| AfricaTwin.LT http://africatwin.inforsanas.lt/forum/ |
|
| Gelbekit! http://africatwin.inforsanas.lt/forum/viewtopic.php?f=19&t=1113 |
Puslapis 1 iš 1 |
| Autorius: | Digital [ 23 Sau 2015, 13:13 ] |
| Pranešimo tema: | Gelbekit! |
Na ziauriai suvargau ieskodamas RD03 afrikai pavaru dezes volo-paskirstytojo. Gal kas turit kokiu minciu ar tiekeju kad gauti sia dali? |
|
| Autorius: | Motobang [ 23 Sau 2015, 13:38 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Gelbekit! |
http://www.cmsnl.com/products/drum-comp ... MIjzNKsVu4 manau ir kaina nemažiau svarbi... Tai jei kaip minėjai tik kampukas pažeistas, bandyk pavirinti po to pataisyt maža frezike, nesigaus tai nesigaus vistiek nėr ko daug prarast... |
|
| Autorius: | Rokas_SR [ 23 Sau 2015, 16:38 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Gelbekit! |
Digital rašė: Na ziauriai suvargau ieskodamas RD03 afrikai pavaru dezes volo-paskirstytojo. Gal kas turit kokiu minciu ar tiekeju kad gauti sia dali? jei paskubesi tai gausi gera sandori: manau pigiau nesukonstruosi. paskutine sandely: https://www.davidsilverspares.co.uk/par ... 300MS8010/ pardavejai zmoniski ir supratingi, daznai akcijas isvalymo daro |
|
| Autorius: | Digital [ 23 Sau 2015, 19:50 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Gelbekit! |
Bemba nelabai suprantu pagal kataloga mano afrikai volo dalis yra 24300-MS8-000 o pas tave nuorodoje dalies kodas yra 24300-MS8-010 kaip zinot ar tiks???? |
|
| Autorius: | Rokas_SR [ 23 Sau 2015, 22:57 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Gelbekit! |
Digital rašė: Bemba nelabai suprantu pagal kataloga mano afrikai volo dalis yra 24300-MS8-000 o pas tave nuorodoje dalies kodas yra 24300-MS8-010 kaip zinot ar tiks???? ta pati dalis, tiesiog ji buvo pakeista naujesne: https://www.davidsilverspares.co.uk/par ... 300MS8000/ |
|
| Autorius: | Digital [ 23 Sau 2015, 23:18 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Gelbekit! |
nu nupirkau, bl jei netiks galesiu virs lovos pasikabint |
|
| Autorius: | Rokas_SR [ 24 Sau 2015, 10:22 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Gelbekit! |
Digital rašė: nu nupirkau, bl jei netiks galesiu virs lovos pasikabint na jei netiks, tai matyt ne tas skaiciukas arba tas variklis suburtas is nezinia ko, kas abiem atvejais laabai mazai tiketina |
|
| Autorius: | Digital [ 24 Sau 2015, 12:46 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Gelbekit! |
susisiekiau su paciu tiekieju sake viskas tvarkoje tinka man si detale |
|
| Puslapis 1 iš 1 | Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|