegus ypač atsistojus greitai prasipučia labai gerai kažkur paendurinus ar pan. prasivėdint... http://www.revzilla.com/motorcycle/dain ... tile-pants

_________________
Suk rankeną arba rankena suks tave


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 27 Bir 2014, 01:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2013, 22:18
Pranešimai: 457
Miestas: Kaunas
Kolkas taip nieko ir neišsirinkau, tai per brungu, tai per pigu... :) Teks truputi pašusti senose, Laiko paieškoms nebeliko :)

_________________
RD04, 1992m


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 27 Bir 2014, 02:23 
Atsijungęs
Moderator
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 05:02
Pranešimai: 2211
Miestas: Vilnius
Motobang rašė:
. Prasisegus ypač atsistojus greitai prasipučia labai gerai kažkur paendurinus ar pan. prasivėdint... http://www.revzilla.com/motorcycle/dain ... tile-pants


O ko gi blogai vedinsis uz 260 baksu :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 27 Bir 2014, 15:16 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
Turiu Acerbis kelnes. Taciau toliau vaziuojant nenaudoju... Tik pvz. jeigu labai salta.
O siaip dzinsai geriausiai man tinka, na aisku plius "dozdevikas" nuo lietaus, kuris telpa daiktadezeje po sedyne. Dzinsai ir prie dusles neprikepa:)

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 27 Bir 2014, 17:30 
Atsijungęs
Moderator
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 05:02
Pranešimai: 2211
Miestas: Vilnius
Artūras rašė:
Kolkas taip nieko ir neišsirinkau, tai per brungu, tai per pigu... :) Teks truputi pašusti senose, Laiko paieškoms nebeliko :)


Universalaus nieko ir neissirinksi. Pries pora metu nusipirkau Motoshop'e vasarines endurines kelnes (atsisega ir pasidaro shortai) uz 110 Lt ir kelionems turguje zalia zvejybini kostiuma nuo lietaus (kurio niekad nespeju apsirengt, pirma perslampu :D ) uz 30 Lt. Manau pigiau ir paprasciau sitos problemos neisspresi.

To Kos.
Aga, dzinsai ir striuke WRC. Visiems metu laikams :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 27 Bir 2014, 17:58 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
Stiuke pas mane FOX. Tipo kieta, grazi. Taciau sparco labai tvirta ir laiko vandeni:)

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 19 Gru 2014, 22:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 08 Kov 2014, 22:26
Pranešimai: 88
labas kolegos,..gal ir nevykes kreipinys,bet...vienzodziu ateinu i soft;-KTM(didelis),tai dabar nezinau kaip cia pradziai apsitaisius,-turiu krosine apranga,bet ir taip aisku,kad po piliakalnius,ar siaip per baru slenkscius ;) su "gipsiniais" nepavaiksciosi ...-ir isvis ar jie padetu ;) ,tai as linkes apsiauti kazkuo lengvu.taippat ir sarvu klausimas analoginis,na o apie po salmu palindusias bitutes ir prasta matomuma zinau...-patirtis didele.pradziai toli nesiruosiu;-tai gromuliuoju klausima:,-salmas,apsaugos(neintegruotos),batai...?
p.s.kadangi esu isdidus,bet biednas ;) ,tai tenkina visi,auksciau "kerzaku"lygio patarimai.
p.p.s.apie save...,- butinai!!!,bet kaip cia parasius;-ismest trecdali,ir taip pasaka


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 20 Gru 2014, 00:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
kuxta rašė:
labas kolegos,..gal ir nevykes kreipinys,bet...vienzodziu ateinu i soft;-KTM(didelis),tai dabar nezinau kaip cia pradziai apsitaisius,-turiu krosine apranga,bet ir taip aisku,kad po piliakalnius,ar siaip per baru slenkscius ;) su "gipsiniais" nepavaiksciosi ...-ir isvis ar jie padetu ;) ,tai as linkes apsiauti kazkuo lengvu.taippat ir sarvu klausimas analoginis,na o apie po salmu palindusias bitutes ir prasta matomuma zinau...-patirtis didele.pradziai toli nesiruosiu;-tai gromuliuoju klausima:,-salmas,apsaugos(neintegruotos),batai...?
p.s.kadangi esu isdidus,bet biednas ;) ,tai tenkina visi,auksciau "kerzaku"lygio patarimai.
p.p.s.apie save...,- butinai!!!,bet kaip cia parasius;-ismest trecdali,ir taip pasaka

