| AfricaTwin.LT http://africatwin.inforsanas.lt/forum/ |
|
| Perku afrikos centrine pastatymo kojele http://africatwin.inforsanas.lt/forum/viewtopic.php?f=19&t=713 |
Puslapis 1 iš 1 |
| Autorius: | Marka [ 04 Kov 2013, 00:12 ] |
| Pranešimo tema: | Perku afrikos centrine pastatymo kojele |
Perku afrikos centrine pastatymo kojele. RD07 95 metu. Pilnos komplektacijos. 861531878 Marius Markaracing@gmail.com Arba PM. Kaunas, bet siuntos dirba visoje lietuvoje. Laukiu pasiulymu. |
|
| Autorius: | Everdinas [ 09 Kov 2013, 00:17 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku afrikos centrine pastatymo kojele |
Pilnas ebay centriniu koju. Nebent nori pigiai uz kokius 400litu gauti... http://www.ebay.co.uk/itm/SW-MOTECH-Cen ... 4ac10307fc Everdinas |
|
| Autorius: | audriuso [ 09 Kov 2013, 22:49 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku afrikos centrine pastatymo kojele |
labai paieškojus kartais ir už 150lt galima rasti. Maža to dar 20 lt numetė, kad pats nusiimčiau |
|
| Autorius: | Marka [ 18 Kov 2013, 23:24 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku afrikos centrine pastatymo kojele |
I diskusijas nesivelsiu, perka kiekvienas uz kiek randa arba uz kiek sugeba nupirkt. |
|
| Autorius: | africana [ 19 Kov 2013, 00:48 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku afrikos centrine pastatymo kojele |
na bet realiai ar ji verta tu pinigu?? kam ji reikalinga, kad grandine patogu susitept ar moca ant ziemos pakelus laikyt kad amortiku neslegtu |
|
| Autorius: | Dunse [ 19 Kov 2013, 09:31 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku afrikos centrine pastatymo kojele |
o kam afrikai koloneles? Siais laikais jau ir ausiniu yra..... |
|
| Autorius: | Ernis [ 19 Kov 2013, 09:38 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku afrikos centrine pastatymo kojele |
Dunse rašė: o kam afrikai koloneles? Siais laikais jau ir ausiniu yra..... Centrines kojas, visokius gelezius lanksto, apsauginius lankus gamina Vytas tel. 860015733. |
|
| Autorius: | africana [ 19 Kov 2013, 19:19 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku afrikos centrine pastatymo kojele |
o tas ponas Vytas is kur? Gargzdu?? |
|
| Autorius: | Ernis [ 19 Kov 2013, 21:37 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku afrikos centrine pastatymo kojele |
africana rašė: o tas ponas Vytas is kur? Gargzdu?? Is Gargzdu, bet savo gaminius siuncia i bet kur. |
|
| Puslapis 1 iš 1 | Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|