AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 19 Bal 2024, 15:24

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: batai
StandartinėParašytas: 02 Vas 2014, 23:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Vas 2011, 01:51
Pranešimai: 192
Miestas: Zapyškis
Nusipirkau sidi adventure batus.Rasau nes gal kam pravers infa.Neradau kur paciupinet todel uzsisakiau.Tiesa sakant tikejausi lankstumo per sarnyra,is tikro lankstosi labai sunkiai.Toks jausmas,kad uzsidejai krosinius batus.Kadangi jie odiniai ,tai manau su laiku prasilankstys.Jei kas galvoja apie tuos batus ir nori paciupinet,tai 44 ismiera yra suzuki parduotuvej ulonu g. vilniuj.Butinai reikia 1 ismiera didesniu,nes batai siauroki.Net is virsaus ziurint atrodo siauri,to nesimato ekrane ir fotkej.Nesu turejes krosiniu batu,todel biski keista.

_________________
Kur benuvažiuotum,durnesnis negrįši:)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: batai
StandartinėParašytas: 03 Vas 2014, 01:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
jo, Sidi yra siauroki, matyt makaroniškai pėdai pritaikyti - mums, šiauriečiams, netinka todėl nesimatavus geriau nerizikuoti :)

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: batai
StandartinėParašytas: 29 Sau 2015, 23:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Gru 2014, 22:41
Pranešimai: 68
Sveiki.

Galvoju prieš šį sezoną įsigyti naujus batus (Soft, ne Hard). Labai domina būtent šitie (Sidi Adventure), nes kiek domėjausi užsienio forumuose, beveik visi tvirtina, kad tai "viršūnė", kurioje puikiai suderintos visos Enduro batams keliamos sąlygos-labai tinka ir ilgoms kelionėms, ir bekelei, patogūs, saugūs (kojoms) ir pan. Nenorėčiau "krosinių" batų, su kuriais pabuvus visą dieną norisi juos kuo greičiau... Labai būtų įdomu ir apie kitų gamintojų produktus išgirsti argumentuotą nuomonę. Gal neverta šokti "aukščiau bambos" :roll:

Iš anksto dėkoju.

_________________
-------------------------------
Su geriausiais linkėjimais

Bikingas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: batai
StandartinėParašytas: 30 Sau 2015, 01:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lie 2012, 01:34
Pranešimai: 1230
Miestas: Utena
Bikingas rašė:
Sveiki.

Galvoju prieš šį sezoną įsigyti naujus batus (Soft, ne Hard). Labai domina būtent šitie (Sidi Adventure), nes kiek domėjausi užsienio forumuose, beveik visi tvirtina, kad tai "viršūnė", kurioje puikiai suderintos visos Enduro batams keliamos sąlygos-labai tinka ir ilgoms kelionėms, ir bekelei, patogūs, saugūs (kojoms) ir pan. Nenorėčiau "krosinių" batų, su kuriais pabuvus visą dieną norisi juos kuo greičiau... Labai būtų įdomu ir apie kitų gamintojų produktus išgirsti argumentuotą nuomonę. Gal neverta šokti "aukščiau bambos" :roll:

Iš anksto dėkoju.


Ramūnai, jei gerai supratau, tai čia reikalingi kelioniniai batai, pasirinkimas apskritai gan nemažas, bet mūsų specifinėj rinkoj kolkas jie nepopuliarūs. jei anglių kalba nesvetima, tai neblogas aprašymas yra su palyginimais:

http://carlaking.com/dual-sport-adventure-touring-motorcycle-boot-review/

be Sidi verti dėmesio tie patys krosinių batų gamintojai: Alpinestars, Gaerne, TCX, Forma.

