| AfricaTwin.LT http://africatwin.inforsanas.lt/forum/ |
|
| RD04 90' karburatoriaus diafragma?? http://africatwin.inforsanas.lt/forum/viewtopic.php?f=19&t=1471 |
Puslapis 1 iš 1 |
| Autorius: | SuperTED [ 28 Rgs 2016, 15:54 ] |
| Pranešimo tema: | RD04 90' karburatoriaus diafragma?? |
Sveiki gal galite padeti - gal kas turit parduoti ar galit parekomenduoti kur galima butu nusipirkti karburatoriaus diafragma (gumine)? Is anksto dekoju- motociklas 90' RD04 |
|
| Autorius: | gvidasba [ 28 Rgs 2016, 16:09 ] |
| Pranešimo tema: | Re: RD04 90' karburatoriaus diafragma?? |
http://www.ebay.co.uk/itm/Gas-Piston-Me ... SwVupTntVz |
|
| Autorius: | SuperTED [ 01 Spa 2016, 12:45 ] |
| Pranešimo tema: | Re: RD04 90' karburatoriaus diafragma?? |
gvidasba rašė: http://www.ebay.co.uk/itm/Gas-Piston-Membrane-HONDA-XRV-750-Africa-Twin-RD04-Carburettor-Membrane-Librane-/252118310863?hash=item3ab36c1fcf:g:1QUAAOSwVupTntVz Aciu - uzsisakiau, bet reikia laukti beveik 2 savaites.... Labai tikejausi kazkas gal turi netycia, nes kazkaip nefaina kai mocas garaze stovi, vietoj to kad vazinet |
|
| Autorius: | algir2kas [ 01 Spa 2016, 15:49 ] |
| Pranešimo tema: | Re: RD04 90' karburatoriaus diafragma?? |
Cia mano diafragmu istorija viewtopic.php?f=16&t=308 ebejaus nuorodoj pigiau , bet sita firmele esa gamina is kokios tai geresnes gumos (elastingos ir ilgaamzes) |
|
| Autorius: | SuperTED [ 03 Spa 2016, 23:52 ] |
| Pranešimo tema: | Re: RD04 90' karburatoriaus diafragma?? |
algir2kas rašė: Cia mano diafragmu istorija viewtopic.php?f=16&t=308 ebejaus nuorodoj pigiau , bet sita firmele esa gamina is kokios tai geresnes gumos (elastingos ir ilgaamzes) Aciu tau labai 👍👍👍👍👍 |
|
| Autorius: | Marenas [ 04 Spa 2016, 07:53 ] |
| Pranešimo tema: | Re: RD04 90' karburatoriaus diafragma?? |
i MOTOSHOP buvai usukes dauguma ten perka afrikom dalis |
|
| Autorius: | SuperTED [ 07 Spa 2016, 14:04 ] |
| Pranešimo tema: | Re: RD04 90' karburatoriaus diafragma?? |
Marenas rašė: i MOTOSHOP buvai usukes dauguma ten perka afrikom dalis Buvau- ten irgi ilgai laukt reikejo- uzsisakiau is ebay.de- greiciausias variantas |
|
| Puslapis 1 iš 1 | Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|