| AfricaTwin.LT http://africatwin.inforsanas.lt/forum/ |
|
| Perku kuro siurbli http://africatwin.inforsanas.lt/forum/viewtopic.php?f=19&t=659 |
Puslapis 1 iš 1 |
| Autorius: | Luksys [ 18 Lap 2012, 13:50 ] |
| Pranešimo tema: | Perku kuro siurbli |
Vilnius 864828515 |
|
| Autorius: | Pashka [ 19 Lap 2012, 11:31 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku kuro siurbli |
Luksio Africa 95m, dar jam reik "padsoso" rankeneles ir galiniu lanku, kelioniniams lankams. |
|
| Autorius: | tomasn [ 19 Lap 2012, 14:03 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku kuro siurbli |
tai padsos rankenele pas mane gi metosi su visa sankabos rankena. Nebent norite tik pacia rankenele pirkt, tai cia turbut i Nippon Auto reikia kreiptis |
|
| Autorius: | Pashka [ 19 Lap 2012, 21:06 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku kuro siurbli |
Nippon auto cia kas per reikalas? Jo, Luksiui reik tik pacios rankeneles padsoso. Tomasn tavo siurbliukas sutvarkytas, nepyk, bet mes ji pasiliekam |
|
| Autorius: | Pashka [ 19 Lap 2012, 21:07 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku kuro siurbli |
aCiprasau uz nereiksminga klausima i kuri iskart gavau atsakyma Tomai, kiek pinigu uz rankeneliu komplekta? |
|
| Autorius: | tomasn [ 19 Lap 2012, 21:45 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku kuro siurbli |
nu ok, 20 litu uz padsoso rankenele |
|
| Autorius: | Pashka [ 19 Lap 2012, 21:55 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku kuro siurbli |
Ryt tave aplankysim ir nuspresim ar visa komplekta ar tik rankenele. |
|
| Puslapis 1 iš 1 | Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|