| AfricaTwin.LT http://africatwin.inforsanas.lt/forum/ |
|
| Paaukstintas stiklas RD07 http://africatwin.inforsanas.lt/forum/viewtopic.php?f=19&t=1080 |
Puslapis 1 iš 1 |
| Autorius: | mazvydas [ 26 Lap 2014, 08:50 ] |
| Pranešimo tema: | Paaukstintas stiklas RD07 |
Domintu isigyti aukstas stiklas RD07 modeliui arba bent paaustinimas ant originalaus stiklo, gal kas turite ka deveto ar naujo pasiulyti? Aciu |
|
| Autorius: | Daranius [ 26 Lap 2014, 10:13 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Paaukstintas stiklas RD07 |
mazvydas rašė: Domintu isigyti aukstas stiklas RD07 modeliui arba bent paaustinimas ant originalaus stiklo, gal kas turite ka deveto ar naujo pasiulyti? Aciu motošope tokių būna: http://www.inforsanas.lt/africatwin/forum/viewtopic.php?f=18&t=983 |
|
| Autorius: | mazvydas [ 26 Lap 2014, 12:33 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Paaukstintas stiklas RD07 |
Dekui, jei nieks nepasiulys deveto reikes ziureti nauja |
|
| Autorius: | Konstantinas [ 26 Lap 2014, 17:55 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Paaukstintas stiklas RD07 |
viewtopic.php?f=18&t=525 Rekomenduoju. Kai nera vabalu - vaziuoju net su atidaryti vizoriu, laikosi gerai. |
|
| Puslapis 1 iš 1 | Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|