_________________
А ты тормоза смазал?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: batai
StandartinėParašytas: 30 Sau 2015, 11:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:32
Pranešimai: 1027
Miestas: Vilnius
nesirinkciau kelionems griozdisku batu, kaip SIDI Adventure. Jei reiks paejeti kur - bus sunku zirglioti.
TCX Infinity kur kad geriau atrodo, o ir kaina zymiai geresne bei galimybe bikeshope pasimatuot

_________________
http://www.youtube.com/user/morkiukas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: batai
StandartinėParašytas: 30 Sau 2015, 16:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 04 Vas 2013, 11:39
Pranešimai: 86
Miestas: Utena
praaaaudu sakai, tomasn
turiu TCX Infinity EVO, zashibytelski batai.........


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: batai
StandartinėParašytas: 14 Lap 2016, 18:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Spa 2016, 15:32
Pranešimai: 167
Miestas: Plungė
http://motoapranga.com/lt/street-tour/1 ... boots.html
Gal kas turite tokius ir galit pasakyt ar verta imt ?

_________________
RD07 96'


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: batai
StandartinėParašytas: 14 Lap 2016, 23:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 02 Vas 2011, 03:12
Pranešimai: 300
Miestas: Vilnius
nepirk !!!! pas mane tokie patis metai nepraejo jau aciklijave reike nesti taisiti

_________________
RD-07


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: batai
StandartinėParašytas: 15 Lap 2016, 00:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Spa 2016, 15:32
Pranešimai: 167
Miestas: Plungė
ka ziureti? ka pirkt turint vidutines pajamas ir kur pirkt

_________________
RD07 96'


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: batai
StandartinėParašytas: 15 Lap 2016, 01:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Marenas rašė:
nepirk !!!! pas mane tokie patis metai nepraejo jau aciklijave reike nesti taisiti

