AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 29 Kov 2024, 20:56

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 91 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 21 Gru 2014, 16:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:39
Pranešimai: 145
Miestas: Londonas
Daranius rašė:
Rushanas rašė:
kuxta rašė:
labas kolegos,..gal ir nevykes kreipinys,bet...vienzodziu ateinu i soft;-KTM(didelis),tai dabar nezinau kaip cia pradziai apsitaisius,-turiu krosine apranga,bet ir taip aisku,kad po piliakalnius,ar siaip per baru slenkscius ;) su "gipsiniais" nepavaiksciosi ...-ir isvis ar jie padetu ;) ,tai as linkes apsiauti kazkuo lengvu.taippat ir sarvu klausimas analoginis,na o apie po salmu palindusias bitutes ir prasta matomuma zinau...-patirtis didele.pradziai toli nesiruosiu;-tai gromuliuoju klausima:,-salmas,apsaugos(neintegruotos),batai...?
p.s.kadangi esu isdidus,bet biednas ;) ,tai tenkina visi,auksciau "kerzaku"lygio patarimai.
p.p.s.apie save...,- butinai!!!,bet kaip cia parasius;-ismest trecdali,ir taip pasaka

Isitikines, kad turiu teise pakomentuoti, vien del to, kad klausiama patarimo. Isitikines, kad turiu teise pakomentuoti. Tad prasau priimti komentara is manes.
Perskaiciau klausima ir man uzstrigo tokios frazes: ''per baru slenkscius", su ''gipsiniais'' nepavaiksciuosi, didele patirtis, esu isdidus, bet biednas, bet tinka ''kerzaku'' lygio patarimai.
Visishka ''beliberda"...
Kuxta, isitikines, kad tau del pilnos laimes reikia ''tatuirofkes'' ant rankos, kuri prasilaikytu pora savaiciu, kuria sekmingai galeciau tau nupiesti su spec markeriu, mat esu tai dares daug kartu ir siek tiek paishau. Pridursiu, kad tai galesiu padaryti tau nemokamai, mano galva tai bus situacijos sprendimas.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Rushanai, ačiū - tokią dieną nuotaiką tikrai pakėlė :)



Galimai Forumo taisykliu 2.11 punktas yra pazeistas. :D
Manau, kad gerai butu tureti tema prisistatymui, pasisveikinimui (Introduction, say hello), nes siuo metu nera ,kur tai butu galima padaryti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 21 Gru 2014, 17:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Skiltyje <MUSU MOTOCIKLAI>, galima prisistatyti paciam ir savo moca parodyti. O jei nera motociklo, manau kolegos nesupiks, jei apsireiks naujas prijauciantis narys ir visiskai nebutina rasyti asmens kodus ir tikslius adresus.
Galite suvokti mane, kaip senamadiska, bet man asmeniskai bendrauti su prisistaciusiu zmogum yra maloniau.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 24 Gru 2014, 11:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 02 Bal 2014, 17:31
Pranešimai: 438
Miestas: Kaunas
kuxta rašė:
aciu,aciu...,nors krikstytis man veloka-pirmas moto buvo "Kovrovec" pries beveik PENKIASDESIMT metu!!!bet jauciu Ruchanas prisikalbejo,-per Sliota tures man Undinele kazkur zemiau NUTAPYT :lol: o kas liecia durnu klausimu,tai netas durnas kur klausineja,o tas kurs galvoja kad viska zino ;) gal vazinesiu su treningu ir sportbaciais ir einu i soda,-kazkur ant sakos senas salmas kabo :lol:

:lol: :lol: :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 15 Kov 2015, 21:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 02 Bal 2014, 17:31
Pranešimai: 438
Miestas: Kaunas
Planuoju vasarine striuke isigyti, nes keliones planuose siltai krastai (siais metais Rumunija). Nes su iprasta moto4u karsta vaziuoti, teko savo sultyse Kroatijoje pavirti. Tai norisi kazkokios paprastesnes, bet atliekancios savo funkcija. Nusiziurejau toki ekonomini be pribombasu varianta, gal kas jau turit, pasidalinkit nuomonem, pastebejimais...
http://www.bikeshop.lt/textile-summer-j ... black.html


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 17 Kov 2015, 01:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 23 Lie 2011, 01:11
Pranešimai: 497
Miestas: Gargždai
As taip pat noreciau isigyti kokia tai nebrangia striuke karstoms vasaros kelionems. Klaipedos kraste gyvai pamatyti kaip ir nera kur, tad bet kokie patarimai praverstu, nes matomai teks pirkti is internetiniu parduotuviu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 12 Vas 2017, 22:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2015, 22:07
Pranešimai: 250
.

