| AfricaTwin.LT http://africatwin.inforsanas.lt/forum/ |
|
| komutatorius http://africatwin.inforsanas.lt/forum/viewtopic.php?f=19&t=844 |
Puslapis 1 iš 1 |
| Autorius: | Marenas [ 18 Spa 2013, 18:16 ] |
| Pranešimo tema: | komutatorius |
rekalingas afrika 650 komutatoriaus pirmo cilindro nuo priekinio rato gal kas tures ir nores acikratiti juo tinka ir nuo transalpo nuo 88 metu |
|
| Autorius: | Dunse [ 18 Spa 2013, 21:37 ] |
| Pranešimo tema: | Re: komutatorius |
deficitas.... |
|
| Autorius: | Marenas [ 18 Spa 2013, 23:48 ] |
| Pranešimo tema: | Re: komutatorius |
zinau ir zinau kiek nauja kainuoja |
|
| Autorius: | tomazasd [ 20 Spa 2013, 19:41 ] |
| Pranešimo tema: | Re: komutatorius |
Tinka lyg ir nuo dominatoriaus, nes man domico numire tai ieskausi tai tarp kodu raso kad ir butent siai afrikai tinka... |
|
| Autorius: | Marenas [ 20 Spa 2013, 21:14 ] |
| Pranešimo tema: | Re: komutatorius |
dunse sake kad vienas zmogelis tvarko tai gal padaris |
|
| Autorius: | Marenas [ 27 Lap 2013, 20:19 ] |
| Pranešimo tema: | Re: komutatorius |
acisinciau nauja is eBay su siuntimu 320 pinigu nu nekaip lietuvoi 1000 lt usiprase atstovybe |
|
| Autorius: | danila [ 30 Gru 2013, 18:01 ] |
| Pranešimo tema: | Re: komutatorius |
Mrarius XRV 650 rašė: dunse sake kad vienas zmogelis tvarko tai gal padaris Manau, kad ir man tas "zmogelis" is Kauno tvarke komutatoriu. Super! Veikia! |
|
| Autorius: | Motobang [ 19 Geg 2014, 19:34 ] |
| Pranešimo tema: | Re: komutatorius |
Panašu, kad mano afrikytei pradėjo durniuoti komutatorius |
|
| Autorius: | Marenas [ 19 Geg 2014, 19:50 ] |
| Pranešimo tema: | Re: komutatorius |
pas tave du ackiti ar vienas didelis? |
|
| Autorius: | Motobang [ 19 Geg 2014, 20:11 ] |
| Pranešimo tema: | Re: komutatorius |
vienas didelis kuris eina RD04 ir RD07 be a Mrarius XRV 650 rašė: pas tave du ackiti ar vienas didelis?
|
|
| Autorius: | Ernis [ 20 Geg 2014, 11:14 ] |
| Pranešimo tema: | Re: komutatorius |
Pabandymui galiu islupti ir atsiusti. Turiu atsargini moca BMW |
|
| Autorius: | Antanas [ 20 Geg 2014, 17:26 ] |
| Pranešimo tema: | Re: komutatorius |
Motobang atvaziuok i silainius kaune, pasibandysi mano tik va metai 96 xrv rd 07T |
|
| Autorius: | Motobang [ 20 Geg 2014, 20:20 ] |
| Pranešimo tema: | Re: komutatorius |
Dėkui visiems už ištiestą pagalbos ranką. Pavyko šiandien pabandyti pravažiuoti su kitu, simptomai tie patys reiks kitur sliekų ieškot |
|
| Puslapis 1 iš 1 | Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|