AfricaTwin.LT
http://africatwin.inforsanas.lt/forum/

Kuro pompa
http://africatwin.inforsanas.lt/forum/viewtopic.php?f=19&t=277
Puslapis 11

Autorius:  vanagas [ 27 Lie 2011, 08:20 ]
Pranešimo tema:  Kuro pompa

sveiki afrikistai gal kas turit partuot benzino pompa africai mikuni arba faceta :D ant greiciau 867368855

Autorius:  ytarakan [ 27 Lie 2011, 17:02 ]
Pranešimo tema:  Re: Kuro pompa

vanagas rašė:
sveiki afrikistai gal kas turit partuot benzino pompa africai mikuni arba faceta :D ant greiciau 867368855

tai negi tavo "parejo"? ar siaip atsargai

Autorius:  Vasaris [ 16 Rgp 2011, 11:41 ]
Pranešimo tema:  Re: Kuro pompa

Taigi ebay drebink ;)

Autorius:  africana [ 16 Rgp 2011, 18:55 ]
Pranešimo tema:  Re: Kuro pompa

kiek siulai uz faceta nauja ?

Autorius:  Konstantinas [ 16 Rgp 2011, 19:01 ]
Pranešimo tema:  Re: Kuro pompa

Africana, nedaryk biznio is savu!:)

Autorius:  africana [ 16 Rgp 2011, 21:34 ]
Pranešimo tema:  Re: Kuro pompa

nedarau tik klausiu uz kiek jis nori pirkti ir tiek.

Autorius:  vanagas [ 23 Rgp 2011, 12:10 ]
Pranešimo tema:  Re: Kuro pompa

Nuoriu pasikeist ir bus rami galva, jau uzsisakiau mikuni popele laukiu kada ateis, bet ble biski nedasunt kaip pajungt reiks :roll:

Autorius:  Eimantas [ 23 Rgp 2011, 15:49 ]
Pranešimo tema:  Re: Kuro pompa

Jeigu uzsisakei nauja, tada turetu buti kartu ir prijungimo planas.

Autorius:  vanagas [ 24 Rgp 2011, 15:27 ]
Pranešimo tema:  Re: Kuro pompa

Dasuto kaip reik pajungt pompele :lol: tik va pled is kur stuceri isruovus, kai uzsakinejau pompa mikuni is interneto su atsiuntimu mokejau 80e cia tik pompa be slangeliu ir stuceriuko, o galiejau supluot 135e ir butu buve visks koplekte :? daba reiks po krautuves nardyt

Autorius:  Konstantinas [ 24 Rgp 2011, 16:01 ]
Pranešimo tema:  Re: Kuro pompa

Istekink uz 20Lt:)

Autorius:  vanagas [ 25 Rgp 2011, 04:21 ]
Pranešimo tema:  Re: Kuro pompa

Tai jei gali suvairuok man ta stuceriuka uz 20lt :D o jei ir dabar turi tai galiu nupirkt tik pasakyk savo numeri KONSTANTINAI :lol:

Autorius:  Dunse [ 25 Rgp 2011, 11:28 ]
Pranešimo tema:  Re: Kuro pompa

pas mane man rodos yra. Arba imi 5mm varzteli ir grezi 3mm skylute!

Autorius:  Sigatukas [ 25 Rgp 2011, 13:29 ]
Pranešimo tema:  Re: Kuro pompa

tinka senas nuo mašinos stabdžiu cilindro nuorinimo štuceriukas.ten ir šlangute puikiai užsimauna.tik reik igrežti giliau .

Autorius:  guolis76 [ 25 Rgp 2011, 19:56 ]
Pranešimo tema:  Re: Kuro pompa

sveiki as dar danijoj,o vanagas airijoj :lol: kitaip nebutu cia tu klausimu. Vanagai ko zmoniu neapsvieti?

Autorius:  vanagas [ 27 Rgp 2011, 00:02 ]
Pranešimo tema:  Re: Kuro pompa

Zdarova guoli ;)kada lieksi i LT?gal kokia kelione planuoji ateity? i zinai ku gal turi skaipa?

Autorius:  vanagas [ 31 Rgp 2011, 05:39 ]
Pranešimo tema:  Re: Kuro pompa

Nu ir pyzdu ta skylike ka reik issliurlint :evil: siandie bandziau 3sykius i visi nesekme baiges, o masininis stuceriukas 8 per didelis

Autorius:  Dunse [ 31 Rgp 2011, 11:23 ]
Pranešimo tema:  Re: Kuro pompa

nu pliam, vara masinu detaliu pardon i ieskai kazka panasaus(orginale tas suduks is plastika bun)

Autorius:  Rokas_SR [ 31 Rgp 2011, 20:26 ]
Pranešimo tema:  Re: Kuro pompa

:roll: o antgaliukas nuo kempo netinka?
zinoma jei jau tekintojo nera..

Autorius:  vanagas [ 01 Rgs 2011, 14:08 ]
Pranešimo tema:  Re: Kuro pompa

Gal kas turit stuceriuka pardavimui? kiek jau isvariniejau tu krautuviu i visur kaip i siena o su tekintojais nezinau cia ne Lietuva :lol:

Autorius:  Ramūnas [ 01 Rgs 2011, 17:42 ]
Pranešimo tema:  Re: Kuro pompa

vanagas rašė:
Gal kas turit stuceriuka pardavimui? kiek jau isvariniejau tu krautuviu i visur kaip i siena o su tekintojais nezinau cia ne Lietuva :lol:

Pasirodo męs gyvename turtingoje kinijoje,čia beveik viską galima gauti pasigaminti,susiveikti načert ta europa :lol:

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/