AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 24 Bir 2026, 18:00

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: perku pada
StandartinėParašytas: 27 Rgp 2011, 20:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 02 Vas 2011, 12:34
Pranešimai: 535
Miestas: VLN/KNS
Pirkciau givi pada gal pas ka nors metosi?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: perku pada
StandartinėParašytas: 28 Rgp 2011, 16:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 05 Bal 2011, 10:24
Pranešimai: 160
Miestas: Vilnius
Greitai galėsiu parduoti. Nusipirkau ebay kitą, tai senąjį (Givi) perleisiu


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: perku pada
StandartinėParašytas: 29 Rgp 2011, 23:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 02 Vas 2011, 12:34
Pranešimai: 535
Miestas: VLN/KNS
NA UZ LIEZUVIO NETEMPIAU :d


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: perku pada
StandartinėParašytas: 15 Rgs 2011, 10:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 05 Bal 2011, 10:24
Pranešimai: 160
Miestas: Vilnius
Sveikas. Man jau atvažiavo naujas padas, imk senąjį ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: perku pada
StandartinėParašytas: 16 Rgs 2011, 12:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 02 Vas 2011, 12:34
Pranešimai: 535
Miestas: VLN/KNS
hey okey kai busiu vln pasuksiu ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: perku pada
StandartinėParašytas: 28 Kov 2012, 12:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 22 Lie 2011, 22:41
Pranešimai: 497
Miestas: Gargždai
Perku pada Kappa K210 arba Givi E210.Gal kas turite ar zinote is kur paimti? Gal ka nors pirkote is http://www.motocard.com :shock: ?


Paskutinį kartą redagavo Ernis 28 Kov 2012, 15:30. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: perku pada
StandartinėParašytas: 28 Kov 2012, 13:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 19 Kov 2011, 18:20
Pranešimai: 416
Miestas: Vilnius
Gal kas turi ir nori parduot geleziuka?


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: perku pada
StandartinėParašytas: 28 Kov 2012, 18:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Spa 2011, 20:49
Pranešimai: 33
Jei nerasi, pakalbek su Mindaugu +370 686 01959, www.arteferro.lt
Mindaugas senas enduristas, greitai isikerta ko nori bei graziai dirba.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: perku pada
StandartinėParašytas: 12 Bal 2012, 14:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 22 Lie 2011, 22:41
Pranešimai: 497
Miestas: Gargždai
Nupirkau Givi pada ir daiktadeze is www.motocard.com .Praejo jau 10 darbo dienu,bet niekas nevyksta ir kazkodel niekas nieko neissiuncia.Jauciu,kad isiveliau... :evil:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: perku pada
StandartinėParašytas: 12 Bal 2012, 15:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bir 2011, 14:31
Pranešimai: 229
Miestas: Zweibrücken / Vokietija
Duok uzklausima ! nedelsiant. Puslapis lyg rimtas atrodo, tik vertimas i vokieciu kalba klaikus.
Teko ilgai pabuti Ispanijoje-ju mentalitetas manjana (palauk-neskubek) vokieciams sunku ten :D

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: perku pada
StandartinėParašytas: 12 Bal 2012, 15:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 22 Lie 2011, 22:41
Pranešimai: 497
Miestas: Gargždai
As jau tris laiskus jiems parasiau-jokio atsakymo :cry: .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: perku pada
StandartinėParašytas: 12 Bal 2012, 15:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bir 2011, 14:31
Pranešimai: 229
Miestas: Zweibrücken / Vokietija
uzmokejai pervedimu ar kreditine?
Jie ten velykas irgi ilgai svencia.

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: perku pada
StandartinėParašytas: 12 Bal 2012, 15:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 22 Lie 2011, 22:41
Pranešimai: 497
Miestas: Gargždai
Uzmokejau per paypal.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: perku pada
StandartinėParašytas: 12 Bal 2012, 15:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bir 2011, 14:31
Pranešimai: 229
Miestas: Zweibrücken / Vokietija
Tada be problemu atsiimsi.

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: perku pada
StandartinėParašytas: 12 Bal 2012, 16:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 02 Vas 2011, 12:34
Pranešimai: 535
Miestas: VLN/KNS
bet nepraleisk terminu berots per 21 diena gali apskusti


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007