AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 15 Geg 2024, 20:51

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Lietaus kostiumas
StandartinėParašytas: 02 Vas 2013, 23:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 23 Lie 2011, 01:11
Pranešimai: 497
Miestas: Gargždai
Sveiki, noriu isigyti normalu lietaus kostiuma internetu. Tai iskilo keletas klausimu. Pirmiausia man neaisku ar lietaus kostiumo dydi reikia rinktis toki pat, kaip nesiojami rubai, ar didesni. Juk rengiesi ant striukes ir kelniu virsaus. Dar gal kas patars geriau dvieju daliu ar vienos ir siaip kokie skirtumai tarp lietaus aprangu (viduje pamusalas,tinklelis ir t.t.),nes kainos skiriasi stipriai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lietaus kostiumas
StandartinėParašytas: 03 Vas 2013, 00:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Ernis idomia tema uzkabinai. Isitikines, kad del lietaus kostiumo vienareiksmio atsdakymo negausi, bet isitikines, kad braliuku atsakymai pades tau susidaryti siokia tokia nuomone. Isdrysiu pateikti savo pastebejimus:
Kostiumo dydis- turetu buti zenkliai didesnis uz normalius tavo rubus. Todel, kad toki kostiuma galima bus lengviau apsideti ir jausies jame komfortiskiau o gi rankogaliai ir kalaškiu apacia kaip taisykle susiverzia butent del to vanduo nepatenka i vydu. Na ir del didesnio dydzio ne taip greitai sušusi.
Mano patirtis rodo, kad dveju daliu kostiuma galima greiciau ir lengviau uzsideti ir nusimauti. Galima net naudoti atskirai tik kelnes arba tik striuke. Vientysa produkta detis yra zymiai sunkiau, nors ir apsauga nuo lietaus tokio kostiumo yra zymiai efektyviasne.
Vydinis pamusalas turetu buti ir sakyciau kuo jis storesnis tuo kostiumas yra komfortiskesnis, tai yra kondensatas susigers i pamusala.
As asmeniskai i tolimas keliones pasiimu lietaus kostiuma. Mano kostiumas yra vientysas su tinkleliu is vydaus. Bet savo kostiuma uzsidedu itin retai, kai matau, kad per lietu teks vaziuoti labai ilgai. Taip darau todel, kad turiu labai gera ir brangia enduro apranga kur isisega pasiltinimas ir dar isisega vientysa membrana. Taip, kad del to, lietaus kostiumu pasinaudoju itin retai.
Mano ilgamete keleive Jolanta dievi odinius motodrabuzius ir lietaus vientysa kostiuma dedasi vos pradejs lyti. Su tokiu kostiumu ir odiniais drabuziais ji gali vaziuoti labai ilgai ir kunas jos nesunta ir nesala. Po visos dienos vaziavimo ji jauciasi sausa, neperkaitusi ir nesusalusi.
Kaip reziume galiu pasakyti, kad lietaus kostiumas turi buti laisvas, dvieju daliu ir su geru pamusalu.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lietaus kostiumas
StandartinėParašytas: 03 Vas 2013, 00:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Vas 2011, 17:23
Pranešimai: 719
Miestas: Vilnius
Jei mano moto rubai xl dydzio tai lietaus kostiumas xxxl, as matavausi vietoje tai sio dydzio man patogiausias pasirode (dvieju daliu), yra prisegamas kapisonas. Kelis kartus jau ir zvejybai panaudojau :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lietaus kostiumas
StandartinėParašytas: 03 Vas 2013, 01:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Rgp 2011, 23:39
Pranešimai: 198
Miestas: Kaunas
Nors ir daug patarimų buvo rinktis 2-ų dalių- išsirinkau vientisą kombinezoną. Mano mastymas paprastas: jei lietus, tai reikia dengtis visam. Aišku, kuistis tenka neblogai... Rudenio keliais pasivežinus nenusivyliau- saugo gerai, o kad nepirkau pigų, tai pasireiškė tuomi, kad nelyjant nešlampu iš vidaus. Beje, rudeniškais orais ir be lietaus užsitraukdavau- 100procentinė vėjo apsauga. O tuo pačiu ir komfortas. Galvoju, kad dabar pirkčiau 2-ju dalių vis tik. Tik ne piguvą, kad nešust be reikalo. Beje, pirkau su prisimatavimu ant savo moto aprangos. Buvo daug varijantų- internetu pirkdamas būčia pramovęs... Tikra viena- reikia pirkt daug didesnį, nei galvoji:) Tuo labiau su tavo kompleksija

