| AfricaTwin.LT http://africatwin.inforsanas.lt/forum/ |
|
| Honda radiatorius http://africatwin.inforsanas.lt/forum/viewtopic.php?f=19&t=503 |
Puslapis 1 iš 1 |
| Autorius: | k700 [ 24 Vas 2012, 11:15 ] |
| Pranešimo tema: | Honda radiatorius |
Sveiki, reikalingas radiatorius RD04 dešinės pusės, gerai kad ir su ventoliatorium. Gal nuo kokio kito modelio tiktų? |
|
| Autorius: | Dunse [ 24 Vas 2012, 11:20 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Honda radiatorius |
Lietuvoj sunkiai rasi. Ebejuose yra |
|
| Puslapis 1 iš 1 | Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|