_________________
Pasišalinęs...


Paskutinį kartą redagavo budras 18 Kov 2018, 01:50. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 12 Vas 2017, 22:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
budras rašė:
Kukūūū!!! Matau senai gvildenta tema apie aprangą. Pamaniau gal kas turi kokių naujų pastebėjimų apie skirtingų gamintojų aprangas. Labiausiai domina apranga kelionėms, būtent tekstilinės striukės, kelnės. Dabar turiu oxford gamybos striukę su kelnėmis, nieko blogo negaliu pasakyt apart, kad striukėj galėtų būt daugiau kišenių. Kadangi per žiemą biški ''pasistengiau'', tai iš XL didžio peršokau į L, tai tenka ieškot naujos aprangos. Įdomu ką kiti afrikiečiai dėvi, prašau pasidalint informacija, nuomonėmis, pasiūlymais(labiau valgyt nesiūlyt :) ).

Turiu gana tvirta nuomone apie apranga, bet nerasysiu apie tai pirmas. Dabar tik pasakysiu, kad XL struke siulyciau atideti, bet ne pardavineti. Budras, tau ateis laikas, kai reikes vis didesnes uniformos ismeros. Man sitas laikotarpis jau prasidejo.
Dar mane pradziugino zinia, kad zadi pradeti keliauti su mocu.
Rushanas Enduro
Gyvenimas Grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 12 Vas 2017, 23:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
budras rašė:
Kukūūū!!! Matau senai gvildenta tema apie aprangą. Pamaniau gal kas turi kokių naujų pastebėjimų apie skirtingų gamintojų aprangas. Labiausiai domina apranga kelionėms, būtent tekstilinės striukės, kelnės. Dabar turiu oxford gamybos striukę su kelnėmis, nieko blogo negaliu pasakyt apart, kad striukėj galėtų būt daugiau kišenių. Kadangi per žiemą biški ''pasistengiau'', tai iš XL didžio peršokau į L, tai tenka ieškot naujos aprangos. Įdomu ką kiti afrikiečiai dėvi, prašau pasidalint informacija, nuomonėmis, pasiūlymais(labiau valgyt nesiūlyt :) ).


manau, labai sunku kažką patarti kol nėra konkretaus klausimo...

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 12 Vas 2017, 23:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2015, 22:07
Pranešimai: 250
.

_________________
Pasišalinęs...


Paskutinį kartą redagavo budras 18 Kov 2018, 01:51. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 12 Vas 2017, 23:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2015, 22:07
Pranešimai: 250
.

_________________
Pasišalinęs...


Paskutinį kartą redagavo budras 18 Kov 2018, 01:53. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 13 Vas 2017, 00:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Budras, patikek, kad mokslininkas tau patars argumentuotai ir tuom gali neabejoti. Knysk prota man- atsakysiu tau i visus klausimus susijusius su kelionemis.
O dabar rimtai... Keliaujant, rubus reikia tureti motocikletinius. Kodel i kelione ruosiesi detis tik dzinsus? Man tokia logika nesuprantama. Dzinsus gali mautis vaziuojant automobiliu.
Taip motorubai varzo judesius ir sukelia daug diskomforto, bet visa tai tiesiog butina vaziuojant motociklu. Motoamunicija reikalinga, kad apsaugoti mus nuo traumu ir daznu atveju apsaugo musu gyvybe. Kai kuriuose salyse teko man vaziuoti visiskai legaliai su shortais, kroksais ir net gi be shalmo. Bet visa laika suvokiau, kad saugimas turetu buti svarbiausias prioritetas.
Teko man matyti nekarta, kaip motociklistai gauna traumas visiskai paprastuose situacijose tik del to, kad saugumui tiesiog neskire pakankamai demesio. juo labiau pats buvau pakliuves i tokia istorija.
Mano galva dabar tau reikia tiesiog pradeti keliauti su mocu devint tradicinius ir patogius motodrabuzius. Na o kada pradesi vaziuoti ten kur auga palmes- pakoreguosiu tavo nuomone.
Rushanas Enduro
Gyvenimas Grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 13 Vas 2017, 00:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2015, 22:07
Pranešimai: 250
.

_________________
Pasišalinęs...


Paskutinį kartą redagavo budras 18 Kov 2018, 01:53. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 13 Vas 2017, 00:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
budras rašė:
Neknisdamas proto niekam pasakysiu, kad dėl visko pritariu. Taip pat noriu pridurt, kad pats žvalgaus į motodžinsus, klaida mano buvo tame, kad iš karto taip neparašiau. Kiek žinau jie su apsaugom.

Budras, dzinsai gali buti tik priedas. Pagrindinis drabuzis turi buti pilnaverte motoamunicija. Vazuojant toli tau teks iveikti kalnu virsunes, kur temperatura yra arti 0. Apie dzinsus pagalvoti tau teks tik bunant prie juros, vaziuojant is kempingo i parduotuve ar tai i papludimi.
Privalai pirktis pilnaverte moto amunicija- tai yra isakymas o ne rekomendacija.
Rushanas Enduro
Gyvenimas Grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 13 Vas 2017, 01:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2015, 22:07
Pranešimai: 250
.

