| AfricaTwin.LT http://africatwin.inforsanas.lt/forum/ |
|
| Reik daliu Transalp'ui http://africatwin.inforsanas.lt/forum/viewtopic.php?f=19&t=1112 |
Puslapis 1 iš 1 |
| Autorius: | MrDonas [ 23 Sau 2015, 00:11 ] |
| Pranešimo tema: | Reik daliu Transalp'ui |
Senai buvau prisijunges jau 2. Ranku apsaugu, irgi tinka is eshopu. 3. Duslintuvo. 4. Zmogaus, kuris galetu patikrinti tech. bukle motco ir atlikti reikalinga remonta pries sezona. Iki greito. |
|
| Autorius: | MrDonas [ 23 Sau 2015, 00:23 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Reik daliu Transalp'ui |
Ai dar prie to pacio : reiketu poros plastmasiu laikyklius prilituoti, kad nesibaladotu. |
|
| Autorius: | MrDonas [ 10 Vas 2015, 17:28 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Reik daliu Transalp'ui |
Negi niekas nenori užsidirbti € prieš vasarą? |
|
| Autorius: | Hanss [ 11 Vas 2015, 18:15 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Reik daliu Transalp'ui |
MrDonas rašė: Negi niekas nenori užsidirbti € prieš vasarą? Sveikas, Del moco remonto (profilaktikos) kreipkis pas Dunse, o vat su duslintuvu bus kiek sunkiau. |
|
| Autorius: | MrDonas [ 11 Vas 2015, 21:32 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Reik daliu Transalp'ui |
Parasiau Dunsei, tikiuosi priims |
|
| Autorius: | Daranius [ 11 Vas 2015, 23:42 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Reik daliu Transalp'ui |
MrDonas rašė: Senai buvau prisijunges jau 2. Ranku apsaugu, irgi tinka is eshopu. 3. Duslintuvo. 4. Zmogaus, kuris galetu patikrinti tech. bukle motco ir atlikti reikalinga remonta pries sezona. Iki greito. gal originalaus Afrikos duslio nori?:) |
|
| Autorius: | MrDonas [ 20 Vas 2015, 00:29 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Reik daliu Transalp'ui |
Galima rakinti tema. |
|
| Puslapis 1 iš 1 | Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|