AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 24 Bir 2026, 15:07

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Skubiai perku vairo guoli
StandartinėParašytas: 22 Lie 2011, 15:44 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Sau 2011, 22:38
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
Skubiai pirkciau vairuo guoli Afrikai. Gal kas turit?
Motoshop atveztu per savaite, o man reikia greiciau...

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Skubiai perku vairo guoli
StandartinėParašytas: 22 Lie 2011, 17:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 12:02
Pranešimai: 1027
Miestas: Vilnius
xr adatinius tato, tai gal gali rasti Albaservis. bent jau husqvarnai vienas biciulis toki rado. tik aisku reikia zinot tikslius matmenis arba originala nusivezti

_________________
http://www.youtube.com/user/morkiukas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Skubiai perku vairo guoli
StandartinėParašytas: 22 Lie 2011, 17:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 02 Vas 2011, 12:34
Pranešimai: 535
Miestas: VLN/KNS
o sakyk kiokie pazymei islenda kai jau reikia keisti?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Skubiai perku vairo guoli
StandartinėParašytas: 22 Lie 2011, 17:36 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Sau 2011, 22:38
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
siek tiek stringa vairas iskelus. Vairuojant beveik nesijaucia, bet pries kelione noriu speti pakeisti.

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Skubiai perku vairo guoli
StandartinėParašytas: 22 Lie 2011, 20:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 11:59
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Tinka tik originalas, pasitark su specais kurie jau keitesi ten dar kokios tai fignios reikia kuri statosi is apacios. Dariau situos darbus sau, bet nepamenu kas ten apaciuoje- berods shaiba gumine eina kuria galima pazeisti nuemant sena guoli.
O dar pabriesiu, kad su stringanciu guoliu neimanoma vaziuoti paleidus vaira.
Siaip su tokiu vairu Juodaja jura apvaziavau.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Skubiai perku vairo guoli
StandartinėParašytas: 22 Lie 2011, 22:36 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Sau 2011, 22:38
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
Hmn, kaip tik paleidus vaira vaziuoja..., manau teks su tokiu vaziuot prie tos pacios juros, nes vakar suzinojau, kad pries atostogas manes dar laukia komandiruote ir visi pasiruosimo planai reikalauja forsazo:)

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Skubiai perku vairo guoli
StandartinėParašytas: 23 Lie 2011, 19:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 12:04
Pranešimai: 1320
Miestas: Vln/Pnvz
dar vaziuosi ir vaziuosi su juo. As su klibanciu ir deviatkes ir pabrade pravaziavau....


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Skubiai perku vairo guoli
StandartinėParašytas: 24 Lie 2011, 12:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 14 Vas 2011, 17:52
Pranešimai: 201
Miestas: Anyksciai
as gavau guolius guoliu specializuotoj parduotuvej kazkur panevezy. bet manau didziuosiuose miestuose guoliu parduotuvese, tikrai gausi. kainavo apie 50 lt vienas (trapecinis rolikinis guolis)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Skubiai perku vairo guoli
StandartinėParašytas: 24 Lie 2011, 14:25 
Atsijungęs
Moderator
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 02:32
Pranešimai: 2211
Miestas: Vilnius
Keista. Vairo guoliuose vidinis diametas 26mm. Specializuotose guoliu parduotuvese siulo tik standarta - 25, arba 25,..su mikronais (amerika). Sako, kad tokio guolio su vidiniu diametru 26mm ju kataloguose net nera :roll: Berods Dunse pirko ta kurio vid diametras truputi didesnis nei 25mm. ir kaitindamas uzkalinejo. Bet nemanau, kad tai iseitis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Skubiai perku vairo guoli
StandartinėParašytas: 24 Lie 2011, 14:27 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Sau 2011, 22:38
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
Aga, norisi originalo...

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Skubiai perku vairo guoli
StandartinėParašytas: 01 Rgp 2011, 18:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Vas 2011, 12:17
Pranešimai: 228
Miestas: Vilnius
Treciadieni vakare komplekta atlek pasimt i KTM saliona, jei dar reikia :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Skubiai perku vairo guoli
StandartinėParašytas: 01 Rgp 2011, 23:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 12:07
Pranešimai: 611
Miestas: Vilnius
mindazas rašė:
Treciadieni vakare komplekta atlek pasimt i KTM saliona, jei dar reikia :)


Jau Konstantinas isvare i kelione... :) Gero Jiems kelio :!:

_________________
IBA #53028


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007