| AfricaTwin.LT http://africatwin.inforsanas.lt/forum/ |
|
| Perku R21 priekini ratlanki http://africatwin.inforsanas.lt/forum/viewtopic.php?f=19&t=549 |
Puslapis 1 iš 1 |
| Autorius: | Konstantinas [ 08 Geg 2012, 20:52 ] |
| Pranešimo tema: | Perku R21 priekini ratlanki |
Reikia uzdeti ant Transalpo RD13`2009m priekini rata, kaip padare Slava. Dabar R19. Tinka nuo senesniu Transalp`u. Gal kas turit? Nezinot, ar nuo Afrikos tiks? |
|
| Autorius: | Dunse [ 09 Geg 2012, 09:30 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku R21 priekini ratlanki |
Kiek stipinu dabartiniame? |
|
| Autorius: | Konstantinas [ 09 Geg 2012, 14:27 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku R21 priekini ratlanki |
Paskaiciuosiu. |
|
| Puslapis 1 iš 1 | Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|