| AfricaTwin.LT http://africatwin.inforsanas.lt/forum/ |
|
| Perku RD07 dalis http://africatwin.inforsanas.lt/forum/viewtopic.php?f=19&t=1440 |
Puslapis 1 iš 1 |
| Autorius: | Serasinas@gmail.com [ 18 Lie 2016, 08:04 ] |
| Pranešimo tema: | Perku RD07 dalis |
Sveiki,gal kas turit afrikai stikla su priekiniu plastiku aplink lempas,kaire lempa? Tel.867328092 |
|
| Autorius: | Daranius [ 18 Lie 2016, 09:32 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku RD07 dalis |
čia gal tai suverstai Afrikai iš lenkų? |
|
| Autorius: | k700 [ 18 Lie 2016, 13:03 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku RD07 dalis |
Daranius rašė: čia gal tai suverstai Afrikai iš lenkų? Ten RD04 buvo, jei apie tapacia galvoju. |
|
| Autorius: | Serasinas@gmail.com [ 12 Vas 2017, 21:57 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku RD07 dalis |
Trinam |
|
| Puslapis 1 iš 1 | Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|