_________________
Amžinas variklis vis dar neišrastas, o amžini stabdžiai dauginasi patys


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lietaus kostiumas
StandartinėParašytas: 03 Vas 2013, 02:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 23 Lie 2011, 01:11
Pranešimai: 497
Miestas: Gargždai
Aciu, uz issamius atsakymus, jau supratau, kad reikia dviem trim ismerom didesnio kostiumo negu kiti rubai, geriau dvieju daliu kostiumas ir su pamusalu. Dar parasykit, kokiu gamintoju jusu lietaus apranga ir is kur pirkote. As ziurineju is Louis internetines parduotuves.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lietaus kostiumas
StandartinėParašytas: 03 Vas 2013, 04:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Vas 2011, 17:23
Pranešimai: 719
Miestas: Vilnius
http://www.moto4u.lt/products/showProduct/10233


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lietaus kostiumas
StandartinėParašytas: 03 Vas 2013, 15:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 17 Bal 2011, 03:08
Pranešimai: 597
Miestas: Vilnius
Labas, issakysiu ir as savo nuomone. Jau ne pirma penkmeti turiu sau ir dar 5-6 kolegoms parsivezes Hein-Gericke 2 daliu kostiuma + batu ir pirstiniu apsaugas nuo lietaus. Viduje yra tinklelis, taip pat yra kapisonas, kuris padeda, kad nebegtu uz kalnieriaus vanduo per stipru lietu. Dediesi posalmi, kapisona ir ant virsaus salma.
Dvi dalys turi privaluma tame, kad tik lietui pasibaigus - nusivelki virsu, o kelnes ir batu apsauga palieki, sios dalys apsaugo nuo taskymo is po ratu.
Siaip tai mano vienas is nemegstamiausiu baikersku aksesuaru, labai jau nemalonu sedeti kaip siltnamyje.
Jei lyja ir man reikia vaziuoti iki 100km - niekada nesivelku lietaus kostiumo, apranga atlaiko.
Svarbus momentas, kad numatyti, kada kostiuma reikes apsivilkti, jei praziopsojai lietaus pradzia ir suslapo apranga - geriau nesivilkti kostiumo ant slapios striukes - busi kiap troskintas kibinas.
Tiesiog ziuri i dangu ir uzsivelki,kol dar sausa, jei matai, kad priekyje visiska shikna.
Grizus is keliones reikia nepamirsti gerai isdziovinti, nes megsta supelyti.
Saltu metu, kai temperatura zemiau +10C labai gerai padeda susilti, nes neispuciama siluma, dirba kaip apsauga nuo vejo.
Dar yra vienas dalykas - tai reflekcines juostos, kurios atspindi sviesa, vaziuojant nakti per lietu, padeda buti anksciau pastebetam kitu eismo dalyviu. Ziurekit foto, kai tai atrodo nakti apsvietus.
Everdinas


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

_________________
Дас ист шмальц!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lietaus kostiumas
StandartinėParašytas: 04 Vas 2013, 00:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Rgp 2011, 23:39
Pranešimai: 198
Miestas: Kaunas
Kostiumelis RST. Pirktas Kauno motoshop'e. Nemazai kislotnos spalvos- lietaus metu netrukdys
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

_________________
Amžinas variklis vis dar neišrastas, o amžini stabdžiai dauginasi patys


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lietaus kostiumas
StandartinėParašytas: 04 Vas 2013, 01:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 03 Kov 2012, 23:21
Pranešimai: 109
Miestas: anykščiai
gvidasba rašė:
http://www.moto4u.lt/products/showProduct/10233



skaitau kad moto4u lietaus apranga savo darbą atlieka visai neblogai. Yra ir pamušalas ir kapišius ir šviesa atspindinčios juostos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lietaus kostiumas
StandartinėParašytas: 04 Vas 2013, 01:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
Everdinas rašė:
Dar yra vienas dalykas - tai reflekcines juostos, kurios atspindi sviesa, vaziuojant nakti per lietu, padeda buti anksciau pastebetam kitu eismo dalyviu. Ziurekit foto, kai tai atrodo nakti apsvietus.
Everdinas