Na jo, pazvelges i Mareno batus labai nustebau, kad gana zinomas gamintojas ir toks nepatvarus pasirode. Tiesa, tai ne vienintelis atvejis mano praktikoje, kai zinomas gamintojas visiskai nepateisina savo vardo.
Ka daryti? Ka pirkti?
Pabandysiu pazvelgti ir apibudinti situacija is savo varpines- gal pasinaudosi patarimu Ciurk4.
Motobotai reikalingi visu pirma tam, kad apsaugoti musu kojas. Taip su motobotais yra nepatogu eiti o eiti daug yra net labai nepatogu, bet imanoma. Savo laiku su krosiniais batais vaziavau aplink Juodaja jura, visa menesi, tai buvo mano pagrindine avaline ir nieko atvaiksciojau ir kojos mano liko sveikos, nors situaciju gauti trauma buvo pakankamai, tuo kartu apskritai is musu komandos nei vienas narys neapsejo be batonu- kritome visi. As cia apie tai, kad batai turetu pirmiausia issaugoti musu kojas. O kaip su krosiniais batais as keliavau ir aplankydavau ivairiausius muziejus ir izymias vietas pasidalinsiu patirtimi. Visu pirma mano krosiniai batai yra neblogos firmos, bet ne pacios geriausios. Jie yra truputi didesnes ismeros kaip man priklausytu. O gi todel, kad galeciau uzsideti stora vilnone kojine ant plonos kojines ir isideti vydpadi, kuri reikalui esant visada galesiu issitraukti. Taip as gali pasirinkti sau tinkamiausia tos dienos avalines kombinacija. Kojines buna paprastai vos ne iki pat kelio sulenkimo, taip darau visiskai nepriklausomai, kokiu oru as vaziuoju. Taip darau, kad mano jautri kojos oda nejaustu batu kietumo. Taip kojos prakaituoja, bet daugiau jokio diskomforto nejauciu. Vaziuodamas tolimoje kelioneje su krosiniais batais niekada nesuverziu koju taip, kad jos butu tarsi langeteje. Ir atvirksciai vaziuodamas su tais paciais batais ekstremaliai, batus su dirziukais suverziu kiek imanoma stipriau, tai man savo laiku padejo isvengti traumu. Butent taip apsaugodavau savo kojas, kai savo laiku dubasindavau istvermes raliuose, anksciau tokios varzytuves buvo rengiamos gana daznai. Po dienos ekstremalaus vaziavimo mano kojos nuo itvaru budavo su melynemis, bet ne luzusios. As cia apie tai, kaip galima prisitaikyti krosinius batus ivairioms salygoms.
Ir atvirksciai turistiniai- kelioniniai batai jokiais budais netiks ekstremaliam vaziavimui, tik nesakykit, kad niekada taip nesiruosiat vaziuot.
Dar varianto neatmetu pasiziureti parduodamus devetus batus, kartais pasitaiko visai neblogu variantu o kaina buna kelis kart mazesne uz naujus. Juo labiau, kad dabar yra ne sezono metas, tad laiko pasijeskoti yra pakankamai.
Ciurk4, kai prasivazuosi su savo pirmoju enduro ir krosiniais batais, apsiprasi ir suprasi kuo tau labiausiai reikes o ten ziurek negerdamas daug alaus pasitaupysi ir nusipirksi sau tinkamiausia varianta. Prasivaziuosi su kolegomis ir pakalbinsi juos- neabejoju, kad nuomone turesi tvirta.
Atrodo, kad viskas paprasta, bet privariau daug. Tikiuosi mane suprasi.
Rushanas Enduro
Gyvenimas Grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: batai
StandartinėParašytas: 15 Lap 2016, 11:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Gru 2014, 03:31
Pranešimai: 817
Miestas: Jonava
Ciur4, aš kažkada buvau panašioje situacijoje kaip tu, bet kadangi visada žinojau, kad važiuosiu ir į mišką tai pabijojiau rizikuot ir vis dėl to nusipirkau krosinius. Skelbime prieš pora metų radau geros firmos mažai dėvėtus (praktiškai naujus) už 100 eur.(ir dabar tikrai kartas nuo karto išlenda.) Kol kas sakyčiau, kad tai buvo geriausia investicija iš visų aksesuarų. Būdamas visiškai žalias išvažiavau į Enduro klubo organizuojamą kelionę bekele aplink Lietuvą. Tai va tie 100 eur man nupirko kokias 8 naujas kojas :) Net nenorėčiau pagalvot kas būtų buvę jei būčiau su kitokiais batais. Po to laiko ir į kitus pasivažinėjimus važiuoju su jais, šiemet ir į nedidelę kelionę taip pat važiavau su jais. Kaip ir Rushanas sako važiuojant paprastai nesusiverži ir visai konfortiškai gaunasi. Vaikščiot nėra patogu bet įmanoma. Jei sakai, kad dviejų porų negali/nenori sau pirkt tai tavo vietoje pirkčiau krosinius. MOtociklo tipas toks, kad vis vien prašosi į bekelę, o va be gerų batų ten nėra ką veikt!!! Čia mano nuomonė tokia ;)

O dėl parduotuvių tai Klaipėdoje yra Motomafija kurie prekiauja ir dėvėtais tik ar krosinių turiu - nežinau. Pažiūrėk skelbimuose, gal bus kas. Tik būtinai matuotis reikia ir taip pat imčiau bent pusia ir visa išmiera didesnius (čia apie krosinius).

