AfricaTwin.LT
http://africatwin.inforsanas.lt/forum/

Skubiai perku vairo guoli
http://africatwin.inforsanas.lt/forum/viewtopic.php?f=19&t=273
Puslapis 11

Autorius:  Konstantinas [ 22 Lie 2011, 15:44 ]
Pranešimo tema:  Skubiai perku vairo guoli

Skubiai pirkciau vairuo guoli Afrikai. Gal kas turit?
Motoshop atveztu per savaite, o man reikia greiciau...

Autorius:  tomasn [ 22 Lie 2011, 17:03 ]
Pranešimo tema:  Re: Skubiai perku vairo guoli

xr adatinius tato, tai gal gali rasti Albaservis. bent jau husqvarnai vienas biciulis toki rado. tik aisku reikia zinot tikslius matmenis arba originala nusivezti

Autorius:  africana [ 22 Lie 2011, 17:31 ]
Pranešimo tema:  Re: Skubiai perku vairo guoli

o sakyk kiokie pazymei islenda kai jau reikia keisti?

Autorius:  Konstantinas [ 22 Lie 2011, 17:36 ]
Pranešimo tema:  Re: Skubiai perku vairo guoli

siek tiek stringa vairas iskelus. Vairuojant beveik nesijaucia, bet pries kelione noriu speti pakeisti.

Autorius:  Rushanas [ 22 Lie 2011, 20:47 ]
Pranešimo tema:  Re: Skubiai perku vairo guoli

Tinka tik originalas, pasitark su specais kurie jau keitesi ten dar kokios tai fignios reikia kuri statosi is apacios. Dariau situos darbus sau, bet nepamenu kas ten apaciuoje- berods shaiba gumine eina kuria galima pazeisti nuemant sena guoli.
O dar pabriesiu, kad su stringanciu guoliu neimanoma vaziuoti paleidus vaira.
Siaip su tokiu vairu Juodaja jura apvaziavau.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...

Autorius:  Konstantinas [ 22 Lie 2011, 22:36 ]
Pranešimo tema:  Re: Skubiai perku vairo guoli

Hmn, kaip tik paleidus vaira vaziuoja..., manau teks su tokiu vaziuot prie tos pacios juros, nes vakar suzinojau, kad pries atostogas manes dar laukia komandiruote ir visi pasiruosimo planai reikalauja forsazo:)

Autorius:  Dunse [ 23 Lie 2011, 19:59 ]
Pranešimo tema:  Re: Skubiai perku vairo guoli

dar vaziuosi ir vaziuosi su juo. As su klibanciu ir deviatkes ir pabrade pravaziavau....

Autorius:  algir2kas [ 24 Lie 2011, 12:51 ]
Pranešimo tema:  Re: Skubiai perku vairo guoli

as gavau guolius guoliu specializuotoj parduotuvej kazkur panevezy. bet manau didziuosiuose miestuose guoliu parduotuvese, tikrai gausi. kainavo apie 50 lt vienas (trapecinis rolikinis guolis)

Autorius:  Hanss [ 24 Lie 2011, 14:25 ]
Pranešimo tema:  Re: Skubiai perku vairo guoli

Keista. Vairo guoliuose vidinis diametas 26mm. Specializuotose guoliu parduotuvese siulo tik standarta - 25, arba 25,..su mikronais (amerika). Sako, kad tokio guolio su vidiniu diametru 26mm ju kataloguose net nera :roll: Berods Dunse pirko ta kurio vid diametras truputi didesnis nei 25mm. ir kaitindamas uzkalinejo. Bet nemanau, kad tai iseitis

Autorius:  Konstantinas [ 24 Lie 2011, 14:27 ]
Pranešimo tema:  Re: Skubiai perku vairo guoli

Aga, norisi originalo...

Autorius:  mindazas [ 01 Rgp 2011, 18:37 ]
Pranešimo tema:  Re: Skubiai perku vairo guoli

Treciadieni vakare komplekta atlek pasimt i KTM saliona, jei dar reikia :)

Autorius:  Tomas [ 01 Rgp 2011, 23:41 ]
Pranešimo tema:  Re: Skubiai perku vairo guoli

mindazas rašė:
Treciadieni vakare komplekta atlek pasimt i KTM saliona, jei dar reikia :)


Jau Konstantinas isvare i kelione... :) Gero Jiems kelio :!:

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/