AfricaTwin.LT
http://africatwin.inforsanas.lt/forum/

Karbiuratoriaus detalė
http://africatwin.inforsanas.lt/forum/viewtopic.php?f=19&t=1329
Puslapis 11

Autorius:  Benius [ 10 Vas 2016, 11:47 ]
Pranešimo tema:  Karbiuratoriaus detalė

Gal kas nors turi atliekama , bučiau dėkingas $$$

Autorius:  rimantaszak [ 10 Vas 2016, 12:09 ]
Pranešimo tema:  Re: Karbiuratoriaus detalė

Benius rašė:
Gal kas nors turi atliekama , bučiau dėkingas $$$


Labas,

As irgi nulauziau sita daikta, kita savaite zadu pas tekintoja vaziuoti. Tai galiu padaryt daugiau. gal kazkas turit daugiau prisitekine?


Rimantas

Autorius:  Benius [ 10 Vas 2016, 12:14 ]
Pranešimo tema:  Re: Karbiuratoriaus detalė

Idomu kiek apytiksliai $ gautusi, jaigu padori kaina tai 2vnt imu

Autorius:  Dzejus [ 10 Vas 2016, 15:45 ]
Pranešimo tema:  Re: Karbiuratoriaus detalė

Jeigu nesurasit ištekinti turiu dvi originalias, gero stovio.

Autorius:  Benius [ 12 Vas 2016, 12:23 ]
Pranešimo tema:  Re: Karbiuratoriaus detalė

Didelis aciū forumiečiui Dzejus ,kuris pagelbėjo kreivarankiui :)

Autorius:  rockas [ 13 Vas 2016, 00:02 ]
Pranešimo tema:  Re: Karbiuratoriaus detalė

Mindazas motoshope turi prisidares visa maisha situ štuceriuku

Autorius:  rimantaszak [ 13 Vas 2016, 00:27 ]
Pranešimo tema:  Re: Karbiuratoriaus detalė

rockas rašė:
Mindazas motoshope turi prisidares visa maisha situ štuceriuku


Neturi.
Viskas padaroma

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/