_________________
Pasišalinęs...


Paskutinį kartą redagavo budras 18 Kov 2018, 01:54. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 13 Vas 2017, 04:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:37
Pranešimai: 611
Miestas: Vilnius
Kelionėms šiuo metu naudoju firmos Macna trijų sluoksnių striukę (tikslaus modelio nežinau, nes striukė garaže). Kai karšta galima išimti pašiltinimą, sluoksnį nuo lietaus, nusekti striukės priekyje esančią detalę ir tada iš priekio lieka tik tinkliukas. Šia striuke esu patenkintas- rekomenduočiau. Šios firmos striukėmis prekiauja Bikeshop, kur savo ir pirkau. Dėl kelnių, tai kai vėsiau važiuoju su motokelnėmis, kai šilčiau su motodžinsais. Aišku, pastarieji ne tokie saugūs kaip kelnės, tačiau prisiimu šią riziką ;)

_________________
IBA #53028


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 13 Vas 2017, 09:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2015, 22:07
Pranešimai: 250
.

_________________
Pasišalinęs...


Paskutinį kartą redagavo budras 18 Kov 2018, 01:55. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 16 Vas 2017, 19:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
budras rašė:
Tomas rašė:
Kelionėms šiuo metu naudoju firmos Macna trijų sluoksnių striukę (tikslaus modelio nežinau, nes striukė garaže). Kai karšta galima išimti pašiltinimą, sluoksnį nuo lietaus, nusekti striukės priekyje esančią detalę ir tada iš priekio lieka tik tinkliukas. Šia striuke esu patenkintas- rekomenduočiau. Šios firmos striukėmis prekiauja Bikeshop, kur savo ir pirkau. Dėl kelnių, tai kai vėsiau važiuoju su motokelnėmis, kai šilčiau su motodžinsais. Aišku, pastarieji ne tokie saugūs kaip kelnės, tačiau prisiimu šią riziką ;)

Ačiū, Tomai, pasidarė žymiai aiškiau, jau žinau ko man reikia.

Na taip. Budras, tu perskaitei tai, ka norejai perskaityti ir nusprendei, kad tai tau tiks. As cia apie dzinsus. O Apie motodrabuzius kelionese- tai yra labai plati ir sakyciau individuali tema.
Tavo Budras nuomone apie motokeliones dar tik formuojasi ir as tavo nuomone suformuosiu teisingai (as cia apie dzinsus).
Jeigu Tomas sau leidzia pavaziuoti su dzinsais, tai visai nereiskia, kad su dzinsais gali vaziuoti tu. Ir tai yra ne rekomendacija o isakymas nuo manes tau.
Veliames i diskusija, jei priestarausi man.
Rushanas Enduro
Gyvenimas Grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 17 Vas 2017, 01:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Spa 2016, 15:32
Pranešimai: 167
Miestas: Plungė
Ar supratai Budras ka tau dede Algis sako ? :D
Su dzinsais i "Pakalnute" kepsnio valgyt, o su moto apranga leksim i keliones (kartu) ;)

_________________
RD07 96'


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 17 Vas 2017, 02:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:37
Pranešimai: 611
Miestas: Vilnius
Be abejonės, aš tikrai neagituoju keisti motokelnes į džinsus. Realiai kol keliavau su Africa, kiek prisimenu visada važiavau su motokelnėmis. Važiuojant ten kur šilčiau (virš +30) su dabartiniu mano motociklu (Honda ST1300- dėl geros apsaugos nuo vėjo, labai mažai užpučia ant žmogaus ir mažai viskas ventiliuojasi :( ) su motokelnėmis būna karšta. Jei dar kur sustoji ir reikia prasieiti- vėl problemėlė- visas suprakaituoji. Taigi, dėl šių priežasčių pasirinkau džinsus, tiksliau motodžinsus. Nors jie taip pat su apsaugomis ir deklaruojama jog sunkiau plyštų nei paprasti džinsai, tačiau tikrai tokios apsaugos kaip motokelnės nesuteikia. Ne veltui ir Kačerginės žiede su motodžinsais jau važiuoti neleidžia- mažai apsaugos. Taigi, tai geriau nei važiuoti su šortais, tačiau nėra taip gerai kaip su motokelnėmis... ;) Rinktis kiekvienam asmeniškai ;)

_________________
IBA #53028


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 17 Vas 2017, 13:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2015, 22:07
Pranešimai: 250
.

_________________
Pasišalinęs...


Paskutinį kartą redagavo budras 18 Kov 2018, 01:56. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 91 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007