| AfricaTwin.LT http://africatwin.inforsanas.lt/forum/ |
|
| pirkciau kelias originalias africos dalis http://africatwin.inforsanas.lt/forum/viewtopic.php?f=19&t=879 |
Puslapis 1 iš 1 |
| Autorius: | tomasn [ 05 Sau 2014, 21:04 ] |
| Pranešimo tema: | pirkciau kelias originalias africos dalis |
Nupirkciau originalu stikla RD07A bei originalu ir neveikianti kuro siurbli. Gali buti Vilniuje, Kaune, Taurageje ar Pagegiuose. Tel. 868515507 |
|
| Autorius: | Ernis [ 06 Sau 2014, 18:21 ] |
| Pranešimo tema: | Re: pirkciau kelias originalias africos dalis |
tomasn rašė: Nupirkciau originalu stikla RD07A bei originalu ir neveikianti kuro siurbli. Gali buti Vilniuje, Kaune, Taurageje ar Pagegiuose. Tel. 868515507 Siurbli turiu. Beda tame ,kad jis veikia... |
|
| Autorius: | tomasn [ 06 Sau 2014, 19:14 ] |
| Pranešimo tema: | Re: pirkciau kelias originalias africos dalis |
gal nuo gulejimo jau nebeveikia? zodziu noriu kuo pigiau susisaudyti originalu siurbli, jei pas ka nereikalingas guli |
|
| Autorius: | Daranius [ 06 Sau 2014, 20:44 ] |
| Pranešimo tema: | Re: pirkciau kelias originalias africos dalis |
tomasn rašė: gal nuo gulejimo jau nebeveikia? zodziu noriu kuo pigiau susisaudyti originalu siurbli, jei pas ka nereikalingas guli o kas su dabartiniu negerai? |
|
| Autorius: | tomasn [ 06 Sau 2014, 23:06 ] |
| Pranešimo tema: | Re: pirkciau kelias originalias africos dalis |
viskas gerai. kartoju. dar kart. perku kelias originalias afrikos dalis |
|
| Autorius: | tomasn [ 13 Sau 2014, 09:30 ] |
| Pranešimo tema: | Re: pirkciau kelias originalias africos dalis |
taip pat pirkciau akumuliatoriaus dangteli. na ir tas kelias dalis, kur pirmam poste nurodytos |
|
| Autorius: | ztarakan [ 13 Sau 2014, 09:40 ] |
| Pranešimo tema: | Re: pirkciau kelias originalias africos dalis |
Siurblys pas mane garaze yra Simboliniu 20 lt , bet sugalvok kaip pasiimtum , jei idomu |
|
| Autorius: | tomasn [ 13 Sau 2014, 09:50 ] |
| Pranešimo tema: | Re: pirkciau kelias originalias africos dalis |
Siauliuose? Paprasyciau biciulio, kad paimtu kada bus Siauliuose. Brukstelk i PM telefona |
|
| Autorius: | tomasn [ 26 Vas 2014, 09:04 ] |
| Pranešimo tema: | Re: pirkciau kelias originalias africos dalis |
tai is kur man gauti originalu priekini stikla RD07A? A? P.S. Prisistates esu P.S.S. galiu keisti i MRA Vario su jusu priemoka. tarkime 200 lt
|
|
| Autorius: | Gucul [ 26 Vas 2014, 10:58 ] |
| Pranešimo tema: | Re: pirkciau kelias originalias africos dalis |
http://www.motoshop.lt/mra-vario-reguli ... -tamsintas |
|
| Autorius: | Hanss [ 26 Vas 2014, 11:20 ] |
| Pranešimo tema: | Re: pirkciau kelias originalias africos dalis |
tomasn rašė: tai is kur man gauti originalu priekini stikla RD07A? A? P.S. Prisistates esu P.S.S. galiu keisti i MRA Vario su jusu priemoka. tarkime 200 lt ![]() Manau, kad pas Rushana turetu but |
|
| Autorius: | tomasn [ 26 Vas 2014, 11:36 ] |
| Pranešimo tema: | Re: pirkciau kelias originalias africos dalis |
tai kazkaip kazka sutariau su dunse |
|
| Puslapis 1 iš 1 | Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|