| AfricaTwin.LT http://africatwin.inforsanas.lt/forum/ |
|
| Benzobako kraneli http://africatwin.inforsanas.lt/forum/viewtopic.php?f=19&t=809 |
Puslapis 1 iš 1 |
| Autorius: | Viktoras [ 09 Lie 2013, 18:26 ] |
| Pranešimo tema: | Benzobako kraneli |
Ieskau kranelio 1995 metu modeliui. Padetyje off leidzia kura. Gal zinot kaip pagydyt? Kiek maciau korpusas uzkniedytas, neardomas. 86733371keturi |
|
| Autorius: | Hanss [ 09 Lie 2013, 23:16 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Benzobako kraneli |
Nesupyk uz klausima, bet kam jis tau apskritai reikalingas? Afrikoje kranelio prireikia tik nuiminejant benzobaka, arba jei naudojiesi padetimis ir "ON" ir "Rezervas", o siaip jo uzsukinet nereikia |
|
| Autorius: | Viktoras [ 09 Lie 2013, 23:47 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Benzobako kraneli |
Reikalingas tam, kad galeciau naudotis rezervu. Dabar jis pas mane visose padetyse leidzia. |
|
| Autorius: | Ž. A. [ 11 Lie 2013, 12:22 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Benzobako kraneli |
as bandyciau atkniedyti, paskui prasriegti ir ant varztuku pastatyt ta pati kraneli. arba uzkniedyti. nereikia bijot paardyti. aisku tai kelias i 1 puse, jei kas nepavyks tai liksi be kranelio, bet jei rankos teisingos tai viskas gausis |
|
| Autorius: | Viktoras [ 11 Lie 2013, 14:26 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Benzobako kraneli |
Galvojau apie ardyma, bet jei netycia kas nors nepavyks, tai bus liudna, nes kaip matau kraneli gaut problema. Manau atidesiu si reikala ziemai |
|
| Autorius: | Daranius [ 13 Lie 2013, 13:48 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Benzobako kraneli |
Ž. A. rašė: as bandyciau atkniedyti, paskui prasriegti ir ant varztuku pastatyt ta pati kraneli. arba uzkniedyti. nereikia bijot paardyti. aisku tai kelias i 1 puse, jei kas nepavyks tai liksi be kranelio, bet jei rankos teisingos tai viskas gausis jei rankos ir teisingos, ne visada viskas pavyksta taip kaip planuoji |
|
| Autorius: | Antanas [ 15 Lie 2013, 15:06 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Benzobako kraneli |
Va čia http://www.hamart.at/shopG/product_info ... -hand.html |
|
| Autorius: | Gucul [ 15 Lie 2013, 20:23 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Benzobako kraneli |
arba dar rimtesnis: https://ssl.kundenserver.de/s74270419.e ... BH010%3D29 |
|
| Autorius: | Dunse [ 15 Lie 2013, 20:31 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Benzobako kraneli |
Zinau kas turi. Sake 100 lietuvisku penegu. |
|
| Autorius: | Daranius [ 16 Rgs 2013, 08:49 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Benzobako kraneli |
a ne tokio reikia? http://www.ebay.co.uk/itm/AFRICA-TWIN-FUEL-TAP-ON-OFF-RES-/261286667321?pt=UK_Motorcycle_Parts_13&hash=item3cd5e62439 yra tas veikėjas visą karvę dalim paleidęs... |
|
| Autorius: | Motobang [ 16 Rgs 2013, 09:12 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Benzobako kraneli |
Čia tik kranelio rankenėle Daranius rašė: a ne tokio reikia?
http://www.ebay.co.uk/itm/AFRICA-TWIN-FUEL-TAP-ON-OFF-RES-/261286667321?pt=UK_Motorcycle_Parts_13&hash=item3cd5e62439 yra tas veikėjas visą karvę dalim paleidęs... |
|
| Autorius: | mindazas [ 17 Rgs 2013, 22:49 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Benzobako kraneli |
Gucul rašė: arba dar rimtesnis: https://ssl.kundenserver.de/s74270419.e ... BH010%3D29 Gal kas norit susikooperuot ant tokio pribumbaso nusipirkimo? |
|
| Autorius: | ztarakan [ 18 Rgs 2013, 08:34 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Benzobako kraneli |
Daranius rašė: a ne tokio reikia? http://www.ebay.co.uk/itm/AFRICA-TWIN-FUEL-TAP-ON-OFF-RES-/261286667321?pt=UK_Motorcycle_Parts_13&hash=item3cd5e62439 yra tas veikėjas visą karvę dalim paleidęs... kazkur metosi toks daiktas , pas mane ....... |
|
| Autorius: | Hanss [ 19 Rgs 2013, 18:14 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Benzobako kraneli |
ZInau, kad rusai stato nuo Jawos kranelius. Sriegis tinka, tik perjunginet be prailgintuvo nepatogu |
|
| Puslapis 1 iš 1 | Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|