| AfricaTwin.LT http://africatwin.inforsanas.lt/forum/ |
|
| Skubiai perku vairo guoli http://africatwin.inforsanas.lt/forum/viewtopic.php?f=19&t=273 |
Puslapis 1 iš 1 |
| Autorius: | Konstantinas [ 22 Lie 2011, 15:44 ] |
| Pranešimo tema: | Skubiai perku vairo guoli |
Skubiai pirkciau vairuo guoli Afrikai. Gal kas turit? Motoshop atveztu per savaite, o man reikia greiciau... |
|
| Autorius: | tomasn [ 22 Lie 2011, 17:03 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Skubiai perku vairo guoli |
xr adatinius tato, tai gal gali rasti Albaservis. bent jau husqvarnai vienas biciulis toki rado. tik aisku reikia zinot tikslius matmenis arba originala nusivezti |
|
| Autorius: | africana [ 22 Lie 2011, 17:31 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Skubiai perku vairo guoli |
o sakyk kiokie pazymei islenda kai jau reikia keisti? |
|
| Autorius: | Konstantinas [ 22 Lie 2011, 17:36 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Skubiai perku vairo guoli |
siek tiek stringa vairas iskelus. Vairuojant beveik nesijaucia, bet pries kelione noriu speti pakeisti. |
|
| Autorius: | Rushanas [ 22 Lie 2011, 20:47 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Skubiai perku vairo guoli |
Tinka tik originalas, pasitark su specais kurie jau keitesi ten dar kokios tai fignios reikia kuri statosi is apacios. Dariau situos darbus sau, bet nepamenu kas ten apaciuoje- berods shaiba gumine eina kuria galima pazeisti nuemant sena guoli. O dar pabriesiu, kad su stringanciu guoliu neimanoma vaziuoti paleidus vaira. Siaip su tokiu vairu Juodaja jura apvaziavau. Rushanas Africa Gyvenimas grazus... |
|
| Autorius: | Konstantinas [ 22 Lie 2011, 22:36 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Skubiai perku vairo guoli |
Hmn, kaip tik paleidus vaira vaziuoja..., manau teks su tokiu vaziuot prie tos pacios juros, nes vakar suzinojau, kad pries atostogas manes dar laukia komandiruote ir visi pasiruosimo planai reikalauja forsazo:) |
|
| Autorius: | Dunse [ 23 Lie 2011, 19:59 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Skubiai perku vairo guoli |
dar vaziuosi ir vaziuosi su juo. As su klibanciu ir deviatkes ir pabrade pravaziavau.... |
|
| Autorius: | algir2kas [ 24 Lie 2011, 12:51 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Skubiai perku vairo guoli |
as gavau guolius guoliu specializuotoj parduotuvej kazkur panevezy. bet manau didziuosiuose miestuose guoliu parduotuvese, tikrai gausi. kainavo apie 50 lt vienas (trapecinis rolikinis guolis) |
|
| Autorius: | Hanss [ 24 Lie 2011, 14:25 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Skubiai perku vairo guoli |
Keista. Vairo guoliuose vidinis diametas 26mm. Specializuotose guoliu parduotuvese siulo tik standarta - 25, arba 25,..su mikronais (amerika). Sako, kad tokio guolio su vidiniu diametru 26mm ju kataloguose net nera |
|
| Autorius: | Konstantinas [ 24 Lie 2011, 14:27 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Skubiai perku vairo guoli |
Aga, norisi originalo... |
|
| Autorius: | mindazas [ 01 Rgp 2011, 18:37 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Skubiai perku vairo guoli |
Treciadieni vakare komplekta atlek pasimt i KTM saliona, jei dar reikia |
|
| Autorius: | Tomas [ 01 Rgp 2011, 23:41 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Skubiai perku vairo guoli |
mindazas rašė: Treciadieni vakare komplekta atlek pasimt i KTM saliona, jei dar reikia Jau Konstantinas isvare i kelione... |
|
| Puslapis 1 iš 1 | Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|