Manau, kad turiu teise pakomentuoti, vien del to, kad klausiama patarimo.
Tad prasau priimti komentara is manes.
Perskaiciau klausima ir man uzstrigo tokios frazes: ''per baru slenkscius", su ''gipsiniais'' nepavaiksciuosi, didele patirtis, esu isdidus, bet biednas, bet tinka ''kerzaku'' lygio patarimai.
Visishka ''beliberda"...
Kuxta, isitikines, kad tau del pilnos laimes reikia ''tatuirofkes'' ant rankos, kuri prasilaikytu pora savaiciu, kuria sekmingai galeciau tau nupiesti su spec markeriu, mat esu tai dares daug kartu ir siek tiek paishau. Pridursiu, kad tai galesiu padaryti tau nemokamai, mano galva tai bus situacijos sprendimas.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Paskutinį kartą redagavo Rushanas 20 Gru 2014, 10:57. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 20 Gru 2014, 00:55 
Atsijungęs
Moderator
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 05:02
Pranešimai: 2211
Miestas: Vilnius
:mrgreen:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 20 Gru 2014, 02:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
Rushanas rašė:
kuxta rašė:
labas kolegos,..gal ir nevykes kreipinys,bet...vienzodziu ateinu i soft;-KTM(didelis),tai dabar nezinau kaip cia pradziai apsitaisius,-turiu krosine apranga,bet ir taip aisku,kad po piliakalnius,ar siaip per baru slenkscius ;) su "gipsiniais" nepavaiksciosi ...-ir isvis ar jie padetu ;) ,tai as linkes apsiauti kazkuo lengvu.taippat ir sarvu klausimas analoginis,na o apie po salmu palindusias bitutes ir prasta matomuma zinau...-patirtis didele.pradziai toli nesiruosiu;-tai gromuliuoju klausima:,-salmas,apsaugos(neintegruotos),batai...?
p.s.kadangi esu isdidus,bet biednas ;) ,tai tenkina visi,auksciau "kerzaku"lygio patarimai.
p.p.s.apie save...,- butinai!!!,bet kaip cia parasius;-ismest trecdali,ir taip pasaka

Isitikines, kad turiu teise pakomentuoti, vien del to, kad klausiama patarimo. Isitikines, kad turiu teise pakomentuoti. Tad prasau priimti komentara is manes.
Perskaiciau klausima ir man uzstrigo tokios frazes: ''per baru slenkscius", su ''gipsiniais'' nepavaiksciuosi, didele patirtis, esu isdidus, bet biednas, bet tinka ''kerzaku'' lygio patarimai.
Visishka ''beliberda"...
Kuxta, isitikines, kad tau del pilnos laimes reikia ''tatuirofkes'' ant rankos, kuri prasilaikytu pora savaiciu, kuria sekmingai galeciau tau nupiesti su spec markeriu, mat esu tai dares daug kartu ir siek tiek paishau. Pridursiu, kad tai galesiu padaryti tau nemokamai, mano galva tai bus situacijos sprendimas.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Rushanai, ačiū - tokią dieną nuotaiką tikrai pakėlė :)

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 20 Gru 2014, 21:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 08 Kov 2014, 22:26
Pranešimai: 88
tu cia mane gerai Ruchanai... :lol: ,bet keisciausia kad tu,turbut ir teisus,-per daug islanksciau;-buciau parases kaip cia apsirengus,gal butu paprasciau... ;) .bet gyvenimas vistiek grazus.
p.s.o flamasteri veziokis ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 20 Gru 2014, 22:18 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
kuxta rašė:
tai gromuliuoju klausima:,-salmas,apsaugos(neintegruotos),batai...?
p.s.kadangi esu isdidus,bet biednas ;) ,tai tenkina visi,auksciau "kerzaku"lygio patarimai.
p.p.s.apie save...,- butinai!!!,bet kaip cia parasius;-ismest trecdali,ir taip pasaka


Spektras ant tiek platus, kad net neaisku ka siulyti:)

Dauguma soft enduro naudotoju naudoja enduro salmus su stiklu ir medziagines striukes su apsaugom arba dedasi sarvus po striuke.

Salmu yra pigesniu (AGV, Airoh) ir brangesniu (Arai). Kaikurie naudoja salmu su atsidaranciu snukiu - kelionese patogu, taciau vazinejant po miska kvepuoti nera kuom:)
Panarsyk po el. parduotuves (turbut zinai motoshopines ir pan) parasyk nuoroda cia ir tau atsakys kas ka mano apie konkrecia preke:)

Laikina tatuiruote tau suorganizuosim tau atvykus ir africatwin.lt susiburima:) Rushanas spec. flomasteri nuolat turi.

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 20 Gru 2014, 23:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 08 Kov 2014, 22:26
Pranešimai: 88
aciu,aciu...,nors krikstytis man veloka-pirmas moto buvo "Kovrovec" pries beveik PENKIASDESIMT metu!!!bet jauciu Ruchanas prisikalbejo,-per Sliota tures man Undinele kazkur zemiau NUTAPYT :lol: o kas liecia durnu klausimu,tai netas durnas kur klausineja,o tas kurs galvoja kad viska zino ;) gal vazinesiu su treningu ir sportbaciais ir einu i soda,-kazkur ant sakos senas salmas kabo :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 91 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007