| AfricaTwin.LT http://africatwin.inforsanas.lt/forum/ |
|
| Perku verzles gumoje... http://africatwin.inforsanas.lt/forum/viewtopic.php?f=19&t=824 |
Puslapis 1 iš 1 |
| Autorius: | Gucul [ 05 Rgp 2013, 12:25 ] |
| Pranešimo tema: | Perku verzles gumoje... |
Gak kas turite garaze...tiktu ir nuoroda is kurios galima nusipirkti. 15mm reiketu 3vnt. 20mm ------ 1vnt. |
|
| Autorius: | Daranius [ 05 Rgp 2013, 16:20 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku verzles gumoje... |
maniškės irgi kai kurios baigia nuplyšti jau... įtariu kad gali tekti iš nipponauto užsakinėti |
|
| Autorius: | Pacesas [ 05 Rgp 2013, 20:01 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku verzles gumoje... |
ebay galima rasti. taip pat ir moto parduotuvese. |
|
| Autorius: | songoks [ 05 Rgp 2013, 20:04 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku verzles gumoje... |
Man ir reiktu |
|
| Autorius: | Gucul [ 05 Rgp 2013, 21:17 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku verzles gumoje... |
gal kooperuojames ir aplamai kas turite priejima per PayPal ebejuje,atsiuntimas maziau kainuotu.. |
|
| Autorius: | algir2kas [ 07 Rgp 2013, 08:34 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku verzles gumoje... |
kazkada pirku ebayui angl vadinasi "well nuts" |
|
| Autorius: | Gucul [ 07 Rgp 2013, 14:39 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku verzles gumoje... |
algir2kas rašė: kazkada pirku ebayui angl vadinasi "well nuts" kazkaip nerandu as ju ebejuje aplamai... |
|
| Autorius: | informatikas [ 07 Rgp 2013, 14:55 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku verzles gumoje... |
Gucul rašė: algir2kas rašė: kazkada pirku ebayui angl vadinasi "well nuts" kazkaip nerandu as ju ebejuje aplamai... ne iš tokių kažkas? http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from= ... _PrefLoc=3 |
|
| Autorius: | Gucul [ 08 Rgp 2013, 12:32 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku verzles gumoje... |
informatikas rašė: Gucul rašė: algir2kas rašė: kazkada pirku ebayui angl vadinasi "well nuts" kazkaip nerandu as ju ebejuje aplamai... ne iš tokių kažkas? http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from= ... _PrefLoc=3 taip..kazkas is tokiu,tik gumos profilis siek tiek skiriasi. |
|
| Autorius: | Gucul [ 08 Rgp 2013, 12:39 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku verzles gumoje... |
Daranius rašė: maniškės irgi kai kurios baigia nuplyšti jau... įtariu kad gali tekti iš nipponauto užsakinėti Gal galetum patikrinti kiek jos kainuoja tam nipponauto,Kaune buvau uzlekes i www.bikeparts.lt ten si vaerzlike (oroginali) uzsakant (apie 10d.) kaina 16lt. |
|
| Autorius: | kardan [ 18 Rgp 2013, 10:44 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku verzles gumoje... |
ketinu užsakinėt tokių: http://www.ebay.co.uk/itm/10-X-M6-RUBBE ... 19da9c3990 Gaunasi po ~1,6LT už vienetą + paštas. Jei kam reikia, sakykit |
|
| Autorius: | Hanss [ 18 Rgp 2013, 10:48 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku verzles gumoje... |
Man 4 paimk |
|
| Autorius: | songoks [ 18 Rgp 2013, 21:52 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku verzles gumoje... |
Nu ir as tada priglausciau 4 vnt |
|
| Autorius: | Gucul [ 18 Rgp 2013, 21:57 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku verzles gumoje... |
Gal kam bus idomu,nusipirkau cia: http://bikeparts.lt/ 8+8 varztai=30lt |
|
| Autorius: | Daranius [ 19 Rgp 2013, 19:25 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku verzles gumoje... |
bijau apsimeluoti, bet berods pas Mindazą 29 lt kainavo |
|
| Autorius: | Gucul [ 20 Rgp 2013, 11:38 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku verzles gumoje... |
Daranius rašė: bijau apsimeluoti, bet berods pas Mindazą 29 lt kainavo Kita karta reikes del lito nuvaziuoti oas Mindaza... |
|
| Autorius: | Daranius [ 21 Rgp 2013, 11:10 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Perku verzles gumoje... |
Gucul rašė: Daranius rašė: bijau apsimeluoti, bet berods pas Mindazą 29 lt kainavo Kita karta reikes del lito nuvaziuoti oas Mindaza... sakyčiau vien jau dėl tų varžtelių apsimoka:) |
|
| Puslapis 1 iš 1 | Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|