sakyčiau, kad Everdinas užkabino labai svarbų dalyką - ryškumą ir atspindinčias juostas. Praėjusį rudenį man teko garbės pavažiuoti galiuką su Kaimiečiu lietui lyjant. Aš buvau su kamufliažine lietaus apsauga (kaip čia jau minėjo - skirta žvejybai), o kolega buvo labai ryškus, ir tose kelio atkarpose, kur man teko sekti paskui, susidarė įspūdis, kad iš šalutinių kelių išvažiuojantys automobiliai, įvažiuodami į sankryžas, pradėdavo anksčiau stabdyti ir anksčiau į mus atkreipdavo dėmesį. Tuo tarpu man panašiomis sąlygomis važiuojant vienam, apskritai vieną kartą teko rikiuotis į priešpriešinio eismo juostą, nes kažkoks pensininkas išvažiuodamas pristabdė, bet apskritai manęs nepastebėjo ir išlindo man beveik prieš nosį. Visa laimė kad aš tam jau buvau iš anksto pasiruošęs ir pasirinkau atitinkamą greitį. O kad ir aš esu kelyje turbūt jis suvokė tik tada kai aš prisigretinau ir pasignalinau jam.

Labai tikiuosi kad tai tik sutapimas ir jis manęs lygiai taip pat sėkmingai būtų nepastebėjęs ir giedrą dieną...

Dar vienas svarbus dalykas, tai mano lietaus apranga pasiūta iš medžiagos, kuri yra analogas "gore-tex" membranai, o tai reiškia kad medžiaga yra porėta ir vandens garai pro ją "vaikšto" laisvai, o tuo tarpu, vandens lašai jau neprasiskverbia ir aš jaučiuosi sausas.

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lietaus kostiumas
StandartinėParašytas: 04 Vas 2013, 01:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 19 Kov 2011, 20:50
Pranešimai: 416
Miestas: Vilnius
Turiu ne viena lietaus kostiuma, bet pas visus viena problema - klinas vistiek slampa ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lietaus kostiumas
StandartinėParašytas: 19 Kov 2013, 12:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 23 Lie 2011, 01:11
Pranešimai: 497
Miestas: Gargždai
Atkeliavo mano uzsakytas BUSE dvieju daliu lietaus kostiumas. Uzsisakiau stipriai per dideli,reikia siusti atgal ir pakeisti i mazesni. Pabandziau apsirengti ant motorubu,tai labai sunku uzsimaut/nusimaut lietaus kelnes bunant su batais. Batai kliuva ir uzsikabina uz pamusalo tinklelio. Tas tinklelis prisiutas kelniu virsuje. Apacioje tik dviem kilpelem prikabintas,kad nusimaunant neissitrauktu lauk. Maunantis i ji isipina batas. Ar ir kitu gamintoju lietaus kelnese taip yra? Kaip bus,kai pakeisiu i mazesne ismera :roll: ?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lietaus kostiumas
StandartinėParašytas: 19 Kov 2013, 12:38 
Atsijungęs
Moderator
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 05:02
Pranešimai: 2211
Miestas: Vilnius
Banga, pasilik ji ant isaugimo :lol:
Pries pora metu paklausiau Dunses ir Kuzovo patarimo ir nuejes i turgu nusipirkau zvejybini dvieju daliu lietaus kostiuma uz 23 Lt. Tokio negaila ir po kiekvienos keliones ismest :mrgreen:
Visi lietaus kostiumai turi viena minusa - apsirengi ji tik tada kai jau buni gerokai permirkes :mrgreen:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lietaus kostiumas
StandartinėParašytas: 19 Kov 2013, 12:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:34
Pranešimai: 1320
Miestas: Vln/Pnvz
Hanss rašė:
Banga, pasilik ji ant isaugimo :lol:
Pries pora metu paklausiau Dunses ir Kuovo patarimo i nuejes i turgu nusipirkau zvejybini dvieju daliu lietaus kostiuma uz 23 Lt. Tokio negaila ir po kiekvienos keliones ismest :mrgreen:

jep. Nu tik sunti po juo. Bet kadangi ji rengiuosi, kai salta, tai kaip ir pofik. Kelniu dar nesu naudojes......