_________________
RD04 91'


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: batai
StandartinėParašytas: 15 Lap 2016, 14:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 04 Bal 2014, 14:49
Pranešimai: 31
Miestas: Vilnius-Žemaitija
Aš irgi, galiu pasipasakoti apie batus, daugiau nuomonių - lengviau kolegai žemaičiui (tautiečiui) apsispręst.
Aš turiu dvejus batus. Touringinius (forma adventure) ir krosinius (tcx) (pastaruosius, taip pat puikios būklės dėvėtus pirkau). Žinoma finansai viską nulemia. Bet man abiejų porų kaina gavosi už super duper brandinių vienos poros kaina.
Kadangi aš visad (miške ar kelionėj) stengiuosi laikytis ATGATT (all the gear all the time) tai norėčiau pastebėti vieną dalyką, dėl touringinių batų. Naudojant kelių apsaugas, jos truputį įsikiša ir į batus. Taip labai stabiliai laikosi ir nesmukčioja. Su krosiniais batais viskas OK, bet (pabrėžiu, kad tai mano nuomonė) su touringiniais yra kitaip. Būtina, kad jie turėtų 3-4 sagtis. Ir viršuje būtų ne velcro lipdukas, o sagtis, kurios pagalba patikimai yra prilaikomos kelių apsaugos. O , jei įmanoma, tikrai patarčiau kelionėj touringinius dėvėti. Iškęst viską galimą, pritariu. Na , aišku, jei kelionė ne ta - aplink Lietuvą :)
Po pabradės ralio, galėjau grįžt be kojos. stipriai mocas ne prispaudė, o ižkrito ir prispaudė blauzdą virš čiurnos. Be kolegų pagalbos cypdamas nebūčiau išsikapstęs. Batai išsaugojo. Ir tai iki dabar, (5 sav. ?) koja sutinusi.
Čia tik mona nuomuonė, kap žemaitis žemaitiou :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: batai
StandartinėParašytas: 18 Lap 2016, 02:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Vas 2011, 01:51
Pranešimai: 192
Miestas: Zapyškis
Kadangi persėdau ant sportturisto,galvoju parduoti savo sidi adventure.43.220 eu.Po balas nebraidžiau,praktiškai kaip nauji.Jei kam būtų ydomu, nufotkinčiau.

_________________
Kur benuvažiuotum,durnesnis negrįši:)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: batai
StandartinėParašytas: 18 Lap 2016, 02:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 14 Bal 2012, 14:52
Pranešimai: 625
Miestas: Kaunas
Kiek batu be bandziau patenkintas tik likau su Hein gricke . Moto botai guli ant lentynos Oneill berods , sidi guli garazo duobeje nes baisiai girgzda ir traska per plastmasini ciurnos sanari ir dar siauri gyvates kaip lakerkos .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: batai
StandartinėParašytas: 19 Lap 2016, 00:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Spa 2016, 15:32
Pranešimai: 167
Miestas: Plungė
http://www.bikeshop.lt/batai-tcx-x-heli ... white.html
gal situos kas turit ? kaip jie?

_________________
RD07 96'


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: batai
StandartinėParašytas: 19 Lap 2016, 02:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 02 Vas 2011, 03:12
Pranešimai: 300
Miestas: Vilnius
Cia kartais ne moto krosui skirti batai?

_________________
RD-07


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: batai
StandartinėParašytas: 20 Lap 2016, 16:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Gru 2014, 03:31
Pranešimai: 817
Miestas: Jonava
Marenas, o tu skaitei aukščiau diskusiją?

_________________
RD04 91'


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: batai
StandartinėParašytas: 23 Lap 2016, 00:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 19 Kov 2011, 20:50
Pranešimai: 416
Miestas: Vilnius
Ciurk4 rašė:
http://www.bikeshop.lt/batai-tcx-x-helium-michelin-white.html
gal situos kas turit ? kaip jie?


Krosiniai labai geri Gaernai
Kelioniniai adventure TCX


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: batai
StandartinėParašytas: 26 Lap 2016, 00:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 02 Spa 2015, 15:23
Pranešimai: 150
Miestas: Rokiškis
Antanas rašė:
sidi guli garazo duobeje nes baisiai girgzda ir traska per plastmasini ciurnos sanari ir dar siauri gyvates kaip lakerkos .


Jo, siauroki. Vėsia koja dar gerai, bet po pusdienio klajonių jau pradeda varginti ir tepk netepęs girgžda kaip ..senąs klaimą dūrys :)

_________________
Giedrius
Transalp 600 V


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: batai
StandartinėParašytas: 28 Gru 2016, 01:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 11 Spa 2016, 19:54
Pranešimai: 16
Miestas: Vilnius
Sveiki visi! Gal kas naudojate tokius batus kaip nuoroda zemiau? Domintu atsiliepimai ir pasiulymai jei uz panasia kaina zinot ka nors geriau :)

http://www.motomafia.lt/apranga/batai/3 ... -adventure


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007