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lietaus kostiumas
StandartinėParašytas: 19 Kov 2013, 13:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 23 Lie 2011, 01:11
Pranešimai: 497
Miestas: Gargždai
Hanss rašė:
Banga, pasilik ji ant isaugimo :lol:
Pries pora metu paklausiau Dunses ir Kuzovo patarimo ir nuejes i turgu nusipirkau zvejybini dvieju daliu lietaus kostiuma uz 23 Lt. Tokio negaila ir po kiekvienos keliones ismest :mrgreen:
Visi lietaus kostiumai turi viena minusa - apsirengi ji tik tada kai jau buni gerokai permirkes :mrgreen:



Ble,kad kelnes iki pazastu,tiek ugio nepriaugsiu :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lietaus kostiumas
StandartinėParašytas: 19 Kov 2013, 15:48 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
Lietaus kelnes turi buti aukstos, kad sedint vanduo nebegtu i vidu.

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lietaus kostiumas
StandartinėParašytas: 19 Kov 2013, 19:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Ernis rašė:
Hanss rašė:
Banga, pasilik ji ant isaugimo :lol:
Pries pora metu paklausiau Dunses ir Kuzovo patarimo ir nuejes i turgu nusipirkau zvejybini dvieju daliu lietaus kostiuma uz 23 Lt. Tokio negaila ir po kiekvienos keliones ismest :mrgreen:
Visi lietaus kostiumai turi viena minusa - apsirengi ji tik tada kai jau buni gerokai permirkes :mrgreen:



Ble,kad kelnes iki pazastu,tiek ugio nepriaugsiu :lol:


Ernis, perilgos kelnes tau? Negerai atrodysi? Idomiai tu cia. Manai su mazesniu kostiumu lengviau susitvarkysi- gal atrodysi tu geriau, bet funcionalumo turesi zymiai maziau.
Pasilikdinek tu sau sita dideli kostiuma ir nekvaisink sau galvos. Negerai matai jis atrodys, kelnes iki pazastu uzsitempes.
As su lietaus kostiumu atrodau, kaip balionas pripustas. I mano kostiuma ilistu du nuogi zmones kaip as... Del dydzio visiskai nesiparinu. O gal reikia susimastyt apie tai, kaip as atrodau?
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lietaus kostiumas
StandartinėParašytas: 19 Kov 2013, 19:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:35
Pranešimai: 311
Miestas: Vilnius
Tai kam tada tie dydziai aplamai reikalingi? darytu visus tuos kostiumus nuo lietaus, kad drambliai tilptu ir tiek ziniu. Kostiumas turi tureti savo dydi, kad nebutu per mazas ir nebutu per didelis. Per didelis, tai irgi reiskia nepatoguma - per platus, nepatogu judeti, reikes ne tik kelnes iki pazastu temt, bet jos ir per ilgos bus, striukes pazastys bus nukabusios, rankoves per ilgos ir tt ir pan. Lietaus drabuziuose labai svarbu, kad butu kuom maziau klosciu, kur galetu rinktis vanduo, taipogi jis neturetu "plevesuoti" taip, kad kiekviena apranga turi atitikti savininko parametrus. Kazkiek nukrypimu gali buti, bet tik iki tol kol nepasireiskia nepatogumu. O su lietaus apranga nei vienas neatrodo kaip manakenas:)

_________________
Aplankykite GINKLAI.LT - ne motociklai, bet važinėjantiems motociklais gali praverst :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lietaus kostiumas
StandartinėParašytas: 20 Kov 2013, 01:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 26 Spa 2011, 00:35
Pranešimai: 38
Miestas: Vilnius
Pernai su kolega vaziavom i Nord Capp,taigi lietaus kostiumus isbandem nuo...iki.Taigi kolega vilkejo Buse o as Moto4u.Abieju kostiumai buvo is dvieju daliu .Isvados tokios:apsiaunant ir nusiaunant Buse kelnes butinai tekdavo nusiauti batus ir gaisti laika(lijant lietui),Moto4u to daryti nereikia.Buse striukeje zinoma daug kiseniu ir pribambasu,bet ka gi ten desi per lietu?Abi lietaus apsaugos savo paskirta apsauga atliko 100 proc.,bet Moto4u paskutine diena pradejo leisti vandeni pro klyna .Batu apsaugos suplyso vdrebezgi ,bet viena kelione atlaike tai negaila ir ismesti.
Gryztant netycia susikeitem lietaus apsaugos striukem tai niekaip nesupratau kodel emiau susti ir prakaituoti ,pasirodo vilkejau Buse.
Taigi pigesne apranga apsaugo gerai,labai komfortiska,bet kiekvienai rimtai kelionei ruosiantis reikia imti nauja.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007